Šokiravo knygoje pažymėta data: kviečia švęsti okupacinės armijos dieną?

Senioks

Senioks portretas
Šios leidyklos savininkas už kelis grašius savo tėvą ir motiną parduotų

Ir

Ir portretas
Ir mane tai žeidžia. Gyvenant tokioje aplinkoje dera atskirti gera nuo blogo nežiūrint patinka tai kam ar ne. O toks "nekaltas" bet "samoningas"svarbių lietuviams datų išmetimas ir Rusams įdėjimas...ne toks jau ir nesvarbus. Leidykla tikrai gera, tikiuosi, kad ateityje bus atsakingesni.

rimtaleidykla

rimtaleidykla portretas
nieko rimto. Tiesiog uzmirso Sausio 13. Prisimenu, mano klasiokas sake, kad ta nakti jis miegojo. Kai tuo tarpu mes - budejome Kauno radijo stotyje. Mano sesutei tada buvo tik 14 metu. Niekada nepamirsiu, kaip padejome apginti ssavo ateiti, o siandien musu vaiku dabarti, Laisve buti ir daryti, tai ka jie nori, o ne ko nori partija. Nebuvau mates tikro ananaso, Maskvos gatvese maciau mustynes eileje del paskutiniu bananu. Nebuvau geres apelsinu sulciu.

nieko rimto

nieko rimto portretas
O mane labiau šokiruoja tokios davatkos, kaip Danguolė. Ak.... parsinešiau knygą ir kad imsiu ją vartyti, tikrinti, ar nėra ko nors įtartinio,draustino. Ak......Kaip Glavlitas senais laikais. Ar ne geriau, kartais į viską pažvelgti, kaip lenkai sako: primerkus akį ? Juk ir leidykla ,,Nieko rimto". Tai gal ir reikia žvelgti nelabai rimtai. Karūna juk nenukris, ar ne, ponia Danguole?

Mercadona

 Mercadona portretas
Kai ta diena Gedimino prospektu žygiavo sovietu okupacinė armija. Tai LT vaikai nesižudė. Kai dabar Gedimino prospektu žygiuoja šikninku paradas Tai Lietuvoje dvilikos ,keturiolikos metu vaikai žudosi. Tai gal visai nebloga diena pažymėta??

Netikras Trolis

Netikras Trolis portretas
Na , man šita leidykla nebeegzistuoja.Čiau.

Auklėtoja su 30 metų stažu

Auklėtoja su 30 metų stažu portretas
Tokie spausdintojai ir Lenino bei Hitlerio gimtadienius įkeltų

Nu nežinau

Nu nežinau portretas
Pas mane jau kelinti metai sieniniai kalendoriai su kitų šalių švenčių datomis, net Danijos šventės kažkuriam buvo pažymėtos - aišku, ne pagrindiniame lauke, kuris skirtas Lietuvai, bet "paraštėse". Ir rusų Kario diena, ir amerikonų Thanksgivingas, ir taip toliau. Kažkaip niekad netrukdė, net nežiūrėjau niekad, kas do leidyklos tuos kalendorius leidžia. Bet daba kad užkrutinot, tai ainu pažiūrėt į šiemetinį kalendorių. Paiūrėjau - blyn, grynai lietuviškas! Jei prireiks kažkur už Lietuvos ribų išvažiuot, teks ieškot, kur rast duomenis apie kitų valstybių šventes, kad netyčia per išeiginę ten nenusitrenkčiau ir neprireiktų durų spyną pabučiavus tuščiomis atgal baladotis...

o varge

o varge portretas
KOKIA GĖDA. Susimovė visai Nieko rimto, tie pasiaiškinimai kaip mažvaikių. Kažkam labai svarbu pažymėti " vyrų dieną" ir kad tautiečiai nepamirštų - okupanto kariuomenės dienos. Trumparegiai kvailučiai geriausiu atveju.

cha

cha portretas
Iki šiol švenčiu šią dieną. Tai mano armijos, kurioje tarnavau, diena . Ir toliau švęsiu, čia mano reikalas. O jei kam nepatinka, tai papūskit man po uodega.

Klp

Klp portretas
Baudom apkraut tokias vata leidyklas

to 589

to 589 portretas
O kodėl nepasveikini savo vyrų su Lietuvos kariuomenės diena, lapkričio 23 dieną? Laikas buvo duotas ilgas, 27 metai, kad tą įprastum daryti

589

589 portretas
0 as savo vyra visada pasveikinu su vasario 23. Nuperku geliu, padarau pietus, isgeriam bonkute.

Laima

Laima portretas
Gėda leidyklai ir leidinio autoriams. Šlykštynės.

jk

jk portretas
Ar neaišku kad ta leidykla Rusijos troliai,rado mat tėvynės gynėjų dieną vasario 23.tai dvokiančių autų ir kraujo kvapo diena.Reikia juos uždaryti

Be jokio pykcio ir pagiezos

Be jokio pykcio ir pagiezos portretas
Butu visai suprantama ir,gal but,normalu,jei toje knygoje butu pazymetos visu kaimyniniu saliu valstybines sventes,o siuo atveju,akivaizdziai,- tik Rusijos,tai ir sukelia priesiskas emocijas ir diskusijas,tuo labiau,kad musu Valstybes 100-metis jau ant slenkscio.Noriu paklausti,kodel Rusijos pileciai,gyvenantys musu valstybeje jau daugeli metu,daug ju net nuo gimimo, nesistengia ismokti musu valstybines kalbos (kai pas mus kiti pasaulio pilieciai per keleta metu puikiausia ismoksta) ???Tai tik irodo,kad rusakalbiai musu tautai nejaucia pagarbos.Tai kodel mums nuolat brukama tolerancija jiems? Juk gyvenimo patikrinta taisykle - jei nori buti gerbiamas, ismok pats gerbti kitus.Ar musu zmonems,gyvenantiems Rusijoe, taip nuolaidziaujama,kaip mes rusakalbiams ?

Simas

Simas portretas
Piliečiai, nepamirškite sveikinti leidyklos vadovus ir darbuotojus su vasario 23, o kas turi galimybę, jiems tą dieną įteikti ir po raudoną gvazdiką. Perkant knygas teks žiūrėti, ar tai ne minimos leidyklos leidinys, kad kartais neapsiriktume.

Bronius

Bronius portretas
Tai kad visi kalendoriai galėtų būti ir su kaimyninių šalių švenčių datomis, nes dirbant labai naudinga žinoti, kokioje šalyje kokios išeiginės būna. Leidyklai pagarba! Moteriai patriotei - lengva užuojauta:)

dx

dx portretas
Žmonės, ko jūs pykstat - geriau pasijuokit iš rusiškos "šventės" idiotizmo: armijos diena - tai 1918 vasario 23 diena, kai vokiečiai prie Narvos sumušė bolševikų Raudonąją armiją (ruskeliai taip smarkiai bėgo nuo vokiečių, kad dalis dalinių (revoliuciniai Baltijos matrosai :) atsidūrė už tūkstančio kilometrų prie Volgos :)

udrys.

udrys. portretas
niko naujo,vis ta pati giesmele.Dieve saugok tik neisiziuok Rusija nes pasprinksi ir tave kokia nors boba uzmietis akmenimis arba nuplaks liezuviu.

kr

kr portretas
juk isleido koncervatnikams juk net himna gieda seime tarybini .

Tragedijos nera

Tragedijos nera portretas
Žmonės, nejaugi straipsnio neperskaitę komentuojate? Mes visi užsidegam didžiule neapykanta, kuomet kalbama apie sovietinę Rusiją, tačiau tai, kad šiame kalendoriuje įrašyta ta pergalės diena nėra niekaip susiję su jos garbinimu. Perskaičius straipsnį pasidaro aišku, kad datos įrašytos ne dėl jų esmių, o dėl to, kad jos yra nedarbo dienos Rusijoje, UK arba Lietuvoje. Juk tai darbo knyga. Prašau nedarykite problemos iš to, kur jos nėra. Suprantu, kad tema apie Rusiją mūsų šalyja yra jautri, bet tik dėl to, kad mes patys taip reaguojame. Kuo mažiau kontraversijos, neapykantos Rusijos klausimu, tuo daugiau naudos ir mažiau kuo džiaugtis tiems, kurie tik ir laukia kol ir vėl pradėsime pjautis vieni su kitais. :) išlikite išmintingi.

yra tame kolektyve

yra tame kolektyve portretas
kurie dirba" po zakazų iz kremlia".......pradažnnyje.....

Lietuvis

Lietuvis portretas
kiek suprantu visi NIEKO RIMTO kalendoriai tokie su kremlaius kvapu. Jauciu kad labai tautinis kolektyvas susirinkes propagandai skleisti. O komentaruose kiek raudonu gyneju turi, net stebetina..

Suffolk

Suffolk portretas
Tai dabar iš to š.... ,,Patriotai'' padaris tragedija. O kad du trečdaliai lietuviu perkasi padevetu rubu parduotuvese. O maista, penktadalis Lietuvos perka Lenkijoje. Tai čia pasirodo NIEKO TOKIO

sharikovo kalendorius

sharikovo kalendorius portretas
cia ruskiai savo sharikovo kalendoriu isleido

nerimta

nerimta portretas
Maniau, kad leidykla Nieko rimto yra rimta, bet pasirode, kad ja pasitiketi negalima. Negi tarp burio zmoniu, leidusiu si kalendoriu, nebuvo ne vieno, kuris mastytu?

logika

logika portretas
vienoj vietoj "bendruomenė" aiškina, kad yra vaikams skirtų leidinių leidykla, o kitoje - kad išleido kalendorių - darbo knygą. Gal patikslinkite, kokiems darbams dirbti ta jūsų knyga reikalinga?

nei

nei portretas
Tokią leidyklos poziciją galima vertinti labai dviprasmiškai", – svarstė Danguolė. Tai ne dviprasmiška leidyklos pozicija, o debiliška. Kaip dar ten nepažymėta Putino ar Žirinovskio gimtadieniai

Mažas Pvz.

Mažas Pvz. portretas
Kai buvo rusu okupantas, tai parduyotuves vadinosi.,, Ažuolas'' ,, Saltinelis'', kai atejo šitas okupantas parduotuves vadinasi Norfa, Maxsima na LABAI LIETUVISKAI. Tai kurias šventes švesti ?????

tam Darius ---

tam Darius --- portretas
na masciau , kad visos Kauno fekalijos kartu su beretiniais konservatdegradeliais per ju auksinio sikinyko kanalizacija isplauke ZEMYN UPE.......su Nemuno vandeneliais ...pasirodo Ne uzsikabino dantimis uz kanalizacijos vamzdzio kelios projankiskos lybersosines beretes is isplauke su sudais y pavirsiu

Kauno dienai

Kauno dienai portretas
dėl Anonimas komentaro privalote kreiptis į teisėsaugą.

Anonimui

Anonimui portretas
Is issireiskimu komentare, tai aiskus tipelis. Kultura auksciausio lygio. Manau, tiesiai is taigos atklydai.Nieko nepadarysi, pasaulis visas stebisi kaip gyvena gyviai, turedami toki mentaliteta.

Darius

Darius portretas
Gerai, kad yra žmonių, kurie pastebi vatnikų skleidžiamą mėšlą

Darius

Darius portretas
Liedykla akivaizdžiai gavo Kremliaus finansavimą, kaip galima apsimetinėti patriotu neįžvelgiant tame nieko blogo Nepriklausomybės 100-čio minėjimo proga.

To - blt .... negalvojau ,kad mano gimtam mieste Kaune

To - blt .... negalvojau ,kad mano gimtam mieste Kaune portretas
tu pats esi didžiausia nuograuža. Nesitikėjau, kad tokių vatinių, rusiškų satrapų yra Kaune. Iš komentarų matyti, kad mūsų mieste užsiveisė, apie 30 vatinių, kurie yra grynai proputiniški ir kartu muru stoja už Karbauskį. Matyt laikas jums ponuliai i Didžiasali, ten jums tinkama vietelė.

Kaunas valdo

Kaunas valdo portretas
Kas ka nori tas ta švenčia ;)

blt .... negalvojau ,kad mano gimtam mieste Kaune

blt .... negalvojau ,kad mano gimtam mieste Kaune portretas
bus tokiu evoliucijos nuograuzu Danguoliu , su ju seimyninais kalendoriais.... gydykit tas pusdurnes kartu su ju vaikais ....nes veliau bus per velu

Nacionalistai

Nacionalistai portretas
Gerai kad nepamirstas okupantu armijos teroras toliau naikinantis tauta per neapykantos skleidima LR Rezistencijos tyrimu centre

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Deja, dar esu sutikęs žmonių, kurie ,,švenčia"šią okupacinės kariuomenės dieną. Jie vyresnio amžiaus ir tikiu , kad jie greitai padvės kartu su savo švente....

Įdomūs dalykai

Įdomūs dalykai portretas
Daugiau kaip ketvirtis amžiaus Lietuva – laisva šalis, o leidykla “Nieko rimto” vis mini okupantų šventes. Įdomūs ir atsakymai į užklausimus: “dėstoma leidyklos kolektyvo nuomonė”, “aiškinimą tęsė leidyklos bendruomenė”. Po tokių atsakymų kyla dar daugiau klausimų. Koks tai kolektyvas, kuris niekaip negali pamiršti okupantų? Kas tai per bendruomenė, palaikanti tokį kolektyvą? Kieno prieglauda tapo ir kam tarnauja leidykla “Nieko rimto”?

eilinį kartą

eilinį kartą portretas
vijąrslas atsisėdo į dyyyydelę nuosavo mėšlo krūvą. Na, firmelė , "žiūrėdama į ateitį" stengiasi žaisti už abi komandas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių