Prokuroras: gydytoja patvirtino tai, ką televizijai sakė apie A.Ūsą

Andriaus Ūso bylos nagrinėjimas Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teisme nukeltas rudeniui, tačiau medžiaga bylai renkama ir šiomis dienomis.

Liudijimas sustiprintų kaltinimus

Valstybės kaltintojas prokuroras Egidijus Motiejūnas portalui 1kaunodiena.lt teigė, kad yra susidomėjęs profesorės onkologės Laimos Bloznelytės TV3 televizijai pasakota istorija apie A.Ūso, Laimutės Stankūnaitės, Violetos Naruševičienės ir jos dukros apsilankymą gydytojos privačiame medicinos kabinete.

„Jeigu paaiškėtų, kad jie visi lankėsi pas šią gydytoją, ir vyko tai, kas teigiama, tai sustiprintų mano kaltinimus A.Ūsui“, – sakė E.Motiejūnas ir pabrėžė, kad profesorės pasakojimu susidomėjo tik po televizijos laidos, nes iki tol apie tai teigia nežinojęs.

Tačiau L.Bloznelytė liudyti į teismą kol kas nebus kviečiama. Pasak prokuroro, dabar atliekami papildomi tyrimo veiksmai, susiję su galimu medikės liudijimu. Prašoma specialistų konsultacijos, įvairių išvadų iš kitų bylų. „Visa tai reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti arba paneigti L.Bloznelytės žodžius“, – kalbėjo valstybės kaltintojas.

Prieš tai jam reikėjo kreiptis į teismą dėl leidimo atlikti tyrimo veiksmus dėl galimai tyrimui naudingos informacijos. „Teismas leido tai padaryti“, – sakė prokuroras.

Jis pasakojo telefonu susisiekęs su žinoma medike, kuri jam patvirtino, ką jau yra sakiusi gegužės pabaigoje per televizijos laidą, kuri visuomenėje sukėlė didelį atgarsį. L.Bloznelytė prokurorui plačiau papasakojo ir apie vyndėmes. Kaip jau skelbta, gydytoja tvirtina ant A.Ūso lyties organo mačiusi vyno dėmę, kurią, su minėta palyda atvykęs pas gydytoją, A.Ūsas prašė panaikinti.

„Man telefoninis pokalbis nėra labai įdomus, labiau domina, ką ji pasakys protokolui. Būna, kad žiniasklaidai žmogus pasakoja vienaip, o protokolui – kitaip. Ji jau ruošėsi išvykti atostogų, po to aš atostogausiu, todėl susitarėme, kad ji pas mane atvyks rugpjūčio 20 dieną“, – aiškino E.Motiejūnas.

Jis yra kreipęsis į teismą dėl dar vieno leidimo atlikti tyrimo veiksmus. Toks leidimas irgi buvo suteiktas. „Parašė žmogus iš įkalinimo įstaigos, kad viską žino apie šią bylą. Tam, kad paaiškėtų, tiesa ar ne, ką jis sako, reikėtų pašnekėti su pačiu A.Ūsu, bet tokios galimybės neturime“, – sakė prokuroras.

L.Bloznelytės informaciją, jeigu ji pasitvirtintų, prokuroras pavadino svarbia, tačiau ne lemiama. „Visus parodymus vertiname bendrai, todėl kiekvienas jų atskirai negali turėti lemiamos reikšmės“, – teigė E.Motiejūnas.

Šokiruojantis pasakojimas

TV3 laidoje onkologė L.Bloznelytė prisiminė sulaukusi netradicinio, jos žodžiais, vizito – pas ją su dviem moterimis ir mergaite apsilankęs stambus vyras, kuris esą išsirengė visų akivaizdoje.

„Tai, kad prašė pašalinti dėmę – smulkmena, bet ne smulkmena buvo, kad jis išsiėmė savo lyties organą kabinete sėdint abiems moteriškėms ir per metrą nuo manęs sėdint mergaitei“, – šokiruota tokio elgesio pasakojo L.Bloznelytė.

Onkologės teigimu, vyndėmės šalinti ji nepatarė, nes ši ne visiems matomoje, jautrioje vietoje.

„Kada atsisakiau šalinti, mano baisiam nustebimui ne vyras, o vyresnioji moteris pradėjo ant manęs rėkti: „Mes mokam pinigus, jūs darot“, – gydytoja atkartojo esą V.Naruševičienės jai tartus žodžius.

L.Bloznelytė tvirtina, kad tąkart jos paprašėi apžiūrėti ir mergaitę. Ši esą atsisakė nusirengti, o kai iniciatyvos ją rengti ėmėsi atlydėjusi vyresnioji moteris, mergaitė „ėmė klykti ir draskytis“.

„Tada aš jai pasakiau: „Tėvelis nusirengė, ir tu nusirenk“, bet mano baisiai nuostabai mergaitė pasakė: „Jis man – ne tėvelis“, – prisiminė onkologė. Jai atvykėliai sakė esantys iš Garliavos.

L.Bloznelytės teigimu, kad jos kabinete tuomet lankėsi A.Ūsas, L.Stankūnaitė ir V.Naruševičienė su savo dukra, ji suprato, kai pedofilijos skandalas iškilo į viešumą.

Ji sako, kad jau anksčiau siūlėsi liudyti šioje byloje.NAUJAUSI KOMENTARAI

ar gali

ar gali portretas
normalus gydytojas,jeigu ir butu kazkas pacientui ,eiti i televizija pasakoti apie zmoniu ligas!Tai kazkokia baisi boba,o ne jokia gydytoja,zmones atsargiai su ja,nes ji gali viska pasakot apie savo pacientus.Siuo atveju bus venckes ar soblos papirkta,taciau jus violetiniai nieko nelaimesit su niekinimu net mirusiu zmoniu!Kaip jums negeda,menkystos!

gali ir turi

gali ir turi portretas
jei tai susije su nusikaltimu

manau

manau portretas
cia nesamone, bobos kliedesiai... Cia tokiu pasaku gali prikurti 100 variantu. Tegu apklausia mergaite
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių