Prie Kauno savivaldybės – protestas prieš žmonių skurdinimą

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ penktadienį Kaune surengė protesto akciją „Prieš žmonių skurdinimą“.

Protesto akcijos dalyvių delegacija atkeliavo nuo Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga” būstinės Laisvės alėjos pradžioje iki Kauno savivaldybės.

Į akciją atvyko profesinių sąjungų atstovai iš Alytaus, Ukmergės, Klaipėdos, Vilniaus.

„Spalio 17-oji – skurdo diena. Verta pažymėti, nes Lietuvoje net ir dirbantis žmogus gyvena ties skurdo riba“, – aiškino Lietuvos profsąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas.

Susirinkusieji piktinosi Lietuvos valdžios ketinimais ir vėl taupyti dirbančiųjų sąskaita. „Valdžios pasiūlytas minimalus atlyginimas – 850 litų – yra įžeidžiantis, mūsų siekiamybė bent jau 1 tūkst. litų“, – sakė A.Černiauskas.

Protesto akcijoje sukiojosi visas mitingų dalyvių elitas – Vytautas Šustauskas, Visvaldas Mažonas, Algimantas Matulevičius ir kiti.

Susirinkusieji mojavo vėliavėlėmis su užrašais: „Už streiką“. Ultraradikaliais pareiškimais garsėjantis politikas V.Mažonas ragino ruoštis visuotiniam streikui.NAUJAUSI KOMENTARAI

elitas

elitas portretas
"elitas" -DDDDD.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Išlikimui yra būtina veikla. Tačiau ... Lietuvoje žmogaus veikla yra gesinama valdžios priespauda, kaip baudžiavos laikais. Štai pavyzdys aiškumui. Anglijoj £622 (apie 2500 litų) žmogaus veiklos šių mėnesio pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos asmeninė ir privati neliečiamybė šioj šaly. Lietuvoje … 121,50 lt (apie £30) – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo 800 lt (apie£200) minimalaus darbo užmokesčio. Anglijoj … : ) (apie £30) 121,50 lt – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo (apie £720) 2880 lt ………………. darbo užmokesčio. Valdžia Lietuvoje netrukdomai sugeba pasisotinti silpniausiųjų (vargdienių) sąskaita. Ar tai yra XXI amžiaus baudžiava Lietuvoje??? Taip. Kas vykdo baudžiavinę priespaudą? Visi premjerministrai nuo 2004 metų. Visi premjerministrai iki 2004 metų, vadovavę pasiruošimui papildyti ES junginį.

MNPD Lietuvoje 30000 litų

MNPD Lietuvoje 30000 litų portretas
visiems visiems visiems Kad gyventi oriai Lietuvoje, kiekvienas žmogus pirmiausia turi (planuoti): - būti sotus; - būti apsirengęs (šiltai); - turėti (šiltus) namus savo šeimai. Ir kad gyventi taip oriai Lietuvoje, pirmiausia ... Neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) žmogui turi būti 30 000 litų metams. Štai ... (JK) Anglijos (nesovietinio mentaliteto) ekonomistai paskaičiavo ir užrašė neapmokestinamų pajamų dydį (NPD) žmogui 2011 – 2012 metams: £143.75 savaitei £622.92 mėnesiui £7,475.00 metams Nuo žmogaus veiklos šių pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos (verslo) asmeninė ir privati neliečiamybė kapitalistinėj šaly !!! Išvertus į lietuvių kalbą, būtų tokie NPD žmogui Lietuvoje: 568,83 lt savaitei 2 464,96 lt mėnesiui 29 579,32 lt metams * Metinis neapmokestinamasis pajamų dydis (MNPD) ž m o g u i Anglijoje 2010 - 2011 metams buvo: £6,475.00 (apie 25 600 litų) Susijusi info: - daiktų (namų, automobilių, ...) kainos Anglijoje ir Lietuvoje yra vienodos; - Lietuvoje kai kurie daiktai yra dar ir brangesni nei Anglijoje. NPD Europos Sąjungoje turi būti vienodas (ar bent jau panašus) ir nediskriminuojantis. Vienykimės reikalaukim ir (išsi)reikalaukim. MNPD žmogui Lietuvoje 30 000 litų.
VISI KOMENTARAI 34
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių