R. Kalantos aukos už laisvę nesutrypė net KGB

Demoduliatorius

Demoduliatorius portretas
Kaip Lietuvėlėje mėgsta iš dvasios ligonių aukas daryti! Beveik kaip Tarybų Sąjungoje, o gal net dar sakrališkiau:)

Arvys

Arvys portretas
Pagarba Kalantai ir panieka visiems sovietikams...

Dalyvė

Dalyvė portretas
Gyvenau Vilijampolėje netoli Romo Kalantos namelio. Rinkomės išlydėti Romo į paskutinę kelionę, bet buvome apgauti, nes karstas buvo išvežtas anksčau. Tada visi patraukėme per Vilijampolės tiltą į Laisvės alėją. Prie mūsų jungėsi kiti žmonės - jų buvo tūkstančiai. Mūsų eisena buvo ilgai brendęs protestas prieš okupantus, bet prasiveržė jis tik Romo Kalantos aukos kaina. Romas Kalanta visada bus didvyris, nes po to sekę įvykiai subrandino Sąjūdį atvedusį Lietuvą į Laisvę. O čia šlykščiai bandantys sumenkinti Laisvės kainą komentatoriai yra kremliaus troliai, pardavę sąžinę už kelis rublius.

Visuomet, kai vyksta koks nors politinis sujudimas

Visuomet, kai vyksta koks nors politinis sujudimas portretas
po jo priedanga dažniausiai veikti pradeda visuomenės padugnės vagys ir chuliganai, nes policija visą dėmesį paprastai nukreipia į maištininkus. Prisiminkime mitingą Vilniuje, kai buvo daužomi Seimo langai. Kultūringi mitinguotojai taip nesielgė. Situacija pasinaudojo chuliganai ir parodė savo "talentus", ko pasėkoje teko nukentėti ir niekuo dėtiems mitinguotojams, o atsakyti teko, jei neklystu, mitingo organizatoriams profsąjungiečiams. Argi ne taip?

sovietu

sovietu portretas
valdzios dar neisgyvendinom .

Anonimas

Anonimas portretas
buvau 17 metu taip kad visas tris dienas kartu su jaunimu kuris buvo savyje nugalejas baime buvau laisves alejoje,ne hipis ar chuliganas eilinis mokinukas,kaip kaskam dar dabar apsivercia liezuvis zeminti mus ten buvusius vadinti psichiniais.Taip gali kalbeti tik tie kurie taip ir dare naikino bet koki laisva zodi,o tomis dienomis su raudonais raisciais buvo salia milicijos arba ju atzalos dabar vaidinantys saziningus nepriklausomos lietuvos pareigunus ir laukiantys putino

Anonimas

Anonimas portretas
pasirodo dar ir sendien yra tu kurie masto kaip tuometine valdzia kuri tvirtino jog visi kurie pries ja tai psichiniai,o sveiki tik tie kurie palaiko okupantus.

felia

felia portretas
sunkus baisus laikai atejo jaigu zmones pradeda garbint ziegzdriu pacientus silpnaprocius,tai labai baisu

SKIRTUMAS dabar

SKIRTUMAS dabar portretas
milziniskas: SAVI NEokupantai...o toliau tarp eiluciu,kas masto...

kauniete

kauniete portretas
gaude tik tuos , kurie elgesi chuliganiskai. ramiai vaiksciojanciu nieks negaude ir nieko jiems nedare. man buvo 22 metai. pati viska maciau.

tikrai

tikrai portretas
sedi cia kgb palikoniu ir kremliaus remeju .Vienas matyt snoro akcininkas vis verkia uz snora. Vaziuok i rusija ir rasi snoro galvas.Cia ar laikrascio koks veikejas ar prikisa nagus okupacinio raudono kremliaus remejai kad negalma prisijunkt. Juk PRAHOJ IR SUSIDEGINO protestotojas. Ir nereikia cia varyt.Prie sovietu kas pries valdzia zodi ar psihuske jei ne huligankes koki str..Man teko asmeniskai matyt ir nukentet.

milda

milda portretas
As tada buvau 20mete mergina. Su keliomis draugemis isejome is romuvos kinoteatro. Pamateme buri milicininku uztverusiu praejima. Nesupratome kas vyksta. Tik isgirdome kad kazkoks psihinis susidegino. Normalus zmogus tikrai taip nepadarytu. Kovoti reikia uz laisve kitaip.

kauniete , gyvenanti laisves al.

kauniete , gyvenanti laisves al. portretas
man 65. viska maciau kas vyko mieste. bet kam laisves alejoj reikejo dauzyti langus, vartyti masinas, jas niokoti. tada dar laisves aleja vazinejo masinos. buvo dauzomos vitrinos, negi tai kova uz laisve. siautejo chuliganai.

gal

gal portretas
keistai atrodo ,bet toks jausmas,kad jo uzrasas visiems po kojomis ir lyg tycia padaryta ,kad visi tryptu. As eidamas pro ten bandau perzengti nes trypti jo vardo negaliu. Ir lyg tycia toje vietoje uzrase ,kur daugiausiai eina zmones.. Taip kad jo vardas ir pavarde trypiami nuolat.

Kaunietis

Kaunietis portretas
"Kalantomis"lyderiaujame pasaulyje.Tik benzina dazniausia keicia virve.

pagonys piktas

pagonys piktas portretas
Esu 65m.R.Kalanta sirgo chronine psichine liga – šizofrenija.neteisyba tik nori nepriklausombes išvaryti iš LT.tsrs šiukšlys...Seimos faktus išdavikos tikri biaurybes sssr..kgb kaip durnas po karo sueme į sibirą,kad propagandos iš rusijos kiaulystes...

prisimenu

prisimenu portretas
Buvau 7 metukų mergaitė , tą dieną ir tuo metu svečiavomės su mama viename iš penkiaaukščių, kurių balkonai išeina į muzikinio teatro sodelį. Teta su mama vis išlysdavo į balkoną pažiūrėti kas ten vyksta, nes buvo labai didelis triukšmas. Kurį laiką žiūrėjau pro langą, bet paskui man neleido artintis ir prie jo. Ten susirinkę žmonės mėtė didelius akmenis, jie atlėkdavo net iki to gyvenamo namo . Laimei to buto langai tada nesudužo, ar dužo langai kituose butuose nebepamenu. Ko gero ten susirinkę žmonės jų buvo atinešę su savimi, nes mėtomų akmenų buvo daug, jie skraidė dešimtimis...

R. Kalantos aukos už laisvę nesutrypė KGB

R. Kalantos aukos už laisvę nesutrypė KGB portretas
Nesutryps ir buvę kolaborantai su savo atžalomis, dabar tapę Putino subinlaižiais, nors ir kiek stengtųsi.

Pirmos neišdylančios akimirkos...

Pirmos neišdylančios akimirkos... portretas
Tą sekmadienį lygiai 12 val. prie Muzikinio teatro jaunuolių susibūrimo vietoje dar buvo tuščia.Teatre prasidėjo spektaklis vaikams "Mergytė ieško pasakos". Laukiau savo sceninio įėjimo užkulisyje. Staiga prie gaisrinio pulto atbėgo teatro budintis, staigiai atvėrė dureles ir pagalbos telefonu išrėkė "Dega žmogus,dega žmogus..prie muzikinio teatro...nu tam šiukšlyne...nu prie bokštelio..." toliau negirdėjau, nes man teko bėgti į sceną...Po to spektaklis vyko toliau, o greta muzikinio teatro vyko ir baisus vyksmas su gyvu bėgiojančiu žmogumi po Miesto sodo žolynų plotus ir prie fontano... Žmonės nežinojo kaip padėt bėgiojančiam ir šūkaliojančiam ... jaunuoliui..Mūsų trupės atstovai ir vaidinantys aktoriai, vis išbėgdavo pažiūrėti kas vyksta ir atgal į sceną....Viskas vyko ilgokai,nes po spektaklio dar apie dvi valandas mūsų neišleido iš teatro...Miesto sodas jau buvo pilnas... žmonių

Safyras

Safyras portretas
Jei tada Laisvės alėjoje milicininkai su saugumiečiais nebūtų su bananais vaikę žmonių, tai niekas nebūtų sužinoję nei kas susidegino, nei kas tas žmogus buvo. O prie Kauno savivaldybės pastato buriavosi žmonės ir klausė, kas atsitiko. O kai su buvusiais politikais moksleiviai , studentai bandė ginčytis, tad ir prasidėjo riaušės, nes išklausyti žmones politikams nesiseka daug metų. Tik kitą dieną laikraštyje buvo didžiausi straipsniai apie R. Kalantą. Ten jau gydytojai su žurnalistais pasistengė prifantazuoti... Griauti paminklus ir statyti kitus, politikams ir jų draugams sekasi puikiai.Ppremijas už laisvę ar apdovanojimus įvairiom formom pasiskirti sau ar pažįstamų draugų ar giminių ratui sugeba daug metų, tačiau taisyti pačių pridarytas klaidas-tai jau misija neįmanoma...

...

... portretas
Ko dabar reikia kad žmonės taip sukiltų?

grazina

grazina portretas
man labai skaudu nes tai buvo mano VESTUVIU antra diena !!!!

ar

ar portretas
fakyras buvo...

NATO

NATO portretas
Pagarba R. Kalantai

Klausimas?

Klausimas? portretas
Kodėl kartais pamirštami tikri tautos didvyriai?Po Nepriklausomybės paskelbimo Lietuvoje,ko sovietų valdžia nenorėjo, Lietuvoje buvo žmonių,vertų didvyrio vardo,bet jie pamiršti.Pavyzdžiui Žemaitis.Jis tyliai nuvyko į Maskvą ir raudonojoje aikštėje,prieš Kremlių,sušukęs laisvę Lietuvai,apsipylė benzinu ir pasidegė.Kūnas buvo parvežtas į Lietuvą ir lygtai Zapyškio kapinėse buvo palaidotas.Apie tai tik tuo metu buvo rašoma spaudoje.Vėliai viskas nutilo ir tikro didvyrio,kaip nebūta.Kodėl?

mates.

mates. portretas
jei karsto nebutu isveze anksciau tai butu ivykiai butu siek tiek kitaip..Pakavo,kirpo ir pagal nuotraukas rinko is mokyklu.Tiems dalyviams buvo uzdaryti univerai..Tuo metu kazkas buvo parases eiles.Dalis is ju JIS ZUVO NENORMALUS TAI SAKE RUSISKAS ZMOGUS ,O KAS PRIES VALDZIA BUS TAI PSIHISKAI NESVEIKAS ZMOGUS.Po savaites Bazyteles gruodzio gatveje buvo pilnas draugovininku ir civiliu mentu.Kirpo ir veze. I laives aleja kas ieidavo pro ROMUVOS KAVINE IS KART PRISISTATYDAVO IR I BROMA .Ten ar i masina ar nukirpe kai kurios paleisdavo.Nepatinka cia raudonojo fasistu klano gerbejams.

dvilypiškumas

dvilypiškumas portretas
Kai dabar Zarasuose susidegino aiksteje saukdamas UZ LIETUVA! Tai lyg taip ir turi buti. O va prie sovietu tai jau kitaip

taip

taip portretas
Va kiek vatinių žaliųjų žmogeliukų Kaune yra. Putino klapčiukams, net putos iš nasrų drimba, kaip jie loja išsišiepę. Visada mėšlas išplaukia paviršiun, kad nors viena kartą, pavasario potvynio metu, išplauktų į savo Putino valdomą tėvyne.

APKALTA!

APKALTA! portretas
DĖL SNORO AFEROS D.GRYBAUSKAITĘ - JAV MARIONETĘ, Į KALĖJIMĄ!

...

... portretas
Iš eilinio arkliavagio Tado Blindos padarė Svieto lygintoją, čia ir vėl...

cirkas........

cirkas........ portretas
Koks didvyris.....kaip žaidžiama su jaunimu....

SKS

SKS portretas
Net KGB nesutripe !! Užtai Pati Lietuva DABAR taip sutripe. Toliau ner kur,ir ka trypt !

Šlovė Kalantai!

Šlovė Kalantai! portretas
Ir amžinas prakeiksmas sovietiniams okupantams!

Putino subinlaižiams

Putino subinlaižiams portretas
Kam spėlioti: kas būtų jeigu būtų? Susideginkit ir pamatysit: Putino Rusija paskelbs jus didvyriais, o rusų mergos dainas dainuos apie šlovingą jūsų žygdarbį. Taip ir padarykit. Ar jūs tik drąsūs liežuviu malti ir iš pavydo Kalantą dergti?

sutrype

sutrype portretas
auksiniai saukstai, kysiai, bebrai, kostiumuotos saikos.

lietuvė

lietuvė portretas
net teatro aikštę tuoj perdarė,fontaną nugriovė ant kurio dainavo lietuviškas dainas jaunimas,kgbistai rusiškai kriokė VSEH PO MAŠINAM. ŠLOVĖ ROMUI KALANTAI

Algis

Algis portretas
O visgi jis yra tautos didvyris ir juo liks.

Siaip

Siaip portretas
Garantiją duodu, jei šiai dienai kas nors neapsikentes mūsų valdžiagyvių ir Briuselio marionečių savivalės padarytu ta pati. Lygiai taip pat kaip ir tada butu valdžiagyvių isakymu mūsų purvasklaidos psichiniu ligoniu ar kokiu teroristu padarytas. Ir dar skirtumas būtų toks jog i gatves niekas del to šiai dienai neišeitu......

o ka tuo metu dare

o ka tuo metu dare portretas
liansbiergas ,kiaule komjaunuolis ,juknewiciene , kubilas-delfino kakta ,o swrbiausia ka weike grybe daliauskaite ... kaip jie tada kowojo su tarybu waldzia

idomu kuom baigtus suo metu

idomu kuom baigtus suo metu portretas
jei kas pabandytu nuwersti dabartini rezima, ir ar ne ''idiotu'' butu pavadintas susidegines pilietis... wisi lowiai saugo sawe...

jo

jo portretas
kiekvienai kartai reikalingi didvyriai o kartais jie padaromi is nieko detu zmoniu pridedama tik politika

hipis

hipis portretas
jis tiesiog buvo bicas" joks kovotojas uz laisva Lietuva ispustas burbulas kaip visada

Kiek zinau

Kiek zinau portretas
tai Kalanta nenormalus buvo. Susilazino ir pasidege. Ir reke: gelbekit...gelbekit. Is durniaus padare didvyri

Algis

Algis portretas
Man buvo tuomet 17 m ir toje demonstracijoje dalivavau abi dienas ir buvau sulaikytas ir ikistas i Kestucio gatveje esanti milicijos skyriu .Jokiu suksniu UZ LAISVA LIETUVA, velevu nebuvo demonstracijos tikslas ir sukiai buvo prie "PARTIJOS KOMITETO" dabartine savivaldybe ATIDUOKIT ROMA KALANTA , nes KGB karsta ISVEZE IS PANERIU GATVES is nanu DVIEM VALANDOM ANKSCIAU NEZINOMA KRIPTIM del to ir kilo jaunimo nepasitenkinimas . Apie tuo metu kaskoki pasipriesinima esamai valdzios tvarkai nebuvo

Seniai laukiu nesulaukiu

Seniai laukiu nesulaukiu portretas
Kada nors vienas Putino subinlaižys susidegins už šventą Putino reikalą. Atitempčiau visą vainiką šiam įvykiui paminėti.

Po šimts

Po šimts portretas
Iš kur toks pavydas vaikinui susideginusiam dėl švento reikalo?

Vladas-to kovotujui

Vladas-to kovotujui portretas
Isivaizduoju koks buvai ,,kovotojas".Dabar,o tuo labiau ateityje tokiu,,kovotoju"atsiras daugybe ir girsis,kaip jie,,kovojo"pries tarybu valdzia.

raudoni

raudoni portretas
nesveikas save sudegino

Mindaugas

Mindaugas portretas
Idomu kur per Kalantos sukilima buvo Lanzbergis, Kubilius ir kiti tautos vaduotojai? Arne jie mus skunde?

Vladas

Vladas portretas
Kiekvienai tautai reikalingi didvyriai,o jei ju nera-padaromi.As esu tos kartosir zinau,kad nevisai taip buvo,kaip dabar rasoma.

kovotojas

kovotojas portretas
As buvau tu yvikiu dalyis.visas jaunimas,kurisbuvo pries tarybu valdzia nesiojo ilgus plaukus ir apie chipiusmes nieko nezinojom.tai buvo tokia tarybine propoganda

RJ

RJ portretas
Tu sunsnukis ir nesveikas. Nereikia kitu teisti gerbiamasis KGB. Jis yra Kauno didvyris.

eikit jūs..

eikit jūs.. portretas
Nesveikas buvo yra ir bus nesveikas.Nuodėmė tokius dalykus propaguoti ir platinti kaip
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių