A. Smetonos alėją jau puošia nauji medžiai

KOL NEVELU

KOL NEVELU portretas
labai noreciau pamatyti garantinius rastus kad suauge medziai po kokiu 30 meteliu prauzus didesniam vejui neluz sakos ir nenuvirs patys medziai ir dar noreciau garantiniame raste pamatyti kad sitie naujiai atvezti ir pasodinti medziai tinka augti musu krasto salygomis palei kelius kur yra didelis transporto judejimas ir didelis uzterstumas, prastas gruntas.Manau tokiu garantiniu rastu nieks nematys ir vel liksime durneliu vietoje kaip sakoma norejo lietuvos burzujus kaip geriau o vel iseis kaip visada.

KUR?

KUR? portretas
Kur dingo,kas, kuriam tikslui panaudojo nupjautus sveikus medzius ? Kada pjaus salia namu esancius ? Sekmes doruose darbuose !

:)))

:))) portretas
ka galima diskutuoti su pusprociais beretnykais...

TO VARNYKAI

TO VARNYKAI portretas
AR SENIAI IŠ TOS VATINKOS IŠLINDAI.MATOMAI ILGAI TEKO TAMPYTI IR TIKRIAUSIA UŽ REIKALĄ.

kodėl vatnykai, krabo padlaižiai tokie pagiežingi?

kodėl vatnykai, krabo padlaižiai tokie pagiežingi? portretas
kodėl jie nemoka normaliai diskutuoti, o tik puola žeminti oponentus ?

T0mas J.

T0mas J. portretas
"Gal tu daugiau demesio skirk savo gyvenimui, o ne kupcinsko slovinimui." (Tomui J.) Kada ir kur aš šlovinau Kupčinską, o neprotingasai?!

Senukas

Senukas portretas
Savo gyvenime daug kvailių ir proto ubagų esu sutikęs, bet čia apsireiškęs tūlas TOmas J. - ryški vyšnaitė ant kvailybių torto. Kaip labai argumentuotai rašo Tomas J., "žmonės kalba", kad jis rašinėja iš Švėkšnos ligoninės palatos grotuotais langais be rankenų...

Tomui J

Tomui J portretas
Gal tu daugiau demesio skirk savo gyvenimui, o ne kupcinsko slovinimui.

T0mas J.

T0mas J. portretas
Didžiulę centrinę miesto aikštę atiduot privačiam verslui 25-iems metams UŽ DYKĄ - tokių nusikaltimų likimas neatleidžia. Įžūlesnės korupcijos Kaune matęs nesu. Aš nematau jo nepaprastai gerų darbų ir netikiu, kad 600 milijonų litų turtą su žmona užsidirbo sąžiningai. Tačiau iki dabar tęsiasi Lietuvoje TSKPistų valdžia. VISŲ teisėsaugos įstaigų vadovai parinkti TSKPistės prezidentės, todėl tokie kaip Matijošaitis yra ramūs - teisėsauga jų nepaklaus "iš kur gavai?". Bet nuo likimo nepabėgsi. Jis paklaus.. :)

T0mas J.

T0mas J. portretas
VRK skelbia, kad 2015 m. Savivaldybių rinkimuose dalyvaujantis Matijošaitis deklaravo 17 mln. litų turtą. 2016.11.18 „tv3 lt“ pranešė, kad turtingiausių Lietuvos žmonių sąraše Visvaldas Matijošaitis užima 18 vietą su 121 mln. eurų. Man labiau panašus į tiesą TV3 skelbiamas skaičius, nes žurnalas VEIDAS prieš 5-6 metus rašė, kiek turto turi Matijošaitis ir žmona – sudėjus buvo virš 600 mln. litų. Okupacijos metais TSKP narys V.Matijošaitis - Kauno miesto Požėlos rajono Vidaus reikalų skyriaus viršininko pavaduotojas politiniam darbui, o veikla - milicijos darbuotojų sąmonės formavimas. Taip rašo jo biografijoje. Žinom kokia buvo milicininkų sąmonė, žinom ir kas ją formavo.. Žmonės kalba, kad Matijošaitis pardavinėja krabų lazdeles, kuriose nėra krabų, silkes dažo ne maistiniais dažais, savo produkciją prancūzams pardavinėja pigiau, nei mums. Matijošaitis važiuoja su FERARI, o kad pasityčioti iš kauniečių - užsidėjęs numerį su raidėmis BBD.

teta

teta portretas
medziai tikrai prigis ,nes lyja ir laistyti nereikia

pakalbesim

pakalbesim portretas
apie nukvakusius beretnykus ir ju pusdievi kusinska...

pakalbėsim kitą rudenį

pakalbėsim kitą rudenį portretas
aoie šitas brangias svetimšalias "puošmenas", pakeitusias puikius sveikus medžius

ale va

ale va portretas
Kur pradingo meninykai?Kurioj gatvėj ruošiasi piketuot?Galėtų laikrašty atsirast rubrika-"šią savaitę piketuojame tokioj ir tokioj gatvėj" O visus siūlau atvykt į Panemunę ir pasivaikščiot atnaujinta alėja.Tikiuosi ir jūsų gatvės sulauks gerų permainų.

to Algiui senas kaunietis

to Algiui  senas kaunietis portretas
Žinoma "medžiai jau stovi ir stovės" ,bet kiek jiems "pastatymas" kainavo miesto biudžetui?(kad patenkinti pono ambicijasKaunas Tvarkosi. Jeigu jau visur viskas gerai ir keisti, tvarkyti nebėra ko, kai seni medžiai stovėjo,, tai ir naujus gerai, kad pastatė.Bet manyčiau dar daug ką reikia pirmiau pakeisti....

Ina

Ina portretas
J.Basanavičius yra tautos gerbiama asmenybė, palikusi ryškų pėdsaką Lietuvos istorijoje. Mieste yra jo vardu pavadinta alėja. Tačiau labai liūdna, kad jos atkarpoje tarp Partizanų g. ir Savanorių pr.yra labai prastas, medžių šaknų sugadintas šaligatvis. Todėl juo vaikščioti tiesiog pavojinga. Kitoje gavės pusėje normalaus šaligatvio visai nėra. Tuo tarpu gatvės danga puiki. Kauniečiai laukia savivaldybės dėmesio ir J.Basanavičiaus a. šaligatviams.

HTC

HTC portretas
Džiaukis,kad gauni tokius

transplantacija ........

transplantacija ........ portretas
vietinius organus pakeitus atvežtiniais rezultatai nenuspėjami ..........

pensininkas

pensininkas portretas
o man buvo labai graži upės panorama, be medžių

Algis

Algis portretas
Visiems protestuotojams snarglys nusluostytas-medziai stovi ir stoves,grazus ,nauji,be kirvarpu!!!

Deja2

Deja2 portretas
Tai, ko taip nervuotis, NEpusdurni, jei viskas prigijo? Nedekok - tu jau susimokejai.

.,

., portretas
Nieko nėra gražiau už senus medžius. o dabar kaip kareiviai išrikiuotos meškeres.

Algimantas

Algimantas portretas
Kur dingo Kauno kirvarpos,nutilo kažkodėl ,juk jie yra Kauno kenkėjai ,kad tik blogiau butu .

Vladas

Vladas portretas
Na ir ka? Vel atsirado palaikanciu komanda ,,nieko nedaryk ir kibk prie visu ,kas daro gerus darbus"O kur jusu tas advokatas?

10 - 15 metų ???

10 - 15 metų ??? portretas
rašė, kad tos nukankintos veislės apskritai iki 20 metų gyvena. Tai prieš kuriuos rinkimus vėl šienaus ?

kam

kam portretas
kišenės išsipūtė ?!?

kaunas priestarauja

kaunas priestarauja portretas
mickeviciaus gatveje kodel nepjauna putvinskio gatveje nepjauna medziu .juk bus baisu kai sudes trinkeles medziai seni .

k

k portretas
Pons advokatas buvo ausis uzsikises kastonais ,o dabar ir akys bus uzkistos ..kad tik nematytu nauju medziu ir KAUNO TEIGIAMU PERMAINU..sekmes mero komandai Yra geras posakis ,tik durniai visada teisus ir neklysta ..

To Deja

To Deja portretas
Pusdurni tu. Visos liepos bažnyčios g. puikiai auga. Gatvė šauniai sutvarkyta. Gyvenu čia tad nelabai norėčiau kad visokius briedus rašytų Kauno atsilikeliai. Miestas tampa miestu. Ir tikrai - ačiū merui ir visai jo komandai.

to Barbora

to Barbora portretas
tyrimai padaryti, geri medziai bus issaugomi. Problema, kad protestuotojai nori ne tik sveiku ir graziu medziu issaugoti, bet ir baisios isvaizdos nugenetu su puviniu medziu. va cia prasilenkiama su bet kokia sveiko proto logika.

Eleonora

Eleonora portretas
Iš jur tu žinai, kad medžiai skirti "kiek kitam klimatui" ? Gal instrukciją skaitei ? Kas per žmonių veislė, tie lansburginiai ? Amžini kiršintojai, intrigų ir politikavimo specialistai.

Onute

Onute portretas
Nu,Kauno barbes,vel blogai,vel viskas negerai,kai matot ,kad gerai ,kauno barbes rekia,kad blogai.

Barbora

Barbora portretas
Pasidžiaugsim už 2-5 metų, kai sėkmingai prigis ir sklandžiai augs. Kad šiandien gražiai atrodo, nereiškia absoliučiai nieko. Tokio amžiaus medžius labai nepaprasta persodinti, jie ištvėrė ilgą kelionę, veislės pritaikytos kiek kitokiam klimatui. Tad, triumfuoti ir išdidžiai išrėžti "Ar aš jums nesakiau?" dar ne metas. Miesto tvarkytojams teks paplušėti, sočiai palaistyti, kad liepos klestėtų. Ir šiandien nėra jokio pagrindo nuspręsti, kad galima iš eilės pjauti visus brandžius medžius.

panemune

panemune portretas
nuostabu, grazu ziuret, ei reksniai kur jus, reket, lakstet apie medzius, tupejot po jais, paziurekit kaip dabar aleja atrodo.aciu merui.

cia

cia portretas
mano vaikystes gatve-nelabai tikejau,kad ji atgims pagrazes,bus kaip ir pries 50 metu

kazyte

kazyte portretas
jei taip sutvarkys bent 80proc. miesto gatviu ,tai miestas atrodys nerealiai....

Rimas

Rimas portretas
Sutvarkykit Savanoriu prospekta irgi taip,sviestuvai seni,medziai irgi puse neprigijo..nes pagrindine gatve Kauno,nuo Vilniaus atvaziavus nekoks vaizdas.

dzonis

dzonis portretas
vau-ocia tai liuks vaizdelis,,,,

elena

elena portretas
va taip reikia tvarkyti miesto gatves,,,,,saunu ir aciu miestui uz grazia gatve

grazva

grazva portretas
vaziavau smetonos aleja-nelabai supratau kur randuosi-gatve atrodo superiniai.., alio=protestuotojai ,ryt renkames protestui pries sutvarkyta sauniai gatve

senas panemunietis

senas panemunietis portretas
likau suzavetas smetonos aleja...gatve pasikeite neatpazystamai,,,sauniai dirba savivalda su meru priesakyje aciu

...

... portretas
Medžiai?.. ar tik šakaliukai? kiek jų pavasario sulauks, kiek jie vasarą šešėlio teiks?.. O rudenį - ką, vėl juos 'šnai'? Nes biznis TURI suktis.

Kad anuos nureze tai jau

Kad anuos nureze tai jau portretas
nepakeisi. Tikiuosi, kad siais bus tinkamai rupinamasi ir kad medziai prigis.

Olita

Olita portretas
Super.Nuostabiai atrodys miestas! Tik tie durniai kad netrukdytų.

Voras

Voras portretas
Na ką dabar pasakys "protestuotojai" ? Gal medžių rūšis ne ta ? Gal lapai ne taip iškarpyti ? Ot tai lansburginiai ! Baisiausia žmonių veislė Žemėje. Pusę gyvenimo praleidę Lietuvos komunistu partijoje, dabar susibūrė i Tvartelio sąjungą. Tikslas - toliau mulkinti žmones. Net Kauno tvarkymo procese sugebėjo sukiršinti žmones. "Neleisime kirsti medžių, tegul auga kol nugrius" - šaukė ši publika, pasitelkusi kelis "žinomus šviesuolius". Košmaras !

Deja

Deja portretas
Baznycios gatveje uz Autobusu stoties, priesais Stumbro gamykla, si pavasari sodintos liepos. Veisle turetu vadintis "NEprigijo Deja". Zodis "DEJA" reiskia, netrukdykite, mes begame i Prezidentura.

.

. portretas
laikas poniai po medžiu pasivolioti ir durniu su benzapjūklu atsivesti. nėra gi teisybės šitoje žemėje. metas protestui

jonas

jonas portretas
karalius apsitriede,protelis pradejo teketi per sikna

>

> portretas
šiuo metu karalius užsiėmęs. jaunas merginas sužavėti savo intelektu bando

:)

:) portretas
Kur karalius?

Rėkiantis menininkas

Rėkiantis menininkas portretas
Ne ne ne ne... Nauji medžiai yra blogai, reikėjo sodinti senus, didelius ir išpuvusius. Taip vienas advokatas sakė...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių