Piktinasi bendrove „Kauno vandenys“: už išbėgusį vandenį teks mokėti mums?

zalemunčikas

zalemunčikas portretas
Lyginant su Kauno energija, Kauno vandenys yra angelai. Lupikauja tik šilumininkai

Žemiau rašiusiam

Žemiau rašiusiam portretas
Apie ką kalbate? Apie šiuos ar anuos laikus? Taip, tada pagrindinė vandens masė buvo gaunama iš gręžinių. Tačiau jūsų žinios labai jau paseno, dabar apie 75 procentai vandens yra upių vanduo. Suprantama, deramai apdorotas. O siurblių elektra tiek brangi, kad jos savikainą padengia gal apie 1000 vartotojų.

Žinantis žemiau piktai pakomentavusiam

Žinantis žemiau piktai pakomentavusiam portretas
Gerbiamasai, vanduo išgaunamas ne iš upių, o iš Kleboniškio, Eigulių, Petrašiūnų, Vičiūnų vandenviečių giluminių gręžinių. Siurbliai dirba, naudodami elektros energiją, kuri įkalkuliuojamą į vandens kainą. Pakaitinės įrangos, remonto personalo trūkumas tik dar daugiau pailgina avarijų laiką ir kaštus. Taip kad nedurninkite kitų, kai pats esate diletantas.

Kai kuriems 'protingiesiems' komentatoriams

Kai kuriems 'protingiesiems' komentatoriams portretas
Gal jūs geriau susimąstykite apie ESO skaitliukus, kurie sukabinėti gatvėse (privačių namų) ir daugiabučių laiptinėse. Nes jūs nieko nematote kas ir kada operuoja jų plombomis. Tikėtina, kad ten rodmenis be vargo gali padidinti ESO darbuotojai ir jūs mokate daugiau nei sunaudojate. O vandentiekio skaitliukai pas jus butuose ir jų rodmenų niekas be jūsų nepakeis. Kvailiai gal už viską sumoka ir kvitus paskubomis išmeta, bet protingi žmonės to nedaro ir gali pasitikrinti - vandens niekas jau seniai nebrangina. Kieme tekantis vanduo iš sugedusių sklendžių yra iš mūsų upių, jis vandentiekiui nekainuoja, tad ir jums niekas neprimeta mokėti už jį.

Žinantis

Žinantis portretas
Gerbiamieji, greitai bus sunaikinti "Kauno vandenys". Kauno savivaldybė yra valdytoja vandenų. Dabartinis meras smaugia kaip įmanydamas miesto įmones: per jėgą mėto darbuotojus, ubagiškų algų nekelia, o surinktais jūsų mokesčių pinigėliais (nei vieno cento savo) tvarko Kauno gatves dar ką nors. Taigi kieno sąskaita? Taigi - šių metų vasario 1 dieną buvo atleisti 50 darbuotojai, kas tiesiogiai įtakojo gedimų didėjimą. Bandyta samdyti subrangovines įmones - atšipo dantys po jų pasiūlytų kainų. Ką pavyko pasamdyti - neišmanėliai, atvažiuoja pagal sutarties laiką, o ne iš karto kaip turėtų būti. Dašuto tokia nesąmonė ir patiems "reformistams", bet darbuotojų jau nesugražinsi ir įstatymas pusė metų to neleidžia. Daug kur bėga tiesiog į upes fekalas ir tiesiog visiems dzin. Rudenį ruošiama nauja "reforma" - išvaikys dar dalį žmonių. Ka gi - laukite neprognozuojamų avarijų tiek vandens tiek kanalizacijos tinkluose.

Anonimas

Anonimas portretas
Kol tokė burokratai burokai vadovaus tai ir bus tokia tvarka!!!

Stabilus

Stabilus portretas
Gyventojai nemokėjo už vandens netektys ir nemokės. Visi moka pagal savo skaitiklį. 5 metai vandens kaina Kaune nekilo ir dar nekils.

Kaunietis

Kaunietis portretas
ot gerai tegul moka jai buki .

Kaunietis

Kaunietis portretas
Sudvamzdis, is kurio socialdemokrato Viliaus Buroko vadovaujama imone i Nemuna leido nevalytas fekalijas merui - kas charakteringa irgi komunistui - kele juoka. Gauta pelna, manau, jie pasidalino "broliskai". Sitas atvejis irgi sukels Buroko atsirasinejima ir mero-milicininko juoka - juk bus galima pasidalinti euru.

ghj

ghj portretas
Kauno vandenys turi ir moket prie ko gyventojai naikinkit tarnyba mokes gyventojai..

Anonimas

Anonimas portretas
UZTENKA SILUMINIAI TINKLAI MUS ZLUGDO.KAS NESUMOKA UZ SILDYMA KITA MENESI ISDALINA TA SUMA VISAM NAMUI IR UZ VANDENI KAS NEMOKA TAIP PAT.O KAS TRASOSE TRUKSTA GAL IRGI MOKAM.DAR UZ VANDENI ISLAISTYTA JEI MOKESIM TAI VISAI BAISU

nesusipratėliui anonimui

nesusipratėliui anonimui portretas
iš smulkmenų susidaro visuma.. Ir tokių "smulkmenų" tikrai nemažai. O dėl skaitiklių namuose tai nusitauzyjote visiškai. Pagalvokite kas paprasčiau: visur tvarkingas, nevarvantis vandentiekis ir nekylančios kainos už vandenį, ar kiauras, nuolat "tvakomas" ir didinami bendri tarifai už tą patį vandenį? Čia tikriausiai koks nors vandenų lodarius ir parašė.

Anonimas

Anonimas portretas
ir is kur tokie skaiciai pas ponus, pazystu kas dirba tai vos gala su galu suduria, o ir seip ne kauno vandenims priklauso tai tvarkyt o samdytai imonei kiek as zinau, ponas direktorius gi isskirste dauguma brigadu ir nusprende kad geriau samdyt 3cia asmeni kad gedimus salintu, matai taip pigiau gausis

Taip kad nedirba Kauno vandenys

Taip kad nedirba Kauno vandenys portretas
O algas gauna nieko neveikdami, kai daug išbėga vandens lauke, tai paskui kelia kainą už vandenį, o mes turim jiem sumokėt, norim ar nenorim. Tai va kokia šaraškė tie Kauno vandenys priklausantys Krabui.

Anonimas

Anonimas portretas
Nu žinokit nusibodo, tos žurnalistų kuriamos vieno kiemo o dabar ir vieno šulinio istorijos, kūrybos trūkumas akivaizdus- įdomių temų paieška. Sakom kad politikai rezga intrigas, tai mūsų žiniasklaida neatsilieka o gal net ir lenkia - pavadinimas ,, už išbėgusį vandenį teks mokėti mums", tai nejau skaitiklių neturime savo namuose?

ABC

ABC portretas
Eiguliai. daug metu karts nuo karto tas vaizdas buna, kaip kados dar baisesnis

O kodėl gyventojai turi pranešt!

O kodėl gyventojai turi pranešt! portretas
Tegu patys Kauno vandenų darbininkai ieško kur bėga vanduo, jie užtai gauna atlyginimą, o dabar sėdi sau ofise ir šaškėm, šachmatais žaidžia net ruros nepakeldami nuo kėdžių. Tegu geriau dirba, o ne sėdi, dar mat jiem gyventojai turi pranešt apie lauko avarijas, kurių net nelikviduoja, o jeigu ir likviduoja, tai tik trumpam, ir vėl pasaka be galo, nes jeigu bėga tai ir bėgs, nes jie nesugeba arba tingi sutvarkyt priežastį. O algos gauna virš štukės.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių