Užkliuvo psichologas: dirba daug, bet nekokybiškai?

...

... portretas
buvau keliose paskaitose...Svelniai tariant,jis keistas...

Anonimas

Anonimas portretas
Panašu, kad šiam žmogui nerūpi jo veiklos rezultatai ir grįžtamasis ryšys. Jeigu jis įsikalė į galvą, kad ažą daro puikiai, rodyk jam faktus ir tai nieko neduos. Dėmesio ištroškęs žmogus.

Kis

Kis portretas
Ir visiems "dzin"valdininkams ar tie mokyklú vadovai konkurso tvarka išrinkti,ar ne,pedofilai,psihologai..ir t.t..o nejaugi jau tų tikrų nebeliko?!Aū,kur Jūs?!

ko noret

ko noret portretas
ko noret kai Vičiūnų kaimo " šviesuoliai" kaimynai ir etc valdo švietimą

Ona

Ona portretas
Tai bent supermenas Kaune atsirado. Kai žmogus tvirtina dirbantid po 12 val.o per atostogas dar pasksitas skaito ir seminarus veda, tai apie kokią darbo kokybę dar galima kalbėti? Apsišaukėlis, prisitaikėlis ir pinigų plovėjas. Keista kas į tokio "specialisto" pasirodymus eina. Taip ir ritasi švietimo sistema į bedugnę, kai tokie profesionalai vadovauja o visokios šnapštienės pritaria ir palaiko

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kas čia daros Kauno mokyklose? Tai pedofilai įdarbinti, tai kažkoks arogantiškas pasišiaušėlis, dažyta ševeliūra, į tikrą vyrą nepanašus, greičiau į tam tikros orentacijos atstovą, vadovauja mokyklai. Ko vaikai iš tokio pliurpalo išmoks?

Anonimas

Anonimas portretas
k tik daug kalba o naudos jokios su tokiu daktaru visi liks durniais Marija

"matai tomai"

"matai tomai" portretas
šauniai čia tu jį. Kažin, ar supras darbo darbštuolis?

Wika

Wika portretas
Labai įtartinas toks Kauno vicemerės Rasos Šnapštienės uolumas ginant direktorių net neišanalizavus visų + ir -. Tiesiog motina Teresė. Kaip gali gerai dirbti 12 valandų darbe sėdintis žmogus?! Koks balvonas tai patvirtino?! Matjošaiti, daryk tvarką!

O

O portretas
Tai kam daryti mokyklos renovaciją,jei nėra mokinių?

p. Šnapštiene

p. Šnapštiene portretas
Su visa pagarba, bet gal jūs nevadinkite šito "specialisto" geriausiu ir dar psichologu.

Mokytojai

Mokytojai portretas
Miela mokytoja, Ka ten dirbti ir valdyti pamokoje kai būna kokie 3-6 mokiniai. Juokingai skamba. Kokias taisykles ir kaip dirbti gali nustatyti psichologas mokytojui.

jonas

jonas portretas
tai, ką jūs norit pasakyti, kad jaunimo mokykla turi geltoną autobusiuką ir vežioja mokinius į pamokas, kai ateina komisijos.

ne visai is pasalies...

ne visai is pasalies... portretas
o kad zinotumete, kaip lakstoma, kad tik kaip nors patys pedagogai atsiveztu mokinius i pamokas (!), kai ateina "komisijos"!!! Tuscia toje mokykloje eiline diena, nera mokiniu (na, atsiprasau, kokie 3 ateina). Blefas visiskas. Ir mokymo metodai - kazkur nugirsta LAgunavicius koki nors pedagogini , sena kaip zeme, mokymo metoda ir iskelia kaip naujove, svarbu, kad skamba gerai, terminas ne lietuviskas... Atsipeikekit, svietimo ministerijos valdininkeliai, o ir pats Lagunaviciau, nepamirsk sazines, ji sokoladu neuzkemsama (tu cia zinai apie ka as...)

pavyduolė

pavyduolė portretas
Para turi tik 24 val. Kai pasižiūri atsiranda tokių "gudručių" "intelektualų", kurie savo darbo valandas, pasiruošimui darbui, paskaitoms ir kitiems darbams parą moka paversti kitomis valandomis. Eilinis mokytojas per 24 val. nespėja atlikti visų darbų, apsukruoliai direktoriukai visur ir visada suspėja, nes gali pinigutį užkalti.

nuomone

nuomone portretas
visur , visada, net seime , be pavaduotoju - padejeju nedirba joks vadovas. Direktoriai " apsistato savais" ir 'paradoksalu' kai darbuotoju atlygi nustato ne uz ju kompetencija, bet asmeniniu subjektyvumu

mokytoja

mokytoja portretas
Ateikit padirbėti su tokiais vaikais, ko nors juos išmokyti ir suvaldyti. Jei ne psichologo taisyklės mokiniams ir mokytojams, važiuotų televizijos, kaip kitur Lietuvoj, rodyt smurto. Dirbam be isterijų, ramiai, komandoje. Didelė dalis teorijų veikia.

Anonimas

Anonimas portretas
Galimai taip už jį dirba pavaduotoja, bet yr ir d daugiau, kurie dirba ne tai ka turėtu dirbti. Darosi sau reklama o ne mokyklai su straipsniais kuriuos parašo darbuotojai, 'vertėja' verčia straipsnius,kiti laksto paskui ji su kamerom.

Matai Tomai

Matai Tomai portretas
Skirtum bent 10proc to, ką skiria savišvietai krabas, būtum kreotyvių substancijų raiškos interaktyvinių moduliacijų transformacijos specialistu

Nu

Nu portretas
Nu tik kaune tokie geri direktoriai!!!per tv apie direktoriu pedofilą,laikraščiuose apie direktorių psichologą lakstantį su paskaitom!

Mokinio motina

Mokinio motina portretas
Kodel tik dabar rašote, kad pavaduotoja už jį dirba, o jis nuolat TV laidose, kiur bet ne mokykloje. Juk kai jaunimo mokykla dar buvo Pašilės gt. rasti direktorių darbo vietoje buvo neimanoma. Jis visur tik ne darbe.Pati pavaduotoja dengdavo jį, tipo jis išvykes. Ne kartą buvau ir mačiau kaip dirba šis direktorius, dirba bet ne mokyklai o kitiems. Kai buvau atejusi del sūnaus priemimo i mokykla niekada jo neradau, už ji tvarkydavo dokumentus pavaduotoja.

Na

Na portretas
nepažįstų jo,neteko susidurti,tik vienoje laidoje jo elgesys nustebino,net keista buvo,kad tai psichologas.Jei dirba,kaip čia rašoma,su vaikais tuo labiau.

tai

tai portretas
Ačiū, Gerb. Viktorija.Kokia nuomonė, Lietuvos psichologų apie Tomą Lagunavičių?

viktorija

viktorija portretas
Man kaip psichologei gėda už savo kolegą:trūksta adekvatumo bendravime, sakyčiau net intelektualumo.O ką kalbėti apie jo iššaukiantį elgesį. Gal ir reikalingas tas psichologų lizencijavimas, gal etikos komisija kada apsvarstytų jo elgesį.

bendraamžė

bendraamžė portretas
Suklydot dėl direktoriaus amžiaus. jam jau 55 metai,

Aš portretas
Gal jam patinka žmones erzinti kad periodiškai tuos savo straipsnius kaišioja spaudon?kas gi juos skaito!?tik sumaišti sukelia...

as

as portretas
Pasitikejimo nekelentis zmogus,nusikalbanis tv.laidose

jo

jo portretas
Jie skaito ir viską žino.šnpštienės niekas neišrinko , ją paskyrė ir įteikė puokštę gėlių, o ,ji jau paskyrė lagunavičių - direktorium,kam tie konkursai, juk jie neskaidrūs, o čia viskas viešai ir skaidriai.Jau paskelbė dienrašty.Nuo sausio 1, vyriausybė papildė neformaliojo vaikų švietimo krepšelius-11mln.eurų. daugiau vaikų ateis į būrelius. Dirbs savi ba nėra ,kur jų dėti.

tinkis

tinkis portretas
Ponai is savivaldybes, skaitykit, po velniu, komentarus...

prisimenu viena tv,laida dalyvavo

prisimenu viena tv,laida dalyvavo portretas
egzorcistas,ir pasakojo apie egzortus,tai sis psihologas pertraukinedavo egzorcista,paliko nekoki ispudi.visi kvaili,neisilavine,tik sis" psihologas" proto bokstas.

Geras

Geras portretas
Apie jo gera darba tik nereikia aiskinti.Pavaduotoja dirba o jis dailina ivaizdi ir ka gali ta griauna. O gal ponia Snipstiene neprimato.Ar ...vyruko zavesys apakino. Cha cha cha......

šis ponas sako

 šis ponas sako portretas
Gyvenimas yra tik vaidmuo.

kažkaip atrodo

kažkaip atrodo portretas
kad jo darbovietė-privačių tv plepalų laidos

DDD

DDD portretas
Ir ne mokytojas. Tai kodel sedi mokykloje?????? Tegul eina dirbti suvirintoju:)

Mudis

Mudis portretas
Joks jis psichologas.

Žvairas

Žvairas portretas
Ir dar žvairas. :)

Vilda

Vilda portretas
Jeigu jis vadovauja mokyklai taip, kaip kalba televizijos laidose, tai užuojauta ten dirbantiems: isteriškas, nelogiškas, nepagarbus pašnekovui, netolerantiškas, dvasinėms vertybėms atsainus. Maždaug, jei man bus nauda, parėkausiu.

žvėrelių maištas

žvėrelių maištas portretas
"Ir ne psichologas, ir ne mokytojas... Kas gi tas zveris???:) " Gal šeškas-kur praėjo,ten pasmirdo...

....

.... portretas
o be šitos veikėjos daugiau niekas negali nuomonės pareikšti....?

mjo

mjo portretas
Raselės atsiliepimai apie Lagunavičių parodo jos " aukštą" kompetenciją ir " nešališkumą".

vida

vida portretas
man atrodo kad jam paciam reike psikologo nes daznai susikalba

Andrius

Andrius portretas
Protingas pacientas?!

oioi

oioi portretas
Ar nesijuokia mokiniai is jo plauku?Jam jau per 40, o vaidina gal ...g......?

trtrtr

trtrtr portretas
na, jeigu jau po. Šnapštienei labai įtinka Lagūnavičius, tai jau kelia įtarimą, kad savivaldybę užvaldžiusi kažkokia "sekta", ne kitaip.

martas

martas portretas
paklausius to Lagūnavičiaus postringavimų įvairiomis temomis, plaukai šiaušiasi nuo jo požiūrio ir manau, kad jo iš viso negalima prileisti prie jaunų žmonių ugdymo. Tik kažkodėl miesto valdžia to nemato ir negirdi, o jų praktika laikyti įstaigas su laikinais vadovais jau tapo norma. O jų pseudo idėja taikyti " pažangius šiuolaikiškus metodus, įvairius inovatyvius principus" yra labai diskutuotinas klausimas.

smuikas

smuikas portretas
Geriausiu mokyklos direktoriumi pas Kauno carą gali būti tik šou menai- visų galų meistrai, kas parodo jo aplinkos suvokimo lygį. Mūsų merui išsilavinę žmonės nereikalingi, durnesnius lengviau valdyti. Deja, šou ugdyme netinka.

praeivis

praeivis portretas
Nu jooo taiko metodus , o jaunimo mokykloje vyrauja smurtas pamoku nelankymas rukymas alkoholio vartojimas ir t. t. Va cia tai metodai ten ne pamokos o tik ju imitavimas.... Ir jis gerai dirba......Stogas vaziuoja nuo Rasos komentaro:(((((

vi

vi portretas
didesnio nusišnekėjimo viešoje erdvėje nesu girdėjusi-menkavertis,savim besigėrintis,ciniškas pižonas...Ir ką bendro jis turi su psichologija?

nepasitikėčiau psichologu vyru

nepasitikėčiau psichologu vyru portretas
kuris dažo plaukus, nors seniai išaugęs iš pankiškos paauglystės amžiaus. Gal tai susiję su galimai sutrikusia lytine orientacija?

kur problema???

kur problema??? portretas
įrašot jo nesąmones (kad ir namų darbus) į diktofoną, ir pateikiat rimtam laikraščiui. Ne Kauno dienai.

Sorosas

Sorosas portretas
Viename straipsnyje Kauno dienoje jis pasisakė prieš tradicinę krikščioniškąją šeimą. Aišku, kas tokius tipelius finansuoja. Vienas toks dėdė, gimęs Vengrijoje ir užsiimantis finansinėmis aferomis pasaulio mąstu.

virginija

virginija portretas
Na ir snukelis nusipsichologinusio "psichologo"...Taip ir sako apie jo intelekto lygi...meslagrauzis...

...

... portretas
Visi tie psich*** tik š. minkytojai.

jo

jo portretas
PIZDABOLAS O NE PSICHOLOGAS.:)

Antras kometras nuo manes

Antras kometras nuo manes portretas
O "psichologas" toks gana keistas...

Nepusmit "arabu"

Nepusmit "arabu" portretas
Mokytojams kuo maziau direktorius buna darbe, tuo geriau. Jau tik ne dirbantys skunda rase. O anie, kur atleisti, dar neturi ka veikti? Dar nerade darbo? Tai ir uzsiima skundais. Skaiciau, kad mokytoju dau truksta. Bet, kas ims pagiezingus?..

Saule

Saule portretas
Tai kodel jis visur prisistato kaip psichologas? Jeigu jo pagrindine veikla yra mokyklos vadovavimas. Kaip jis gali kelti prestiza, jeigu nieks net nezino kad jis Kauno mokyklos direktorius?!

Aš portretas
Pats geriausias cha cha cha! Kažkokia keista organizacija ten geriausi mokytojai o dabar ir direktorius!

Rytis

Rytis portretas
Nemalonus ir nemandagus tipas...

Petras

Petras portretas
Na,kad ponulis turi užnugarį,tai - faktas!Didžiausias akibrokštas,kad naujiems darbuotojams užduoda namų darbus!Aš dar taip nebuvau girdėjęs!!!Kai apie tokį pokštą informavau kažkokią ponią ir išaiškinau,kad nepriėmus į darbą negali būti užduodami namų darbai,tai ji nusijuokė ir sutiko,kad taip negali būti,bet sakė,kad jis laaaabai gerai dirba.Tai kur matyta?Ar yra daugiau tokių įstaigų,kurios užduoda namų darbus?

Kiss

Kiss portretas
Tai dabar jau be konkursų direktoriais tampama?!

Miau

Miau portretas
Kodėl gi jis toks geriausias?!kad sėdėdamas televizijoj moka garsiai parėkaut?...geri darbai paprastai daromi protingai ir tyliai

Mokinė

Mokinė portretas
Kaunas tvarkosi, turime kentėti, nes išmes direktorius iš mokyklos ir neduos nemokamai pietų.O, ta teta-snapštienė, tai labai gera , padeda direktoriui jau dengia mokyklos stogą,rengia mus valgyklą, tvarko klases.

ZZZ

ZZZ portretas
Jei toks direktorius pats geriausias, tai kokie blogi.....

Anonimas

Anonimas portretas
Jei toks direktorius p.šnspštienei pats geriausias tai parodo ir jos lygį.Gėda!

Darbo birža

Darbo birža portretas
Ne vykęs psichologas, netinkamas mokyklos vadovas-bedarbis.

stebėtojas

stebėtojas portretas
Šitą žmogų daugelis atsimename dar nuo Nomedos Televizijos laidų, gyvo jo man niekada netekę matyti. Tačiau man kaip psichologui visada buvo keista kam laidose reikalingas toks abejotinos kompetencijos kolega. Na, o kai po jo ilgo nematymo TV ekrane mačiau jį pastarąjį kartą, buvau priblokštas jo nusišnekėjimu. ... Keista, kad kažkokiai Šnapšienei jis toks brangus atrodo, matyt juos sieja kažkas kito, o ne darbiniai santykiai. Ne kitaip

Ne psichologas

Ne psichologas portretas
Teko susidurti su šituo veikėju jo vedamuose "unikaliuose" mokymuose apie pardavimus (sertifikatas gal ir dabar pas mane voliojasi). Ką aš galiu pasakyt - mokymai tai elementarių banalybių iš marketingo ir vadybos vadovėlių kratinys. Prelegentas itin savimi pasitikintis, pats įtikėjęs kad jis labai aukšto lygio pardavimų guru (klausytojai tuo nepatikėjo, bet kam tai svarbu?). Naudos iš jo mokymų - absoliutus nulis (tiksliau minus kažkiek, bo veltui sugaišom laiką). Teko šiek tiek bendraut kitomis aplinkybėmis - dar blogiau negu per mokymus...

Slimokas

Slimokas portretas
Aišku kam sulindes i ...s...e yra vieningas...

mokytoja

mokytoja portretas
Įvardiju 3 gerus darbus Jaunimo mokykloje: 1.autoritarinis valdymas 2.Tuščios klasės(3 mokiniai mokykloj) 3.nemokama kava.

Caro valdose konkursų nebereikia

Caro valdose konkursų nebereikia portretas
o kitose sujungtose/jungiamose įstaigose ar kitaip ? Kiek amžinai laikinų statytinių dar turime ?

O kaip kitos įmonės, kurioms dar prieš pusmetį vadovavo?

O kaip kitos įmonės, kurioms dar prieš pusmetį vadovavo? portretas
kaip kitos įmonės, kurioms dar prieš pusmetį vadovavo?

:)

:) portretas
Privaloma tvarka siuncia zmones ir neisleidzia is paskaitu. Negirdejau nei vieno teigiamo atsiliepimo apie paskaitas...

Tiesiog 1

Tiesiog 1 portretas
Ir ne psichologas, ir ne mokytojas... Kas gi tas zveris???:)

kikimara

kikimara portretas
įdomu, kas tų paskaitų klauso. O gal privaloma tvarka žmonės siunčiami klausytis kvaišų pliurpalų?

Tiesiog

Tiesiog portretas
T.Lagunavičius ne psichologas ir niekada juo nebuvo... Kiek galima mulkinti žmones?

Pavyzdys Kauno m. direktoriams:)

Pavyzdys Kauno m. direktoriams:) portretas
"T.Lagūnavičiaus darbą vertiname puikiai. Tai vienas geriausiai dirbančių mokymo įstaigų vadovų Kaune, . Jo veiklą galima drąsiai pateikti kaip pavyzdį", – komentavo Kauno vicemerė Rasa Šnapštienė. Gal galima sužinoti apie kokius gerus darbus eina kalba, bent 3 įvardinkite. O gal tegul paskaitas paskatoi direktoriams ...Šlovė Lagūnavičiui!!!!!

Cia tai geras.

Cia tai geras. portretas
"Baigus sujungimo procesą, bus paskirtas vienas direktorius. Kauno miesto vicemerė R.Šnapštienė tikino, kad juo taps dabartinis šių įstaigų vadovas T.Lagūnavičius." O kaip konkusras? Gerus uztarėjus turi Tomukas.

nu

nu portretas
jėzau, kada dirba- seminarai, paskaitos verslinykams, kada mokykloj dirba????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių