Užgavėnių linksmybės – Kaune ir Rumšiškėse (renginių programa)

Jau visai netrukus švęsime Užgavėnes ir varysime žiemą iš kiemo. Šventinės linksmybės gyventojus suburs įvairiose miesto vietose. Skelbiame jų sąrašą:

Lietuvos zoologijos sodas (Radvilėnų pl. 21)

Vasario 18 d. 13 val. susirinkusieji žais ir šoks su folkloro ansambliu „Kupolė“.

Aleksotas

Aleksoto seniūnijoje, VDU Kauno Botanikos sode, Ž. E. Žilibero g. 6 Užgavėnių šventė vyks vasario 19 d. 12 val. Užgavėnių linksmybės: aleksotiškai riebus užsigavėjimas, persirengėlių paradas, šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių rinkimai, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas ir  atsisveikinimas su žiema. Pirmą kartą Aleksote gros rekordinis virtuvinių mušamujų įrankių orkestras.

Dalyvaus visi šventės dalyviai, mušamuosius įrankius – keptuves, puodus – būtina turėti, tai jūsų bilietas į šventę.

Užgavėnių šventę organizuoja VDU Kauno botanikos sodas, Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras.

Dainava

Dainavos seniūnijoje, Draugystės parke, vasario 21 d. 13 val. vyks Užgavėnių šventė „Žiema žiema, bėk iš kiemo“. Programa: Užgavėnių tradicijos, dainos, šokiai,  žaidimai. Didžiausio, apvaliausio  blyno rinkimai ir valgymas. Žiemos sporto varžytuvės. Gražiausių kaukių rinkimai. Kanapinio ir Lašininio dvikova. Morės deginimas.

Eiguliai

Vasario 20 d. 14 val. Čečėnijos aikštėje Eigulių ir Kalniečių bendruomenių centrai rengia Užgavėnių šventę. Dalyvaus Kauno turistų klubas, Eigulių seniūnijos teritorijoje esančių mokyklų mokiniai ir mokytojai. Deginsime Morę, stebėsime Kanapinio Ir Lašininio kautynes, šoksime, vaišinsimės arbata ir blynais.

Gričiupis

Gričiupio seniūnija vasario 21 d. 10 val. kviečia į šventę Gričiupio g. 11 bendruomenės „Girsta“ patalpose.

Lampėdžiai

Lampėdžių bendruomenės centras kviečia visus, jaunus ir senus, gimines ir kaimynus, tuos, kurie mėgsta blynus, drauge susibėgti. Kauniečiai ir miesto svečiai laukiami vasario 19 dieną, 12 valandą, Lampėdžių pušyne, ties 9 maršruto autobuso galine stotele. Bus daug šokių ir linksmybių, kepsim storus, gardžius blynus. Koncertuos liaudiškos muzikos ansamblio "Bočiai“ programa. Šventės metu – liaudies žaidimai, kaukių varžytuvės, Morės deginimas.

Palemonas

Vasario 21 d. 16 val. Palemono vidurinės mokyklos stadione, Marių g. 37, vyks Užgavėnių šventė.

Dalyviams bus pateikta kareiviškos košės ir kvapnios arbatos. Specialiosios kuopos atstovai pademonstruos parodomąsias pratybas ir programą su kinologų tarnybiniais šunimis. Dainuos folkloro ansamblis „Žaisa“, važinėsime arkliais kinkytu vežimu, deginsime Morę.

Panemunė

Vasario 19 d.  13 val. Panemunės bendruomenės centras ir Panemunės seniūnija organizuoja tradicinę Užgavėnių šventę, kuri vyks Panemunės šile, šalia bažnyčios.

Šį sekmadienį visi taip pat kviečiami į Užgavėnių šventę Lietuvos liaudies buities muziejuje, kur atvykėlių lauks šokiai, dainos, pokštai, žaidimai, kaukių dirbtuvėlės, rogučių ralis, fotosesija „Kanapinio“ ir “Lašininio“ draugijoje. Lankytojai su medinėmis kaukėmis įleidžiami nemokamai.

Renginio programa Rumšiškėse:

Nuo 10 val. – pirkinių ir visokiausių gardumynų mugė;

Nuo 12 val. – folkloro ansamblių pasirodymai;

Nuo 12 iki 16 val. – dvaro pirties garinėje nuodėmes galės nemokamai nuplauti visi mirtingieji, pažymėtieji specialiu antspaudu ir prisiekusieji garbinti pirtį. Aprangos kodas – rankšluostis;

Nuo 13 val. – blynų ragavimas ir rogučių ralis;

Nuo 13.30 val. – kaukių konkursas;

Nuo 15 val. – Lašininio ir Kanapinio kova;

Nuo 15.30 val. – Laužas Morei –  tamsos ir blogio simboliui – sudeginti.


Šiame straipsnyje: Užgavėnės

NAUJAUSI KOMENTARAI

na

na portretas
Na ir laikas pasirinktas: nei moksleiviai nei drbantys kauniečiai dalyvaut negalės, nes vieni bus pamokose, o kiti darbe.

ATGAILAUKITE

ATGAILAUKITE portretas
Izaijo 42: 13 Viešpats išeis kaip karžygys, kaip karo vyras pažadins savo įniršį. Jis šauks, šauks garsiai, Jis nugalės savo priešus. 14 „Aš ilgai tylėjau, buvau tylus ir kantrus. Dabar šauksiu kaip gimdyvė, iš karto viską sugriausiu ir sunaikinsiu. 15 Aš ištuštinsiu kalnus ir kalvas, upes padarysiu salomis, išdžiovinsiu tvenkinius ir žolę.

2am

2am portretas
prisišikai, tai atgailauk vienas
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių