Po gatvės remonto Šančiuose pradėjo skęsti įvažos

zaliakalnietis

zaliakalnietis portretas
Ko jus triedziat, -ateis vasara ir visos tos ivazos-isvazos isdzius :)))

Algis

Algis portretas
Tai gana dažnas atvejis, kai kelininkai dirba atbulom rankom o masto ne galva o kita vieta. O kas jiems, pinigėliai byra

ko stebitės

ko stebitės portretas
Taigi gatves tvarko liurbiai o vadovauja vadybininkai:)Svarbiausia atkatai byra - visa kita po....

Anonimas

Anonimas portretas
Si beda netik Sanciuose,bet ir Partizanu gatvej. Po remonto beveik visuose isukimuose i kiemus stovi didziausios balos.

Kazys suvalkietis

Kazys suvalkietis portretas
Tai kad šiemet to lietaus kaip niekada, užtat ir telkšo balos. Pamtytumėt kas pas mus kaime darosi - neišbrendam iš purvo visą rudenį. Pakentėkim, tuoj žiema..

Ramunė

Ramunė portretas
Gerbiamas mere, kada bus baigti Verkių gatvės remonto darbai. Dabar išasfaltavo Verkių gatvės gabalą taip, kad patekti Į Žiburio mokyklą reikia įveikti su stačius kalnelius, mes, kauniečiai, prašome Jūsų, pabaigti Verkių gatvės remontą, nes ten toks automobilių eismo bardakas, kad neįmanoma. Prašome Jūsų asmeniškai pakontroliuoti darbus Verkių gatvėje. Ačiū.

Ei Pakalniški,

Ei Pakalniški, portretas
daryk ką nors Prancūzų g. arba keisk savo Pimpačkiukus. Jei nesugebama tvarkytis bent jau pakenčiamai, tai nereikia iš viso pradėti. Toks darbų lygis juokingai atrodo net ir visai nieko neišmanančiam...

bendrai

bendrai portretas
Kaip tvarkoma Prancūzų ir Verkių g, tai kažkas iš kosmoso srities, pasikvieskite kelininką, kad paaiškintų, kaip turi būti klojami šaligatviai, kokia darbų seka, prieš asfaltuojant. Dabar klaiku žiūrėt, atrodo, kad dirba įmonės, kurios apskritai pirmą kartą daro tokius darbus.Negi nėra jokios kontrolės?

Jonas

Jonas portretas
Aciu merui! II Prezidentus ji!

STT neidomu?

STT neidomu? portretas
Tasko miesto pinigus vieningai be jokiu projektu, ka jau kalbeti apie leidimus statybai.

KAUNAS DARKOSI

KAUNAS DARKOSI portretas
nes "tvarkosi", kaip akis išdegę, ne dėl kauniečių, o dėl rinkimų ?

bet kuris politikierius yra šlykštus,

bet kuris politikierius yra šlykštus, portretas
ir visai nesvarbu, ar tai krabas, ar kušinskas. Visi keikiam ne iki galo padarytus darbus, bet komentatoriai (kai kurie) rimta marmūze siūlo: a girdž, atsiveži žemės, ir dabaigi tai, ką turėjo padaryt šūdarankiai zimagorai. Turėjo? O gal lėšų likučiai tapo otkatais? Tuomet ir pakulniškiui ten visur "sausa", kaip dykumoje. Kvailam aišku, kad vanduo teka nuo kalno žemyn (nors krabo fanatikams atrodo atvirkščiai), tai dabar gyventojai turi imt paskolas, nuvest vandenį iš savo sklypų į žemiau gyvenančių kaimynų? Šaunuoliai žmonės, kad kreipėsi į laikraštį, nes tai vienintelis būdas pagąsdint uodegos vizgintoją pakulniškį. Žinau, ką rašau, nes turėjau "įdomios" patirties su šitais darbo darbštuoliais.

Merijos mūrus

Merijos mūrus portretas
reikia paversti Raudų siena. Iki 2020 taptų parodiniu Kauno kultūros sostinės objektu.

.. Vieningos kiaulės" čia nekaltos

.. Vieningos kiaulės" čia nekaltos portretas
bet pastoviai visur kalti konservatoriai, ir visus medžius baigia iškirst Kaune, ir pastatus atiminėja iš Kurčiujų ir silpnaregių, ir iš neįgaliujų ir pensininkų atima Dienos centrą, jungia poliklinikas, ligonines, universitetus Kauno mieste, čia ir vėl kalti konservatoriai, bet tik ne ,, Vieningos kiaulės'' su krabo pagelba. Bet kažkodėl konservatorių dėka sumažėjo PVM lengvata šildymui ir karštam vandeniui net iki 9 %, kur tuo tarpu butume mokėje net 21% PVM.

Kaune viskas tik gerai

Kaune viskas tik gerai portretas
arba nieko :-D

KAUNAS TVARKOSI

KAUNAS TVARKOSI portretas
KO čia rėkaujat dėl nekokybiškų darbų ? Išasfaltuoja gatvę ir tuo pat metu paruošia įdubas ,kad po lietaus jose susiformuotų vandens telkiniai,kuriuose nemokamai maudomi žmonės.PVZ.: Aukštaičių,Mackevičiaus,Žemaitės gatvės.Vieningas Kaunas dirba vieningai.Tad už visus liapsusus,kuriuos padaro tie vieningieji yra kalti konservatoriai.Kad jums į kiemus bėga vanduo-kaltininkai aiškūs,kad Savanorių pr. prie Aukštaičių gatvės po naujos šaligatvio dangos įrengimo vėl knisamos duobės-kalti konservatoriai. Vieningas Kaunas su Kauno caru moka dirbti,moka pinigus plauti. Bet ir čia kalti tie patys...,bet ne pasipūtėliai iš vieningo Kauno.

pensininkui ats

pensininkui ats portretas
JEIGU KAUNO DIENA RAŠO PAISTALUS, TAI KAM PENSININKAI SKAITAI . HA HA

patriotas to Frensis Fukujama

patriotas to Frensis Fukujama portretas
Oi koks jus mandagus. Turbut pats priklausote tai urodu ir debilų masei, apie kuria kalbate.

up

up portretas
kranto 7-ojoje ties 19 namu visas vanduo bega y kiema dabar tik bala o ziema bus ledas kelininkai apie tai nepagalvojo bet kazka galetu padaryt kad jis y kiema nebegtu

kaunietis

kaunietis portretas
čia apie sveikatą kalbėjo vienas veikėjas...tai čiupk kastuvą ir pasitvarkyk. Nenorėk , kad tau valdžia užpakalį nuvalytų, kai reikalus atliksi... Sutvarkė gatvę, esmė, padarė dar ir privažiavimus kur buvo, tai jums dar ir kiemus sutvarkyti. Atsivežkite žemių, pakelkite arba išsikaskite griovį...

Anonimas

Anonimas portretas
O kai buvo duobės nebėgo?

pensininkas

pensininkas portretas
sanciu gyventojai nesiskundzia o dziaugiasi sutvarkyta gatvelll,,kauno dienos makulatura kaip visada raso paistalus

sanciskis

sanciskis portretas
man tai viskas saunu,nes tengyvenu,,,o del balutes tikrai nekeliu triuksmo...ar neatsimenat kaip atrode gatve pries darbus ,,durniukai -geriau jau patylekit

Negerbiama zmoniu sveikata

Negerbiama zmoniu sveikata portretas
Paziurekite,kaip dabar stato namus,didzioji ju dauguma yra iki 0,5 metro zemiau nei gatve,tai vanduo bega i kiemus.Statybos prieziuros inspekcijai tai nekliuna,nes namo pamatai padaromi virs zemes 20ar25 cm.Taigi nuolat skesta kiemai.O jei dar prie gatves yra ir auksciau esantys sklypai-tai po liuties kiemas pilnas vandens nuo gatves.Kazin ar statybos inspekcija zino,sveikatos ministerijos nuostatuose irasyta reikalavima,kad nuo vaziuojamosios dalies i kiema vanduo negali subegti.Ar tai tik popierinis irasas. Pasirodo,kad Kaune tai jau tapo iprasta- juk KAUNAS TVARKOSI.

Frensis Fukujama

Frensis Fukujama portretas
Tokia "gyventojų" reakcija nereikia stebėtis. Susiformavo "feisbukinė" minia, kuri pamačiusi gatvėje po lietaus vandens balą, fotografuoja ją ir krauną į feisbuką. Toliau jau skambina į "redakcija" ir informuoja, kad "gyventojai skęsta". Tokia debilų masė susiformavo visame pasaulyje, ne tik Šančiuose. Vietoj to, kad paimtu kastuvą ir sutvarkytu savo kiemo įvažą, tai jis kaltina "valdžią", kad jo sušyktos įvažos, mat, nesutvarkė. Pats susitvarkyk, urode tu, feisbukinis.

Ei Pakalniški!

Ei  Pakalniški! portretas
Greičiau nukabink savo tas plytas Verkių g , nes mes tuoj jas nuspirsim, nes Verkių g išaksfaltuota ir galima visiem važiuot, o ne tik autobusam.

Jonas

Jonas portretas
PaTI A.Pakalniski reikia paimti uz ausu ir pavedzioti po tas balas,kad suprastu esama padeti,o tai sedi ir sildo savivaldybeje savo pasturgali.

nu

nu portretas
jeigu kelias neturi bortu tai nera irengiamas lietaus surinkimas, o kad nestovetu vanduo turetu buti grioviai drenavimuisi ir tiek, kai nuolydis nuo kelio. projektas bent buvo darytas, ar taupe..

zzz

zzz portretas
Tokiem trizniam ne asfaltuot gatves, o zvyrkelius padaryt. Tai tikrai nebegs vanduo i kiemus. Tokiose gatvese visad vanduo butu beges, jei tik nebutu amzinai duobes o jos ten pastoviai 30 metu buvo). Idiotiskai suprojektuota kai namai zemiau gatves. Nu bet dabar populiaru trydaliot del kiekvienos balutes ar nupjauto puveko.

Gyventojams

Gyventojams portretas
idiotai gyventojai

Odi

Odi portretas
Paviešinkit rangovus p. Pakalniškį , ar čia ne tie patys kur Kauno Ąžuolyną rekonstravo , o po jų rekonstrukcijos atsirado dirbtini prūdai. Tada ilgai gyventojai vargs , iki kitos gatvių tvarkymo bangos. Nes Ąžuolynui bėdos nepanaikino.

Prašalaitis

Prašalaitis portretas
Kaip jau gali būti gerai? Pažiūrėkite - strateginiame miesto objekte, požeminėje pėsčiųjų perėjoje - ir prie mažo lietučio telkšo balos, padėta po keletą kibirų po kapsinčiu perėjos stogu ant laiptų JAU DAUG METŲ :). Rašėme, o kas pasikeičia??? Nesitikėkite ir Jūs pokyčių. Pažadu, bėgs vanduo į sklypus ir toliau :) - juk pinigai sumokėti ir pasidalinti. Sėkmės kauniečiui džiaugtis lozungu "KAUNAS TVARKOSI"..

Ella

Ella portretas
Ačiū, kad sutvarkėte gatvę. Buvo duobė ant duobės ir dar duobelė :), lyg arimas, kuriame bulves sodinti buvo galima. Dabar lygu, gražu. Net nesitiki :) Pas mus į kiemą nebėga, bent jau kol kas.

ir

ir portretas
kaip jiems negėda

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaip visada, musu saskaita parazituojantis valdziagyvis Poklyniskis problemu nemato...

NU nu

NU nu portretas
tai kad atstovų užpakaliai priaugę prie kėdžoų ,o ir otkatai pasidalinti

kirvarpa

kirvarpa portretas
Va taip, paš... ir paliko. Paaiškino, kiek kainavo, ir taškas.

Trigrasis

Trigrasis portretas
Bet tai jums viskas negerai.paprasykit gal kambarius isasfaltuos,virtuveje trinkeles sudes.lochai kozkokie

LAIMA

LAIMA portretas
Gal gali savivaldybes atstovai atvaziuoti ir pasiziureti i Ivinskio-Prancuzu gatves kalna? Tai irgi sanciai. Labai labai prasau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių