Prieš mirtį Ž.Kačanauskas kalbėjo apie „Snoro“ ir FNTT skandalą

Žinia, kad savo namuose netoli Kauno rastas negyvas 47 metų Žygintas Kačanauskas – žurnalistas, viešųjų ryšių specialistas, parašęs skandalingą romaną „Moterys ir meilužiai“, buvo ne tik dramatiška. Be suprantamo tragizmo, ji buvo ir labai netikėta.

Tačiau „Kauno dienos“ žurnalistas Darius Sėlenis teigia, kad apie galimą Ž.Kačanausko mirtį jis yra kalbėjęsis su pačiu Žygintu. Šis pokalbis, išsaugotas žurnalisto diktofone, vyko prieš keturis mėnesius, šių metų kovo 14 dieną. Diktofono įrašas išsaugojo datą ir  Ž.Kačanausko mįslingas užuominas, jam paskambinus į redakciją.

Ž.Kačanauskas telefonu užsiminė apie tai, kad jam „kažkas gali atsitikti“. Jis leido suprasti, kad yra prisidėjęs prie viešųjų ryšių kampanijos, susijusios su „Snoro“ istorija, ir vėliau dėl galimo informacijos nutekinimo kilusiu Lietuvos specialiųjų tarnybų skandalu.

Portalas 1kaunodiena.lt pateikia pokalbio, kuriame Ž.Kačanauskas išsakė savo nuogąstavimus, scenogramą (kalba netaisyta – red.past.).

„Aš esu Žygintas Kačanauskas. Jeigu su manimi kažkas atsitiktų...  Arba rastų mane kilpoje ar ten baloje prigėrusį... Tai aš nieko su savimi tokio nesu padaręs ir nesiruošiu padaryti. Kadangi esu sveiko proto, normalaus mąstymo, blaivus, nieko nevartojantis. Ir tiesiog esu netyčia įsivėlęs į šitą didįjį politinį skandalą, kuris dabar vyksta Lietuvoj. Nes aš jame pradėjau dalyvauti nuo pat pradžių. Taip įvyko, kad nuo pat pradžių aš jame dalyvavau, galima sakyti, buvau vienas iš keturių pradėjusiųjų. Ir tiesiog aš... mes nesitikėjome, kad taip spec. tarnybos susipjaus. Mes manėm, kad politikai susipjaus. Bet didžiausia problema, kad susipjovė spec. tarnybos.

Ir į mano mobilų eina keisti skambučiai – kada niekas nekalba, tiktai iš nežinomų, nerodomų numerių... Mano įspūdis toks, kad tiesiog fiksuoja mano buvimo vietą.

Ir man tiesiog nesaugu. Aš iš tikrųjų bijau.

Nežinau, kuriai tarnybai, taip sakant, labiausiai neįtikęs, kuriai labiausiai užkliuvęs. Na bet tai, ką mes tada pradėjom daryti... Aš žinau, kaip užsisuko mechanizmas. Nuo pat pradžių, nuo A. Nuo A aš dalyvavau. Iš tikrųjų netgi kai kurios idėjos, galima sakyti, paradoksalu, kokie 70 proc. idėjų buvo mano. Mes... Aš telefonu nenorėčiau...

Jeigu kas nors man atsitiktų, sakau – nieko su savimi nedarau, nesiruošiu daryti. Va, vaikštau grynu oru, važiavau mašina, kaip girdėjai. Važiuoju mašina, vadinasi, esu blaivus ir, vienu žodžiu, aiškios nuovokos. Bet pirmą kartą gyvenime aš bijau.“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstučio Kasciukevičiaus žiniomis, Ž.Kačanauskas negyvas rastas liepos 10 dieną apie 9 val. ryto. Apie jo mirtį žiniasklaida paskelbė vakar.

Policijos įvykių suvestinėje teigiama, kad „pilietė L.K., gimusi 1964 m.,  atvykusi į jai priklausantį butą Kauno rajone, Raudondvaryje, Instituto g., kambaryje ant žemės rado mirusį savo sutuoktinį Ž.K.“.

Lavonas buvo išvežtas į miesto morgą mirties priežasčiai nustatyti, Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

Daugiau informacijos apie Ž.Kačanausko radimo aplinkybes, o taip pat žinių apie galimą mirties priežastį K.Kasciukevičius teigė neturįs.NAUJAUSI KOMENTARAI

AS

AS portretas
Pasibaisejus kas daros....Dar vienas nereikalingas liudininkas matyt :(

mers

mers portretas
stai kkia mafijine musu LIETUVELE,tik zuva jauni zmnes,o kas kaltas,netiria...

a

a portretas
darosi kraupu...
VISI KOMENTARAI 53
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių