Žaidimas KGB sąrašais: apdergė ir nekaltus

jonisauuu vatnike!

jonisauuu vatnike! portretas
!tam ;nusigandusiam "vatniko" ! jeigu esi utele -tai gyvenk sau tyliai ,lietuviai kurie nebendradarbiavo---tai ir nespurda dabar isterikoje ,nusiraminkite sladkeviciai ir ju subinlaiziai jus dar dar nekisa po giljotinos kardu ,nepykinkite padoriu zmoniu [jums buvo smagu tapus KGB agentais ,tai ir nugyvenkite ,kaip dera "agentui" ],,bet SHirshiu lizdas ----keicia politini ivaizdi ,mes apgailestaujam del jusu chameleonishkumo ...bet suspauskite dupas ir nesivieshinkite, chameleonai, nelaimingi

NA NA

NA NA portretas
o kas Lietuvoje sprendžia kas kaltas ,kas ne ?????,_______vieša paslaptis , kad landsbergis sputnikas ,su savo gauja išvogę, dalį , kgbistų archyvų ,genocido centrui vadovauti yra pasodinta, landabergių žmogus ,likę archyvai , nežinia kam palikti ,bet ir jie atseit neprieinami ,nors dabaR YRA žaidžiamas kgbistų žaidimas "tepk kitą kuo pats smirdi ",,,,sėkmės ,gal ateis laikas kai rusai paviešins savo uolius darbuotojus, Lietuvoje ,,,,,

Sonata

Sonata portretas
Na, čia tas pats kas mušti gulintį. Apsiginti nebegali...Gal ne nuo ten pradėta aiškintis KGB peripetijas...

Anonimas

Anonimas portretas
kardinolas sladkevicius turejo but sventasis.sie popieriai visokie tubut sugadino viska

Nijole

Nijole portretas
KGB nemire. Rezistencijos ir genocido centre jie turi savo virsininkus, esancius valdzioje, kurie ir nurodo ka paskelbti ar apsmeizti.

Moksleivis

Moksleivis portretas
...gal kas domėjotės-kiek buvusių KGB-istų dirba ar dirbo valstybės pasienio struktūrose?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dabar viskas taip, jei žinomas ir reikalingas-tai ''apdergė'',jei nežinomas ir nereikalingas-tai ''agentas''Labai patogu,ane?

Patarimas

Patarimas portretas
Kiek tą "nekaltą" čia galima laikyti - agento vardai "už dyką" nedalijami

Cia tau vatnike Joni

Cia tau vatnike Joni portretas
Sovietine liekana esi buvai ir busi, nes salies istorijos dar iki sios dienos nezinai.Tau jau niekas nepades, net kraujo perpylimas yra betikslis.

jonis

jonis portretas
KO taip sujudo religiniai pauksciai?...visiems aisku kad tokius kataliku vadeivas "imesdavo I kalejimus kad jie "uostinetu"kuo "gyvena" zmones.. ir jie atlikdavo savo uzduotis , apsimete nelaimeliais visi zino ,kaip religijos tarnai isduodavo zmones -kvailius po "ispazinties" tai viesa "paslaptis" sujudo judosiai

realistas

realistas portretas
prieš skaitydami šiuos sąrašus įdėmei perskaitykitė prembulėje paaiškinimus ir dar turėkite omenyje, kad visu Centro komiteto narius, renkamus deputatus, vyriausybės narius į jokius sąrašus KGBistai netraukdavo ir ką jie veikė KGB naudai niekas niekada nesužinos, nes niekas neišsiduos. Nebent prie šv. Petro vartų išpažintų. Tai turėkite omenyje vertindami sąrašuose paskelbtus "nusidėjėlius"

kikilis

kikilis portretas
Tai siūlote skelbti selektyviai?..

sarasai?

sarasai? portretas
O AR GALEJO BUTI TAIP? PVZ. TU KURIE ANIEMS BUVO NAUDINGI SARASU NIEKADA IR NEBUS , NES JU NEPALIKO. TIESIOG? Na o kas nepatogus pasirode , gavo dabartine situacija srebti? Tai rimti klausimai , todel tik pamastau vienaip ar kitaip, bet straipsnis yra , tai diskutuojam.

sarasai?

sarasai? portretas
labai keista ,kad jie isvis buvo palikti, kodel ju neissiveze?

kgbesnikas,,dedule,, kartu su kgebesniku ,studentu,,is KT

kgbesnikas,,dedule,, kartu su kgebesniku ,studentu,,is KT portretas
susisieke su kgbesnyku ,,nikodemu,, is AT , sis pasiemes savo drauga kgbesnika ,,juliuka,,, is GEN,prokuraturos nuvyko pas kgbesnike,, magnolija,,, ir jai ispazino visas nuodemes ,,,magnolija,,,prisipazino jiems visiems is karto ....po to visi isgere po piliule vakcinos veikiancios 75 metus ir uzgere brendzio stikline, Dabar jie nekalti .....kalti tie kurie neprisipazino ,kuriu jau gyvu nera ir tie kuriu asmenines bylas plove ,baltino ir falsifikavo 28 metus bYrute

kaunietis pasyvus rezistentas

kaunietis pasyvus rezistentas portretas
pritardamas p. Nikodemui klausiu, kodėl sąrašuose paskelbti tik "agentai" gimę 1920-1930 metais. O tai 1940-1950........ metais gimusių tokių nebuvo? Ar tie jaunesnieji "prisipažino" ir jaučiasi veikti saugūs??????? Nes niekas apie juos nesužinos? Gal jau laikas.Būtina paskelbti visus ,kurie buvo minimi kagbistų dokumentuose,o jau istorikai tegul aiškina ir skelbia kuo katras nusikaltęs

Nikodemas

Nikodemas portretas
Daugelis nuomonių išties chaotiškos.vėlyvuoju sovietmečiu tų kunigų į KGB veiklą buvo įtraukti 78 proc.,nes Kremlius jau ruošėsi Lietuvos nepriklauso- mybei.O Lietuvos bažnyčia jų slaptus ir piktus kėslus galėjo demaskuoti.To- dėl kunigų itin smerkti nereikėtų,nes jie prieš tapdami KGB agentais patyrė siaubingą prievartą.Abejoju,ar nors vienas kunigas tapo agentu savo noru. O visų KGB agentų šąrašus reikėjo paskelbti jau seniai,kad Lietuva būtų tei- sine ir demokratine valstybe.Dabar mūsų rinkimai primena katės pirkimą maiše!

?

? portretas
Po to kai ponas Brazauskas buvo lietuvos prezidentas, koks skirtumas parase koks vaziuojantis i uzsieni ataskaita po keliones kgb ar ne, tai smulkmenos, pries musu prezidento veikla centro komitete sovietmeciu.

Tamkevičiau,negražu

Tamkevičiau,negražu portretas
Tamkevičius dar kartą įrodė,kad jis nesąžiningas.Girdi Sladkevičius ,kad ir buvo sarašuose,bet jis nieko blogo niekam nepadarė.O tai ką,kiti padarė? Reiškia vienus reikia skelbti,kitus nelieskite.Esmė ir yra ta,kad nesvarbu,kokiuose sarašuose žmogus figuruoja,svarbu,kad jis niekam nieko blogo nepadarė. O apie tai mūsų "patriotai"nekalba,nes nėra pateikta įrodymų,nei vienam vadinamam agentui.Taigi,nėra įrodymų,negalima žmogaus teisti. Tokie žmonių juodinimai ne kas kita,kaip berečių žaisliukas,juodinti nekaltus.

kodel

kodel portretas
dedule pamirsot

nieko nuostabaus

nieko nuostabaus portretas
tesiamas kovotojų už laisvę juodinimas. Kažkas pasistengė "per klaidą" įrašyti būtent tokią pavardę. Kažkaip paskutiniu metu suaktyvėjo parazitai.

nuomonė

nuomonė portretas
Baisu,kad jeigu kažkas be jokių įrodymų pasakė,kad tu juodas,tai ir būsi juodas,nors ir įrodysi,kad baltas.Kažkokia nesamonė:a t a kardinolas V.Sladkevičius nebuvo KGB agentas,bet jis liks sąrašuose-atsikvošėkite pagaliau genocido centro darbuotojai. Pasidalinsiu savo asmenine patirtimi:buvo ruošiamasi mano vestuvėms,viena kaimo moterėlė paskleidė gandą,kad išardžiau šeimą,kurioje liko pora vaikų.Tai laimė,kad mano išrinktasis buvo iš to pačio kaimo iš kur buvo kilęs ir mano tėvelis,ir jis apie visus viską žinojo o jai ne- vestuvių būt nebuvę.Tai štai kokią žalą skleidžia visokie pletkai.

komedija

komedija portretas
Čia elementari "nesusitepusiųjų" operacija! Reikia visus apdergti, kad išaiškėjus "pirmųjų" politikų ryšiams galėtų atsidusti, mostelėti ranka ir tarti: "Matote, tais laikais VISI buvo vienodi!" Gal tiesa paaiškės vasario 16 d. iš privatizuoto Signtarų namų balkono?:)

Kas sąraše

Kas sąraše portretas
Sąrašas turėtų vadintis Dirbusių su KGB ir nesikreipusių į Liustracijos komisiją sąrašu. Tie, kurie nenorėjo kad jų veikla išaiškėtų, ir įstatymą veiklai paslėpti prisiėmė, ir juo pasinaudojo. Sąraše liko tie, kurie gal nežinojo, kad toks įstatymas yra, o gal nesijautė ką nors blogo padarę. Tad koks sąrašo skelbimo tikslas? Kodėl neskelbiamas sakysim politinių kalinių sąrašas?

Comandante

Comandante portretas
VISAS MILIONAS, tie kurie paliko LT, irgi yra KGB;istai !!! Va kaip pavariau ! Ar gerai ?

Anonimas

Anonimas portretas
nėra buvusių ir esamų kgbistų ,jie savų neišduoda ,nebent pasitaiko tokie kaip landsbergis, kurie tarnauja visiems ir visada vardan savo ir serga didybės manija ,tokiais pasinaudoja ,o paskui ,,,,sėkmės ,kam naudinga buvo slėpti dar 75 metus kgbistų archyvus ,kam naudinga ,kad lietuviai ėstu vieni kitus ,,,,,,,

taip

taip portretas
raganų medžioklė.Turime apkaltinti visus, kurie gyveno sovietiniu laikotarpiu, dirbo, prisitaikė?Žiūrėkite, kas nukentėjo, kas buvo ištremti, kas neteko darbų, namų, garbės...., o tai greitai nebeturėsime nei vieno nekalto.Bus visi kalti, kurie gyveno sovietmečiu.

Reikia išviešinti visus

Reikia išviešinti visus portretas
Kurie buvo LKP nariais, buvo KGB agentais, darbuotojais ir kurie dirbo NKVD. Tegul apsigina ir įrodo savo tiesą Lietuvos ir EŽTT teismuose, kad jie nebuvo Lietuvos žmonių priešai, kurie buvo koloborantai ir ėjo su TSRS ir LTSR tarybų socialistine valdžia.

nnnnnnnnnnnnnnn

nnnnnnnnnnnnnnn portretas
Ir aš, ir mes.........

n...

n... portretas
pritariu... čia vyksta niekingas žaidimas, kuris pradėtas dar valdant "skarbonkininkams"... o aš, kvailys, tada už juos buvau gyvybę atiduoti pasiruošęs... kas galėjo pagalvoti, kad viskas per 25 metelius taip atsistos... tikrai nebūčiau buvęs nei Baltijos kely, nei prie Parlamento...

su

su portretas
jo eminencija man teko pries jo mirti tel. kalbeti nes prie jo nieko neprileido ir po to pokalbio jis buvo susitikes su Adamkum bet ziniasklaida nekomentavo pokalbio o reikalas tas kad jis AA pasake kad tomkevic bendradarbiavo ir darau prielaida kad kgb kaip ir su K.Petraiciu buvo susidorota kas neatmestinai vyksta ir siandien kuomet griaunamas tautos simbolis o del ivaizdzio statomi stabai kuriu nereikejo ir Smetonos laikais juk tai akivaizdus pinigu plovimas po /patriotizmo/ kauke ir ta atlieka tie patys kom. soc...demonai o vyr /globejai/ tyli ir zaidzia su vaikuciais kuriu patys neturi tai kur nacsaugumas ir genocida tyriantys atstovai jei viskas daroma del /kazkieno/ ivaizdzio ir ciniskai griaunama valstybe is pamatu tai u. spec t darbas o musu niekseliai talkina.....

Kęstas

Kęstas portretas
Bendradarbiavimo su sovietiniu saugumu faktą turi nustatyti teismas. Publikuoti mums pametėtus sąrašus yra naivu ir kartu tai yra žmonių šmeižimas. "Dešimt metų Liustracijos komisijai vadovaujantis Mykolo Romerio universiteto profesorius A. Urmonas piktinasi, kad interneto svetainėje kgbveikla.lt buvo paskelbta pastaroji informacija. Anot jo, KGB buvo svarbu, kad kuo daugiau žmonių būtų sutepta, paženklinta neigiamu spaudu. „Tiems, kurie važiuodavo į užsienį, pakišdavo pasirašyti popierėlį. Kartais ir be žmogaus žinios įformindavo. Jei žmogus informacijos neteikdavo, po kurio laiko jį išbraukdavo. Todėl daugelis žmonių, galiu sakyti iš komisijos praktikos, neteikdavo jokių žinių ir būdavo išbraukiami“, – pasakojo A. Urmonas." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

cha ..o jus visi prisiminkit [yra ir vaizdo irasai]

cha ..o jus visi prisiminkit [yra ir vaizdo irasai] portretas
ka kalbejo Sladkevicius pacio lietuvisko bordelio[nepriklausomybes] pradzioje ..Jis sake viesai visiems suirinkusiems ,,nesutrypkim to daigo kuris dabar tik vos vos islindo is zemes, is leto atsargiai puoselekim kad jis uzaugtu didelis ir stiprus,,, po to tare;- kad beveik 90% lietuvos kunigu buvo pasirase bendradarbiavimo su KGB dokumentus , ir pridure na nevisi uoliai bendravo ,skunde isdavinejo , daugelis venge tai daryt uz tai buvo smeiziami ir persekiojami.Veliau Sladkevyciu kazkur isgrudo ,nukiso ,ir apie jy visi nutilo atsirado nauji tomkevyciai, ,ir nauji apastalai is pragaro....matomai tie kurie neatsisake bendradarbiavimo su kgbesnikais....stai jie ir dergia siuo metu visus....

Kieno ....zadanija..... čia skledžiama...

Kieno ....zadanija..... čia skledžiama... portretas
Jau ir kunigai KGB........darosi labai keistai viskas..

Saulius

Saulius portretas
Tai kad nei Vieno Banionio,Sondeckio nei Sladkevičiaus nėra jokių sutikimų.Yra tik mašinėle spausdinti raštai.Kodėl gi nepaviešina tų sutikimų jei jie yra.?Nors parašą paviešintų ,gi tų didžiųjų KGBistų Banionio ,Sondeckio ,Sladkevičiaus artimieji prašo.Ar aš beatsimenu kur ir ką pasirašiau prieš dešimtmečius.Ar aš skaičiau ką ten davė ar nedavė eskursijos vadovė ant kažkokių popierių pasirašyti.

tam Saulius

tam Saulius portretas
Nebūk toks naivus ir nesvaikčiok nesąmonių, juk rašoma, kad KGB užverbuotieji turėdavo sutikti, pasirašyti, parduoti savo sielą. Kad važiavai į Lenkiją tai dar nereiškia, kad jau tapai automatiškai užverbuotas

will

will portretas
Ką bepaskelbtų iš to KGB žurnalo, tuoj išlenda ir atsiranda masės gynėjų, ginančių įrašytus į žurnalą. Tai gal sudaryti rimtą komisiją ir paskelbti, kad tas KGB žurnalas yra niekinis ir melagingas? Tik kažkodėl negirdėjau, kad toks paskelbimas būtų įvykęs ar net planuojamas

Saulius

Saulius portretas
Sako turėjo viešai prisipažinti?O ką pvz aš žinau ar aš agentas ar ne?Važiavau į Lenkiją gal įtraukė ir mane į KGB sąrašus.?Tai buvo jau prie Garbačiovo.Aš turiu kažkur eiti ieškoti ir įrodynėti ? Bet tai gi sąrašus skelbia po mirties.Tai turėsiu atskelti iš numirusių pasitikrinti Bukuskaitės sąrašuose ir jei neesu sąraše tada vėl galėsiu eiti ramiai mirti.Nu čia tai aišku -gerai jau gerai taip ir padarysiu.Stop .o jei išlipęs iš kapo sužinosiu kad esu sąrašuose.?Tai ką man tada daryti?

yva

yva portretas
Ką mes žinom, kas kaltas, kas neltas. Tik vienas Dievas žino. KGB su Sigitu Tamkevičiumi nederino, ką verbuodavo, ką jis gali žinoti ir garantuoti

Jonas

Jonas portretas
Kodėl nepaviešino visų KGB užverbuotų sąrašo?Kodęl konservatoriai balsavo prieš visų bendradarbiavusių sąrašo paskelbimą??

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Zinau viena tokie Dievo tarnai kaip Mikutavicius ir panasus buvo uzverbuoti paskaitykit kunigo Jono Zvyniaus knyga! Rusijoje tais laikais buvo uzverbuoti 90% pas mus apie 70%! taip vadinamu Dievo tarnu! kitaip jie negaletu dirbti .Kaip Jie dirbo cia jau kitas klaus......

samas

samas portretas
> > Kur dar žemiau... Ar Čepaičio partiją turit omenyj? Tai jis tik sekretorius buvo.:)

Kur dar žemiau...

Kur dar žemiau... portretas
Tokių žmonių, koks buvo kardinolas V.Sladkevičius, jau nebeliko, tai iš tiesų šventas žmogus. Tik vienai partijai net ir mirę tokie žmonės neduoda ramiai gyvent, reikia visur savo purvą išdrabstyt, šios partijos vadas sugebėjo gerai paslėpt savo KGB-istinę praeitį, o tautos šviesulių neužgesins niekas, per silpni kirminai- lindėkit savo mėšlyne ramiai...

Kaunietė

Kaunietė portretas
Vienas aktyvus komentatorius, visais klausimais turi atsakymus, kaip pranašas, gal jau bedarbis liko, todėl piktas ant viso pasaulio

Saulius

Saulius portretas
Manot patikėsiu ,kad dižiausi KGB veikėjai Lietuvos priešai nuasikaltėliai,skundikai na blogiečiai yra Banionis ir Sodeckis,Sladkevičius a.a?. Dieve ,Dieve ,žmonės siaubas - kur tie KGB agentai iš valdžios ,mokslo,inžinierijos ,diplomatijos,armijos,verslinikų dabartinių??Ką jie visi buvo šventi ir niekas nevažinėjo į užsienį.Pilnos ministerijos klerkų,universitetai,institutai ,seime to amžiaus žmonių ir visi šventi.? A.a dėdė pasakojo kad tremtyje jie netgi žinojo kad yra KGB agentų ir skundikų.Kur jų pavardės??Ką Burauskaitės ,Anušauskai???Tik atsirado trys kalčiausi kuriuos paviešino be įrodymų.Bent kokį tai raštelį ,parašą,liudininką būtų pridėję kaip įrodymą.Nereikia nieko -apšiko žmones ir viskas -darbas atliktas.Susidaro įspūdis ,kad tai spec užsąkymas,kad nuslėpt tikruosius agentus -Lietuvos valstybės kenkejus.

chi

chi portretas
Ar tik ne pačiam "svyla padai"?

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Niekas kardinolo neapdergė- buvo įrašytas..metus pabuvo ir KGB jį išbraukė ir net nubaudė. Visa informacija yra...ką čia keisti? Meluoti, kad nebuvo įrašytas...meluoti- viena iš didžiausių nuodėmių

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
Kardinolas V.Sladkevičius , Tėvas Stanislovas, kunigas K.Vasiliauskas palaikė krikščioniškus santykius su A.M Brazausku.O kokie bažnyčios hierarchų santykiai su jais buvo? Prisiminkim kardinolo laidotuves, birželio kaitroje pusantros valandos visi laukė kol atvyks gerbiamas V.L. Na dar suteikta proga liberjaunimui pašmaikštauti iš dvasininkijos

kgb

kgb portretas
tie patys dumai, kaip ir dabartiniai skandalai Seime, pradedant tautiniu kostiumu, baigiant televizija ir agentais. Kremliaus rezimo pagrindinis tikslas - Lietuvos Prezidento rinkimai. Priemones: dabartiniai itakos agentai , imones, visuomeniniai judejimai ir partijos. Gal sitie jau prisipazino, kad ju reitingai kyla?

samas

samas portretas
"Dabar gi saugumiečių paliktas agentų sąrašas yra kaip pamėtėta KGB dovana, kur reikia patiems aiškintis ir pjautis tarpusavyje, kas ten tikra, o kas sugalvota", – stebėjosi Kauno arkivyskupas emeritas. Tikra teisybė! Ranka rašytas sąrašas, be sąrašo rašytojo (keliais braižais:)) asmens davinių negali būti laikomas dokumentu. Tik asmens bylos yra įrodymas, ir tai, žiūrint kaip įformintos. O prisipažinusieji kuo geresni? Gal jie tikrai padarė juodo darbo, o neprisipažinusieji tik sąraše atsirado,net neįtardami, kad jie agentai. O kaip su Sličyte, kuri buvo pastebėta paėmusi savo asmens bylą, kai mūsiškiai pateko į Saugumo rūmus?

taigi

taigi portretas
Papunis su dalyte švarutėliai dar 75 metams.

KO VERTAS

KO VERTAS portretas
Ko vertas rezistencijos centras su senole senjora priesaky, manau, kad p. Burausskaite yra prisipazinusiu sarase ir dabar padeda kremliui, apsmeizdama musu pacius Geriausius ir Iskiliausius. Palikite kapus ramybeje. Skelbkite dar dirbancius ir kenkiancius LIETUVAI.

Išsigando TIESOS?

Išsigando TIESOS? portretas
Tiesa bado akis?

sy zaidima zaidzia,dergdami visus

sy zaidima zaidzia,dergdami visus portretas
tie KGB-esnikai kurie pasiskiepino 75 metams y prieky , stengdamiesi kuo toliau nuo saves nustumt visus ytarimus , ir kurie randasi siuo metu visi iki vieno lietuvos teismuose ,prokuraturose, advokaturoj ,,konstituciniam teisme VSD,STT FNTT,prezidenturoj ir seime....briuselyje ir valdo visa ziniasklaida lietuvoje ypac LRT

Negras

Negras portretas
Cia vadinasi ka reikes isteisins o ka sudais apipils
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių