Metų kauniete tapo į Elbrusą įkopusi mokslininkė ir visuomenininkė I. Veliutė

.......

....... portretas
BOBU-pavasaris......

Piktas

Piktas portretas
Tai jau puse metu ir laikysite ta "naujiena"???????????

elementariausias santechnikas,statybininkas

elementariausias santechnikas,statybininkas portretas
ar kelininkas --lietuvai ir Kaunuj padare ZYMIAI NAUDINGESNIU IR GERESNIU DARBU , nei kad sios ,,y kalnus kopejai ir sudo malejai visus kartu paemus.......

Ooooo..... JEIGU BUTU

Ooooo..... JEIGU BUTU portretas
dar y aukstesny kalna ykopusi manau gautu ir vycio ordena su trim sklypais namo statybai....

as

as portretas
tai gal ji visgi rimčiau dirba už pvz p.Serapinienę, kuri rankines gamina , tai jau čia tikrai sau pelnas eina...

Kauniete

Kauniete portretas
Neverta ji to titulo.Visos veiklos tik dėl savo asmeninių dalykų.Sesuo per rajono laikrašti pakvietė balsuoti.Kaunui nieko nenuveike.Buvo vertesniu moterų.

BB

BB portretas
O kad b9tų rinkikai paklausę apie ją universitete... Ne taip gražu, kaip straipsnyje.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Visų Lietuvos moterų problema, kai tik reiškiasi viešumoje, yra apranga. Prieš tai reikėtų bent pasitarti su stilistu, manau tai yra svarbu. Nebūkit valstietės nuo " žagrės'.

Būvusi kaunietė

Būvusi kaunietė portretas
Šaunuoliai kauniečiai, kad išsirinko protingą, gražią ir vertą metų kaunietės vardo. Na, ta, kur labai troško to- cepelinų ponia, garbėtroška ir tuštybė. Vien su ja pabendravus vemt verčia, paklauskit ar nors vieną knygą ji perskaitė, nebent apie skudurus...

tomas

tomas portretas
linkiu visada laimes

Sekmes

Sekmes portretas
Piktaliezuviai lietuviai , vis kas negerai jiems. O tokiom nepatenkintom renginiu .., tai savo organizuokites sau skirtus renginius ir darykit juose ka norite..

Nuomone

Nuomone portretas
Profesore nesusigaudo kaip rengtis... Suknele apgailetina ir netinkama tokio sluoksnio damai... Tikiuos kt veiklose susigaudo labiau...

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikinam nugaletoja

Anonimas

Anonimas portretas
Grazus renginys

Anonimas

Anonimas portretas
palaukit, Budrinė? mm. Budrienė? Negirdėjau tokios

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikinu I.Veliutę-graži,jauna,išsilavinusi moteris ir verta metų kaunietės vardo.O tai jau mėginta prastumti kažkokią seną,negražią,niekam nežinomą žydę.Bet nepavyko.

na ką jie žino

na ką jie žino portretas
jiems Elbrusas ar Everestas - tas pats.

Bet

Bet portretas
Žurnalistėliai eilinį kart susimovė su antrašte! Metų kaunietė įkopė į Elbrusą, pagrindinė informacija, nes visiems bukiems skaitytojams gi čia info verčianti atvipti žandikauliui iš tikro, į Elbrusą įkopti nėra metų žygdarbis, tai ne ta viršūnė, kuri būtų itin sudėtinga ir reikalaujanti spec pasirengimo, aišku kokia nutukėlė cepelinų prissiėdus tą vargiai padarytų, bet nereikia iš to daryt sensa ijos ir pateikti kaip pagrindinį žygdarbį!

Anonimas

Anonimas portretas
dergti budriene yra etiska moralu ir pagirtina. sviesu ir silta. palinkekime vieni kitiems ramybes.

Julius

Julius portretas
Menkinti ar kažkaip kabinėtis prie išrinktos Metų kaunietės nuopelnų, ypač kai ji išrinkta visiems prieinamu atviru balsavimu, yra ne tik neetiška, bet ir amoralu bei žema. Gerai pagalvokit, ko verta jūsų moralė prieš tai darydami, nes taip elgiasi tik didžiausios menkystos. Viskas viską sudėlios į savo vietas. Ir ne apdovanojimuose yra esmė, patikėkit!

Užskaitau

Užskaitau portretas
Kaip žmonės nubalsavo - taip ir yra. Man patiko, kad viską lėmė žmonių balsai. Nors kitais metais verta pagalvot ir apie nepriklausomą komisiją, kad būtų dar mažiau varžymosi SMS žinutėmis ir organizuotai perkamais dienraščiais. Būtų galima dar objektyviau įvertint nuveiktus darbus.

blizguciai

blizguciai portretas
isgelbeti naslaiti yra didesne vertybe nei ambicingas trekingas elbruso pakalnem. isgelbeti konkretu naslaiti yra didesne vertybe nei imituoti prasminga veikla nepilnameciu kolonijoje, darant eilini trumpalaiki "projekta" uz versle generuojamus piniginius resursus

klausimas

klausimas portretas
ir vėl be I. Budrienės neapseita ? Ką gi dabar ji svarovskio blizgučiais '' išpuošė ''?

Tresa

Tresa portretas
Tai taip, žinoma, pasaulyje daugiau nieko ir nėra kaip vien našlaičių gelbėjimas. O jūs nepagalvojote, kad socialiniai projektai ir su pataisos namų auklėtiniais, su neįgaliaisiais, su studentais taip pat svarbu, ar nesusimąstėte,kad pats metas yra šiek tiek siekti aikštesnio ir intelektualesnio lygio, bet ne primityvaus pop'so? Sveikinu, Ingrida, Jūs šaunuolė! Linkiu ir toliau siekti intelektinių viršūnių, o ne pigios demonstracijos!

Visos laimėjo

Visos laimėjo portretas
Verta neverta. Mažiau ar daugiau. Buvo balsavimas, miestiečiai išrinko. Jokių komisijų nebuvo. Mielieji, gerbkime daugumos nuomonę. Daugiau pagarbos ir šviesos vienas kitam. O laimėtojos yra visos šešios, iš tikrųjų - visas 20-tukas. Ir dar tos, kurios nebuvo nominuotos, bet padarė gerus darbus.

Marija

Marija portretas
Esu kauniete ir aktyviai dalyvaujanti miesto gyvenime. Bet esu girdejusi tik 2 pavardes, kurios sprende ar prisidejo prie miesto geroves, tai - Budriene ir Beresneviciene.

vajetau

vajetau portretas
Vajetau, kaip tai galima - kažkokia tai meninykė laimėjo. O va Budrienė tai tikrai "labai sąžynynga" verslinykė - visą Lietuvą cepais "apšėrė" ir šiaip boba nebloga. Na suklydo viena kartą, "pareketavo" feisbuko draugus... Bet kas gi šiais laikais nereketuoja.

kaunieciai

kaunieciai portretas
kaip gerai kad budriene nelaimejo tai butu geda kaunui o pirmiausiai ji ne kauniete jau jos kalbos tai buvo slikstu klausyti ir kaip zmogus nesupranta kad eiti i viesuma tai turi buti aukstos morales ir issilavines o ne isbuvusios prastos reputacijos

asmenine ambicija

asmenine ambicija portretas
laimejo moteris AMBICIJA (skaitykit, kaip ji kalba), laimejo menininke, kuri daro savirealizacija uz biudzeto pinigus. PUIKU. BET Inga Budriene yra darbdave, augina vaikus, uzsiima labdara. kuriai vienisai mamai geriau, kad kazkas ikope i elbrusa??? puikus budas save realizuot, bet realiai miestui naudos ir vertes JOKIOS. ir bendrazmogiska prasme laimetojos nuopelnai yra svarbus jai asmeniskai, bet ne bendruomenei, kurios tikrai nemaza dalis neturi elementariu kasdieniu baziniu dalyku... kada laimetoja isivaikins naslaiti, bus verta titulo ir tikrai butu pavyzdziu, kaip kurti gerbuvi ne vien sau...

musu visa seima

musu visa seima portretas
balsavo uz I.BUDRIENE....... SIANDIEN EINAM I ZALGIRIO ARENA LOSIA ZALGIRIS SI STAMBULO EKIPA DDDDDDDDDDDDDDD

S

S portretas
Nemegstu nei cepelinu, nei “pakazuchu”, bet vertinant kandidates laurai turejo atitekti I. Budrienei. Tegul ji darosi sau malonuma, reklama, etc., bet juos nuopelnai lenkia kitas moteris, kurios gauna apdovanojimus tik todel, kad dirba tam tikroje srityje, jau nekalbant apie kopima i kalnus - daug kas kopia, bet tai nueko bendro su nuopelnais neturi... Inga daug lesu ir jegu skiria labdarai, bent daro kazka realiai. Dzin man, kad ji megsta pasirodyti, megsta sou elementus, tegul, bet nuopelnai jos nepaneigiami.

NA NA

NA NA portretas
na galiu tik pasidžiaugti ,kad šitas žmogus vertas Kauniečių dėmesio ir šiltos aplinkos ,______ar reikia tokios aplinkos pačiam žmogui, nežinau , ,bet jau tapo tradicija išsirinkti metinę ikoną ,ir iš to kai kam užsidirbti ,kai kam pasišildyti ,,,sėkmės ,daryk gerą ir tau bus gera ,,,

Sveikinu

Sveikinu portretas
nugalėtoją, tik norėjau pasakyti, kad į Elbrusą galima užvažiuoti motociklu ar geru dviračiu, na ir pėsčiam juokų darbs, tai ne Everestas...

bala nemate

bala nemate portretas
raudonu gvazdiku ir cepelinu jai

oi geras

oi geras portretas
kad budrienė nieko nepešė, stovi nosį nukabinus va teip tai kvai šai ir reikia cepelininė babcė varyk į savo karmėlavą ir tupėk

Kaip džiaugiuosi!

Kaip džiaugiuosi! portretas
Elbrusas labai gerai atspindi Ingridos tvirtą charakterį. Ne dėl šitos viršukalnės ir visų kitų, netgi ne už akademinę veiklą, bet už socialius meno projektus kartu su neįgaliaisias ir nuteistais nepilnamečiais, pernai išleistą knygą vaikams, Ingrida nusipelnė didžiausios pagarbos. Nėra jokio atsitiktinumo, kad Ingrida buvo pakviesta darbui pelno nesiekiančiose organizacijose - Lietuvos kultūros taryboje, viso pasaulio paveldą saugančioje ICOMOS. Buvo džiaugsmas matyti, kaip Ingridą per rinkimus palaikė Kauno universitetai, knygų leidyklos, įvairios organizacijos. Čia miestas laimėjo. Visi laimėjo. Labai džiaugiuosi!

Justė

Justė portretas
Kaip gerai, kad Kaune neišrinko Budrienės tai būtų visiško turgaus kultūros suklestėjimas. Kaunas ne cepelinų restoranėlis. Ačiū Dievui, nes būtų gėda kam ir prisipažinti, kad iš Kauno.

Nuomone

Nuomone  portretas
Sveikinu nugalětoją!Labai graži,kukli,išsilavinusi moteris. Nemalonu žiūrėti kai šalia fotografuojasi Stonkiene kuri nieko gero Kaunui nepadariusi.Kas ji tokia.Ižūlu!

Lolita Pilkauskienė

Lolita Pilkauskienė portretas
Gražus renginys. Kadangi iš anksto nežinojau kas tos nominantės, renginyje buvo įdomu sužinoti apie jų darbus ir veiklą. Puiki ,protinga ,kukli jauna moteris išrinkta metų kauniete. Žmonės pasidžiaukite pozityviais dalykais mūsų gyvenime ,o visiems nepatenkintiems patarimas : sugalvokite ,organizuokite kitokio formato renginius jeigu sugebate ir visai nesvarbu ar iš sponsorių ar iš ES ar iš bobutės čiužinio pinigų....

dalia

dalia portretas
Pavadinciau ne Metu kaunietes, o projektu igyvendinimo is ES lesu nugaletoja, bet siuo atzvilgiu gal tai tik mano mastymas. Budriene kaip tik saunuole , pirma karta labai patiko , juk ji bande pasakyti , kad balsavimu surinkta daug lesu ir ji , butent ji pasiule, nors dali siu lesu panaudoti LABDARAI, deja toks pasiulymas nuskambejo tik is jusu komentatoriai . trypiamos Budrienes. Ji ne tik verda cepelinus , bet taipogi , kaip supratau igyvendina kazkokius projektus, o juk net uz nuosava versla, rankiniu siuvima yra ivertinta viena pretendente, tad ko pykti ant Budrienes kad ir uzcepelinus? Daugiau geru emociju ir geru projektu linkiu visiems Kauno ir Kauno rajono gyventojams !!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Komsomolkes metu rinkimai be ju paciu niekas is kaunieciu nesidomi.

kaunietis

kaunietis portretas
Labai simpatiska moteris

Nusivylęs

Nusivylęs portretas
Kažkoks nevykęs susibėgimas. Atrodo, kad daug kam tas renginys buvo per prievartą. Jokio džiugesio. O ir ponios kažkokios ne labai... O iš tų "garbių" ponų tik keletas matytų (FNTT "generolas" Boreika (buvęs), nykštukų vadas Malinauskas ). Matyti, kad "elitas" tik po kabakus ir restoranus trankosi, verda savose sultyse, o visuomenei visai nežinomi...

Kostia

Kostia portretas
Dauguma buvo už tai, kad ta ponia "cepelinienė" nelaimėtų. Buvo išklausyti prašymai...

Kauniete

Kauniete portretas
Na jau budriene,,,, tai dieve dieve Kauno gėda

jei rimtai tai liudna darosi kai

jei rimtai tai liudna darosi kai portretas
''randama'' ar ''randamas'' tik vienas is visu geriausias.

prasau paaiskinkite

prasau paaiskinkite portretas
kaip atsirado pas rusa kovo astuntoji.

Kauniete

Kauniete portretas
Buvo geda stebeti moteri, kuri vis dar nenorejo pripazinti pralaimejimo. Inga, darai tikrai daug geru darbu, bet ar verta garsiai saukti? Kas mato ir suvokia - vertina. Darai daug socialineje stityje, kuri jautriausia ir nelabai yra kuo “pasigirti”. Tiesiog, ji klampi ir darbai sunkiai matomi bendrame nuskriaustuju kontrkste! Nesizemink, lai kalnu virsunes buna “svarbesnes”! Sekmes! Yra, kas mato gerus darbus...

moteris

moteris portretas
budrienei demesio truko niekam ji neidomi gali vsetuves nors menuli kelti vistiek bus pasiputusi moteryte.

Marijus

Marijus portretas
Gvildys vėl paskubom puokštes suruošė? Nes jau apipavidalinimas tai visiškas popartas, matyt biudžetas buvo menkas, kad tik šiaudelius raudonus tesugebėjo sukaišiot ir pakarpė veltinio trikampėlių...

Vida R.

Vida R. portretas
Sveikinimai laimėtojai. Bet kas tą Budrienę ir pasiūlė ir dar leido lipti į sceną. Fu. Vargų vargas, ne žmogus.

Lituanistė

Lituanistė portretas
Antraštėje klaidas pataisykite.

Xxx

Xxx portretas
Tikrai gerai kad cepelinu ponia nelaimejo

augis

augis portretas
saunuole toli toli paliko kitas pretendentes

Balsavusi

Balsavusi portretas
Labai negrazu, ismetamos dalyves, kurios surinko daugiausia balsu. Bet aciu, kad ne Budriene laimejo, nes spirgiu kepimas ner nuopelnas. Tik idomu, kas pagal plana turejo laimeti, o gal ji ir laimejo... :))

Urka

Urka portretas
Sveikiname Kauno menta, t.y .mera su kovo 8-ja.

Anonimas

Anonimas portretas
o kas tas pagyvenes dedule su geliu puokste?

moteris

moteris portretas
deja kaip besidraskytu budriene nelaimejo parode savo arogancija ne i tas roges isoko moteryte slykstu klusyt buvo.

xz

xz portretas
Vargšė Budrienė - šitaip drąskėsi...

kaunietis

kaunietis portretas
kazkos jau labai gaslus mero zvilgsnis i sia simpatiska moteri . . . .

Cepelinas

Cepelinas portretas
Budriene dabar visus fb užblokuos... hahaha

Ji

Ji portretas
Sveikinimai Ingridai!

:)

:) portretas
Tokių mokslininkių dabar pilnos gatvės...:)))

Kauniete

Kauniete portretas
Gal galima plačiau apie asociacijos "Kaunietė" nuveiktus darbus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių