„Žalgirio“ arenoje duris atvėrė pirmasis „Callcredit“ biuras Lietuvoje

Trečiadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko iškilmės – britų bendrovė „Callcredit Information Group“ oficialiai atvėrė naujai įsteigto informacinių technologijų paslaugų centro duris.

Pirmasis biuras Lietuvoje

Šis paslaugų centras – pirmasis bendrovės biuras užsienyje ir tuo pačiu Lietuvoje. Arenoje įsikūręs padalinys ketina aptarnauti centrinį „Callcredit“ biurą Didžiojoje Britanijoje. Lietuvoje darbuotojai programuos, kurs ir prižiūrės sistemas, padės administruoti būstinės veiklą, tačiau tiesioginio kontakto su bendrovės klientais neturės.

Informacinių technologijų paslaugų centro atidarymo šventėje dalyvavo gausus būrys garbingų svečių: verslininkai, politikai, visuomenės veikėjai.

Iškilmėse dalyvavę svečiai labiausiai laukė momento, kuomet oficialiai bus perkirpta juostelė, žyminti „Callcredit Information Group“ veiklos pradžią Lietuvoje. Šis darbas buvo patikėtas bene svarbiausiems šventės dalyviams: bendrovės vykdomajam direktoriui Adrianui Mitri, Jungtinės Karalystės ambasadoriui Lietuvoje Davidui Huntui ir Kauno merui Andriui Kupčinskui.

Kauną pasirinko neatsitiktinai

„Per paskutinį dešimtmetį mūsų bendrovė smarkiai išsiplėtė. Siekdami ir toliau sėkmingai judėti ta pačia linkme, nusprendėmė dar plėstis. Taip mes atsidūrėme čia, Kaune“, – biuro atidarymo iškilmėse kalbėjo „Callcredit Information Group“ vykdomasis direktorius A.Mitri.

Bendrovė neatsitiktinai savo biurui pasirinko Lietuvą. Anot įmonės vadovo, mūsų šalis yra pasaulinė lyderė informacinių technologijų srityje, be to, čia gausu šios srities specialistų.

„Kodėl Kaunas? Juk čia veikia vienas didžiausių technologijos universitetų Baltijos regione. Aukštosios mokyklos absolventai dažnai darbą randa tik sostinėje. „Callcredit“ norėtų kvalifikuotiems specialistams pasiūlyti darbą ir Kaune", – sakė A.Mitri.

Tikisi, kad krepšinis padės

Bendrovė tapo pirmąja komercine organizacija, įsikūrusia aukščiausio lygio sporto arenoje Kaune. A.Mitri įsitikinęs, kad krepšinis jiems padės pritraukti naujus klientus.

„Lietuviai yra pamišę dėl krepšinio, o ši arena tai patvirtina. Manau, kad jūsų mylimas sportas bus traukos objektas privilioti klientus", – svarstė direktorius.

Bendrovės biuras įsikūrė maždaug 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto patalpose, esančiose ketvirtame arenos aukšte. Čia įrengta 200 darbo vietų.

„Tikiuosi, kad nenusivilsite pasirinkę mūsų miestą. Jūs esate tarsi pionieriai Kaune – pirmieji atidarę biurą ne bet kur, o „Žalgirio“ arenoje. Tikiu, kad būsite ir ne paskutiniai“, – sakė miesto meras A.Kupčinskas.

Įdarbins dar daugiau lietuvių

„Pamatęs mūsų patalpas pasakiau, kad tai bus ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje geriausios biuro patalpos. Esame įsikūrę miesto centre, šalia turime rekreacinę zoną, kurioje darbuotojai laisvu laiku galės pasportuoti, pailsėti. Be to, visa reikalinga infrastruktūra yra šalia“, – privalumus vardijo „Callcredit“ Lietuvos skyriaus vadovas Dainius Aksinavičius.

Kol kas naujame paslaugų centre darbuosis 40 žmonių, tačiau artimiausiu metu prie jų prisijungs dar 10 specialistų. Visi biuro darbuotojai yra lietuviai.

Kitais metais biuras žada plėstis, todėl 2013 metais tikimasi įdarbinti apie 180-200 žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

london

london portretas
Visur tas kreivasnukis.

aha

aha portretas
net slykstu, visur burundukas lenda, i visus renginius, bando pasireklamuoti, nors beveik niekur pirsto neprideda

kn

kn portretas
puiki zinia miestui..taip ir toliau plestis ..meras saunuolis -tikras miesto seimininkas.
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių