Policija per reidus drausmino šunų savininkus

Kauno policija per reidus Aleksote balandį nustatė du šunų laikymo taisyklių pažeidimus. Dalmantiną be antsnukio vedžiojusiam kauniečiui ir pavojingiems šunims priskiriamo augintinio neregistravusiam šeimininkui gresia piniginės baudos.

Amerikiečių stafordšyro terjero veislės šuns savininkas V. Z. buvo nubaustas už tai, kad nepateikė pavojingiems šunims būtino leidimo ir registracijos pažymėjimo. Savininkas įrodinėjo, kad jo šuo – gero būdo ir dresuotas, todėl jam nereikalingas antsnukis.

Be antsnukio dalmantiną vedžiojęs kitas kaunietis K. M. pakratys piniginę ir dėl to, kad jo augintinis pareigūnų akivaizdoje atlikinėjo gamtinius reikalus, o jis neturėjo jokių priemonių išmatoms surinkti.


 

Kauno apskrities policija primena:

Gyvūnų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais ar kitokio jų perdavimo reikalavimų bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki dviejų šimtų litų.

Pavojingų šunų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais reikalavimų, taip pat kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų laikymo reikalavimų pažeidimas užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų įvežimas, įsigijimas, veisimas, naudojimas, prekyba jais, taip pat neteisėtas jų laikymas užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje ir ketvirtojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki aštuonių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje ir penktojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje ir šeštojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo septynių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo devynių šimtų iki vieno tūkstančio keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Gyvūnų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais ar kitokio jų perdavimo reikalavimų bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo taisyklių pažeidimas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje, ketvirtojoje, septintojoje ar dešimtojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Pavojingų šunų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais reikalavimų, taip pat kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų laikymo reikalavimų pažeidimas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio antrojoje, penktojoje, aštuntojoje ar vienuoliktojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio dviejų šimtų iki dviejų tūkstančių dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų įvežimas, įsigijimas, veisimas, naudojimas, prekyba jais, taip pat neteisėtas jų laikymas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio trečiojoje, šeštojoje, devintojoje ar dvyliktojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio keturių šimtų iki dviejų tūkstančių keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.


Šiame straipsnyje: policijašunysantsnukisišmatos

NAUJAUSI KOMENTARAI

viskas čia

viskas čia portretas
dzin. Kaip bausti šeimininkus, nesusirenkančius savo keturkojų šūdų?

Rimantas

Rimantas portretas
Atvažiuokite į Žemuosius Šančius - Nemuno krantinę, Kranto alėją, ypač prie Kranto alėja 14 namo - čia tiek pririnksite baudų...Koviniai ir kitokie šynys laksto ne tik be pavadėlio, bet ir be šeimininko. Daugelis gyventojų tiesiog atidaro savo buto duris ir šunį paleidžia link upės, kur vaikštinėja mamos su mažais vaikais ir kiti taikūs gyventojai. Tačiau kai kurie žmonės jau priversti atsisakyti pasivaikčiojimų Nemuno krantine, nes pro lakstančius šunis - be pavadėlių, antsnukių - praeiti neįmanoma. Ir tas šuns šeimininko "kodinis" pasakymas: "nebijokit nebijokit, jis nekanda", sukelia dar didesnį siaubą, kai ant tavęs ar vaiko šoka šuo, didesnis už tą vaiką...

Aida

Aida portretas
Drausminkit ir Kalniečių parke, nubausit ne 2 šeimininkus.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių