Žinomi pakaunės žmonės apie siūlymą naikinti Kauno rajoną: tai – akibrokštas

basta

basta portretas
Durniai, ko čia ginčijatės? Ministerija jau pakeitė nuomonę: pareiškė, kad žiedinių savivaldybių nenaikins. Matyt išsigando žmonių.

prasideda agitacija

prasideda agitacija portretas
Manau straipsnis nupirktas. Aš už savivaldybės naikinimą, nes vis tiek visi klausimai sprendžiami Kaune, o Kauno rajono gyventojai (didžioji dalis) realiai yra gryni kauniečiai, kurie dirba, jų vaikai lanko darelius ir mokyklas Kaune. Todėl nereikia bla, bla, bla.... Tą patį reikia daryti Vilniuje, Klaipėdoje...

A

A portretas
Kas pasake, kad Kauno rajone mazesnes sildymo kainos negu Kaune??? Gyvenu Kauno rajone ir moku tiek pat kaip ir Kauno mieste.

Ir dar

Ir dar portretas
Kaune didžiausi mokesčiai ir įkainiai - NT, draudimo, verslo liudijimų ir taip toliau.

Šiluma

Šiluma portretas
Užtat Kauno mieste didžiausios kainos už šildymą, didesnės negu Vilniuje, nors sostinė naudoja brangesnes dujas, o Kaunas pigesnį biokurą. Valio mylimam Visvaldui! Jungiamės? Kas dėl vandens, tai miestas ir kaimas yra nelygintini dalykai. Kaimiškose vietovėse daug kartų ilgesnis vandentiekio tinklas, daugiau priežiūros. Bepigu mieste, kur vienoje vietoje daug gyventojų.

PATIKSLINIMAS

PATIKSLINIMAS portretas
Duomenys iš diagramos VANDENS KAINOS LIETUVOJE, kur skelbiamos vandens kainos visose savivaldybėse. Kauno mieste vandens kainos vienos iš mažiausių šalyje. Kauno rajone GIRAITĖS VANDENYS kainą mažins, bet labai nedaug.

Palyginime

Palyginime portretas
gal patikslintum, iš kur tokie duomenys?

PALYGINIMUI

PALYGINIMUI portretas
KAUNE VANDENS KAINA -1,35 EUR, KAUNO RAJONE 2,47 EUR UŽ KUBINĮ METRĄ.

Babtai

Babtai portretas
Nenorim mes jokio prijungimo prie Kauno. Absurdiška idėja., nėra čia dėl ko diskutuoti. Matijošaitis turbūt nori, kad ūkininkai su traktoriais užblokuotų jo porche.

Anonimas

Anonimas portretas
Jokio cia nera akibroksto, viskas kaip tik labai gerai, dauguma rajono zmoniu dirba Kaune, ir kam ta dviguba valdininku armija reikalinga? Sedi vieni salia kitu . Nespeja dar nieko padaryt , o jau fotografuojasi ir spaudoj skelbiasi... Tustybiu muge

Korėjietis

Korėjietis portretas
Matijošaitis turbūt sėmėsi patirties Šiaurės Korėjoje, ten idealiai viskas apjungta ir Vadas vienas.

Prijungimas prie Kauno būtų tikras išsigelbėjimas.

Prijungimas prie Kauno būtų tikras išsigelbėjimas. portretas
Prijungimas prie Kauno būtų tikras išsigelbėjimas.

Ot

Ot portretas
Padarykit Kaune mokesčius mažesnius negu rajone, ir pats rajonas prisijungs daug neburbėdamas. Bet kol kas mokesčiai Kaune kai kur net Vilniaus mokesčius lenkia, o rajone dar pakeliami iš bėdos... na ir tvarkos rajone tikrai daugiau, nors rajonas ir "nesitvarkosi"...

reikia patikrinti kauno

reikia patikrinti kauno portretas
vadovu sveikata-del isreikstos Gigantomanijos ir ju pakaliku sizoidiniu veiksmu

pilietis

pilietis portretas
Sujungti reikia, nes 1. labai daug kauniečių dirba rajone įsikūrusiose įmonėse [ verslininkai , tai nenori jungtis, tačiau ką pasakytų pas juos dirbantieji ...] 2. Iš Rokų moterėlė verkšleno , kad prijungus prie miesto ...jau 20 m. braido po balas, nėra šaligatvių ir pan. ir ...plūsta Kauno merą, KURIS išrinktas ir tvarkosi tik porą metų ...Ateis ir į Rokus, juk miestą nuo centro tvarkyti reikėjo pradėt, o ne nuo pakračių. Liko dar keli metai , tai ir pakraščius ši valdžia sutvarkys... 3. Sakykime Garliava ir Karmėlava per Ramučius jau kaip ir susijungę su Kaunu, važiuojant beveik nėra tuščių tarpų...

Leokadija

Leokadija portretas
Mūsų mylimam Merui gerb. Visvaldui reikia naujų dvarų, naujų žemių, nes tik Jis vienas sugeba taip gražiai tvarkytis.

pakaunietis

pakaunietis portretas
Teisingai galvoja Kauno Meras-ir dauguma pakaunės gyventojų plos katutėm už prijungimą prie Kauno-daugelis mieste dirbančių gyvena pakaunėj,susisiekimas pagerės ,miesto autobusus paleidus į pakaunę,lengviau bus įtaisyti vaikus į mokyklas,darželius.Aišku rajono valdininkai daug kam gerklę perkąs,kad taip neįvyktų Daugybė privalumų mūsų laukia ,pirmyn Mere Matjošaiti.

Mafijozaičiui

Mafijozaičiui portretas
trūksta ploto. Vargšas mieras :-D

Logiška

Logiška portretas
Kauno ponas susišlavė visas Kauno žemes, nėra kas veikt. Ot rajone, tai dar pauliavos, kol baigs įsisavinti visas žemes. Karabaso tovariščiai veikia.

sakau

sakau portretas
supraskit, kad neva valdininkų skč.mažinimas yra tik priedanga. Rūpi tik GPM, o paskui bus, kaip Rokuose-mokesčiai miestietiški, o purvas ir žvyrkeliai kaip buvo, taip ir bus. Viskas Kaune brangsta, nors prieš rinkimus buvo žadama atvirkščiai, tuoj per parką nepereisi, jei bilieto nenusipirksi.

Babtai

Babtai portretas
Mažiau rietenų. Reikia abiejų savivaldybių, nes viena viziškai būtų per didelė, daug žmonių nukentėtų, nutoltų paslaugos. Verčiau tegul abu merai susėda ir tariasi kaip padėti žmonėms, kaip spręsti transporto problemas, kurti darbo vietas.

patiko

patiko portretas
Ai, ai, kaip išsigando rajono savivaldybės pateptieji, apie jų darbelius kiekvieną ketvirtį gauname laikraštėlį "Pakaunės žinios" o jame, kaip sovietmetyje, meras ir administracijos direktorius kiekvienoje nuotraukoje ir viskas tik puikiai. Kauno miesto valdžia kritikuojama ir dienraštyje" Kauno diena", o rajono niekur- patalpinama informacija ta, kurią perduoda savivaldybės spaudos atstovas. . Gerai reikia mažinti valdininkų armiją, kiek rajono savivaldybėje sėdi "savų", kurie apskritai nereikalingi.

Dargyvas

Dargyvas portretas
Primenu seną tiesą - kokius aritmetinius veiksmus privlo žinototi policininkai? Jei užmiršot - atimti ir pasidalinti

Manau

Manau portretas
Pletruno komentaras.Rajonas tvarkosi uz ES pinigus.O Kauno meras skaiciau paeme simtus tukstantine paskola tvarkytis.O atiduoti reikes keliant mokescius.O galimai Matijosaicio sunum nebera kur plestis,reikia rajono.Rajono valdzia nenusileiskit Matijosaiciui.Jam vis mazai .

Anonimui

Anonimui portretas
Gal nekalbek uz visus. Musu seima ne tam pirkom sklypa rajone ir statem nama, kad vel butume Kauno miesto gyventojais. Kai mokesi uz sildyma uzmesk dvigubai, miesto gyventojau. Ir neatstovau tiem kas nepraso, o turi savo nupmone. Aciu.

Anonimas

Anonimas portretas
Manau kad dviguba valdzia visiskai nereikalinga. Didziule valdininku armija dubliuoja viena kitos funkcijas ir labai jau neskriaudzia saves, Ka tik nuskambejo didziulis finansimis skandalas Kauno rajone.Labiausiai valdininkams gaila savo kedziu. Niekas niekur nedigs nei keliai, nei kiti objektai Kauno rajone, tik valdininku lovys.

Jei,

Jei, portretas
jau subrandinta mintis Lietuvą padalinti į "Vilnių ir likusią Lietuvą", tad, kam bereikalingas (kaip administracinis vienetas) Kauno rajonas?...Ir dar, Lenkijoje vykstant vyriausybinės bei valdymo pertvarkoms, vykstant "atšilimui" Lietuvos bei Lenkijos "santykiuose", gal, kartais ir (W)Vilnius su visa (W)Vilnija bus abipusiai (administraciniu požiūriu) naudingai "pasidalintas"?...Jug, mes, pagaliau, ta pati Europos Sąjunga, kurią, nuo likusio Pasaulio, riboja bei skiria tik išorinės sienos...

xl

xl portretas
,,Tvarko" miestą, patvarkytų ir rajoną.

hmm

hmm portretas
kad tik nesugalvotų Kauno prie Minsko ar Maskvos prijungti..., mentalitetas panašus ir gatvės ten gerai tvarkomos.

...

... portretas
O gal Kauno 'miestą' prie rajono prijungt?

Anonimas

Anonimas portretas
Visu pirma reiktu ziuret valstybes interesu,kam reikalingos 2 savivaldybes,kurios randasi salia viena kitos? Kam reikalingas tas arogantiškų ponų biurokratų ratelis.

Salomėja

Salomėja portretas
Esu Rokų gyventoja, "miestietė" jau daugybė metų, tačiau tenka braidyti po klampynes. Nesulaukiame net pagrindinių gatvių sutvarkymo, tokių kaip Rokų ar J.Borutos.Nei viena gatvė neturi bent kiek padoresnio šaligatvio, ką jau kalbėti apie dviračių takus. Po mažiausio lietaus tenka eiti važiuojama dalimi, nes šaligatviai neišbrendami.Jau daugiau kaip 20 metų mokame padidintus "miestietiškus" mokesčius, o nieko už tai neišsiprašome. Tai va, pirmiausia, ponas V.Matjošaiti, reikėtų geriau apsidairyti savose valdose, atsigręžti pagaliau į esamų ribų pakraščius, tada jau kurti plėtros planus. Labai kviečiu jus pravažiuoti per Rokus ir apsidairyti, juk gyvenate visai kaimynystėje.

Julka

Julka portretas
Su tuo savivaldybių jungimu tik sukiršinsime žmines. Verčiau tegul Makūnas ir Matjošaitis pagalvoja kaip sukurti bendrą miestui ir rajonui transporto sistemą. Vakaruose vis labiau populiarėja elektriniai autobusai, pas mus vis dar ūsuoti trolikai, kurių nepasuksi ten, kur nori.

Zita

Zita portretas
Nereikia jungtis. Sujungus svarbios gyventojams paslaugos bus toliau.... Turim patirtį, padalinus teritoriją į miesto ir rajono ambulatorija tapo "Miesto"... buvo iškelti specialistai iš ambulatorijos, vaikų gydytojai (nors teritorijoje veikia 2 mokyklos ir darželis ... Gyventojai surinko virš 200 parašų prieštaraudami, kad neiškeltų specialistų .... tačau niekas į gyventojų nuomone jau nebekreipė dėmesio. Dabar važiojame į miestą, kad gauti specialistų konsultacijas ..... Esu nusivylusi tokiais sprendimais, nes niekas nebežiūri į paprasto žmogaus ir jo šeimos poreikius.

kaunietis

kaunietis portretas
kai kas rašo , kad jei ne LEZas , tai ...Na, tokia teritorija Lietuvoje yra ne viena, BET klesti TIK DVI [ Kauno ir Klaipėdos]. Kas dėl gyrimosi , kad daugėja gyventojų...Tai KODĖL jų nedaugėja kituose rajonuose ? Aišku viena, Kaunas GEROJE VIETOJE, tarp kitko kauniečiai sumislijo LEZą ir...dabar jie bėga ne vien į užsienį , bet ir į rajoną [ nors naudojasi miesto geru ]

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
Manau kad tiesa yra abiejose pusėse. Sakymas , kad Kaunas didesnis plotu už Paryžių....Tai gal palyginkime ir Prancūzijos sostinei artimesnį pagal gyventojus Tokiją, Niujorką...santykinai ir už juos didesnis plotu , NES jie auga į viršų. M9sų miestas nuo seno yra "žemaŪgis".Kas dėl sakymo apie investicijas, TAI reiktų čia girtis abiem, nes aplenkėme gana stipriai visą laiką daug pirmavusius vilniečius, o rajonas , nebūdamas Kauno rajonu, kažin ar turėtų tokias investicijas. . . Be to tiesos yra ir tame, kad VISA TAI gali valdyti viena valdžia, BET - ar visiems gyventojams tai patiks [ jau ir iš pasisakiusiųjų matosi , kad ne ] ... O gal reikėtų kurį laiką neskubėti su jungimu, o - bendradarbiauti [ perimti vienas kito gerus darbus ] ir....toliau tartis , kaip mažinti biurokratų skaičių bei ...gerinti pakraščių gyvenimo kokybę.

juk

juk portretas
tai aiskus turto prichvatizavimas sumetant viska i kruva galima lengvai atsirinkti kas kam.

Disonansas

Disonansas portretas
Raudondvario dvaras dabar visai nebloga vietelė pasitūsinti rajono vadovybei, bendrapartiečiams. Dvare - beveik spindesys, o dvaro prieigose, kai apsidairai, - apleistumas. Apšepę pastatai, suklypę šaligatviai.

Mes (mudu )

Mes (mudu ) portretas
tikrai visokeriopai sutinkam su "ekologu"(Jo mintimis).

Peletrūnas

Peletrūnas portretas
Durnas tu Arūnai. Raudondvario dvaras atnaujintas už tikslines ES lėšas. Sutvarkytas laiku ir gerai, dėl ko reikėtų paploti Kauno rajono vadovams.

Arūnas

Arūnas portretas
Gana jau pudrinti smegenis gyventojams. Kauno rajono gyventojai gyvena lanai prastai. Visi gyventojų mokesčiai sukišami į Raudondvario dvarą o keliai lieka neasfaltuoti, infrastruktūra(vandentiekis,kanalizacija,lietaus nuotekų tinklai nevystomi). Rajone vyrauja socialdemokratų(buvusių komunistų) diktatūra. Ką tik buvo didelis korupcijos skandalas, dėl kurio atsakomybę turi prisiimti meras Makūnas. Gana ekskomunistų valdymo Kauno rajone.

Kaunas Valio

Kaunas Valio portretas
iš kaimiečių padarysim miestiečius,- pakelsim mokesčius, pabranginsim šildymą, pabranginsim transportą, uždarysim, sujungsim mokyklas, poliklinikas, atimsim pastatus iš bendruomenių,....privatizuosim..uosim...uosim....į kišenes krausim. Valio.

Anonimas

Anonimas portretas
debile anonime-funkcijos dubliuojasi kai jos tame paciame aparate,o ne skirtinguose

klausimas

klausimas portretas
Dar klausimas: ar tik ne daugiau kauniečių dirba Kauno rajone? Vien tik Kumpių kaime daugiau kaip 60 stambių logistikos įmonių. O kur dar Ramučių logistikos centras, Garliava, Ringaudai, Muniškės, Karmėlava su oro uostu ir LEZ?

Anonimas

Anonimas portretas
Visu pirma reiktu ziuret valstybes interesu,kam reikalingos 2 dideles savivaldybes,kurios randasi salia viena kitosir dubliuoja tas pacias funkcijas. Ispustas biurokratinis aparatas

S.Korea

S.Korea portretas
Kam tos ambulatorijos, kultūrnamiai, seniūnijos, bibliotekos? Šiaurės Korėja - tai mūsų idealas!

x

x portretas
Ar Kauno rajonas sukūrė Kauno aureuostą , Ar Kauno rajonas sukūrė LEZ , Ar Kauno rajonas aplink miestą nutiesė magistrales , prie kurių siandien steigiasi logistikos centrai . Is ko Kauno rajono gyventojas klesti? Taip is GPM. O kas jį suneša žmonės gyvendami rajone o dirbdami Mieste . Ar gimstamumas dideja Kauno rajono gyventoju senbūvių saskaita ar naujakurių atsikrausčiusių iš Kauno miesto Gerbiamas Mere Nemeluokite

rita

rita portretas
Manau kad dviguba valdzia visiskai nereikalinga. Didziule valdininku armija dubliuoja viena kitos funkcijas ir labai jau neskriaudzia saves, Ka tik nuskambejo didziulis finansimis skandalas Kauno rajone.Labiausiai valdininkams gaila savo kedziu. Niekas niekur nedigs nei keliai, nei kiti objektai Kauno rajone, tik valdininku lovys.

Nu

Nu portretas
kas čia jums neaišku? Mato meras, kad Kauno gatvėse tuoj malkų nebeliks, o dyko kuro ir kitais metais reikės, tai ir pasigviešė rajono, kur tokia daugybė medžių dar neiškirsta, kad net baisu daros!

3d

3d portretas
Jūs, tikri kaimiečiai, nesipūskit. Kauno rajonas auga tik dėka Lezo augimo ir pačių kauniečių, perkančių dėžutes laukuose. Jei ne statomos gamyklos Leze, kur dirbs kauniečiai, būtumėt visiški nusmurgėliai ir jokių mokesčių nematytumėt,. O dabar, matai, augam, vystomės...

Mister X

Mister X portretas
Ponas Matjošaitis yra geras verslininkas, bet negalima žiūrėti į savivaldą kaip į fabriką. Visur gyvena konkretūs žmonės, o ne statistiniai vienetai. Manau, kad abiejų savivaldybių vadovai turėtų susėsti ir aptarti, kaip geriau spręsti transporto, vaikų darželių problemas, kaip pritraukti daugiau investicijų. Centralizmo pavyzdžių jau turėjome sovietmečiu. Svarbiausia ne tai, kas bus - viena ar dvi savivaldybės, o tai ar žmonėms bus patogiau, geriau.

sh

sh portretas
Aišku jungti, pampsta gi rajonas danar iš miesto. Kelius, sveikatos, švietimo įstaigas, viską miesto naudoja, o biudžetą savo turi. Rajono gyventojams aišku naudingiau atskirai būti, bet laikas baigti tą parazitavimą.

"Prijungta per prievartą"

"Prijungta per prievartą" portretas
Prijungė! Prieš 17metų! Piktinomės! Rinkome parašus! Nepadėjo!. Gal nebuvme pilietiški?! Ką gavome?....Tik dabar statomą Romainiuose pradinę mokyklą...

NA NA

NA NA portretas
Kaunui plėstis būtina ,tai normalu ir dėl mokesčių ,ir dėl klerikų naikinimo ,daug yra neapmokestintos ir nežinia kam priklausančios žemės , su kuria yra pridaryta daug machinacijos ,vien Raudondvaris parodo ,kad tai atskira respublika ,kuri gyvena savo gyvenimą ,nors galėtu puošti Kauną ,kaip Kauno mikrorajonas ,Šančiai juk neatsiskyrė,kaip atskira teritorija ir ttt, sėkmės , Kaunui plėstis ,,,,,,

reikia rajono

reikia rajono portretas
dar mažai chaoso mieste?

Kaunas pas save nesusitvarko

Kaunas pas save nesusitvarko portretas
Kaunas pas save nesusitvarko gatvės baisios žvyruotos be šaligatvių tai jei dar pridėtų Kauno raj. "apsikakotų" iki ausų.

pelenė

pelenė portretas
cto to carstvo malovato, razguliatsa ne gde...

SAVIVALDA, kurios neturime

SAVIVALDA, kurios neturime portretas
Visų pirma ar mes turime savivaldą? Ne, neturime. Turime tik panašiu pavadinimu registruotą valstybinę instituciją - SAVIVALDYBĖ. Jei kada nors atsiras reali savivalda, tada tos teritorijos gyventojai patys ir nuspręs - jungtis ar ne. Tai turės įvykti balsuojant, panašiai kaip per referendumus.

Babtai

Babtai portretas
Pritariu profesoriaus minčiai: sumanymas naikinti Kauno rajono ir kitas žiedines savivaldybes – oligarchinis, kenkiantis viešajam interesui projektas. Didelėje savivaldybėje paslaugos būtų centralizuotos ir dar labiau nutoltų nuo žmonių. Neliktų mažų ambulatorijų, kultūros centrų, bibliotekų. Čia tikrai negalima taikyti verslo modelio, kokį siūlo ponas Matijošaitis. Visur gyvena žmonės, ir reikia galvoti apie juos, ypač apie tuos, kurie gyvena labiau nuo miesto nutolusiose vietovėse.

klausimas

klausimas portretas
Kaunas pagal savo plotą didesnis už Paryžių, tai koks tikslas dar labiau plėstis? Gal pirmiau reikėtų užstatyti Aleksotą, Viljampolę, kur tikrai daug visokių dykrų?

gg

gg portretas
gyventojų skaičius rajone didėja ne todėl kad visi myli Mao , o todėl kad nori pabėgti iš dėžučių į nuosavus namus ar kotedžus . Galiu pasakyti kad žvyrkeliu 0,5km atkarpa iki gero kelio asfaltavimu nesirūpinama net ir ten kur pristatyta gausybė kotedžų , kanalizacijų neveda - tik kotedžai atsiveda slėgimines trasas su siurblinėmis ant kvartaliuko , o seni gyventojai š ika būdelėse ,vietinė valdžia kabinėjasi neturėdama kuo prikibti , o rimtais reikalais neužsiima nes arba tingi arba nėr kiauš ų.

Kulautuva

Kulautuva portretas
Kauno rajone yra aktyvios bendruomenės, nusistovėjusios tradicijos, tai kaimiška savivaldybė, todėl nereikėtų mesti visko į vieną katilą.

gg

gg portretas
Kaip drįstate kritikuoti Kauno rajono didijį vadą Mao ;)

Pilietis

Pilietis portretas
Kauno rajono verslas klesti, tačiau kauno rajono meras ir visa valdžia yra visiški nuliai. Jeigu me lezas tai čia nieko ir nebūtų buvę. O kur visa infrastruktūra, kur gerbūvis, kaip atrodo rajono mokyklų būklė? Fasadai gražūs, o mokymo lygis yra tragiškas. Taip kad nedrebėkit dėl savo vietų, nes atsiliekat šviesmečiais nuo miesto. Jūs taip ir norit miegot. O gerb. Valerai jau laikas kitiem užleisti vadovauti.

Ramutė Abramavičienė, Lapių miestelio gyventoja

  Ramutė Abramavičienė, Lapių miestelio gyventoja portretas
Jokių būdu nesutinku. Šiuo metu Kauno rajonas klesti. Kauno rajono savivaldybė yra viena iš geriausių jau kelintus metus. Pažiūrėkime kaip Kauno rajonas tvarkosi. Vien Raudondvario pilies atstatymas ką reiškia, o kur logistikos centras. Valerijaus Makūno ir jo vadovaujamos komandos dėka galime gėrėtis gražėjančiu rajonu. Gyventojų skaičius sparčiai didėja. Todėl prašome Kauno miesto merą nejudinti mūsų rajone ir jį palikti mums. Ramutė Abramavičienė, Lapių miestelio gyventoja

aha

aha portretas
Cia turbut "iniciatyva" Lietuvos 100-ciui. Vilniu paliekam,o visa kita prijungiam prie Kauno. Nera zodziu.Dar mazai Kaune su saika prisiplese.

Olga

Olga portretas
Gal pokštaujat? Koks tikslas naikinti vieną labiausiai augančių savivaldybių?

ekologas

ekologas portretas
Matijošaitis padėjo į valdžia ateit Karbauskiui. Karbauskis padarys Matijošaitį prezidentų, o Kauno rajoną suskirstys į agro koncernus su visom Kauno Marių pakrantėm.

Gyvenu Kaune

Gyvenu Kaune portretas
Galejau pasirinkti kur dirbti - Kaune ar Kauno rajone. Pasirinkau rajona. Butu didelis nusikaltimas, jei sujungtu sias dvi savivaldybes. Nukentetu tokiausiai nuo miesfo nutole miesteliai ir kaimeliai.

Mindaugui

Mindaugui portretas
Kvailas tu minde, arba girtas

Kauno r.gyventojai

Kauno r.gyventojai portretas
Palaikykim Valerijų! (prieš policininkų spaudimą)

Mindaugas

Mindaugas portretas
Galetu rajono valdzia su jauno tada susimest ant kedainiu tilto ant futbolo stadiono ant laisves alejos juk visvien rajono zmones savaitgaluais lekua i kauno centra tada butu visviem nauda ir kuom didziuotis

imam Vilnių

imam Vilnių portretas
kam čia ginčytis, imam Vilnių ir viskas, Kaišiadorys, Elektrėnai, Vievis kaip priedai prie pagrindinio kelio irgi Kaunui turėtų atitekti

Aldona

Aldona portretas
Manau rajono gyventojai turėtų duot sutikimą /balsuoti/, ar jungt Kauno rajoną prie miesto. Kauno mieste mokesčiai žymiai didesni ir dar auga, ypač šildymas.Juk ir taip miesto gyventojai stato namus rajone, perka sklypus, sodybas. Manau jungti tikrai nereikia.

Viktoras

Viktoras portretas
Daug pažadų girdėjom kuomet Juodelynės gyvenvietė buvo jungiama prie miesto . Praėjo keli dešimtmečiai, bet dauguma gatvių taip ir liko neasfaltuotos. Į gyventojų prašymus miesto meras net neatsako. Vienintelis kas pasikeitė - padidėjo mokęsčiai.

KAUNAS

KAUNAS portretas
TURI savo zirinovski,cha

arunas`

arunas` portretas
O Jūs pasiziūrekite , kad issako nuomone , tai V>Makuno draugai ir bendrazygiai . Apie prof Merki isvis nekalbu , nes jis dirba bet kam kas tik moka , o jo tyrimams surenka medziaga seniunai . Rajonas didiziuojasi gimstamumu , geresniu gyvenimu , viesuoju administravimu ir tt. Ar Kauno rajonas sukūrė Kauno aureuostą , Ar Kauno rajonas sukūrė LEZ , Ar Kauno rajonas aplink miestą nutiesė magistrales , prie kurių siandien steigiasi logistikos centrai . Is ko Kauno rajono gyventojas klesti? Taip is GPM. O kas jį suneša žmonės gyvendami rajone o dirbdami Mieste . Ar gimstamumas dideja Kauno rajono gyventoju senbūvių saskaita ar naujakurių atsikrausčiusių iš Kauno miesto Gerbiamas Mere Nemeluokite jūs nieko nepadarete kad rajone gyvenimas gerertu , parasciausia susikloste palankios sąlygos Jums girtis .O visi zinome kad Jūs esate pagyrūnas!!!!

Kaunas valdo

Kaunas valdo portretas
Viena kart baikite mizt ir izvelkyte gerąja puse

Kaip ir aišku

Kaip ir aišku portretas
Kauno rajone gyventojų daugėja, Kauno mieste mažėja. Va ir užsimanė Visavaldys pagerint statistiką. Simple.

asanai

asanai portretas
Ne p.p. kone visas Kauno rajonas dirba Kaune. Prijungtų, išsipręstų milijonas problemų. Pradedant nuo to, kad tektų paleisti miesto autobusus į visas pakampes. Kiek metų rajone gyvenu, nieko naudingo nenuveikta. Žmonės išsibarstę, kas už tą Makūną balsuoja, neįsivaizduoju.

ir dar

ir dar portretas
Pazystu rajono ir miesto nemazai seniunu-Kaune ,,analfabetai,,rajone-Seimininkai

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Svarbiausiai,kad Vilniaus rajono,prie Vilniaus neprijungs niekada. Kvapo neuzteks-Lenkija toki triuksma pakels-mazai nebus

kagi

kagi portretas
Ponas Matijošaitis matyt jau neturi kur statyti makdonaldų ir picerijų

Rasa

Rasa portretas
Nusiraminkite, Valerijono Makūno gerbėjai niekas dar nieko nejungia, eikite ramūs miegoti, tiesiog buvo pokštas ir tiek, o kiek malkų priskaldėte, liežuviais malti sugebate tik tiek

KRABASTAN

KRABASTAN portretas
koks godumas. Neužtenka dusinti kauniečių, čiuptuvus ir į rajoną nutaikė. NEPASIDUOSIM.

Gūdus kaimas

Gūdus kaimas portretas
Ei miesčionys, paėdėt kaimiečių paruoštos vakarienės, galit eit į areną parėkaut dėl sviedinio.

Jungt

Jungt portretas
Lez yra kauno nuopelnas ar rajono.be kauno tas lez butu plynas laukas .ir mastabus ivertink kartais nuvaziuot su dviraciu i kacerrgine ir kai tukstanciai rajono gyventoju duzge kaune kasdien .turiy kruva draugu gyvenciu rajone kai ju paklausua kur gyvena visi kaune sako.cia apie giraite noreikiskes naugardiskes ir tt.cia nieks nekalba apie kalzu ruda

Cha

Cha portretas
Tai bent gudročiai - gyvena Kauno rajone, dirba Kaune, todėl prireikė rajoną praryti! O kad kauniečiai dirba Vilniuje arba vilniečiai (tiesa, rečiau, bet vis dėlto) Kaune, tai ką prie ko reiks prijungt dabar, Kauną prie Vilniaus ar Vilnių prie Kauno?

H

H portretas
Ne nuo valdziagalviu tas priklauso ir negali. Tai piliefciu,ne biurokratu reikalas.

Patriotas

Patriotas portretas
Nėra reikalo peštis dviem savivaldybėms, juo labiau pretenduoti į svetimą teritoriją. Visi mylim Žalgirį ir rūkytas Banionio ūkio dešras!

Anonimas

Anonimas portretas
nematau cia nieko blogo bent padarys tvarka

zaraza

zaraza portretas
Visi pasisakę yra arba kilę iš LDDP arba čiulpiantys kulnus Kauno rajono (ne pakaunės) merui !

Ksenofontas

Ksenofontas portretas
Tik nereikėtų tokių vaikiškų argumentų, kas ir kuo naudojasi. Taip, Kauno rajono miestelių ir kaimų žmonės irgi naudojasi miesto gatvėmis, atvyksta į Žalgirio areną žiūrėti krepšinio, lanko teatrus, išgeria kavos Laisvės alėjoje. O Kauno gyventojai? Ar jie nemina Kauno rajono savivaldybės lėšomis nutiestais dviračių takais į Kulautuvą, Kačerginę? Ar Kauno valdininkai nepietauja Raudondvario dvare? Ar kauniečiai neskraido lėktuvais iš Karmėlavoje įsikūrusio oro uosto? Ar nelenktyniauja Kačerginės lenktynių trasoje? Ar nedirba Kauno rajone įsikūrusioje LEZ ir kitose verslo zonose, kurių jau greitai bus daugiau nei pačiame Kaune? O gal kauniečiai nevalgo pakaunės ūkininkų užaugintų daržovių, rūkytų skilandžių? Nemedžioja, negrybauja pakaunės miškuose? Taigi, juokingi visi šie argumentai, juokingi.... Manau, kad dviem savivaldybėms reikėtų ne konkuruoti, o kartu spręsti problemas, galvoti, kaip pagerinti žmonių gyvenimą. Vienas siūlymų - sukurti vieningą transporto sistemą.

n...

n... portretas
nori-nenori,- reikia stambinti Kauno miestą... Kaunui verkiant reikia aplinkkelio per Karmėlavą, einančio iš Vilniaus pusės link Klaipėdos... Reikia padaryti Karmėlavos aerouostą pagrindiniu Lietuvoje...

Jolanta S.

Jolanta S. portretas
Labai pritariu straipsnyje išsakytoms mintims. Teks vėl pakovoti... jau vieną kartą rinkome parašus ir atsilaikėme. Nors esu atvykusi iš kito miesto, bet didžiuojuosi, kad gyvenu ir dirbu Kauno rajone. Akivaizdus skirtumas tarp dviejų (miesto ir kaimo) Vaišvydavų ir Rokų... Ne veltui gyventojai, prijungti prie miesto nori grįžti į rajoną. Palyginkite vien verslo liudijimų kainas, skirtumas 100 proc. rajono gyventojų naudai. Sklando informacija, kad Kauno mieste uždaroma 12 bibliotekų... taigi aiški perspektyva, prijungus rajoną, kas liks iš bibliotekų, kultūros centrų, mokyklų, ambulatorijų, pašto skyrių ir kt. Žinoma, norisi perimti jau sutvarkytus kultūros centrus, bibliotekas, mokyklas, poilsio erdves, kurių rekonstrukcijai daug pastangų iš projektų (prisidedant ir Kauno r.savivaldybei) įdėjo rajono bendruomenės gyventojai. Todėl tik gyventojai ir turi spręsti kuriai savivaldybei priklausyti.

Expert

Expert portretas
Ka cia tie zinomi zmones kiauksi,galimai suinteresuoti,ar jie mate Kauno miesto zemelapi su miesto ribomis.Miesto ribos-visiska nesamone,koks DURNIUS jas nubraize.Pavyzdziui ,nuo Santakos iki Kauno raj, ribos Noreikiskese tik 800 metru!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai,nachrien reikalingas Kauno raj.-bebru serykla,ten atsisiere bebrai musu pinigais ,vistiek sedi Kaune.Visu pirma reiktu ziuret valstybes interesu,kam reikalingos 2 dideles savivaldybes,kurios randasi salia.Pasiziurekite i Kauno miesto ribas per regia.lt,koks durnius nustate sias ribas,praktiskai miestui nepalikta teritorijos pletimuisi,kiek laisvesnes teritorijos uz Romainiu ir pries Vaisvydava netrukus bus uzstatytos.Strategiskai mastant reiktu prijungt prie Kauno aplinkines gyenvietes-Ramuciai,Karmelava,Domeikava,Giraite,Uzliedzius,Raudondvari,,Akademija,Ringaudus,Mastaicius,Garliava,Slienava ir Neveronis.Taip pat miestui turetu but priskirta Kacergine ir Kulautuva,Likusias Kauno raj. teritorija isdalint aplinkiniam rajona.Paziurekite Vilniaus miesto teritorijas i kurias ieina tukstanciai hektaru neuzstatytos teritorijos,t.y 401kv/km,Vilnius pagal teritorija yra didesnis uz Paryziu.Vilnius labai retai apgyvendintas,tik 1300 xmoniu 1kv/km,kai Kaune 2300..

Nojus

Nojus portretas
Taip Kauno miesto savivaldybei greit reikės plėstis iki Kaišiadorių savivivdybės Pravieniškių seniūnijos. Ten yra laisvos vietos.

Kuo maziau valdininku

Kuo maziau valdininku portretas
Reikia stambinti ne tik tokias savivaldybes,bet ir seniunijas,nes dabar valstybes biudzetas islaiko dideli skaiciu klerku,kurie tik naudojasi darbo vieta,taciau ju darbo taip ir nesimato. 40 METU DIRBAU TUOMETINIAM VYKDOMAJAM KOMITETE,ZMONIU SKAICIUS BUVO DVIGUBAI DIDESNIS,O DARBUOTOJU SKAICIU DAUGIAU KAIP DVIGUBAI MAZESNIS. Dabar neliko zmoniu,o vaidina,kad taip triusia-bet kai prasai pasakyti ka daro tai tik liezuvio malimas -tas ir tas,o kas konkreciai.Puse tu klerku nereikalingi. O jungimas reikalingas visoje Lietuvoje.Tai budas apsivalyti nuo islaikytiniu valdzioje.Apsivale uredijos-saunu taigi ir toliau taip.Numatyta mazinti regijoniniu parku skaiciu- vel saunu.APSIKROVE ESAME TOKIU BAISIU DYKADUONIU KAUPU-VALYKIMES.

zigmulis

zigmulis portretas
Pafantazuokim - jei prijungs prie miesto, ims ir akivaizdžiai atsiras kaip ir Kaune pinigų kad ir gatvėms. Kiek gatvių mieste atnaujinta, kurios pirmą kartą matė tokį atnaujinimą.

va va

va va portretas
Išlindo yla iš maišo, parūpo GPM mokestis. Ar universitetus išlaiko Kauno miesto savivaldybė, ar jie finansuojami iš bendro valstybės biudžeto, ar darželiai ir transportas yra nemokami? Ar rajono gyventojai nepalieka savo uždirbtų pinigų Kauno miesto parduotuvėse, atsiskaitydami už paslaugas ir t.t ? Jei jau tokia "ikonomistų" logika, tai Kauną reikėtų izoliuoti nuo viso pasaulio.

to Kaunels

to Kaunels portretas
Tai universitetais naudojasi ir iš Skuodo rajono atvykę. O kauniečiai mokosi pvz Vilniaus universitete. Jei jau pagal tai kas kuo naudojas, gal Kauną prie Vilniaus tada jungiam?

Kaunels

Kaunels portretas
Tai kaip čia gaunasi rajono gyventojai noriai dirba Kaune veda savo vaikus i miesto darželius mokyklas mokosi universitetuose bet prie miesto mokęsčiu prisidėti nenori rajone žemė pigesnė bet kad naudojasi miesto visu gėriu tai sakyčiau lai sėdi savo rajone ir nelenda i miesta

Anonimas

Anonimas portretas
Rajono gyventojai nori likti rajone. Tegu lieka, tačiau tegu nesinaudoja miesto paslaugomis, mokyklomis, darželiais ir kt. Kodėl miesto maršrutiniai autobusai važinėja į Rudondvarį, Domeikavą, Garliavą ir kitas rajono vietoves? Reikia arba naikinti šias privilegijas, arba jungti prie miesto. Vilnius jau seniai taip pasielgė.

audrius

audrius portretas
Pradėjo ne nuo to galo. Kam naikinti vieną geriausiai dirbančių savivaldybių? Verčiau Skvernelis su Pranskiečiu pagalvoja ką daryti su nykštukinėmis savivaldybėmis, tokiomis kaip Kalvarijų, Kazlų Rūdos, Rietavo. Jungti miestą su kaimiška savivaldybe - ar tai protingas sprendimas? Juk kaime vienokios problemos, mieste - visai kitos. Trūksta vietos plėtrai? Aleksote pilna dykviečių, tegul ten Matijošaitis stato savo dėžes, o ne senamiestyje.

Kaunietis, bet objektyvus.

Kaunietis, bet objektyvus. portretas
Rajonas gerai tvarkosi, komanda taupi ir ūkiška,negali paneigti, kaip ir Kauno meras. Tik čia daug sferų specifinių - ,,kaimiškų" . Rajono komandoje, seniūnijose visi darbuotojai įgudę tam darbui, daugelis gyvena rajone, priklauso miestelių, kaimų bendruomenėms, vos ne kiekvieną šeimą pažįsta. Štai čia ir yra tikrosios bendruomenės, kurios ir liūdi ir švenčia kartu. Dabar išsivaizduokim, kad prijungė... Košmaras!! Miesto valdininkams būtų ,,dzin" tas kaimas su jų kaimiškom problemom, tik naudotų pinigus miestui. Taip jiems rūpi,bet tik LEZ ir kt. įmonių rajone pinigai+ rajono gyventojų mokesčiai.

Violeta

Violeta portretas
Dalyvavau visuose Baltosios knygos pristatymo posėdžiuose LR Seime. Nors prie šio dokumento dirbo apie 100 asmenų, bet taip ir neteko išgirsti atsakymo - dėl ko visa tai būtų daroma. Kokios laukia pasekmės ir kaip tai gali paliesti/pagerinti/ pabloginti Kauno r. žmonių gyvenimo kokybę. Pažvelkime į įvykdytų reformų pavyzdžius. Įvykdyta miškininkystės urėdijų reforma. Gatvėje atsidūrė apie 300 žmonių. Kas galėtų atsakyti, kaip šiems žmonėms sugebėti per trumpą laiką persikvalifikuoti, kaip susirasti darbą...niekam iš valdžios tai nerūpi. Manau, už stalo turi susėsti šalies ir savivaldybių vadovai ir išdiskutuoti kilusias idėjas, o neatsakingai švaistytis viešoje erdvėje klausimais, kurie dar labiau įneša sumaišties, nėra etiška.....

Jonas

Jonas portretas
Ai, ai, kaip išsigando rajono savivaldybės pateptieji, apie jų darbelius kiekvieną ketvirtį gauname laikraštėlį "Pakaunės žinios" o jame, kaip sovietmetyje, meras ir administracijos direktorius kiekvienoje nuotraukoje ir viskas tik puikiai. Kauno miesto valdžia kritikuojama ir dienraštyje" Kauno diena", o rajono niekur- patalpinama informacija ta, kurią perduoda savivaldybės spaudos atstovas. Ponia Onutė teisi Kultūros ir sporto centre Garliavoje nevyksta jokie kultūros renginiai, nes į juos nesirenka garliaviečiai, ten baisi akustika, Garliavoje yra už ką pagirti bibliotekos darbuotojas čia vyksta kultūrinis gyvenimas. Gerai reikia mažinti valdininkų armiją, kiek rajono savivaldybėje sėdi "savų", kurie apskritai nereikalingi.

Violeta

Violeta portretas
Gerbiamasis Kauno miesto Mere, Vadovaujantis Europos vietos savivaldos chartijos 5 str. "Savivaldybių teritorinių ribų apsauga" nuostatomis, savivaldybių teritorinės ribos negali būti keičiamos iš anksto nepasitarus su visomis vietos bendruomenėmis ar nesurengus referendumo, kur tai leidžia statutas. Iki šiol neteko girdėti rimtų diskusijų ir argumentų, kodėl reikėtų jungti šias dvi savivaldybes. Galima pateikti nemažai pavyzdžių Europoje, kur taip funkcionuoja dvi, trys savivaldybės, tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujančios paslaugų gyventojams teikimo srityse, teikdamos paslaugas nedidelėmis kainomis (masto ekonomijos efektas) ir konkuruodamos paslaugų kokybe. Tokius pavyzdžius visai Lietuvai galėtų pademonstruoti Kauno m. ir Kauno r. savivaldybės, diegdamos vieno transporto bilieto sistemą, sukurdamos vaikų patekimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas bendrą sistemą ir t.t.

Lukaa

Lukaa portretas
NU jo . Žmonės pradeda praregėti. Pagaliau pamatė kad Matijošaitis atėjęs į kauną padidino stipriai mokesčius įmonėms ir gyventojams. NT mokestis kone didžiausias LT. Dar kitas dalykas-Kauno rajono meras su žmona myli ir palaiko meną, gi Matijošaičio chebra baigia su dalgiu meną iš Kauno iššienauti.

aš portretas
kaunas turi plėstis o rajonas tegul keliauja iki kazlų rūdos,ir joks čia ne akibrokštas

kaunui

kaunui portretas
reikia tikro mero,o ne gobsaus tetuko,neturincio empatijos kaip jo statytiniai zudikai kabisos ir petrauskai

Česlovas

Česlovas portretas
Tegul Skvernelis pamėgina prie Vilniaus prijungti Vilniaus rajoną. Va tada pažiūrėtume, kiek išsilaikytų kėdėje.

Halogen

Halogen portretas
Valstybe yra ne laukai, asfaltas ir plytos, o zmones. Tai va zmoniu ir reikia klaust ar jie nori. Matijosaitis isrinktas tarnauti zmonems, o ne savo ambicijoms ir interesams. Ar Kauno raj zmones nori tapti Kauno periferijos gyventojais ir moketi brangiausiai uz sildyma ir kt? Abejociau.

Feodalizmas

Feodalizmas portretas
Godumui ir puikybei ribų nėra. Carui Visvaldui jau neužtenka Kačiūniškės dvaro, reikia Raudondvario.

Anonimas

Anonimas portretas
Vis kažko maža. Dar ir Kaune bent 5 metus yra ką tvarkyiti. Siūlymų gali būti įvairių, bet tai kas tada priima sprendimus. Tikrai jau atrodo, Kaunas tampa Valstybės sostinė.

linas

linas portretas
galit diskutuot kiek norit-bus padaryta kaip geriau valstybes interesams,,,,

reiketu

reiketu portretas
reiketu ziuret kuri savivaldybe geriau dirba, miesto ar rajono ir blogai dirbancia naikinti. Speju kad tai butu miesto savivaldybe

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Žmonės yra supriešinti, žadant jiems išskirtines gyvenimo sąlygas, jei jie priklausys miestui. Kauniečiai taip pat tikėjosi žemų komunalinių išlaidų ir kitų mokesčių, bet gavosi atvirkščiai. Čia kaip su legenda apie rojų Rusijoje,deja, eiliniai žmonės, vos galą su galu suduria. Nusimeskit makaronus nuo ausų.

miesto gyventoja

miesto gyventoja portretas
Visą miestą baigia saviems išdalinti, nors reportažus apie savo šventus darbus nupiešia neblogai. Kokie keliai Narsiečiuose, kaip kaime, o mokesčiai kaip mieste. Kaunas pirma tegu savo susitvarko, o tada kaimynams bando padėti. Pats apsišik...., o dar jam teritorijos trūksta. O ištikrųjų gal Matijošaitis prie bajerio, šiaip pokštauti mėgsta ir nesąmones kalbėti.

Garliavietis

Garliavietis portretas
Ponia Onute, Garliavoje pastatytas ne tik puikus sporto centras, bet ir šiuolaikinė biblioteka, Meno mokykla, kuriamas parkas, tvarkomos mokyklos, vaikų darželiai. Viso to tikrai neturėtume, jei Garliava būtų Kauno miesto dalis - būtume tokiu pat Dievo užmirštu kampeliu, kaip dabar Vaišvydava, Rokai ar Romainiai.

Užteks šunauja

Užteks šunauja portretas
Užteks Jums rajono šunys naudotis mūsų keliais, darželiais ir sukuriamomis darbo vietomis. LEZ matai Jūsų ! ~500 m. nuo Savanorių pr. ,taip išsireikškus, matai Kauno raj. priklauso.... Jei taip gerai tvarkotes tai kodėl žvirkeliais daužytis su mašina reikia ? Kodėl Jūsų rajonų šeimos pas mus savo vaikus į mokyklas ir darželius veža ? Rajono valdininkai optimizuotis nenori, šiltos tarybos nario vietos ir aplink jas sukurtos dar 10 labai šildo :) Prisijunkit ! Mūsų meras ir pas Jus tvarką padarys ;) #Matiosaitis2027

Onutė

Onutė portretas
Sporto centras, pastatytas Jonučių mokyklos stadione, sugriovė Garliavos ir kultūrą, ir švietimą. Kultūrai neliko bendruomenės namų, o mokykloje vaikai mokosi neįtikėtinomis sąlygomis. Triskart vaikų daugiau negu leidžia normos. Tualetai prasmirdę, po lietaus net koridoriai dvokia. Nieks neatsižvelgia į gyventojų poreikius ir nuomonę. Tokia valdžios savivalė galima tik rajone, kur vadovauja viena tvirta ranka. Prijungimas prie Kauno būtų tikras išsigelbėjimas.

taigi

taigi portretas
Pagrindiniu Matijošaičio verslu tapo statybos, gal dėl to ir šnairuoja į Kauno rajoną

Blin

Blin portretas
Ne rajoną prie Kauno reikia jungti, o per pastaruosius dešimtmečius "pajungtiems" kauniečiams reikalauti, kad grąžintų visus atgal į rajoną! Prijungus mokesčiai išaugo nežmoniškai, o paslaugų - špygą! Vis dar savo lėšomis keliukus asfaltuojamės, jei asfalto norim...

LT

LT portretas
Tai gal rajono žmonių paklauskit ar jie nori eit pas piemenį tarnaut? Mūru stovėsim, Matjošaičio MP Sauliaus aferai nepasiduosim.

ACH

ACH portretas
,kada bus irengtas METRO ?????? Kodel taip kaunas atsilikes nuo europos miestu,, ,kaunas neturi-vandens pramogu parko,snow arenos,grojanciu spalvotu fontanu,5 zvaigzduciu SPA,kauno mariose merdeja laivai,o MERA KAUNAS TURI AR NE?????

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno LEZ tik vadinas ,,Kauno", nors tikrovėje yra Kauno RAJONO teritorijoje. Kauno Rajonas rūpinasi ja daugiausia,į čia DAUGIAUSIA INVESTICIJŲ ir mokesčius gaus rajonas. Visa tai ir kt. nori užgrobti miestas!!!!! Net televizija ir radijas neatsirenka kam priklauso LEZ - vis Kauno ir Kauno, o Kauno Rajono net nemini!! Gal tai todėl, kad naujų investuotojų , įmonių atidarymo reportažuose, į pirmas eiles NEUŽTARNAUTAI LENDA Matijošaitis???!!!!!

Rezervas

Rezervas portretas
Matijošaitis šneka, kad sumažins biurokratiją, o Kauno savivaldybėje net kelias viešųjų ryšių firmas maitina, neskaitant išpūsto oficialaus viešųjų ryšių skyriaus. Kaune reikėtų panaikinti ir parazitines savivaldybės įmones, tokias, kaip "Kauno švara", "Kauno energija", "Kauno gatvių apšvietimas" ir t.t. Kodėl neleidžiama privačių paslaugų tiekėjų? Todėl, kad savivaldybės įmones kažkam naudinga melžti.

to Kaunas tvarkosi blogai

to Kaunas tvarkosi blogai portretas
Sutinku, kad Kaunas tvarkosi blogai, viskas brangsta ir kt, bet investicijomis tai jau nesigirkit. LEZ yra Kauno rajone, o LEZ taikomos mokesčių lengvatos, tai ir lenda ten " investicijos". Mano nuomone, LEZ- tai Konkurencijos įstatymo pažeidimas, nevienodų mokestinių sąlygų sudarymas. Be abejo Kaunas norėtų perimti ir LEZ....panašu geras biznis būtų?

to aiškiaregis

to aiškiaregis portretas
NUOMONĖ. O kaip galima patraukti nuo lovio vieninguosius? Gal miesto savivaldybę jungiam prie rajono ir visus juos siųskim toliau nuo valdžios.....?

Kaunas tvarkosi blogai pagal Kauno raj

Kaunas tvarkosi blogai pagal Kauno raj portretas
Kaunas tvarkosi blogai pagal Kauno raj vien investicijos Kauno raj. 223 milijonai Kauno mieste vos 16 milijonų Kaune viskas brangsta ŠILDYMAS 9 procentais automobilių statymas ant kiekvieno kampo mokamas autobusų bilietai branginti kelis kartus. Matijošaičio melagystės , pries rinkimus , kad Kauniečiai mokesčius per didelius moka ŠIUKŠLIŲ dėžėje. "pagirūnai" rinkiminių paŽadų NEVYKDO

Taigi

Taigi portretas
Yra toks posakis - apetitas atsiranda bevalgant. Tai ir prireikė Kauno rajoną priglausti. O dėl administracinio aparato mažinimo, tai pasakos, nes Kaune dar viena savivaldybės įmonė įkurta, ryšiams su kitomis savivaldybės įmonėmis, paslaugos brangsta, viešasis transportas brangus ir nepatogus, o kokį tiltą užsimojo pastatyti ties Kėdainių gatve į Marvelę? Manau, geriausias jo pavadinimas būtų " tiltas į niekur", bet už mokesčių mokėtojų pinigus, tai gal prireikė ir daugiau tų mokesčių mokėtojų, tai ir sugalvojo rajoną prijungti, juk tokie grandioziniai planai

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
NUOMONĖ:Iš teigiamų dalykų bus neokomunistų, visokių ,,socialdemokratų" atpirdolinimas nuo lovio.... Ar kitaip įmanoma patraukti visokius nesteckus ir makūnus? Ne. tai naikinkim savivaldybę ir siųskim juos toliau nuo valdžios ...

Zioma

Zioma portretas
Krabs zuliks matyt gobsus ir falsyvas. Mentas su mentu susitare, - galivisai tep but.

Suinteresuotas

Suinteresuotas portretas
Visi neigiami šio reiškinio bruožai jau straipsnyje apžvelgti, bet paimkim vieną p. Matijošaičio argumentų - administracinio aparato mažinimas, nes, anot jo, valstybei ir regionui neracionalu išlaikyti viena šalia kitos kelių kilometrų spinduliu esančių įstaigų, kurios dirba praktiškai tiems patiems žmonėms, nes tie patys piliečiai gyvena Kauno r., o dirba Kauno m. Dėl šių įstaigų eksploatuojamų pastatų diskutuoti būtų galima, tačiau galiu garantuoti, kad net įgyvendinus šį mistinį scenarijų, Kauno m. specialistų skaičius išsipūstų labiau, nei uždarius Kauno r. savivaldybę ir išvarius proporcingą darbuotojų skaičių į gatvę. Paanalizavus abiejų savivaldybių administracijas tampa aišku, kad kai kuriuose padaliniuose darbuotojų skaičiai mieste viršija dvigubai rajone dirbančiuosius (vertinant ne tik skaičių, bet ir proporciją gyventojų kiekiui). Nors rezultatai, deja, dvigubai neblizga...

o

o portretas
Kaip žmogus iš vietos jau prijungtos prie miesto, manau, kad prijungus, tik blogiau. Viskas brangiau, o aplinka mano rajone užmiršta... turim vos ne piketus rengti, kad gatves patvarkytų... Nepajutom jokio gerumo tame prijungime, tik minusus...

tadas

tadas portretas
toki klausima turi spresti rajono gyventojai, o ne miesto klerkai. tiesiog turi buti daroma viskas zmogiskai.

manau

manau portretas
Turi būti balsavimas, o ne lydekai paliepus, man panorėjus ir t.t. Jei būtų tiesioginiai mero rinkimai, kažin, ar nebūtų, kaip toje pasakoje apie senį ir auksinę žuvelę.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Nagi, Kauno miesto meras savo gamyklą pasistatė Kauno rajone ir dauguma naujų gamyklų ten statoma..pasidarė nefaina tai ir sugalvota gelbėti gerą Kauno mero vardą- prijungti rajoną prie miesto?

Senjore

Senjore portretas
Negali būti jokių jungimų nei prijungimų prie Kauno miesto. Tuomet daug kas žymiai pabrangtų--ir vanduo, ir šiukšlių išvežimas, ir žemė ir kt, o pensijos ir taip mažos.Leiskit spręsti rajono gyventojams.

Palemonas

Palemonas portretas
Palemonas - važiuoji važiuoji ir kur atsiduri? Ar tai Kaunas? Miestas? Juokinga.... dar nori prijungti didžiausius plotus, kai miesto ribose plėtrai ir tvarkymui vietos per akis.

Politologas

Politologas portretas
Ar Lietuvoje įgyvendinta nors viena reforma galvojant apie žmones? Šiuo atveju po neva gerais ketinimais slepiasi paprasti egoistiniai interesai. Matijošaitis tikriausiai pažadėjo paremti Skvernelį per prezidento rinkimus, o tas mainais - premjero kėdę (pergalės atveju) arba geriausius Kauno rajono kąsnelius. Šachmatų partija, kurią bet kokiu atveju laimi ponas Matijošaitis.

O TAIP

O TAIP portretas
Rajonas "tvarkosi" geriau. Biudžetas perteklinis, užtenka kai kuriems valdininkams ir namą pasistatyti.

labai dideli pinigai

labai dideli pinigai portretas
mane šis oligarchas jau įtikino, kad jis dirba ne dėl pinigų, jis dirba dėl labai, labai didelių pinigų, ko pasekoje mes mokame brangiausiai Lietuvoje už viešąsias paslaugas: šildymas, šiukšlių išvežimas, viešasis transportas, parkavimas ir t.t.

Anonimas

Anonimas portretas
Aisku jungti , delko tos investicijos ,kartais ne del Kauno .universitetai ir tt plius jie visi dirba pagrinde Kaune.Juokinga blyn vaziuojant veiveriu gatve staiga supranti kad jau ne Kaune atsirandi , ar Giraite .Jungt ir kuom greiciau , turbut valdininkams rajono jau dega .

Kam to reikia?

Kam to reikia? portretas
Kiekviena reforma yra labai atsakingas momentas. Griauti efektyviai dirbantį Kauno rajoną, būtų sveiku protu nesuvokiamas dalykas. Atsigręžkit į paprastus Kauno rajono gyventojus - gyvenam ir džiaugiamės. Tvarkykimės kiekvienas savo teritorijoje ir nuo to visiems bus tik geriau.

duobe

duobe portretas
yra dvi medalio puses.... Labai daug zmoniu miega rajone, o gyvena ir viskuo naudojasi - mieste, bet kadangi deklaruojama vieta ten kur miegama, tai uztai ir mokesciai eina i rajona. O pakalbinus rajono savivaldybes narius, tikrai negalima tiketis kad jie nesipriesins ju darbo vietos naikinimu.

Jone

Jone portretas
Prijungė ROKUS prie miesto. Pažiūrėkime , kaip mes gyvename: gatvės sulopytos, kreivos / gerai, kad važiuodamas nesusergi jūros liga / , šuliniai keliuose iškilę arba įkritę, pakelės nešienautos, pilnos atliekų, nėra šaligatvių. O ką kalbėti apie tokius dalykus pvz. kanalizaciją , ją leidžia į griovius, šlaitus, upelius. Niekam tie dalykai nerūpi. Jau 4-5 metai, kai šalia tiesia geležinkelį. Gatvės sugadintos, purvinos, šalia važiuoja karjerų mašinos, tai nuo jų reikia bėgti, nes užvažiuos. kankinamės ir niekam negalime pasiskųsti.

Pilypas iš Kauno

Pilypas iš Kauno portretas
Pagal daugelį rodiklių Kauno rajono savivaldybė veikia efektyviau, nei Kauno miesto savivaldybė, bet panižo svetima piniginė. Kaune viskas jau pabranginta, tiek viešasis transportas, parkavimas, tiek šildymas, dabar nagai kimba į Kauno rajono gyventojų piniginę. Kalbos apie biurokratus yra tik politiniai lozungai, siekiant sukiršinti visuomenę ir bandant paslėpti tikruosius tikslus-apraizgyti savo čiuptuvais kuo didesnę teritoriją. Labai tikiu, kad Kauno rajono bendruomenė sugebės nukirsti tuos aštuonkojo čiuptuvus.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių