Skambina pavojaus varpais: ant praeivių krenta žydų ligoninės langai

TAIGI

TAIGI portretas
TAIGI,' KAUNAS TVARKOSI'... - GAL JAU REIKIA SUSITVARKYT ? ;o]]]

Kaunas tvarkosi

Kaunas tvarkosi portretas
Negalit pakentėt? Nematot, kad laikini sunkiumai? Merui pačiam statybos užstrigo net neprasidėjusios. "Respubliką" turėjo iki rugsėjo nugriaut, o sugebėjo tiktai porą viršutinių aukštų. Dabar atrodo kaip po karo. Seniau bent jau iki viršaus baigta buvo, kažkada net aliuminius langus buvo spėję sudėt. Nusipirkit statybinius šalmus ir drąsiai eikit pro šalį. Ir nebijokit žydų, jie visi Radvilėnų plente ir IX forte.

litas

litas portretas
nereikejo zydams duoti kompensacijos... pinigus vertejo panaudoti remontui, atstatymui... o dabar issibarste pinigai, nusedo veikeju kisenese...

ei

ei portretas
ar ne apsukruolis iš Kauno klinikų ir kiti LSMU veikėjai dabar tą pastatą nusipirkę ir netvarko?

Anonimas

Anonimas portretas
Tik tas vienas pastatas kokiai poniutei pabiro ant galvos. Pilnas Kaunas tokiu griuvesiu. Manau jau laikas butu Kauno savivaldai imtis ju tvarkymo ar griovimo. Kaisiojami nauji stiklainiai kur tik imanoma koki ikisti, kurie po desimtmecio netures nei vaizdo nei ateityje bus reiksmingi. Nera kalti del tokios padeties nei zydai nei rusai. Patys kauneciai , vadinami " veslininkai", galetu imtis iniciatyvos. Lietuvos simtmeciui " Kaunas be griuvesiu" butu realiausias pasizadejimas .

Kodėl jos negali suremontuoti žydai?

Kodėl jos negali suremontuoti žydai? portretas
Gi jie labai "myli" Lietuvą!

Anonimas

Anonimas portretas
Tai čia tik taip vadina žydų ligonine...To pastato savininkai atsakingi už savo nuosavybę,ir savivaldybė privalėtų pasidomėti ta betvarke.Gal žydų bendruomenei pasiūlyti už prieinamą kainą nusipirkti tą pastatą?

Kujis

Kujis portretas
Griauti, kad nei smarves neliktu.

geriau

geriau portretas
nupirkti is zydu ir ka nors idomaus nugriovus pastatyti . Zydai neremontuos jiems duok tik pinigus,nes nemaciau nei vieno pastato kuris butu paciu zydu suremontuotas.

meile

meile portretas
jei pro pastata meras važiuotu,langas iskristu ar plypa,savininkui butu paskirta bauda,o dabar niekas neatsitinka,kai veza vaika i mokykla,matomai ne tas keliones marsrutas,tai kur ta savivaldybes komisija

griauti senienas

griauti senienas portretas
Siauliu g statybinius griaucius nugriaut reikia , visgi centras, viesbuciai, stotys- pirmiausia ka pamato atvyke sveciai....o tie griauciai desimtmecius riogso....

pilietis

pilietis portretas
Šitos skubiosios pagalbos vadovai-Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veikėjai,ar ne taip?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nugriauti šitą griuvėsi

lietuviui

lietuviui portretas
O taip, zydai tikrai "sutvarkys", kaip tvarke ir tvarko savo kapus. Jie tik ir ziuri, kad kiti uz juos padarytu. Nesvaikite cia del ju. Jau seniai nusivyliau zydu poziuriu i, atrodo, sventus dalykus, net savo kapus jie primeta tvarkyti miesto lesomis. Atsibuskite!

lietuvis

lietuvis portretas
Gražinkite pastatą žydams ir jie susitvarkys labai operatyviai

Anonimas

Anonimas portretas
Savininkai - "krizių tyrimo centras". na tie vaikinai įpratę daryti navarą kitų rankom, todėl nieko ir nedaro

Paveldas

Paveldas portretas
Nusipirko paveldi zonoj nepaveldini objekta.. o tada padare paveldini objekta.. kitaip tariant stebuklas ivyko :)))

Giedrius

Giedrius portretas
Kodel savininkams neskiriama bauda?

senas kaunietis

senas kaunietis portretas
Uz toki provokuojanti straipsnio pavadinima zydu bendruomiene galetu paduoti i teisma "Kauno diena". Panasiai galetu parasyti, kad rusu sobora Laisves alejoje reikia remontuoti.

Kam reik varyt ant zydu

Kam reik varyt ant zydu portretas
Komentatoriai,prie ko cia žydai...,pastatas turi savininkus,jis nepriklauso žydams jau daug metu,o jei priklausytu,tai nebutu taip apleistas.

zmogus

zmogus portretas
Savininkai yra Vilniuje nieko tai neduos. Čia reikia prižiūrėtojų avarinės tarnybos ???

Anonimas

Anonimas portretas
Kas savininkai kodel neparasot !!!

zmogus

zmogus portretas
Labai daug netinkamų komentarų. Visų pirmą čia jau seniai ne žydų ligoninė visas bendruomėnes apklausiau. Sakė čia ne mūsų pastatas ne mums priklauso. KAS ŽINOT PASAKYKIT O KAS YRA KAUNE ŽYDŲ LIGONINĖS AVARINĖ TARNYBA (PRIŽIŪRĖTOJAI? KIENO DARBAS YRA TEN PVZ ŽOLĘ NUPJAUT AR ĮEITI Į VIDŲ UŽKALT LENTOM LANGĄ. KIENO TAI DARBAS UAB____________ KAS ??????

Anonimas

Anonimas portretas
Zydai laukia kada sutvarkys ir pasiims atrestauruota.

tadas

tadas portretas
isivaizduoji, jei tas praeivis, ant kurio pabirs sukes bus zydas. :D

kembrikas

kembrikas portretas
Ui ,o kur motoriukas prie kastuvo .

kuo

kuo portretas
cia stebetis juk tai zydeliai kurie laukia kas atremontuos o po to pareikalaus grazinti uztat niekas ir nejudina /svetimo/ turto juk kauno kapines irgi netvarkomos laukia sponsoriu juk jiems /jura iki keliu/ viskas galima ir isivaizduoja kad Dievas jiems planeta padovanojo juk sionizmas tuo ir gyvena,,,,

vytas

vytas portretas
Nemažai kauniečių šioje ligoninėje išvydo pasaulį,mano vaikai taipat,ir gaila kad jis toks apleistas,gėda prieš miesto svečius,kurių čia vasarą būna ypač daug.Galėtų meras asmeniškai paspausti savo turimais įgaliojimais įstatymų ribose tuos savininkus,nors šiaip tai turite geriausią merą iš iki šiol buvusių,bet ir jis neturi būrtų lazdelės,kuria mostelėjus viskas pasidaro.

Petras

Petras portretas
Reikia žydams baidą išrašyti už pastato nepriežiūrą,nustekeno iki tokio lygio,kad pats statinys tuoj pats sugrius...tegu žydai tvarko, o ne reikalauja iš lietuvių visokių ten kompensacijų...veltėdžiai,ne veltui buvo adolfuko nemalonę užsitraukę...

Senamiescio gyventojas.

Senamiescio gyventojas. portretas
Merui reikia ne pustis ir vaizduoti darbstuoli, o istikruju pradeti dirbti, tvarka senamiestyje labai daug priklauso nuo miesto mero asmeniskai , kad tokie vaiduokliai negadintu senamiescio vaizdo,. Mes todel ir rinkome, kad mums, miestui tarnautu mmeras, o ne sau, ant tuscios zemes Valanciaus gatveje dygsta, kaip grybai daugia auksciai pastatai, ten tik reikejo zeme kazkam skirti, padalinti, o cia jau reikia deti pastangu..

...

... portretas
Tokiems 'pastatams' reikia kas mėnesį baudas išrašinėt ir paveldėtojams siųst; NIEKO jiems negrąžint kol tų sąskaitų PILNAI neapmokės, skolas per antstolius išmušt.

Cek

Cek portretas
Tokia panasi situacija yra su Vytauto pr. 1 vaiduokliu pavojingai yranciais balkonais, kazkada gali kliut kam nors per pakausi

Tadas

Tadas portretas
Tose paveldo organizacijos.,sėdi šuniukai ir narkomanai,per juos tik daug griuvėsių Kaune,nes neleidžia nugriauti supuvusių pastatų.Juk gyvenime viskas keičiasi,sena miršta,gimsta nauja,tik tie paveldo šuniukai nenori to suprasti.Dar vienas asilas rašo,kad vidus buvo gražus.Kada buvo,prieš karą asileli.Tarybiniais metais uzeidavau į tą pastatą,nes mišinius kūdikiams pardavinėdavo,tai jau tada buvo negrįžtamai apleistas ir nugyventi.Greiciau griauti tą pastatą ir ką nors gražaus pastatyti iš raudonų plytų,kad derintis prie pilies.Dar vienus griuvėsius prie soboro,buvusių policijos pastatą reikėtų nugriauti,nes tragiškai atrodo.

Rietenos

Rietenos portretas
8 metus "valdė" miestą konservatoriukas K.A., kurio NIEKAS neklausė ir nebijojo, prieš tai pijokėlis-prasčiokėlis, VISKAS buvo mieste apleista ir net centras griūvo ir trupėjo,- o dabar per pora metų nori, kad didelis Lietuvos miestas būtų atnaujintas,tik rietenos ir kaltinimai, kai kas labai norėtų grįžti į valdžią,kad pasipildyt tuštėjančias kišenes,tai pasamdė keletą "šunelių" loja ir kakoja,nors iš tikro ant paprastų žmonių jiems nusispjaut......

Dzin

Dzin portretas
Verslo požiūriu vieta liuksusinė. Pastato vidaus išplanavimas ir tūris -> verslui visiškai netinka. Paveldosaugos požiūriu "nuostabus" pastatas. Štai jums ir atsakymas kodėl pastatas netvarkomas, nes paveldosauga kelia labai aukštus rekonstravimo reikalavimus, o investuoti į didelį pastatą su mažomis patalpomis neapsimoka ;-/, todėl savininkams dzin kiek bus baudų, vėliau paskelbs bankrotą ir ;-////

€ portretas
Tokių pastatų savininkams reikia tokius mokesčius uždėti, kad praeitų noras marinuoti griuvėsius.

ta ta pardavimo

ta ta pardavimo portretas
ta pardavimo cirka dar reikia perziureti tikriausiai kaip ir visur vieni tipo perka bet tikri savininkai visai kiti uztai ir istatymai tokiems negalioja jei savinininkai is kauno elito tai kaip cia sau baudas desi

G E L B E K I T

G E L B E K I T portretas
As pamenu si pastata,tai buvo unikalus statinys,tiek isore,tiek vidumi. Kaip grazu buvo viduje,laiptai kokie,plyteles grindu kokios grazios,unikalios. AR REIKEJO LAUKTI KAUNO MERIJAI,KOL SIS UNIKALUS PASTATAS SUIRS,SUBYRES>??? Nera tvarkos,kai kuriuose miestuose.. Kai prisimenu si pastata junkcionuojenti,dar kokybiskos isvaizdos,tai jauciuosi ne kaip,kad Lietuvoj nyksta tokie isskirtiniai pastatai. O GALBUT DAR SI PASTATA GALIMA ISGELBETI NUO ISNYKIMO???

kalnieciai

kalnieciai portretas
Kalnieciu prekybcentris prie ivaziavimo i Kauna,atrodo kad petekai i Luhanska,kaip po karo :)

Vika

Vika portretas
Keistas dalykas. Miesto valdzia jau antri metai tvarko apleistus pastatus - siuncia perspejimus savininkams arba patys tvarko, o sitas pastatas nepajudinamas. Kodel jam neatejo eile, jeigu jis yra parduotas? Argi tas pirkejas ISSKIRTINIS IR JAM NEGALIOJA TAISYKLES, KURIOS GALIOJA VISIEMS MIESTIECIAMS?: KAS ATSAKYS,KAI KA NORS SUNKIAI SUZALOS? Taip pat manau seniai laikas tvarkyti buv. Santakos kino teatra, kuris yraSenamiestyje tuoj uz pozemines perejos Vilniaus ir Birstono gatviu kampe. Lyg buvo pradeje is vidaus griauti, per langa nuleidinejo statybines siuksles, bet viskas sustojo. Tiek metu pastatas grazintas, berods, Caritui, o padetis jo tragiska. Laukiam nesulaukiam ,kada bus imtasi priemoniu. Seniai laikas tokius savininkius "paglostyti" pries plauka.

onae tu'jui

onae tu'jui portretas
Ar pablūdot???Matijošaitis turi sutvarkyt kažkieno privatų pastatą?Na nerodykit savo bukumo.

Kam tos nesamonės?

Kam tos nesamonės? portretas
Kauno Žydų bendruomenės ligoninė čia buvo tik iki 1940 metų . Vėliau veikė kaip eilinė Senamiesčio ligoninė. Žydams niekada nebuvo gražinta. 1994 m. savivaldybė ligoninę panaikino ir uždarė. Apleista virto griūvėsiais. 2010 m. savivaldybė aukcione griuvėsius pardavė kaip nuosavybę privačiam UAB - ui "Tarptautinės skubios pagalbos akademija". Ji ir turi tvarkyti savo pastatą. Prie ko čia žydai?

Onae tu

Onae tu portretas
Uztat Mindaugo prosp.darbai verda -tuoj Matijosius jums isnuomuos apartamentus:)

irk

irk portretas
O todėl niekas nevyksta, kad įstatymai netikę, o kurie įstatymai yra, tie neveiksnūs, neįgalūs. Tokiems "pirkėjams" reikia uždėta geras baudas už pastaų nesutvarkymą. Jei nėra tokių įstatymų-priimti. Miesto centre, kur buvo "Merkurijus"-panašus vaizdas, duobė pabetonuota, ir tas cirkas tęsiasi jau 11 metų

?...

?... portretas
mafijozu lopsi slabotkej nugriaut nepabijojo,o cia tiek metu ir kazko kinkos dreba,zydu bijo labiau nei teroristu...

ironija

ironija portretas
anksčiau savininkai aiškino kokie Vasiukai čia bus ir kaip svečiai iš už jūrų marių plauks....

w

w portretas
palaukit , jums dar žydai parodys iš kur kojos auga , namas matai trukdo , šimtus metu niekam netrukdė , gal mieste vieni džixadistai vaikšto

NA NA

NA NA portretas
žydai prisidengia holokausto vėliava ,verčia lietuvius tvarkyti jų kapus , atstatyti jų senas bažnyčias ,atiduoti žemes kuriose, atseit guli jų kaulai ,tai pat ir pastatus ,kurie griūva ,nes jie nuskriausti , "be kaltės kalti "kur tik jie pasirodo kyla karai ,revoliucijos ,pilietiniai karai ,pvz 1917 m ,revoliucija ,sukelta žydų po jos , pirmasis pasaulinis karas , 1941 m antrasis pasaulinis karas ,žydai, žydus naikina, po kurio žydai nusiperka , žydų valstybės pripažinimą ir įsikuria Palestinos žemėje irttt,,,sėkmės ,komunizmas ,tai idiotizmas ,saujelė lobsta ,,,,

Pasipiktines Kaunietis

Pasipiktines Kaunietis portretas
Miesto merui reikia ne matuotis prezidento karuna, o rimtus darbus dirbti, butina kazka radikaus daryti su gresme keliancia sia zydu ligonine

Jonas

Jonas portretas
Baisia darko senamiest

Ausra

Ausra portretas
Einu pro ta monstra kasdien.Laukiu kuomet Kauno valdzia pagaliau imsis kokiu tai veiksmu -ar griaut ,ar deti apsauga ,kad zmoniu neuzmustu.Ar Matijosaitis su savo porsu pro ji nevaziuoja ?

Anonimas

Anonimas portretas
Seniai laikas ta senamiescio monstra nugriauti, sutvarkyti ta siukslyna. Kai ka uzmus tai ar zydai ar mes turesim sumoketi kompensacijas. Ipareigoti per menesi sutvarkyti , jei ne su buldozeriu pravaziuti ir bus tvarka,

jo

jo portretas
kaunas tvarkosi

nu

nu portretas
tai darykit tvarka uzdekit baudas savininkams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių