S.Stoma nori įsitikinti, kad mergaitė sveika, tačiau reikia leidimo

Seimo narys Saulius Stoma kreipėsi į generalinį policijos komisarą Saulių Skvernelį, prašydamas leidimo susitikti su Drąsiaus Kedžio dukra.

„Vakar įvykdytas mažametės mergaitės perdavimas motinai sukėlė visuomenėje milžinišką pasipiktinimo bangą. Žmonės sunerimę, išsigandę, nes nežino, kaip jaučiasi mergaitė. Jiems sunku patikėti Laimutės Stankūnaitės ir jos aplinkos kalbomis, jog mergaitė po baisios psichologinės traumos vos įsodinta į autobusiuką jautėsi gerai. Daugelis stebėjusių L. Stankūnaitės advokato filmuotos mergaitės elgesį įtaria, kad mažametė buvo paveikta vaistais“, – išplatintame pranešime teigia Seimo narys.

S.Stomos nuomone, susitikimas su mergaite išsklaidytų nerimą visuomenėje. „Su mergaite esu ne kartą bendravęs, žaidęs, esu gerai pažįstamas, todėl mūsų susitikimas nesukeltų jai neigiamų psichologinių padarinių“, – įsitikinęs parlamentaras.

Seimo narys atkreipė generalinio komisaro dėmesį, kad turi teisę dirbti su ypatingai slapta informacija bei informavo, jog jokios paslaptį sudarančios informacijos po susitikimo neatskleis.

„Prašymas gautas, jis bus svarstomas. Svarstomas ta prasme, kad pirmiausia klausime, ar saugomas asmuo nori matytis, ir tada žiūrėsim variantus, kokių ten bus“, –aiškino generalinis policijos komisaras S.Skvernelis.

Jis patikslino, kad bus atsiklausiama ne pačios mergaitės, o jos mamos Laimutės Stankūnaitės, kurią dalis visuomenės ir įtarinėja netinkamu elgesiu su mergaite.

Kada konkrečiai bus bandoma aptarti galimą susitikimą su mažamete, S.Skvernelis atsakyti negalėjo, nes nuo pirmadienio jis išeina atostogų.

S.Stoma, reaguodamas į S.Skvernelio žodžius, kad leidimas pamatyti, ar mergaitė sveika, priklausys nuo L.Stankūnaitės geros valios, parlamentaras prapliupo. „Ši mergaitė yra valstybės atsakomybė, o ne Stankūnaitės nuosavybė! Visa tauta jaudinasi dėl šio vaiko!"

Penktadienį perpiet S.Stoma su Seimo nariais Kazimieru Uoka, Rytu Kupčinsku pradėjo, jų teigimu, ilgalaikę akciją vidaus reikalų ministro priimamajame, reikalaudami tučtuojau ir reguliariai suteikti teisę N.Venckienei matytis su L.Stankūnaitės dukra ir tokias pačias teises suteikti bent vienam Seimo nariui, turinčiam teisę dirbti su slapta informacija, kuriuo pasitiki mergaitės teta N.Venckienė.

„Dabar jau esame iš ten iškrapštyti policijos, o kabinetas užrakintas, nes baigėsi darbo laikas. Ministras dieną buvo išvykęs, žadėjo grįžti į dienos pabaigą, bet taip ir nepasirodė“, – pasakojo S.Stoma. Į ministro priimamąjį jis planuoja grįžti ankstų pirmadienio rytą.

Kaip ilgai S.Stoma ten planuoja apsigyventi? „Priklauso nuo situacijos. Aš pasiryžęs padaryti viską, kad išgelbėčiau mergaitę, nes kitu atveju visa visuomenė rizikuoja tapti daržovėmis“, – nestokojo ryžto Seimo narys.

„Jeigu nesužinosim realios padėties dėl mergaitės būklės, jeigu informaciją apie ją ir toliau pateiks tik suinteresuoti žmonės, imsimės ir drastiškesnių priemonių, pavyzdžiui, bado streiko“, – žadėjo parlamentaras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Režisierius

Režisierius portretas
na ir artistas, tas ,,sėdėjęs" ir žaliaakių mėgėjas...na ir artistas

Oi

Oi portretas
Gal jau užtenka mergaitę laikyti eksponatu? Važiuok, ponas Stoma, į Globos namus, lankyk, remk našlaičius, tai bus naudingas darbas...

Zaliake gal buvo blondine

Zaliake gal buvo blondine portretas
Stomos prileisti prie motinai grazinto vaiko jokiu budu negalima. Uzteks jam nuotykiu su zaliaakem. Nereikia nauju su juodaplaukem.
VISI KOMENTARAI 128
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių