Velniškąjį penktadienį jaunavedžiai juokėsi iš prietarų

Ne vienas lietuvis tiki, kad penktadienį, sutampantį su trylikta mėnesio diena, gali nutikti nelaimė. Bet Kauno rotušė šiandien buvo sausakimša jaunavedžių. Tiesa, ne viena pora kategoriškai atsisakė ceremonijos tokią dieną.

Baimės – nė kvapo

Penktadienį, 13 dieną, savo vestuvių data Kaune pasirinko 34 poros. O Artūras Kauneckas ir Sandra Nomeikaitė ne tik nesibaimino tuoktis tokią dieną – jie ją pasirinko specialiai. Tam jaunavedžių porą pastūmėjo aplinkinių reakcija: dauguma tokio jų pasirinkimo baiminasi.

„O mums iššūkiai patinka!“ – linksmai paaiškino jaunoji. A.Kauneckas prisipažino, kad vestuvių 13 dieną ir dar 13 valandą iniciatorius buvo jis.

„Aš tam neprieštaravau. Esu gimusi 13 dieną – spalį, todėl šis skaičius manęs negąsdina. Atvirkščiai, galėčiau jį pavadinti laimingu“, – tikino S.Nomeikaitė ir po keliolikos minučių pasirinko vyro pavardę.

“Netikėkit, iš sektos jie, iš sektos!” – klausydamasi, ką pasakoja pora, kvatojo palyda. Pabrolys Mindaugas Grybauskas prašė nepamiršti ir jo indėlio – neva vestuvių data derinta prie jo gimtadienio. Jis irgi gimęs 13 dieną.

Apsirengė juodai

Nors jaunoji tradiciškai vilkėjo baltos spalvos vestuvinį apdarą, tačiau žvelgiant į piršlienę buvo aišku, kad tuokiamasi neeilinę dieną. Prabangi juoda nėriniuota suknelė puikiai derėjo prie skaičiaus 13 simbolinio demoniškumo.

„Kai sužinojau, kada jie tuokiasi, ir paaiškėjo, kad 13 dieną 13 valandą, nenustebau – jie yra neeiliniai ekstremalūs žmonės“, – kalbėjo Aušra Baltgaile, kuriai buvo patikėtos A.Kaunecko ir S.Nemeikaitės vestuvių piršlienės pareigos.

Iki vestuvių jaunieji draugavo pusantų metų, nors pažįstami buvo visą dešimtmetį – gyveno kaimynystėje, turėjo bendrą draugų ratą.

„Kartą išsišnekėjome, kad jau seniai vienas kitam patikome“, – sakė A.Kauneckas.

Kai kuriuos data atbaidė

Tryliktoji penktadienį susituokusi pora, įžadus davusi lygiai vidurdienį, nenorėjo, kad būtų skelbiamos jų pavardės, tačiau tikino, kad 13 yra ir jų laimingas skaičius. Gegužės 13 dieną yra gimęs jaunikis, o spalio 13-ąją labai sėkmingai kadaise ištekėjo jaunosios senelė.

Kauno miesto civilinės metrikacijos biuro vyresnioji specialistė Edita Chainauskaitė negalėjo išskirti dienų, kurių jaunieji ypač vengia.

„Pavyzdžiui, lapkričio 1-ąją nedirbame, todėl negalime pasakyti, kad šios dienos jaunavedžiai vengia“, – aiškino specialistė.

Tiesa, kalbėdama apie penktadienį ir 13 dieną, specialistė tikino, kad nemažai porų, supratusios, kad pasirinko tokią datą, pradėdavo sutartinai purtyti galvas ir imdavo vėl vartyti kalendorius.

Svarbiausia – rasti žmogų

Pasiteiravus, gal kurios nors dienos sulaukia ypač daug vestuvių datą planuojančių jaunųjų dėmesio, E.Chainauskaitė išskyrė visą vasarą, o ypač su mėnesio skaičiumi besidubliuojančias dienas, pavyzdžiui, birželio 6-ąją, liepos 7-ąją, rugpjūčio 8-ąją.

„Sulaukiame nemažai užklausimų dėl, pavyzdžiui, Vasario 16-osios, Liepos 6-osios, tačiau sužinoję, kad tomis dienomis nedirbame, žmonės renkasi kitą datą”, – kalbėjo biuro darbuotoja.

Astrologas Naglis Šulija, paklaustas, ar tuokiantis penktadieniais, sutampančiais su 13 mėnesio diena, laukia sėkminga santuoka, sakė, kad svarbiausia surasti savo žmogų.

„Pasirinkus netinkamą žmogų laimės neatneš net ir sėkmingiausia laikoma diena“, – teigė N.Šulija.NAUJAUSI KOMENTARAI

paskubejo

paskubejo portretas
Gales juoktis ir kvatoti kai kartu sulauks bent sidabriniu vestuviu, o dabar tas juokas toks negarantuotas.. Veliau pasimatys ar diena buvo gera.

gebelsas

gebelsas portretas
siandien firma uzpludo mokesciu inspekcija.... na***....

lina

lina portretas
jei jau nelemta laimingai gyventi,nesvarbu kokia data buvo kai vyko vestuves....
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių