Sumaištis dėl „Snoro“: vieni išsigandę, kitiems pavyko išlupti pinigus

Paskelbus, kad „Snoro“ bankomatuose jau galima pasiimti iki 500 litų, žmonės nuskubėjo prie banko skyrių. „Kauno diena“ pasidomėjo, kaip „Snoro“ krizė paveikė gatvėje sutiktus kauniečius.


Birutė Aleksandravičienė: 

Sužinojusi, kad bankomatai jau veikia, iš karto atėjau ir pasiėmiau 500 litų. Norėjau pasiimti dar, bet bijojau, kad užblokuos kortelę. Dėl nesklandumų su banku turėjau daug nepatogumų. Oro uoste vidurdienį atsisveikinau su dukra. Piniginėje buvo likę 10 litų. Bankomate nusprendžiau pasiimti 100 litų. O po keleto valandų sužinojau, kad „Snoro“ bankomatai užblokuoti. Dieną būčiau galėjusi pasiimti visus pinigus. Bet aš dėl to nesijaudinu. Esu įsitikinusi, kad viskas bus gerai.

 

Danutė Gailevičienė:

Nejaugi jau veikia „Snoro“ bankomatai? O aš nepasiėmiau kortelės. Man svarbiausia, kad iš „Snoro“ sąskaitos būtų galima nuskaičiuoti mokesčius už telefono ryšį ir už vandenį. Tikiuosi, kad dabar tuos mokesčius jau nuskaitė. Bet ketinu anuliuoti visas debetines sutartis su „Snoru“ ir pereiti į Ūkio banką. Manau, kad taip galėsiu jaustis daug ramiau.

 

 

 

Lukas Dambrauskis:

Sužinojęs, kad „Snoro“ bankomatai pradeda veikti, pasiėmiau 50 litų. Vakar, kai bankomatai buvo užblokuoti, man pinigų nereikėjo, todėl tiesioginių nepatogumų nepatyriau. Tačiau nerimas yra. Kas žino, kaip bus toliau?

 

 

 

 

Izabelė Ginkienė:

Dėl banko problemų buvau patekusi į keblią situaciją. Anksčiau aš turėjau „DNB Nord“ banko kortelę, bet vėliau mus tiesiog privertė pereiti į „Snorą“. Labai nenorėjau, bet pasirinkimo nebuvo. Štai dabar ir turiu rūpesčių. Ypač daug jų buvo vakar. Parduotuvėje man pasakė, kad kortelė negalioja. Nuėjau į bankomatą – pinigų neduoda. Nesupratau, kas darosi. Tik paskui sužinojau, kad „Snoro“ bankas uždarytas. Piniginėje vakar turėjau tik 10 litų. Grėsė tikrai labai kebli situacija, nes juk buvo pranešta, kad bankas pradės veikti tik pirmadienį. Buvau ne juokais išsigandusi. Gerai, kad bent dabar galiu pasiimti kažkiek pinigų.

 

Rimantas Kairys:

Manęs ir mano artimųjų to banko problemos nepalietė. Aišku, situacija nėra gera. Ypač blogai bendrovėms, kurios negali vykdyti atsiskaitymų. Bet, regis, Vyriausybė elgiasi ryžtingai, užtikrintai, todėl yra vilčių, kad situacija valdoma ir visos tos blogybės neįklampins giliau nei žmonių, nei bendrovių.

 

 

 

 

Nijolė Petkevičienė: 

Nei aš, nei mano artimieji tame banke indėlių neturi, tačiau man vis tiek šiek tiek neramu. Iš patirties juk žinome, kad su bankais susijusios krizės galų gale sukelia labai rimtų problemų paprastiems žmonėms. Labai abejoju, ar visi atgaus savo pinigus.

 

 

 

 

Lilija Čibilienė:

Mano dukterėčia indėlį iš „Snoro“ banko kaip tik atsiėmė išvakarėse, tai buvo laimingas atsitiktinumas. Pati indėlio banke neturiu. Situacija dėl banko „Snoras“ labai nemaloni ir negraži. Dar negražiau, kad prie to prisidėjo „Lietuvos rytas". Manau, kad indėlius „Snore“ turėję žmonės juos atgaus negreitai.

 

 

 

 

Kamilė Sutkaitytė:

Man ta situacija neaktuali, nes man dabar svarbiausia – mokslai. Jokių nesklandumų dėl to banko nepatyriau.

 

 

 

 

 

 

Gintaras Patackas:

Sakyčiau, kad man labai pasisekė – išlupau iš „Snoro“ savo indėlį dar pernai. Indėlį pasiimti sugalvojau tuomet, kai „Snoro“ kioskelyje išgirdau, kaip vienai merginai nepavyko pasiimti dešimties tūkstančių litų indėlio.


Šiame straipsnyje: Snoras

NAUJAUSI KOMENTARAI

fikas

fikas portretas
Man atrodo, kad "Snoro" banko veikla turetu buti uzdrausta,kadangi jie dirba su savo klientais nesaziningai.Uz kiekviena pinigu nusiemima bankomatuose ima mokesti,absurdas ,neteko matyti nei viename europos banke."Snoro "bankas kiekvienais metais atskaiciuoja uz paslaugas ir + uz kiekviena bankomato operscija ,pasiiimant pinigus ,atskaiciuoja.Apiplesimas dienos metu !!!!

o man svarbiau

o man svarbiau portretas
yra galimybė pasinaudoti internetinio banku. Deja vakare atsirado galimybė tik prisijungti prie savo sąskaitos, bet atlikti , bet kokius veiksmus nėra galimybės. Viskas užblokuota, tiesiog kas liečia su sąskaitų valdymu tą punktą išėmė. Taigi liko tik informacinis tinklapis. Nėra jokios galimybės sumokėti mokesčius , ar panašiai už žiniasklaidoje deklaruojamą "500" lt sumą nepasinaudosite. Idomu ar valstybė kompensuos už savo sąvivale patirtus nuostuolius..

CHA

CHA portretas
Siam banke normalus niekada nelaike savo pinigu. Tai jau seniai aiski tiesa.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių