Vandalai puola: Kauno koplyčiose suplėšyti du paveikslai

Kaune, prie bažnyčios esančiose atvirose koplyčiose, vandalai suniokojo du paveikslus.

Pirmadienį 14 val. į Kauno miesto Panemunės policijos komisariatą kreipėsi Vilkaviškio vyskupijos Aukštosios Panemunės Švenčiausios Mergelės Marijos Vardo parapijos klebonas Deimantas Brogys ir pranešė, kad per savaitgalį suniokoti du bažnyčios šventoriaus atvirose koplyčiose buvę paveikslai.

Suplėšyti „Švento Kazimiero“ ir „Jėzaus širdies“ paveikslai.

Padarytą žalą klebonas įvertino 500 litų.

Švenčiausios Mergelės Marijos Vardo bažnyčios teritorijoje yra keturios koplytėlės. Arčiau gatvės esančių koplytėlių vandalai nedrįso liesti.

Nei prie gatvės, nei toliau nuo gatvės bažnyčios šventoriuje stovinčios koplyčios nebuvo rakinamos, nors varteliai prie jų yra.

„Man atrodė, kad negražu, kai žmogus ateina pasimelsti ir randa užvertus vartus, kabančias spynas“, – aiškino klebonas D.Brogys.

Aiškiai matėsi, kad Šv. Kazimiero paveikslas keliose vietose perrėžtas kažkokiu aštriu daiktu. „Jėzaus širdies“ paveikslą išsivežė ikiteisminio tyrimo pareigūnai.

„Parapijiečiai mėgdavo apeiti visas keturias koplytėles ir kiekvienam šventajam atskirai pasimelsti“, – apmaudo neslėpė dvasininkas.

D.Brogys atskleidė, kad visai neseniai buvo išdaužyti keli bažnyčios langai. Rugpjūčio mėnesį suniokotas Palaimintojo Jurgio Matulaičio plakatas.

Minėtame plakate buvo užrašytas kunigo J.Matulaičio gyvenimo šūkis: „Gyvenimo blogį – nugalėti gerumu“.

Po išpuolio rugpjūčio mėnesį, klebonas D.Brogys paragino parapijiečius pasimelsti už tą žmogų, ar žmones, kurie šitaip pasielgė.

Klebonas šypsojosi, kad tikriausiai ir dabar taip elgsis: „Yra nuostata, kad blogį reiktų užgesinti blogiu, tačiau dar nesu girdėjęs, kad kas nors ugnį būtų užgesinęs žibalu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

budintis

budintis portretas
Karšto Komentaro straipsnio: „Lietuvos tikinčiųjų aimanos Popiežiaus nepasiekia“ komentaruose (Google). surasime pačias naujausias 11 dieviškųjų Apraiškų, kurioms nei Belzebubo, nei Galioto nei Judo Iskarjoto imprimatur nereikalingas. Apraiškos viešos- skirtos pasauliui. Todėl Jas galime nepridedant ir neatimant nieko iš Jų- Apraiškų- Evangelijos- kopijuoti, siųsti tikintiems, platinti tiems, kurie negali skaityti internete. Apraiškas- Evangeliją galima patalpinti ir internetinių puslapių tituliniuose lapuose. Atėjus metui, Dievas kiekvieno internetinio puslapio redaktoriaus gali paklausti, kodėl Dievo Žodis buvo tik komentaruose, o Belzebubo, Liucifieriaus, Galioto -Vatikano bastilinių struktūrų“ ir kitų puikavosi tituliniuose puslapiuose? Gali būti paklausta- kam tarnauta? Primename, naujausias dieviškąsias Apraiškas: Nukankintojo Jėzaus Apraiška pasauliui 2012 spalio 1 d. Didžioji Temidė- Dievo Tėvo Apraiška 2012 m. spalio 1 d. Švenčiausiosios Mergelės Marijos Apraiška pasauliui 2012 m. rugsėjo 9 d.

tai gal čia

tai gal čia portretas
pagal kultūros ministrą irgi meno akcija?

pasiūlymas

pasiūlymas portretas
Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos tarnyba ir Kauno miesto policija galėtų naktimis pakontroliuoti Vaidoto g. esančius, per naktį veikiančius barus, jų vykdomą veiklą ir pastoviai su buteliais rankose besišlaistančius barų lankytojus, kurie trikdo aplinkinių namų gyventojų ramybę, niokoja jų turtą daužydami butelius į jų gyvenamuosius namus. Šį kartą pasikėsino į bažnyčios turtą, o kas toliau? Gaila, bet policija į gyventojų skundus nereaguoja.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių