Tymų protrūkis: ką daryti gyventojams?

Raimonda

Raimonda portretas
Kas kal ba kad vaikus neskepiti kūdikius yra kvailių mastimas tiems žmoniems vaikai nerupi ir nemyli savo vaiku. Tik kenkia savo vaikams. Ir kaltina gyditujus bepriezastes.nors patis kalti.lengviau kaltiti kita o nesave.

a

a portretas
Dėl įvažiuojančių emigrantų: galbūt jie skiepijasi nuo tymų. Todėl padaugėjo viruso nešiotojų ir dėl to žmonės su silpnu imunitetu apsikrečia. O higiena irgi l. svarbu.

pucia burbula

pucia burbula portretas
Skiepinti nuo tymų vaikai yra viruso nešiotojai bent kuri laiką ir užkrečia neskiepytus, jei silpnesnis tą kartą imunitetas. Nematau jokios problemos, kad neskiepyti vaikai kai kurie apsikrečia. Tai normali vaikiška įprasta liga. Problema tame, kad jeigu neskiepintų daugelio vaikų, tai ir virusų nešiotojų būtų daug mažiau. Kas reikštų, kad mažiau ir sirgtumėm. Skiepai neišnaikino nė vienos ligos, jų sumažėjo dėl higienos laikymosi, rankų plovimo (nes anksčiau gydytojai, net rankų prieš operaciją ar priimant gimdymą neplaudavo, dėl ko dažnai žmonės numirdavo, pvz. sepsis). Būkim protingi ir informuokimės patys, nes ne viskas auksas, kas auksu žiba. Paskaitykit žmonių nukentėjusių nuo skiepų patirtis, paskaitykit, ką apie skiepus mano natūropatai arba garsūs pasaulyje autoritetai kaip Dr. Morse, ,Dr. Mercola, Dr. J. Bergman.

FFF

FFF portretas
Ir toliau padėkime visokiems maidanams ir rožinėms amerikonų organizuotoms revoliucijoms, po kurių vieną monstrą pakeičia n monstrelių, kurių liaudis net nesapnavo, korupcijos lygis išauga iki debesų, atlyginimai nukrenta per pusę, įžiebiami pilietiniai karai tautų supriešinimo katalizatoriuje, dėl bendros betvarkės valstybėje plinta užmirštos visokios ligos...Bet pagrindinis tikslas pasiektas-padarytas dar vienas priešas Rusijai, arba-dar vienu žingsniu arčiau karo.Ir mūsiškiai tik gėdą darosi savo paklodiniu nuolankumu ir ypačiai kvailomis iniciatyvomis-lėkė į Gruziją nusikaltėlį palaikyti, kurį liaudis vėliau išgrūdo iš šalies, kitai kalėjime vos ne mirštančiai vagilkai mūsiškė rankytę laikė, kada toji "mirštančioji" ant ryt jau ant kablukų miniai kalbas skaldė, Savčenko čia sutikta kaip ukrų didvyrė mūsų draugų jau įkišta į kaliūzę.... Tad reikia skiepytis.Ir ne tik kūną.Bet ir protą savo.

greta

greta portretas
jeigu europoj atsirado ne sanitarinemis salygomis gyvenantys atejunai kodel visiems keista kad plinta ligos? Dar gerai kad ne kokia ebola

Aš portretas
Kad ir kaip atidžiai studijavau žemėlapį,bet vistiek neįžiūrėjau,kad ukraniečiai būtų mūsų kaimynai. Iš kokios parapijos rašote?Gal iš Lukašenkos karalystės?Kur geografijos mokėtės?

Švirkštas

Švirkštas portretas
Pasakų sekėjai.Vienas sako,kad imunitetas susidaro pasiskiepijus,kitas,kad persirgus.Išvada - skiepijiesi,persergi ir dar bacila pasidalini su kitais,nes vakcinoje yra prislopintas tymų virusas.Sako biznio nėra,bet bėkit į labaratoriją darytis tyrimo yra imunitetas ar ne.Ir išvis kas per nesąmonė,kad skiepai nuo ligos yra,o vaistų matai nėra.

skiepas nuo tymu 30 euru

skiepas nuo tymu 30 euru portretas
nesuprantu kodel neskiepija nemokamai juk gydymas kainuoja dar brangiau

hm kraujo tyrimas nustatantis

hm kraujo tyrimas nustatantis portretas
ar yra susidares imunitetas tymams kainuoja16 euru,tikras biznis.

DEMESIO !!!

DEMESIO !!! portretas
Tymų virusas yra itin lengvai plintantis. Sergantis asmuo yra užkrečiamas 4-7 dienas nuo viruso pradžios. Virusas gyvena sergančiojo asmens nosies ir gerklės gleivinėje, todėl kosėjant arba čiaudint, virusas patenka į aplinką ir kambaryje išlieka gyvybingas iki 2 valandų ore ar netgi ant paviršių. Žmonės, įkvėpę užteršto oro, ar palietę užterštą paviršių, po to savo akis, nosį arba burną, gali labai lengvai užsikrėsti tymais. Turėjus kontaktą, su žmogumi, sergančių tymais, per 72 valandas privaloma kreiptis į savo šeimos gydytoją

gyventojas

gyventojas portretas
Slepkite tymai kaip rusai puola :D

T

T portretas
Jau nusibodo tie tymu straipsniai.

kauniete

kauniete portretas
ukrainieciai ir kiti ..ne tik dirbti atvaziuoja ,bet ir ligu krepsi atveza[ ar juos tikrina isileisdami??] baisu.

pastabėlė

pastabėlė portretas
Prieš 2-3 m. skaičiau, kad Ukrainoje vaikai nuo tymų jau neskiepijami, nes iš Rusijos valdžia neužperka vakcinų (principai neleidžia iš priešo pirkti), o užsienietiškos vakcinos Ukrainai per brangios. Todėl kilo tymų protrūkis. Oligarchai, aišku, savo nuskurdintų tautiečių nešelps. Gal broliams aukoti gali skurdžiai lietuviai? :):) Juk ukrainiečiai ir pas mus važiuoja užsidirbti

st

st portretas
Ka daryt? Daryt ta ka mes darem 1980-ais. Tymu, vejaraupiu, kiaulytes vakarelius. Kad kuo greiciau vaikai uzsikrestu ir lengvai persirgtu. Imunizacija tada visam gyvenimui ir jokiu skiepu.

Karantino

Karantino portretas
Reikia Ir tikrinti prie sienos švara ir sveikata Neleisti plisti ligoms dėl kitataučiu

Ne ,,ką daryti gyventojams"

Ne ,,ką daryti gyventojams" portretas
o ,,ką daryti valdžiai ir atitinkamoms institucijoms".Reikia griežtai kontroliuoti higienos ir sanitarijos taisyklių laikymąsi. Pas mus niekas rimtai nedezinfekuoja viešojo transporto, gausiai gyventojų lankomų patalpų, mokyklų ir kt. mokymo vietų, netgi poliklinikų ar ligoninių ir t.t.. Tikrai stebina kai užsiimama tokiais niekais kaip kad rašoma str.Botas, Noris, vidurių infekcijų protrūkis..Dabar atėjo Tymai, Niežai Meningokokas. Belieka laukti Šiltinės, Choleros ir kitų baisybių. Nes niekas nieko rimto, kad užkardinti epidemijas,iš esmės nesiima. O per Euronews pranešė kad visose pabėgėlių stovyklose baisiosios ligos jau klesti..

aciu

aciu portretas
ka daryti ? maziau emigrantu vesti..cia ne tik lietuvoj,cia visoj europoi tas pats..

Babunė

Babunė portretas
Vyresniems reikia jau šiandien parašyt testamentą.

Anonimas

Anonimas portretas
Prisileido ukrainiečių, o pas juos nėra tvarkos,ir dabar šaukia kad tymai išplito..O dar tie, ES rekomenduoti, kai suvažiuos,tai dar ne tokios ligos išplis..Lietuvą reikia saugoti nuo visokio brudo,tik tuo nėra kam užsiimti,Sveikatos ministras biznį daro su vaistais....o kitų dalykų neišmano.

RK

RK portretas
Kodėl netikrina "ateivių" prieš išduodant leidimą ? A.. - žinau -- Niekam Nerūpi ! Seimas ir vyriausybė turi SVARBESNIŲ DARBŲ. Made in Lithuania.

Jakninis

Jakninis portretas
Du kibirai šalto vandens ant galvos - tymų kaip nebūta! Patikrinta kai kurių seimūnų!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių