Tėveliams skirtame turgelyje Kaunas sostinę pranoko šeimyniškumu

Ryšių kiemelyje vykusiame turgelyje, kuris buvo skirtas tėveliams mainytis, pardavinėti ar dovanoti savo mažylių išaugtus drabužius, apsilankė apie 800 žmonių.

Tarp dalyvių, priešingai nei Vilniuje, buvo labai daug ne tik mamyčių, bet ir tėvelių.

„Turgelis pranoko visus mūsų lūkesčius“, – prisipažino prieš ketverius metus „Mainų spintą“ su savo komanda pradėjusi organizuoti, o dabar surengusi ir antrąjį turgelį tėveliams, Vilniuje gyvenanti Milda Mitkutė.

Kaune susirinko apie 140 dalyvių, tačiau registracija jau buvo baigta po kelių dienų. Iš viso Ryšių kiemelyje Kauno senamiestyje šeštadienį apsilankė apie 700-800 žmonių.

„Priešingai nei Vilniuje, Kaune vykusiame turgelyje dalyvavo ne tik mamytės, bet ir labai daug tėvelių. Smagu, kad viskas vyko labai šeimyniškai ir tėvai apsilankė kartu su vaikais. Prieš kelias savaites Vilniuje analogiškame turgelyje dalyvavo apie 80 dalyvių ir beveik visi – mamytės“, – sakė M.Mitkutė.

Kaune tėvai mainėsi, pardavinėjo ir net dovanojo skurdžiai gyvenančioms šeimoms panaudotus savo vaikų drabužėlius ar žaislus.

Daugiausiai tėvai atsinešė iki 4, nors buvo iki 12 metų amžiaus vaikams skirtų drabužėlių, žaislų ar su motinyste susijusių daiktų.

Rudens-žiemos sezono daiktai išnyko per kelias valandas, nors tėvai atsinešdavo bent po 50, o buvo ir tokių, kurie turėjo po kelis lagaminus – po kelis šimtus drabužėlių ar daiktų.

„Pagaliau išsivalėme savo namų spintas, – buvo patenkinti tėvai, o viena mamytė juokėsi. –  Atsivedžiau vyrą bambantį, o ištempti negalėjau ir išėjo švytėdamas“.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Anglijoje netaikomas PVM maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams. Tai yra ... PVM = 0 Anglijos valdžia nedaro biznio šioj vietoj : )

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių