Turkijoje sublizgėję sportininkai namuose sulaukė padėkos

Kauno miesto savivaldybėje pagerbti lengvaatlečiai, kurie Pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate, kovo 9-11 dienomis vykusiame Turkijoje, iškovojo prizines vietas.

Tarybos posėdžio metu miesto meras Andrius Kupčinskas specialiais savivaldybės prizais apdovanojo sporto mokyklos „Viltis“ auklėtinius: Austrą Skujytę, Sonatą Tamošaitytę ir Rytį Sakalauską.

„Mums didelė garbė pasveikinti Kauno sportininkus. Buvo pagerinti Lietuvos rekordai, be to, mums be galo malonus A.Skujytės bronzos medalis. Visų tarybos narių vardu noriu palinkėti didžiausios sėkmės sportininkams“, – sakė meras.

A.Skujytė penkiakovės rungtyje surinko 4802 taškus, pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo čempionato bronzos medalį. S.Tamošaitytė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir užėmė 4-ąją vietą. R. Sakalauskas 60 m bėgimo rungtyje užėmė 9-ąją vietą.

„Džiugu, kad toks didelis dėmesys. Pirmą kartą istorijoje visi čempionate dalyvavę penki Lietuvos sportininkai pateko į geriausių sportininkų 30-tuką. Net trys iš šių sportininkų yra kauniečiai“, – sportininkų pasiekimais džiaugėsi treneris Aleksas Stanislovaitis.

A.Skujytę ir R.Sakalauską treniruoja Jūratė ir Aleksas Stanislovaičiai bei Rimantas Plungė. S.Tamošaitytės trenerė – Nina Gedgaudienė.

Šiame straipsnyje: Kauno valdžiasportininkai