Seimo komisijai dėl N.Venckienės vadovaus V.Baltraitienė

Ketvirtadienį Seime sudaryta laikinoji tyrimo komisija dėl sutikimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėją Neringą Venckienę.

Laikinąją komisiją nutarta sudaryti išklausius generalinio prokuroro pranešimą, kurį Seime perskaitė jo pavaduotojas Darius Raulušaitis, pavaduojantis į komandiruotę išvykusį D.Valį.

Už Seimo nutarimą „Dėl Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl sutikimo Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėją Neringą Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę sudarymo“ balsavo 68 Seimo nariai, prieš – 9, susilaikė 7 parlamentarai.

Komisiją nutarta sudaryti iš 12 Seimo narių: Evaldo Jurkevičiaus, Ryto Kupčinsko, Naglio Puteikio, Stasio Šedbaro (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija), Jono Juozapaičio, Julius Sabatausko (Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija), Jono Ramono (Krikščionių partijos frakcija), Rimo Antano Ručio (frakcija „Tvarka ir teisingumas“), Dalios Kuodytės (Liberalų sąjūdžio frakcija), Virginijos Baltraitienės (Darbo partijos frakcija), Arūnės Stirblytės (Liberalų ir centro sąjungos frakcija), Evaldo Lementausko (Mišri Seimo narių grupė).

Komisijos pirmininke paskirta Darbo partijos narė V.Baltraitienė, pirmininko pavaduotoju – konservatorius S.Šedbaras.

Komisijai tyrimą atlikti pavesta iki birželio 20 dienos.

V.Baltraitienė buvo viena politikių, kuriai leista praėjusį penktadienį, praėjus daugiau nei parai po Garliavos šturmo, aplankyti Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukterį. Seimo vicepirmininkė V.Baltraitienė mergaitę saugomame būste aplankė kartu su konservatore Vilija Aleknaite Abramikiene.

Tąsyk V.Baltraitienė sakė nenorinti daug komentuoti, tik pasakė, kad jai susitikimas paliko gerą įspūdį. Ji taip pat pareiškė, kad daugiau politikai neturėtų lankytis pas mergaitę bei jos mamą ir kištis į šią istoriją.NAUJAUSI KOMENTARAI

MAMA

MAMA portretas
AR ŠLYKŠTESNĖS BOBOS NEBUVO SEIME?

ne

ne portretas
nes vieni uz kita slykstesni...

c

c portretas
Stebėtojas 2012-05-24 - 11:59 Pedofilijos byloje – žudikėje žuvę žmonės: 1 – Furmanavičius. 2 – Naruševičienė. 3 – Kedys. 4 – Ūsas. 5 – Furmanaviciaus kaimynas, kuris mate, kad teiseją nušove žemo ūgio, azietiskų tamsių bruožų vyras – liudininką ištiko INFARKTAS . 6 – Lipdukų spaustuvės savininkas, kuris patvirtino, kad ne Kedys užsake ir ne Kedys atsieme lipdukus, kuriais buvo apklijuotas identiskas autobusiukas – SIO ZMOGAUS JAU NERA – miręs . 7 – Žvejys, kuris, prisistate į policiją ir pasake, kad matė kaip Kedį išmete atvažiavę trys vyrai, jo parodymai užfiksuoti 6 valando ryto – zmogus BEPROTNAMY. 8 – Kaime, kuriame su keturaciu motociklu lakste Ūsas, keliu važiavo ūkininkas su vežimu į kurį Ūsas vos ne atsitrenke – po kiek laiko šis žmogus SUSIRGO DEPRESIJA IR PASIKORE! . 9 – Sargas, dirbes mašinų aiksteleje, atpažines pagal sudarytą fotorobotą Aido (?) atvaizdą ir įvardines su kokia mašina jis važineja ir dar daugiau detalių – jo taip pat nebėra gyvujų tarpe. Bunkeris, kuriame spejama, buvo laikomas ir kankinamas Kedys niekam nežinant – staiga nesenai sulygintas su žeme. Mokyklos psichologė, pradžioj užsiminus, kad Narusevičiute skundesi del seksualinės prievartos, sekantį kartą pasake, kad kalbes tik su PROKURORAIS. Naruševičienės kaimynai, matę, kaip telefonu iškviestą Kedį prie Naruševičienės namų, jam net nespėjus prie namo prieiti – suėmė ir surakinę antrankiais įgrūso į autobusiuką (ten irgi dalyvavo žemas tamsaus gymio smogikas) – kaimynams pasiūlyta tylėti, nes bus blogai. Teisingumo ministras, paskutinis mates Ūsa, bet tik po trijų dienų pasakė, kad kur Ūsas prigėrė, ten netoli yra Furmanavičiaus mamos sodyba, kad Ūsas turejo kabinetą Vaiku namuose ir ten susitikdavo po darbo partijos susitikimams (PATVIRTINTA PACIO DIREKTORIAUS), kad jis ir prie Vaikų teisių apsaugos patareju dirbo tik su vidurinės išsilavinimu… NUKENTĖJUSIOS MERGYTĖS – PASLĖPTOS. PAGRINDINĖ LIUDININKĖ STANKĖvičiūtė – PASLĖPTA. Gyvi likę liudininkai: Venckienė, Kedžiai.
VISI KOMENTARAI 148
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių