Veiklą partijoje kartu su G.Labanausku stabdo ir A.Medviedevienė

Nesutarimų krečiama Kauno miesto tarybos socialdemokratų frakcija nesurėmė pečių ir formuojant naują valdančiąją daugumą. Frakcijos seniūnas Gintautas Labanauskas stabdo savo veiklą partijoje.

Trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje G.Labanauskas negailėjo karčių žodžių bendrapartiečiams.

„Akivaizdu, kad partijos pirmininkas vadovaujasi dvigubais standartais: vieną narį už partijos autoriteto grovimą nori išmesti, kuomet kitas partijos narys yra kaltinamas baudžiamojoje byloje“, – spaudos konferencijoje dėstė G.Labanauskas.

Socialdemokratas Romaldas Rabačius mina teismo sleksčius dėl auksinio tualeto statybos, tačiau partijos vadovams jis neužkliuvo.

Anot G.Labanausko, dvylikai partijos bičiulių pernai užkliuvo ir jų kolegė Birutė Vėsaitė, tačiau vadovybė į skundą nesureagavo.

„Nors partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius spaudoje viešai pasisakė prieš koalicijos “Už Kauną„ sugriovimą, tačiau socialdemokratai Kęstutis Kričiūnas ir Valys Venslovas, nederinę veiksmų su partija, inicijavo interpeliaciją Rimantui Mikaičiui. Jie už tai iš partijos nemetami“, – dar vieną pavyzdį pateikė socialdemokratas.

G.Labanausko pėdomis pasekė ir jo bendrapartietė Antanina Medviedevienė.

„Aš taip pat stabdau veiklą partijoje“, – informavo tarybos narė.

Tiek G.Labanauskas, tiek A.Medviedevienė nepasirašys naujos koalicijos sutarties.

Antradienio vakarą naujai formuojamos koalicijos perspektyvų aptarti susirinkusi Kauno socialdemokratų skyriaus taryba nesulaukė į miesto tarybą išrinktų Gintauto Labanausko ir Artūro Orlausko.

Tai patvirtino ir Kauno socialdemokratų lyderė Orinta Leiputė, tačiau ji apie tai, kad taryboje dirbantys socialdemokratai skyla, nekalba.

Trečiadienį ruošiamasi pasirašyti naujai suformuotos valdančiosios daugumos koalicijos sutartį. Į koaliciją buriasi Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai, liberalcentristai, socialdemokratai, partija Tvarka ir teisingumas bei partija Jaunoji Lietuva.

Akivaizdu, kad socialdemokratai vis dėlto bando sustiprinti iki šiol šešis narius turėjusios frakcijos pozicijas. K.Kriščiūnas patvirtino, kad su partijos kolegomis antradienio vakarą sutarta miesto taryboje formuoti jungtinę socialdemokratų ir nepartinių tarybos narių frakciją. Prie jos iki ketvirtadienio ruošiasi prisijungti buvęs tvarkietis, tapęs Artūro Zuoko visuomeninio judėjimo nariu Židrūnas Garšva.

„Dar nepriėmiau sprendimo išeiti iš socialdemokratų partijos, bet stabdau savo veiklą partijoje, kol išsiaiškinsiu su partijos kolegomis, kas vyksta, ar partijos pirmininkas nori palaikyti tvarką partijoje, ar jis yra klaidinamas, ar pritaria dvigubiems standartams“, – vardijo G.Labanauskas ir žadėjo, kad galutį sprendimą priims jau netrukus. Politikas sakė norintis pasitarti su jį palaikančiais partijos bendraminčiais.

Pasiteiravus, ar G.Labanauskas atsitraukia ir iš naujos koalicijos, kurios sutartį trečiadienį ruošiamasi pasirašyti, socialdemokratas aiškiai pasakė tokių žaidimų nepalaikysiantis. „Nemačiau nei vieno realaus argumento, dėl ko reikėjo nuversti pusę metų dirbusį merą Rimantą Mikaitis. Kokia gali būti interpeliacija be jokių motyvų?“, – retoriškai klausė tarybos narys. Jis dar kartą pakartojo nenorintis ir neketinantis dalyvauti kai kurių politikų organizuojamuose žaidimuose vien dėl to, kad kažkas kažkam trukdo kažką pasiimti.


Šiame straipsnyje: Labanauskassocialdemokratai

NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone

nuomone portretas
saunuolis Laba !

batia

batia portretas
pasirodo ir toje "bandoje" dar yra protingai mąstančių.....

Cha

Cha portretas
Būnant priklausomu nuo Eligijaus Masiulio tenka demonstruoti ištikimybę libsąjūdžiui. Nebijokit, jei socai grįš į valdžią po seimo rinkimų- Labanauskas bus tos partijos narys, kurios ministras valdys Susisiekimo ministeriją.
VISI KOMENTARAI 90
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių