Stingas išbandė Kauno publikos sugebėjimus, bendravo su Lavrinovičiais

Antradienio vakarą „Žalgirio“ arenoje koncertavęs Stingas žiūrovams ir spaudė ašarą, ir demonstavo savo jumoro jausmą.

Koncertu „Žalgirio“ arenoje dainininkas užbaigė savo tris mėnesius trukusį turą „Back to Bass Tour“, skirtą solinės karjeros 25-mečiui.

Kelionei į Kauną Stingas pasirinko privatų lėktuvą. Juo Kauno oro uoste nusileido iki koncerto likus beveik trims valandoms. Prieš koncertą jis užkulisuose spėjo smagiai pabendrauti su keliais gerbėjais, tarp jų verslininku Vladimiru Romanovu bei broliais krepšininkais Darjušu ir Kšyštofu Lavrinovičiais.

Pozuodami bendrai nuotraukai, broliai dainininką kilstelėjo už parankių, kad šis pasijustų lygiavertis.

Pirmą kartą Kaune viešėjęs atlikėjas sausakimšos salės buvo sutiktas kurtinančiomis ovacijomis.

„Labas vakaras, Lietuva“, – pasisveikino atlikėjas, pradėjęs dainuoti pirmąją dainą „If I Ever Lose My Faith In You“. Šie žodžiai gerbėjams neprasprūdo pro ausis. „Labas vakaras, ačiū – tai viskas, ką moku lietuviškai“, – kiek vėliau prispažino Stingas ir padėkojo, tik jau angliškai, į jo koncertą susirinkusiai publikai. „Ačiū, kad atėjot“, – nuo scenos sakė atlikėjas, o jo žodžius palydėdavo vis nauja ovacijų banga.

Stingas nepamiršo padėkoti ir savo muzikinei grupei bei techninei komandai. Jautėsi, kad šis koncertas yra paskutinis iš viso varginančio turo. Dainininko palyda prieš pasirodymą užkulisiuose atsipalaidavusi šnekučiavosi ir juokavo.

Stingas į Kauną atsivežė prieš kelis dešimtmečius užgimusių lyriškų hitų energingas aranžuotes, todėl jo pasirodymas kartais priminė jazroko šou.

Prasidėjus koncertui iškart atėjo eilė ir publikos debiutui. Jai Stingas pirmiausiai leido pasireikšti dainuodamas „Englishman in New York“. Atlikėjas vis nutildavo ir laukdavo, kol savo dalį padainuos salė. Šią bei kitas užduotis susirinkusieji vykdė su didžiausiu malonumu.

Publika taip pat buvo išnaudojama ir dainos „Heavy Cloud No Rain“ metu. Pagal išankstines instrukcijas susirinkusieji turėjo įstoti su žodžiais „No Rain“. „Pasipraktikuojam!“ – paragino gerbėjus dainininkas. Išgirdęs pirmąjį bandymą jis pakraipė galvą, bet nekritikavo: „Neblogai“.

Prieš pereidamas prie kitos dainos, Stingas pasiteiravo, kaip lietuviškai yra „gyvūnas su raudona uodega“. Pasaulinio lygio žvaigždei sunkiai sekėsi suprasti atsakymą.

„Išgirdau, kad laps“, – muzikantas bandė įvardinti lapę, bet iš publika nuvilnijusio juoko suprato klydęs. „Nesvarbu. Vis tiek supratote, ką turiu omenyje“, – ir pasigirdo dainos apie lapės ir lapino meilę akordai.

„Kita daina bus apie mano namus Anglijoje. Tiesa, tai labiau pilis...“ – vėl neatsispyrė pagundai pajuokauti atlikėjas, pristatydamas dainą „Fields Of Gold“.

Koncerto metu arena nuolat žybsėjo – gerbėjai vis bandė įsimažinti įsimintino koncerto akimirkas.

Gerbėjai per dvi valandas išgirdo ir kitas populiariausias solines Stingo ir grupės „The Police“ dainas –  „Message In A Bottle“, „Shape Of My Heart“, „Roxanne“, „Desert Rose“, „Fragile“ ir kt.

Pasibaigus koncertui publika muzikantus privertė ne kartą grįžti į sceną. Pirmųjų sugrįžtuvių metu pavyko išprašyti net trijų dainų. Tačiau to buvo negana. Stingas nusileido ir grįžo antrąjį kartą.

Per „Back to Bass Tour“ gastroles atlikėjas keliauja su gyva penkių muzikantų grupe. Naują dainų skambesį padeda išgauti gitarų, smuiko virtuozai bei vienas geriausių pasaulio būgnininkų Vinnie Colaiuta.

Kauną, o tuo pačiu ir Lietuvą, Stingas paliko netrukus po koncerto.

Turą „Back to Bass Tour“ Stingas pradėjo praėjusių metų rudenį.

Anglų kilmės atlikėjas per karjerą sukūrė daugybę platininių albumų, jo keliasdešimt dainų tapo hitais. Jis pelnė net 16 „Grammy“ statulėlių ir iš viso pasaulyje pardavė per 115 mln. albumų.


Šiame straipsnyje: StingasŽalgirio arenakoncertas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Gordon Sumner

Gordon Sumner portretas
Anglas Stingas, anglas - ne amerikietis, jetitararai. Ir lietuviai - ne rusai...

Čia

Čia portretas
rašoma, kad buvo sausakimša aren, o "L.rytas" rašo, kad buvo apie 6000 muzikos gerbėjų. Tai kur čia teisybė?

cha

cha portretas
Lietrytis visad viską žino...
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių