Policininkų įžeidimu apkaltintas menininkas tebesitiki pergalės

Pagarsėjusioje ilgametėje byloje, kurioje Kauno menininkai buvo apkaltinti pareigūnų įžeidinėjimu, pralaimėjęs Linas Hermanas tebesitiki laimėti.

Kauno miesto apylinkės teismo 3,9 tūkst. litų bauda už policijos pareigūnų įžiedinėjimą nubaustas L. Hermanas tikisi pergalės aukštesnės instancijos teisme. Skundą priėmė nagrinėti Kauno apygardos teismas.

Tačiau antradienį turėjęs vykti teismo posėdis atidėtas, nes L.Hermanas paprašė nušalinti valstybės jam paskirtą advokatą. Jis nori, kad jį toliau gintų ankstesnė gynėja, kuri dalyvavo žemesnės instancijos teisme. Paskirtasis advokatas sutiko būti nušalintas. Teismas sutiko atidėti bylos nagrinėjimą ir leido L.Hemanui prašyti skirti jam kitą gynėją.

Portalas kaunodiena.lt jau rašė, kad dabar jau miręs dailininkas vitražistas Kazimieras Valentas Žaltauskas ir vaizdo menininkas L.Hermanas kelerius metus turėjo bylinėtis su grupe policininkų dėl incidento, kurio metu vyrai apkaltinti pasipriešinimu pareigūnams ir jų įžeidinėjimu.

Nesulaukęs bylos baigties K.V.Žaltauskas iškeliavo Anapilin šių metų kovą, o L.Hermanas birželį buvo pripažintas kaltu ir nubaustas pinigine bauda.

Daug nemalonumų menininkams atnešusi istorija prasidėjo 2008 metais, kai K.V.Žaltauskas atvyko į svečius pas L.Hermaną. Tame pačiame daugiabutyje gyvenęs kaimynas apkaltino K.V.Žaltauską, kad šis dviračiu kliudęs ir apgadinęs daugiabučio kieme pastatytą automobilį. L.Hermano kaimynas iškvietė policiją.

Pareigūnai teigė sulaukę pasipriešinimo ir įžeidinėjimų, todėl turėję kviesti pastiprinimą. Menininkai savo ruožtu teigė, kad policininkai įsiveržė į butą, surakino juos antrankiais, nors jie visai nesipriešinę.

Byla dėl turto sugadinimo buvo nutraukta po ekspertizės išvadų, bet liko kaltinimai dėl pareigūnų įžeidimo.

Menininkams teko pabūti už grotų, o vėliau jiems ilgai taikytas namų areštas. Senojo Kauno draugijos, kuriai priklausė ir K.V.Žaltauskas, pirmininkas Rimvydas Žiliukas teigė, kad dėl to vitražistui galėjo labai pablogėti sveikata, kuri ir iki tol buvo prasta.

„Jam teismas net neleido išvykti į sanatoriją. Ne į užsienį, o toje pačioje Lietuvoje. Žmogus jau beveik nematė, jam buvo visai pašlijusi sveikata nuo streso. Kas dabar paneigs, kad tai neprisidėjo prie jo mirties?“ – kalbėjo L.Hermaną atėjęs palaikyti R.Žiliukas.NAUJAUSI KOMENTARAI

birute

birute portretas
visai neatrodo keistai,kad pareigunai persekioje padorius piliecius,tokius kaip Venckiene,Ivanauskas,kedzius ir minetus menininkus,o taip pat vaikus piesiancius su kreida paprasta zodi TIESOS.Eiliniai pilieciai galutinai nusivile Lietuvos teisesauga nieko gero is jos nesitiki.Pries rinkimus dar tikejom,kad galbut sulauksim tu laiku,kada nugales tiesa,taciau dabar visi esame labai nusivyle,nes nugalejo juodosios technologijos.Visi geranoriski ir mastantys buvo sukirsinti ir isblaskyti po ivairias partijeles,o nugalejo tie,kurie remia iskrypelius,pederastus ir pedofilistus.Normaliems zmonems vietos nera,tad ir tiketis Kaledinio stebuklo-neverta.Gaila tik mergaites,kuri nukentejo visai nekaltai ir tu artimuju,kurie ja rupinosi ir globojo.Tegu tiems iskrypeliams,kurie prisidejo prie mergaites ir jos tetos kankinimu,buna tokios sventes,kokiu jie nusipelne!

profkavas

profkavas portretas
jei susidūrė su komisaro Kaminsko "pareigūnais "kuriems TIESA necenzūrinis įžeidžiantis policninko orūmą žodis,tai nėra ko tikėtis.

BIRUTEI

BIRUTEI portretas
Na ir sulyginote - padorius menininkus su parazitais venskiene ir kedžiais.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių