R.Meilutytė nepateko į 100 m plaukimo pusfinalį, liko 50 m rungtis

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė šiandien siekė naujų tikslų – Londono olimpiniame baseine plaukė 100 m laisvuoju stiliumi. Penktadienį lietuvės dar laukia startas 50 m. plaukimo rungtyje.

100 m distanciją ji šiandien įveikė per 56,33 sekundės. Savo plaukime užėmė 5 vietą, o vertinant visų šiame etape dalyvavusių sportininkių pasiekimą lietuvė kartu su varžove iš Singapūro liko 29-30 vietoje iš 48 startavusių sportininkių.

Į tolesnį etapą patenka 16 greičiausių plaukikių. Norėdama patekti į šešioliktuką ji turėjo plaukti 1,9 s greičiau. 16 vietą pasidalijusios dvi sportininkės distanciją įveikė per 54,43 s.

Kovoje dėl vietos pusfinalyje geriausiai pasirodė kinė Yi Tang. Jos laikas – 53,28 s.

Jaunosios lietuvių plaukimo žvaigždės rezultatai šioje rungtyje teikė didelių vilčių – 2011-aisiais Turkijoje įvykusiame XI Europos jaunimo festivalyje ji iškovojo bronzos medalį. Be to, R.Meilutytei priklauso Lietuvos moterų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rekordas – 55,57 sek.

Londono baseine 100 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Rūta plaukė 4-ojoje grupėje. Iš lietuvės konkurenčių geresnius asmeninius rezultatus turėjo penkios: turkė Burcu Dolunay (55,29 sek.), Arlene Semeco Arismendi iš Venesuelos (55,43 sek.), lenkė Katarzyna Wilk (55,44 sek.), brazilė Paula Daynara ir bulgarė Nina Rangelova (abi – po 55,54 sek.). Serbės Miroslavos Najdanovski asmeninis rekordas – toks pat, kaip ir R.Meilutytės (55,57 sek.). 4-ojoje grupėje dar plaukė ir slovakė Katarina Filova (55,66 sek.).

R.Meilutytė jau įrodė, kad varžovių titulai, rekordai ir patirtis jai neturi lemiamos reikšmės.

vytautas

vytautas portretas
iš tokios merginos užtenka ir vieno aukso.Tegul krepšininkai pasimoko iš jos,anot kliedėja/MES NUGALĖSIM/lieka ant ledo.Mažiau gyrtis reikėtu,o dirbti daugiau,o ne liežuviu malti.Dar labai gerbtinas lietuvis ALEKNA,MAŽAI KALBA,BET DAUG PADARO.