Raudondvaryje pagerbti pakaunės verslininkai

 • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje pagerbti sėkmingiausi Kauno rajono verslininkai.

Į šventiškai papuoštą Raudondvario dvarą rinkosi pakaunės verslininkai, verslo asociacijų atstovai, akcininkai. Tarp jų buvo galima išvysti ir žinomų užsienio įmonių atstovų.

“Esate žmonės, nuo kurių priklauso darbo vietų kūrimas, atskirties mažinimas, be jūsų paramos sunkiai įsivaizduojami kultūros renginiai, šventės. Mums svarbūs visi, kuriantys pridėtinę vertę mūsų kraštui – ir didelės korporacijos, ir mažos individualios įmonės. Kai gerai dirbate jūs, lengviau spręsti problemas ir mums“, – į susirinkusiuosius, jiems dėkodamas, kreipėsi Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Kai gerai dirbate jūs, lengviau spręsti problemas ir mums.

Pasak mero, šie metai Kauno rajono savivaldybei, Kauno regionui ir čia dirbančiai verslo bendruomenei buvo ypatingi. Ne tik todėl, kad Karmėlavoje įsikūręs Kauno oro uostas sėkmingai pavadavo Vilnių – šie metai pasižymėjo rekordinėmis visai Lietuvai užsienio investicijomis. Meras priminė, kad pakaunėje yra ne tik sparčiai besiplečianti Kauno LEZ. Kauno rajono strateginiame plane yra išskirtos keturios verslo zonos ir visos jos sparčiai vystosi: Domeikavos, kur įsikūrę daugiau kaip 60 įmonių, taip pat Sitkūnų, Garliavos ir Ramučių.

Kad šie metai pakaunės verslui buvo sėkmingi, patvirtina statistika: Kauno rajono savivaldybė 2017 m. pradžioje užėmė pirmą vietą tarp šalies rajonų pagal veikiančių juridinių asmenų skaičių – jų užregistruota 5,5 tūkst. Tarp 54 šalies mažųjų savivaldybių čia yra daugiausiai veikiančių mažųjų ir vidutinių įmonių – per 2,2 tūkst.

Padėkas ir apdovanojimus Kauno rajono meras įteikė dešimties įmonių atstovams. Už indėlį į Kauno rajono savivaldybės biudžetą apdovanota Karmėlavos seniūnijos bendrovė „Mobile Center“, už darbo vietų kūrimą įvertinta baldų gamybos įmonė „Nordic Idea“, už sėkmingą verslo plėtrą – Alšėnų seniūnijos įmonė „Signeda“. Automobilių žibintais ir kėbulo dalimis prekiaujanti įmonė šiuo metu bendradarbiauja su 50 partnerių, vienuolikoje jos filialų dirba 80 darbuotojų. Už eksportą sveikinta bendrovė „Biliardai“, savo produkciją daugiausiai eksportuojanti į JAV, Didžiąją Britaniją, Švediją, Jungtinius Arabų Emyratus, Japoniją. Už inovacijas apdovanojimas įteiktas bendrovei „Rubedo sistemos“. Bendrovė siekia komercializuoti 3D mašinine rega ir dirbtiniu intelektu paremtą mobilių bepiločių priemonių valdymo technologiją.„Moteris versle“ nominaciją pelnė bendrovės „Žali žali“, auginančios ekologiškus daigus, įkūrėja Indrė Benevičienė iš Ringaudų. Už partnerystę apdovanoti valstybės įmonės Lietuvos oro uostai Kauno filialas. Už turizmo puoselėjimą Kauno rajone įvertintas bendrovės „Saulės pilys“ direktorius Vytautas Labutinas. Bendrovei priklauso netoli Babtų seniūnijoje, šalia greitkelio Kaunas–Klaipėda esantis restoranas „Siesta“.

Konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojais tapo bendrovė „Patikima linija“. Ši prekės ženklu „Rimo“ prisistatanti įmonė yra viena iš lyderiaujančių autovežių gamintojų Europoje ir vienas didžiausių juostinių transporterių gamintojų Baltijos šalyse. Įmonės sukurtas mobilus laivų pakrovėjas leidžia visiškai išnaudoti krantines laivų krovai, nenaudojant stacionarių įrenginių.

Antrąją vietą šiame konkurse užėmė specializuota pašarą naminiams augintiniams gyvūnams gaminanti gamykla „Akvatera“.

Vakaro metu pristatyta įspūdinga meninė programa su muzikantais, mimais, akrobatais, „Viduramžių pasiuntinių“ ugnies šou.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietis

kaunietis portretas
Jeigu kas prisimena Raudondvario dvaro rekonstravimo istorija tai daug firmu firmeliu ten buvo apgautos ir su jomis neatsiskaite. Yra dokumentai.

AK

AK portretas
Kas yra verslininkas. Prie ruso juos vadino spekulentais ir kai kuriuos sodino. Dabar verslininkas tai zmogus, kuris prieina prie ES paramos pinigu. Kiek nubyra i jo kisene paslaptis, Nuo tokiu verslininku Lietuvoje sumazejo gyventoju beveik tredzdalis. Del ko visiems zinoma, Ir mane is Atramos ismete, kad paprasiau direktoriaus Svedo moketi ne dali pinigu vokelyje o i banko saskaita.

įdomu

įdomu portretas
o ar ne verslas daugiausiai sudeda į savivaldybės biudžetą, iš kurio paskui pinigai skiriami ir mokykloms, ir nepasiturinčioms šeimoms, ir socialinei paramai. Tai tikrai verti pagerbimo tie, kurie visam rajonui padeda.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių