Šilainių liftų maniako teismo posėdis – už uždarų durų

Kauno apygardos teismas antradienio atvertė 22 metų kauniečio Edgaro Matiušovo bylą. Teismo posėdis vyko už uždarų durų.

Vaikinas kaltinamas Šilainių mikrorajone esančių daugiabučių liftuose seksualiai užpuolęs mažamečius. Įtariamasis rastas, kai policija paskelbė pagal nukentėjusiųjų pasakojimus sudarytą iškrypėlio fotorobotą.

Prokurorai teigia, kad įtariamasis daugiabučių liftuose ir laiptinėse nuskriaudė mažiausiai šešis vaikus – penkias mergaites ir vieną berniuką.

Pavyzdžiui, per ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad praėjusių metų rugsėjo pabaigoje Kaune, Baltų pr. 41 namo lifte, buvo tvirkinama mažametė. Santakos policijos komisariate jau buvo tiriami du panašūs atvejai – prieš berniuką ir prieš mergaitę.

Sutapo ne tik nusikaltimo vykdymo vieta – Baltų gatvė, bet ir iškrypėlio apibūdinimas. Visos aukos piešė panašų jauno nusikaltėlio arba ligonio atvaizdą.

Pernai lapkričio mėnesį buvo surengta speciali policijos operacija, per kurią E.Matiušovas ir įkliuvo.

Paaiškėjo, kad savo žygius Šilainių daugiabučių liftuose jis pradėjo dar užpraeitą pavasarį. Visuose jam inkriminuojamuose nusikalstamos veikos epizoduose veikė panašiai. Kartu su nusižiūrėta auka jis įeidavo į namo laiptinę. Kartu laukdavo lifto, o užsidarius durims įgyvendindavo savo planą.

„Mano dukrai turbūt baigėsi geriausiai iš visų nukentėjusių. Lifto durys dar nebuvo spėjusios užsidaryti, kai ji ėmė klykti. Jis žingtelėjo atbulas, ir ji spėjo liftu pakilti iki buto“, – pasakojo 10-metės nukentėjusiosios mama.

„Jis kartu su dukra įėjo į liftą. Ji nė nenujautė, kas jos laukia. Paėmė jos ranką ir ėmė ja tenkinti save. Dar pasakė, kad paskui tai turės padaryti oraliniu būdu“, – neslėpdama jaudulio kalbėjo kita 8-erių metukų nukentėjusios mergaitės mama.

Abiejų moterų dukros iki šiol jaučia didžiulę baimę ir niekur neina vienos. Pamačiusios vaikinų kompaniją elgiasi baikščiai. Viena tik šiemet rugpjūtį išdrįso įlipti į liftą. Mamos nerimauja dėl seksualinę prievartą patyrusių dukrelių ateities.

Po teismo posėdžio moterys pasakojo, kad E.Matiušovas prašė leisti jam neklausyti nukentėjusiųjų artimųjų parodymų, nes esą jam gėda. Tačiau teismas tokios malonės teisiamajam nesuteikė.

Jis patvirtino, kad visus nusikaltimus prieš mažamečius padarė jis. E.Matiušovas tikino, kad iš anksto neplanavo nusikaltimų. Esą aistra jį užvaldydavusi spontaniškai, ir tuomet jau eidavęs paskui pirmą pamatytą mergaitę.

„Dar tyrimo metu mums pasakojo, kad jis kiekvieną kartą suprasdavo, kad daro blogai, tačiau nieko su savimi negalėdavo padaryti. Sakė net galvą į sieną namuose trankydavo“, – pečiais gūžčiojo 8-metės mama.

Baudžiamasis kodeksas už E.Matiušovo nusikaltimą prieš mažamečius numato iki 13 metų nelaisvę.

10 klasių baigęs E.Matiušovas gyveno su mama visai netoli nuo tų daugiabučių Šilainių mikrorajone, kurių liftuose ir sėjo baimę.NAUJAUSI KOMENTARAI

kas cia vyksta

kas cia vyksta portretas
kodel uz zudaru duru? ta lavona reikia viesai paskelbti ir pakarti !

kodėl

kodėl portretas
jį pagavo ir dar teisia? Už ką? Juk jokių pedofilų Lietuvoje nėra, tai tik Neringos Venckienės pasakos, gelbėkit "nekaltai" teisiamą vaikų skriaudėją. Kur mūsų policijos eskadronai? Kodėl jie negina šito iškrypėlio? tiesa, yra paminėtas vienas gelbėjimosi ratų - paskelbti šitą niekšą psichikos ligoniu. Taigi, kas ką?

kaunas

kaunas portretas
tokiems homoseksualams reikia mirties bausme ivesti viesai i duju kamera
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių