„Žalgirio" arenoje siautėjo Zucchero

Šeštadienį vos tik pasibaigus Zucchero koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje, kai kurie žiūrovai iš karto ėmė laukti kito jo pasirodymo, nors šio dainininko klausėsi antrą vakarą iš eilės. Penktadienį Zucchero savo naujausią albumą „Chocabeck” pristatė Šiauliuose.

Ne veltui atlikėjas Zucchero Lietuvai jaučia ypatingą simpatiją. Lipdamas į sceną italų dainininkas žadėjo atiduoti viską, ką turi geriausia. Pažadą ištesėjo su kaupu.

Pasirodymo metu Zucchero traukė ne tik  naujojo albumo dainas. Daugiausiai ovacijų sulaukė jo garsioji daina „Baila Morena”. Būtent su šiuo kūriniu jis tapo žinomas visame pasaulyje, ne tik gimtojoje Italijoje.

Skambant lyrinėms dainoms kai kurie žiūrovai graudinosi, tačiau netrukus ritmas pasikeisdavo ir susirinkusiesiems jau būdavo sunku išsėdėti ant kėdžių. Apsaugos darbuotojams teko nuolat prašyti aktyviausių šokėjų grįžti į savo vietas, nes šie prie scenos prisiartindavo per daug arti. Tačiau skambant dainai „Baila Morena“ kartu su visa sale kartu dainavo ir vienas apsaugos darbuotojas.

Iki koncerto pabaigos likus pusvalandžiui, Zucchero išgąsdino žiūrovus atsisveikinęs anksčiau laiko. Niekas nenorėjo patikėti, kad tai jau viskas, tačiau staiga scenoje užgeso šviesos, komandos nariai pradėjo nešioti mikrofonus, o galų gale ir visai pasitraukė į užkulisius.

Salė atsistojusi nesustodama plojo, trypė kojomis, kol muzikantai kelias minutes leido sau atsipūsti. Vėl užlipęs į sceną Zucchero prabilo itališkai, nors iki tol su publika bendravo angliškai. Tačiau žiūrovai kalbos barjero nejuto, o vieną jo pasakytų frazių – „Publiko fantastiko!“ – sutiko su ypatingu griausmu.

„Mes jau metai kaip keliaujame, esame turne, jau pavargome, bet gera pas jus sugrįžti“, – susirinkusiems jau angliškai dėkojo muzikantas.

Vieni aktyviausių koncerto žiūrovų buvo du italai studentai, Kaune pagal studijų mainų programą praleidę jau beveik metus. „Zucchero – Italijos pasididžiavimas. Jis ne tik didis atlikėjas, bet ir geras vyras, puikus žmogus. Be to, mes gyvename visai šalia arenos, todėl negalėjom praleisti progos jį pamatyti iš arti“, – sakė Marco Cappuccia, būsimasis krepšinio treneris.

Jis su draugu labai nudžiugino vieną Zucchero komandos narių, scenoje grojusių gitara. Muzikanto akys blykstelėjo, kai studentai išskleidė Italijos vėliavą.

Šiaulietė Olga Vaigedė šį vakarą ištaisė savo klaidą, padarytą penktadienį per Zucchero koncertą jos gimtajame mieste. „Pagaliau turiu jo autografą“, – rodė brangenybę mergina. Autografų gerbėjai prašė parašyti ir ant kompaktinių atlikėjo plokštelių, ir ant kūno.

Zucchero dainos netilo ir pasibaigus koncertui. Kaunietis Rytas Miniotas, vos įlipęs į automobilį, tuoj pat paleido groti italo proginį kompaktinį diską. „Labai patiko koncertas. Visą laiką šokau“, – džiaugėsi puikiai praleisti vakaru vyras.

Zucchero į Lietuvą atkeliavo su 28-ių žmonių komanda. Muzikantai atvažiavo vadinamaisiais miegamaisiais autobusais. Svečiai apgyvendinti penkių žvaigždučių viešbutyje Vilniuje.

Zucchero pageidautas meniu – įprastas europiečių maistas ir kai kurie itališki produktai, tokie kaip jautienos karpačas, džiovinta jautiena ar Parmezano sūris, taip pat daugybė gaiviųjų gėrimų, vietinis alus komandos nariams ir keletas kokybiško vyno butelių.

Šis Zucchero vizitas į Lietuvą – jau trečiasis.

Zucchero (iš italų k. – cukrus), kurio tikrasis vardas yra Adelmo Fornaciari, per savo sceninę karjerą visame pasaulyje pardavė daugiau nei 40 milijonų įrašų ir pelnė ne vieną garbingą muzikinį apdovanojimą. Tarp jų – prestižinės „Grammy” bei „World Music” statulėlės.

Milijonus gerbėjų turintis pasaulio muzikos grandas vos netapo veterinaru. Savo solinę karjerą jis pradėjo 80-aisiais. Iki tol grojo grupėse „Le Nouve Luci“, „Sugar & Daniel“ bei „Sugar & Candies“.NAUJAUSI KOMENTARAI

ains

ains portretas
ir aš ten buvau, alų gėriau, dainavau ir šokau... myliu Zucchero, jis visada tarp mano fonotekos favoritų. Koncertas buvo geras.

jaunasis reiveris

jaunasis reiveris portretas
Ar dainavo "Semk samagona"?

Na va

Na va portretas
Net Šiauliai, kaž kokį Kauną pramoko ;(((((((
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių