Policija per reidus drausmino šunų savininkus

Kauno policija per reidus Aleksote balandį nustatė du šunų laikymo taisyklių pažeidimus. Dalmantiną be antsnukio vedžiojusiam kauniečiui ir pavojingiems šunims priskiriamo augintinio neregistravusiam šeimininkui gresia piniginės baudos.

Amerikiečių stafordšyro terjero veislės šuns savininkas V. Z. buvo nubaustas už tai, kad nepateikė pavojingiems šunims būtino leidimo ir registracijos pažymėjimo. Savininkas įrodinėjo, kad jo šuo – gero būdo ir dresuotas, todėl jam nereikalingas antsnukis.

Be antsnukio dalmantiną vedžiojęs kitas kaunietis K. M. pakratys piniginę ir dėl to, kad jo augintinis pareigūnų akivaizdoje atlikinėjo gamtinius reikalus, o jis neturėjo jokių priemonių išmatoms surinkti.


 

Kauno apskrities policija primena:

Gyvūnų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais ar kitokio jų perdavimo reikalavimų bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki dviejų šimtų litų.

Pavojingų šunų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais reikalavimų, taip pat kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų laikymo reikalavimų pažeidimas užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų įvežimas, įsigijimas, veisimas, naudojimas, prekyba jais, taip pat neteisėtas jų laikymas užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytos veikos, sukėlusios grėsmę asmens turtui, sveikatai ar gyvybei, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje ir ketvirtojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki aštuonių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje ir penktojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje ir šeštojoje dalyse numatytos veikos, padarytos asmens, bausto už šiose dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio antrojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo septynių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytos veikos, dėl kurių atsirado žala asmens sveikatai ar turtui, užtraukia baudą nuo devynių šimtų iki vieno tūkstančio keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.

Gyvūnų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais ar kitokio jų perdavimo reikalavimų bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo taisyklių pažeidimas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje, ketvirtojoje, septintojoje ar dešimtojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Pavojingų šunų įvežimo, įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, vežimo, naudojimo, prekybos jais reikalavimų, taip pat kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų laikymo reikalavimų pažeidimas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio antrojoje, penktojoje, aštuntojoje ar vienuoliktojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio dviejų šimtų iki dviejų tūkstančių dviejų šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu arba be konfiskavimo.

Kovinių šunų, kovinių šunų mišrūnų ar pavojingų šunų mišrūnų įvežimas, įsigijimas, veisimas, naudojimas, prekyba jais, taip pat neteisėtas jų laikymas, dėl kurio atsirado žala asmens sveikatai ar turtui ir kuris padarytas asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio trečiojoje, šeštojoje, devintojoje ar dvyliktojoje dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio keturių šimtų iki dviejų tūkstančių keturių šimtų litų su gyvūnų konfiskavimu.Komentarai 10 Rašyti komentarą

viskas čia

viskas čia portretas
dzin. Kaip bausti šeimininkus, nesusirenkančius savo keturkojų šūdų?

Rimantas

Rimantas portretas
Atvažiuokite į Žemuosius Šančius - Nemuno krantinę, Kranto alėją, ypač prie Kranto alėja 14 namo - čia tiek pririnksite baudų...Koviniai ir kitokie šynys laksto ne tik be pavadėlio, bet ir be šeimininko. Daugelis gyventojų tiesiog atidaro savo buto duris ir šunį paleidžia link upės, kur vaikštinėja mamos su mažais vaikais ir kiti taikūs gyventojai. Tačiau kai kurie žmonės jau priversti atsisakyti pasivaikčiojimų Nemuno krantine, nes pro lakstančius šunis - be pavadėlių, antsnukių - praeiti neįmanoma. Ir tas šuns šeimininko "kodinis" pasakymas: "nebijokit nebijokit, jis nekanda", sukelia dar didesnį siaubą, kai ant tavęs ar vaiko šoka šuo, didesnis už tą vaiką...

Aida

Aida portretas
Drausminkit ir Kalniečių parke, nubausit ne 2 šeimininkus.

joo

joo portretas
Na jei tiuk tiek randa tai nėra ko stebėtis kad policija neturi pinnigų. Tegu dirba kai ras 2000 tai gal ir pajudės reiokalai Kaune. Dabar laukiame kada lis ir nuplaus visus ŠŠŠ.
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šilainių poliklinikos vadovas donkichotu būti nenori
  Šilainių poliklinikos vadovas donkichotu būti nenori

  Šilainių poliklinikai keturiolika metų vadovavęs mokslų daktaras Vidmantas Obelienius direktoriaus kėdę palieka be jokio gailesčio. Truputį apgailestauja tik dėl nebaigtų projektų. "Postų niekada nesureikšminau. Buvau paprastu po...

  7
 • Ant palūžusių mašinų – nelegalios reklamos
  Ant palūžusių mašinų – nelegalios reklamos

  Apsukrūs kauniečiai surado būdą, kaip apeiti įstatymus ir nemokamai reklamuoti savo paslaugas. Pastebima, kad nenaudojamų reklaminių automobilių mieste daugėja, tačiau bausti pažeidėjus trukdo netinkami įstatymai. ...

  5
 • Knygyno jubiliejų paskelbs Šerlokas Holmsas ir Haris Poteris
  Knygyno jubiliejų paskelbs Šerlokas Holmsas ir Haris Poteris

  Kauniečiai, šį trečiadienį Laisvės alėjoje sutikę klaidžiojanti seklį Šerloką Holmsą ar paauglį burtininką Harį Poterį, neturėtų nustebti. Šių visame pasaulyje žinomų literatūros personažų pasirodymas susijęs su Kau...

  1
 • Lietuvos zoologijos sodo žirafa gyvens geriau
  Lietuvos zoologijos sodo žirafa gyvens geriau

  Lietuvos zoologijos sode žirafos visuomet buvo vienos iš lankomiausių gyvūnų. Šie aukščiausi pasaulyje egzotiški gyvūnai yra bandos gyvūnai, tačiau žirafos patinas Griaustinis jau kurį laiką gyvena vienas, o specialistai ...

 • Kauno kolegijos Medicinos fakultetas – tarptautiniuose vandenyse
  Kauno kolegijos Medicinos fakultetas – tarptautiniuose vandenyse

  Kauno kolegijos Medicinos fakulteto ištakos siekia 1920 m. profesoriaus Prano Mažylio įkurtos gailestingųjų seserų mokyklos laikus, o studijų procesas – šiuolaikiškas, toks kaip ir pažangiausiose pasaulio šalyse. ...

 • Žinios apie saulės laikrodį moksleiviams padėjo laimėti prizus
  Žinios apie saulės laikrodį moksleiviams padėjo laimėti prizus

  „Visada buvo įdomu, ką saulės laikrodis veikia ant Kauno technologijos universiteto (KTU) sienos, todėl pasidomėjau išsamiau“, – sakė Laurynas Raudonis, Kauno technologijos universiteto gimnazijos (KTUG) vienuoliktokas. Pirmadien...

 • Savivaldybė virto širdies patikrinimo stotele
  Savivaldybė virto širdies patikrinimo stotele

  Vakar savivaldybės mažojoje salėje įsitaisė gydytojai ir kvietė nemokamai pasitikrinti širdį bei sužinoti, ar negresia rimtos vidinio laikrodžio ligos. ...

  1
 • Į Kulautuvą – nauju keliu
  Į Kulautuvą – nauju keliu

  Pirmadienį ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius su Automobilių direkcijos bei Kauno rajono vadovais apžiūrėjo baigtą rekonstruoti kelią nuo Kauno-Šilutės plento iki Kulautuvos centro. ...

  2
 • Į Konstitucijos egzaminą atginė ir smalsumas
  Į Konstitucijos egzaminą atginė ir smalsumas

  Jau dešimtą kartą kauniečiai ir visos šalies gyventojai buvo kviečiami pasitikrinti, kaip gerai išmano šalies Konstituciją. Vieni į šį egzaminą atėjo iš smalsumo, kiti – vedami azarto. ...

  3
 • Kulautuvoje – atnaujinta erdvė vaikams ir jaunimui
  Kulautuvoje – atnaujinta erdvė vaikams ir jaunimui

  Kulautuvos pagrindinė mokykla kartu su Kulautuvos jaunimo centru baigė įgyvendinti projektą, kuris įgalino atnaujinti dalį mokyklos patalpų ir jose įkurti vaikų dienos centrą su atvira erdve jaunimui. Praėjusį pirmadienį įvyko šio cen...

Daugiau straipsnių