Sprendžia, kuo Kaune pakeisti senstančius mokytojus

...

... portretas
Tai kur cia ta beda?? Uzdarykit dar daugiau viduriniu, ir atsiras tu mokytoju, beda jie cia surado, tegul sujungia kelias mokyklas ir bus tu mokytoju ir vaiku. visi laimingi bus

Thom

Thom portretas
Kiek žinau daug jaunų mokytojų negauna darbo, nes pasidaro konkursus ir prisisamdo senių, kuriems tik pensija galvoje.Jaunas tarsi antrarūšis, po kelių tokių konkursų jaunas mokytojas spjauna ir nebeina į mokyklą.

Mociute

Mociute portretas
Mokytojui reikia sudaryti normalias sslygas darbui ,t y gera atlyginima ir nustatyti prieda ux sveikatai kengsminga darba ,nes mokytojas dabar yra mokiniu pastumdelis ,nes turintys neribotas teises ,dar daugiau yzulumo ,ir beveik jokiu pareigu kai kurie mokiniai tiesiog bando mokytojo kantrybe ,kad paskui galetu apkaltinti ju ,,asmenybes,, pazeidimu.Mokytojas ar darz aukletojas turetu didziuotis savo profesija ,tada norinciu studijuoti pedagogika butu perteklius .

Mokytoja

Mokytoja portretas
Kažin, kuo kada J. Dobkevičiaus progimnazija tapo gimnazija? Labai „kompetentingas“ straipsnis (o gal užsakyta reklama?) Būtų juokinga, jei nebūtų graudu...

Ne matematikos mokytoja

Ne matematikos mokytoja portretas
Padekite suorasti - "rugpjūčio 23–24 d. vyks 40 val. trukmės kompetencijų tobulinimo kursai.". Varys po 20v/para?

Tai bent

Tai bent portretas
Įdomų atvejį siūlo-apsigini aukščiausius mokslo laipsnius ir droži į mokyklas chuliganėlių auklėti ir mokyti.Už tą patį varganą mokytojo atlyginimą.

Jurga,

Jurga, portretas
o gal tu pati esi nesąmonių nesąmonė?Be abejo,tu pati to nesugebi suvokti.O baisiausia,jeigu tavo vaikai tokie pat.

Jurga

Jurga portretas
galima gailėti pensininkų mokytojų, bet gerbiamieji, viskam savas laikas, turiu pavyzdį, kai pradinukės anūkės mokytoja buvo pensininkė, žinote nesamonių nesąmonė, kitaip sunku apibūdinti situaciją,

minde

minde portretas
dauguma neasku ar sulauksit tu metu matos auklejimas visuomenes senus uzdet paduska kad mirtu .pagarbos nera seniem ,taip ir jusu negerbs senatvej.seniem galima kita veikla sugalvot n o ne i miska pagal komentatoriu nuomuone tai rei k senus marint .nlb musu visuomene senatve kas yra supreanta.

Skeptikas

Skeptikas portretas
Kuo bus geriau, kai senstantys ir nebereikalingi ( lieka universitetuose geriausi) dėstytojai pakeis senstančius mokytojus. O mokykloje teks dirbti visai kitais metodais, negu paskaita, bei reikės būtinai sudominti paauglius. Be to, dėstytojai pamatys, kad algos mokykloje tikrai nėra didesnės. Didesnei algai iki šiol daug kas dirbo vos ne dvigubu krūviu, o dar niekas nežino, kiek sumažės algos po etatinio apmokėjimo, o mažės tai tikrai, nes pusantro etato dirbti tam pačiam darbe neleidžia naujas darbo kodeksas, o ir pilnu etatu reikės dirbti žymiai daugiau val., negu iki šiol, o kur dar 2 ir 3 kišenės, kur daug reikės išmonės ir papildomų pastangų kitai veiklai.

Ne visai tiesa

Ne visai tiesa portretas
Kai darbo ieškoti ateina jaunas pedagogas arba turintis mažų vaikų, jam dažniausiai siūlomos kelios valandos per savaitę arba pasakoma, kad specialisto nebereikia nors atranka vyksta toliau.

to JK

to JK portretas
na taip, pvz., eruditus lt licėjaus komandoje jau dirba ir tailandietė, ir negras, gal ir kitose mokyklose jų yra. Emigracija, naujos kompetencijos ir dvikalbis ugdymas netolimoj ateity lietuvių kalbą keis į anglų kalba, liūdna.

Dalia

Dalia portretas
Juk pensininkas dirba ne todėl, kad labai nori. Jis skaičiuoja pinigus - gauna atlyginimą ir pensiją. O jeigu taip, kaip jis gali dirbti, tai ne darbas, o lažas.

Judita

Judita portretas
Labai gerai, tegu universitetų dėstytojai persikvalifikuoja į mokytojus, juki jų atlyginimai panašūs kaip mokytojų. O pensininkai visgi turėtų palikti mokyklas. Tokio amžiaus žmonės netinka jaunimui, vaikus veža jauni žmonės. Pensininkai prisiminkit, ką reiškia jaunystė, kaip jūs žiūrėjot į pensininkus, ką galvojot?

Kartais

Kartais portretas
Patirtis daug geriau už jaunystę. Atleisti reikėtų dėl nekompetencijos, o ne dėl metų.

Kauno mokytoja

Kauno mokytoja portretas
Na, jei nebuvo gerais dėstytojais, kitaip gi greičiausiai neatleistų, tai kodėl manoma, kad jis taps geru mokytoju? Iš tų vienetų, kurie jau dabar dirba mokykloje, labai retam gerai sekasi.

Viena tokia

Viena tokia portretas
Esu pensininkė. Dėstau mokykloje matematiką. Leiskit tiesiog mokyti matematikos, nekvaršinant galvos jokiais emociniais intelektais, patirtimis, inovacijomis, kaučingais... Tikrai nelaužysiu liežuvio ir nejuokinsiu mokinių savo darkyta anglų kalba. Man, skirtingai negu priešpensinio amžiaus kolegoms, yra geriau: nepatiks etatas ar su juo susijęs engimas - mesiu darbą net nelaukdama mokslo metų pabaigos. O jūs toliau spręskite, kuo pakeisti senstančius mokytojus. Beje, pensininkų specialistų skaičius ribotas.

Kaip tai kuo

Kaip tai kuo portretas
JAUNAIS POLITIKAIS....

Jk

Jk portretas
Pakeis pabėgėliais kurie mokys korano,kažkodėl pas mus manioma ,kad mokytojas turi dirbti už grašius,o koks meistrelis be poros tūkstančių nei nepradės dirbti

BOBULE

BOBULE portretas
TIK PAPRASYKIT;KARBAUSKIS SUGALVOS ,SIRINSKIENE PRITARS IR BUS VIKAS-O K E I!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
jeigu keisti, tai tik robotais, nes joks destytojas nenores ,,linksminti" vaiku mokyklose. Pagaliau, pasitikekim mokytoju, nemokykime jo kaip reikia mokyti. Dabar kiekvienas supranta geriau uz mokytoja, kisasi, nurodineja ir atlyginimas apgailetinas. o seniu pilnas simas ir savivaldybes. Juos prmiausia reikia pakeisti, kad pradetu viskas gereti, otai laikosi senu klisiu.

Tsdas

Tsdas portretas
Kam man tie mokslai,jeigu giminė valdzioje

Gintas

Gintas portretas
Karbauskio partieciais

Super mamytė

Super mamytė portretas
Kam tai "super" kartai mokyklos ir mokytojai? Įlindai į google ir jau proto bokštas.

w

w portretas
mokėti i menėsi 20 tukstančiu , arba statyti robotus

Bliamba

Bliamba portretas
Bet būkim teisingi-70-metis mokytojas , kuris neprigirdi ar jam reikia nešti jo rankinę, tai jau parodija.

Anonimui

Anonimui portretas
Jei aukštosios mokyklos dėstytojas nemoka užsienio kalbos-bent anglų, tai ką jis iš viso veikia toje aukštojoje????

Ilja Muromec

Ilja Muromec portretas
Ukrainieciais teks pakeist

taip

taip portretas
Iliuzijos, gal galimybės, bet realiai tai nulis.

na

na portretas
su tokiais atlyginimais, vaiku teisemis ir super teveliu reikalavimais greit nieks to darbo nebenores dirbt. Mokytojas irgi zmogus turintis savo asmenini gyvenima ir jausmus.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi sensta-net ir savivaldybėje,seime...Jaunesni bėga iš tėvynės,ir negrįžta,grįš gal tik pasilaidot.Naujas modelis pagal iniciatorę Šnapštienę gali būti tik šnipštas:kur jūs matėt,kad dėstytojai persikvalifikuotų į mokytojus.Ir dar išmoktų gerai anglų kalbą,nes pvz.gali nesusikalbėti su pabėgėlių vaikais.

stebėtojas

stebėtojas portretas
na va prikepėme be saiko magisrų, daktarų, o pasirodo pagal išsilavinimą darbo nėra?

Vilius

Vilius portretas
Ar ne laiptelis žemyn, jei tiek metų mokosi,o iš universiteto siūlo dirbti mokyklose?Rezultatas, kai kažką mažina, tai neturi kur dėti išsilavinusių žmonių ir siūlo nesąmonę!Koks skirtingas darbas, kai dirbama su moksleiviais ir studentais!Mat nauji modeliai!Gal iš savo postų, pagal naują modelį, norite padirbėti parduotuvėse?Juokinga, net pikta!

O,kas pakeis?

O,kas pakeis? portretas
Senus pirdūnus savivaldybeje? Ko gero vieningai vieninigi -"amzinai jauni ir kompetentingi"

blaiviai mąstantis

blaiviai mąstantis portretas
greitai to paties paklausite ir apie visuomenę, kurią irgi norėsite pakeisti tik jaunais. Kuo ne fašizmas?

batonas

batonas portretas
pakeiskite robotais. jiems nereikia mokėt pinigų, galima užprogramuoti pagal vyraujančius vėjus ir vajus. Jei pasiteisintų mokyklose, galima panaudoti ir kitur
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių