Skubantiems į darbus – troleibusų staigmena

ne ferarius reikia pirkti!

ne ferarius reikia pirkti! portretas
Tegu krabas-matijosius nuperka akumuliatorius trulikams tokiems atvejams...

STEPAS

STEPAS portretas
Jau penki metai viešuoju važinėju tik Varšuvoje ir nekvaršinu galvos nei sau nei kitiems

minde

minde portretas
darbas juk svente lietuvoj reik i darba anksciau atsikelt.

Transporto krizė

Transporto krizė portretas
su keleiviais Kauno mieste visiskai nesiskaitoma Vakar laukeme 17 autobuso i Romainius,jis laiku neatvyko,bet pokokiu 20 minuciu didziu greiciu pralėkė,bandziau stabdyti,nes greta manes laukianti moteris nekaip jautėsi.Argi nebuvo galima susirinkti belaukiancius keleivius,butu parodyta pagarba keleiviui,nes tas autobusas vyksta gana retokai.Nepagarba keleiviams nuo pat savivaldybes.Sestadieniais ir sekmadieniais nera su kuo atvykti i centra,svenciu metu vaikai ir jaunimas negali pasimegauti renginiais.Kiti miestai isgali teikti paslaugas- Kaunas eina senais Kupcinsko surezisuotais keliais.Pelnosi mikriai, t.y. individuali imone.Jiems mat pelninga,o kas neleidzia miestui isigyti tokiu autobusiuku ir jais kursuotipo miesto pakrascius.

kodėl

kodėl portretas
važinėja tiek mažai autobusų,o savaitgaliais jie nevažiuoja ir susisiekti su kai kuriomis vietovėmis tampa iššukių,nes troleibusai kursuoja retai.Tai kokiem velniam keliamos kainos bilietams už pravažiavimą,jei savaitgaliais tai tampa neįmanoma misija ir vėrkšlena,kad savaitgaliais mažai kas naudojasi transporto paslaugomis ? Sovietmečiu stengėsi padidinti trasporto žmonių patogumui,o dabartinis laikotarpis panašus į priešsovietmetį,kai iš kai kurių vietų žmonės eidavo pėstute ar su vėžimais.

Trandalietas

Trandalietas portretas
Nustokite trukdyti kauniečių eismą. Jei sugedo troleibusų linija jūs privalėjote išleisti budinčius autobusus, o ne šantažuoti važiuojančius savo transportu. Velniop sovietinio Tarandos palikuonę

Aloyzas

Aloyzas portretas
Stenkites tankiau naudotis visuomeniniu transportu......

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ačiū už dar vieną dovaną lietuvos šimtmečio proga. Bilietai pabrango, aptarnavimas suprastėjo. Ačiū Kauno autobusų vadovams. Lauksiu dar vienos dovanos šio ubagų krašto 100 metų jubiliejaus proga.

Chi specialistė

Chi specialistė portretas
Mačiau aš tokių specialisčių. O va jei Kaune visur padarytų po A juostą- tikrai apsimokėtų važiuot viešuoju, nes Kaunas paprasčiausiai sustotų.

Ei morkiene

Ei morkiene portretas
Tairyklingai rašoma "pėSčiomis", o ne "pėŠčiomis"! Ar pagaliau išvaikys kas nors iš darbo pradinės mokyklos nebaigusius, bet kažkodėl diplomuotus "žurnalistus"?

...

... portretas
Reikia ieškot sąmoningos diversijos požymių - kažkam geri 'otkatai' pažadėti už elektrinių autobusų prastūmimą; laukim dabar kol koks k'Er-as iš savivaldybės užbaubs: "BŪTŲ tai elektriniai autobusai, tokio masinio troleibusų sustojimo NEBŪTŲ!" (tiesa, tam pravažiavimą reiks dar kelis kartus pabranginti).

stacha

stacha portretas
jei bus eismo juosta viesajam transportui tai nedings elektra

kaunietis

kaunietis portretas
Kalbos , ar - ne, BET susijungus parkams [ tiksliau, pagal savivaldybės ponų malonę prie KA prijungus TP ] , 2-am parkui [troleibusų ] skiriama žymiai mažiau dėmesio. Jis pasireiškia detalių trūkume, kai sugedusį remontuojama nuimant trūkstamą dalį nuo kito;dar , kad dirba mažiau šaltkalvių, kurie naktimis daugiau "parašo" į gedimų knygą , nei remontuoja, kas seniau buvo žymiai geriau daroma; ir dar, vis nuardomos nemažos atkarpos senų tinklų, kurių senos , susidėvėjusios dalys dedamos , įvykus tinklo gedimui [ na, o kai šlamštą kiša, taip ir gaunasi...] Ir pabaigai pirmo komentaro savininkui norėčiau pasakyti , kad...goželis vairuotojas irgi ne visada iš karto sužino kas atsitiko, TODĖL ne tokie goželiai keleiviai pasirūpina patys tolimesne kelione, nelaukdami dievo malonės [ juk mato , kad eilė transporto nejuda...išvada, kažkas atsitiko [ čia ne "Anties" daina ]...

as

as portretas
nuosavam automobiliui kelyje t.p. kartais padanda nuleidzia

Korta

Korta portretas
Pavelavau i darbą, autobusai ten retai važiuoja, visi troleibusai stovėjo, o gozelis vairuotojas iškart galejo pranest kad gedimas rimtas ir kad gali tekti ilgiau palaukti, būčiau anksčiau išlipus iš nuejus pėsčiomis iki Jurbarko sustojimo. Bet užtai gi prieš kelis mėnesius pabrango bilietai, o linijas kam rekonstruoti?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių