Partizanų vadas, įveikęs klastą, šmeižtą ir laiką

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
Amžina šlovė Lietuvos partizanams ir kitiems piliečiams, padėjusiems savo galvas už Lietuvos laisvę... jei nebūtų buvę miško brolių (kaip dar dabar pagarbiai Juos vadina rusai), tai į Lietuvą būtų privežę migrantų žymiai-žymiai daugiau negu jų buvo privežta į Latviją ir Estiją... ir piliečių sudėtis Respublikoje dabar būtų žymiai prastesnė... juk Rusijai reikėjo nutautinti ar bent sutramdyti Pabaltijo valstybių savarankiškumą, o ir laisva erdvė į Kaliningrado sritį buvo labai reikalinga...

Anonimas

Anonimas portretas
apie kokius partizanus čia tauzijat,geriau sakykit,kad tai nacionaliniai banditai,kurie vokiečių laikais šaudė žydus,o tarybiniais metais žudė vaikus,moteris,net senukus

Eduardas

Eduardas portretas
Geriausiu atveju, tai buvo pilietinis karas. Bet, imant jo mastą, vis tik, matyt, tai buvo mažos gyventojų dalies terorizmas daugumos atžvilgiu: kas iš pavydo dėl panos, kas iš keršto už apkarpytą turtą, kas kitokiais asmeniniais motyvais. Bet jų buvo smiltelinė mažuma, lyginant su tais žmonėmis, kurie visiems norėjo geresnio gyvenimo. Tai kas buvo teisus? Na, tikrai ne ramanauskai vanagai ir pelėdos!

Tautkus

Tautkus portretas
Pokariu buvo 1200 švelniai tariant "partizanų", dabar jau gaunasi 50000. Po dvidešimties metų jų turėtų jau būti apie 100 000. Iš kur imti tiek biudžeto lėšų jiems užtikrinti nevisai pelnytas pensijas?

liga

liga portretas
naujos istorijos rasymo pradziamokslis sekmes istorijos perrasytojams

dzukija

dzukija portretas
tais laikais gyvenau lazdijuose, po siai dienai bijau tamsos , bijau tu laiku net prisiminti, siaubas, kaimynas gludejo miske, vakarais islisdavo kaip vilkai, neduok dieve, kas gyveno miestuose , tie nieko nezino kas vyko.....

reikalas rimtas

reikalas rimtas portretas
pagal komentarus ir laikus nelabai jis didvyris

O

O portretas
teisybe dausose

Anima

Anima portretas
Oi dirba stribai ir jų palikuonys.Išsijuosę.Juk nė vienas padorus lietuvis nepasisakys prieš raudonųjų samdinių nukankintą partizanų vadą.Visi partizanus niekinantys,aišku,kas jie.Tik kas laiko juos Lietuvoje?Tikriausiai jie nukriošę seniai,susitepę mūsų kovotojų partizanų krauju.

d

d portretas
vanagas tai teroristas,fasistas ir nusikaltelis

Anonimas

Anonimas portretas
girt visi mandri kai liudininkai kapuose

cituoju

cituoju portretas
cituoju įdomų komentarą: "o aš neičiau į sargybą su tokiu, kuris pričiuptas išduoda savo bendražygius, o kad buvo kankinamas - čia ne pasiteisinimas"

baisu

baisu portretas
mano seneli-verslininka ir mamos broli nuzude pokariu.,net sibiro nereikejo ir visokie prietrankos dabar smeizia,fu,fu

kacapui (žemiau)-

kacapui (žemiau)- portretas
Užsičiaupk niekseli, fašisto putino KGBistines propagandos nuskalbtom varganom smegesnelem. Žinai istorija? NEJUOKINK.

burzuaziniu nacionalistu palikuonis

burzuaziniu nacionalistu palikuonis portretas
isreiskiu nuomone-kazkaip suaktyvejo stribu anuku komentarai.arba istorijos neismanymas. kas kita smeizia atpazinsi is braizo

NA NA

NA NA portretas
apie partizanų veiklą Lietuvoje yra mažai informacijos ,gal todėl dauguma lietuvių juos prisimena tik iš pasakojimų ,kuriuos skleidžia suinteresuoti asmenys ,arba žmonės kurie nukentėjo ,ir nuo rusų ,ir nuo savų ,nuo kgbistų rengiamų provokacijų ,nuo žydų ,kurie su kažkokia iškrypėliška neapykanta žudė Lietuvius ,,_____kodėl ilgą laiką nebuvo afišuojama partizanų veikla ,gal todėl ,kad neužgožtu ,apsišaukėlio nr 1 kgbisto ,dėdulės , kuris veikė stovėdamas po medžiu ir leido pabėgti didžiausiam kriaugeriui dušanskiui ,ir dar su prisigrobtais turtais ,,,sėkmės ,atmintis sugrįžta ,,,

Anonimas

Anonimas portretas
žmogžudys tas partizanas,o tiksliau banditas

Juokas ima-

Juokas ima- portretas
Suknisti kacapai net lietuviskai rašyti vis neišmoksta, tie burliokai is tolo dvokia rusofašizmu. Lengva atskirti tuos trisdešimtrublinius.

Ona

Ona portretas
Mes turim savo didvyri kaip Ramanauska Vanaga kalino jis pareiskima i komjaunima rase, cia musu tautos paziba, protas ir ideja lietuvai.

Minde

Minde portretas
Tai rusams isduoti , isdavikas,o amerikieciams tai didvyris. Na kaip jusu nieko nenusove tie partizanai tai ir didvyriai, .

Pagarba Auksutei Ramanauskaite-Skokauskienei.

Pagarba Auksutei Ramanauskaite-Skokauskienei. portretas
Didžiuokitės savo tėveliu-didvyriu. Visi mąstantys žmonės kartu su Jumis didžiuojasi ir yra dėkingi Jūsų tėveliui ir visiems kitiems partizanams. Stiprybės ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai.

Amžina garbė Lietuvos partizanams

Amžina garbė Lietuvos partizanams portretas
ir amžina gėda Lietuvos išdavikams, kolaborantams. Gaila, bet šitų išdavikų ir kolaborantų dar Lietuvoje liko, jų vaikai taip pat šiandien šmeižia partizanus, apgailėtini jie, nes jiems svarbiau jie patys, neišdrįsta kartu pasmerkti savo artimųjų-išdavikų. Todėl ir ir šiandien išdavikiškai kritikuoja komentaruose. Apgalėtini menkystos.

Aistė

Aistė portretas
E_ R klausiu: o keturiasdešimtųjų raudonąją okupaciją užmiršai? Prisimink, ir rasi paaiškinimą. Nereiks kvailų klausimų uždavinėt.

netikinteis kremliaus propaganda

netikinteis kremliaus propaganda portretas
kaip puola kgbistu sutves palikuonis. .Kiek zmoniu istremta kad nebutu inteligencijos lietuvoj ir pasiturinciu kaimieciu kad pasiimtu ju turta. Daugelis sakys va isvaziavo is lietuvos tiek ir tiek.Kas vaziuoja tai tegul vaziuoja ir taip per gatve negalima pereit nuo masinu. Pries kara daug isvaziavo kai kurie grizo ir mire sibiro gulagose.O kad cia puolantis smeizia ir galvoja patikes ta kremliaus propaganda. .Dirba kremliaus propaganda nori pateisint savo okupacija.

E-R ATSAKYMAS

E-R ATSAKYMAS portretas
1941-1944 vokiečių okupacijos laikotarpiu irgi buvo partizanų.Polikarpas Grybauskas partizanavo ir tik kartais,kaip rašoma, pareidavo pas savo pirmą žmoną. Vieniems netiko vokiečiai,kitiems rusai,o kentėjo paprasti žmonės

Anonimas

Anonimas portretas
apie partizanavimo laikotarpį neparašyta nieko.Nušviesta tik viena gyvenimo pusė.Netik laikraštyje ,bet ir Vikipedijoje nėra.Ieškojau spaudoje-neradau.Suprantama,vadas vadovavo,o nariai vykdė įsakymus.O čia ir nutrūksta informacija.Gyveno miške ,partizanavo-aišku.Partizaninė veikla---?.Nejaugi vadas buvo be pavaldinių,nedavė jokių įstatymų? Skaičiau,kad jam pavaldžiame būryje buvo itin griežta drausmė.Vadas buvo,būrys buvo,drausmingi,o nuveikti darbai?Uogas ir grybus rinko?

Tretine

Tretine portretas
Neapleidžia mintis.o iš jo gyveno.kur gyveno.kas finansavo tiek metų.todel ir kyla daug??????

?

? portretas
Vilniaus kraštas,beveik tuo pačiu metu, buvo okupuotas lenkų 20 metų ,kodėl ten nebuvo partizanų?

Siūlymas

Siūlymas portretas
Gal pradėkim gyventi čia ir dabar. Baisus buvo laikmetis:brolis prieš brolį, sūnus prieš tėvą ar atvirkščiai. Visa tai buvo. Jeigu mes nenustosime ieškoti teisesnių ir švaresnių praeityje, mes niekada neturėsime ateities. Nustokime rietis dėl praeities, pradėkim vieningai dirbti ateičiai. Tai, kas vyksta dabar, mums visiškai nenaudinga,bet labai reikalinga kitiems. Labai liūdna, kad atsirado tiek rėksnių "patriotų", kurie bando pasinaudoti situacija, kad taptų teisesni už visus, patys tikriausi ,,tėvynės patriotai", kurie už sotesnį kąsnį, ilgesnį eurą sugeba tik kiršinti tautą ir trukdyti bent kažkokius pokyčius darantiems.

Visiškai pritariu

Visiškai pritariu portretas
Komentatoriui (-rei) Kuo.. Bet matomai mes nuo pat "išsilaisvinimo" nuo Rusijos imperijos neturėjom kuo pasitikėti.. Netgi aukščiausias valstybės pareigūnas meta pėdas į kitą pasaulio galą,kai jo vadovaujama gimtinė vėl susidūrė akis į akį su okupacijos grėsme.. Kas dėjosi Sausio 13-tąja.. Savo akimis nemačiau,negirdėjau,gimusi aš jau "nepriklausomybės" laikais,tačiau tai dar viena data,kurios mūsų tauta niekada nepamirš. Kad ir kokie buvo tie "miško broliai",faktas lieka faktu,kad partizaniniai karai vyko su tikslu.. vieniems gimti Tėvynės,kitiems - žudyti nieko dėtus kaimo žmones. Tiesos niekada nesužinosime,bet nors gerai,kad yra viena tiesa apie knygnešius - skleisti lietuvybę vaikams,kada "turėjom" surusėti ar sulenkėti. Bet ar istorija nesikartoja,tik kitu kampu? Gėdijamės savo šaknų,priežasčių tam yra,užsienio kalbos mokomos geriau negu gimtoji,tikrai iš "gero" gyvenimo žmonės bėga..Tik ne į miškus,o kitas šalis.. Kurios kažkada buvo Lietuvos priešės.. Lietuvai lemta išnykti?..

faktas

faktas portretas
Ne visi partizanai buvo zudikai, bet visi zudikai tapo partizanais.

TROLIS

TROLIS portretas
nu po komentaru skaitymo viskas aisku griztame i sssr jie mus islaisvino is fasizmo ir dave nepriklausomybe URA

kolegai

kolegai portretas
dabar kaip eurosajungoje mes vadinam taip anksciau spekuliantai ..versininkai ////kgb ..vst///...partizanai..teroristai////

Anonimas

Anonimas portretas
BANDITAS ir liko BANDITU. Miskiniai BANDITAI NUZUDE 60 tukstanciu lietuviu NEKALTU vyru, moteru ir vaiku ir tiktai apie 200 Tarybines Armijos kariu. Uz kokia NEPRIKAUSOMYBE zude lietuvius tie ISGAMOS?

Atsakykite,kas ardo ir griauna valstybę.Tai žydais užleidžia

Atsakykite,kas ardo ir griauna valstybę.Tai žydais užleidžia portretas
Įdomu,kaip būtų jeigu Lietuvos gyventojai panorėtų išeiti tik iš ,,didžiųjų partizanų sureikšminimo ir kėgėbistinių palikuonių disponavimo valstybei,,.Gal mes atsigautume,gal pailsėtume nuo klaikių ,melagingų pasakų.Mūsų senoliai ramiai naktim pradėtų miegoti,nebijotų prisiminti ,kad naktim gali ateiti banditai ir visus išžudyti.Išgirdę sureikšminant šiuos ,,tautos vyrus,,jie prabyla su skausmu,su sopuliu širdį----minėdami ištisas išžudytas šeimas,nukankintus seneliius ir mažamečius kūdikius.Gal p.AUKSUTĖ,galėtų pasakyti,kiek nužudytų tautos žmonių miško brolių ,kas neša už šias aukas atsakomybę.Kodėl tyli p.Burauskaitė,kur dingo Tautos teisuoliai,kodėl nepasako Tiesos.Kodėl mūsų išmintingieji,pirmieji asmenys tyli ir lenda į šešėlį////

Kuo

Kuo portretas
stebiuosi, tai Nepriklausomos Lietuvos žmonių absoliučiu nepasitikėjimu. Viskuo, ką bepaimsi, po kokiuo straipsniu beskaitytumei komentarus. Tai yra baisu, ką davė Nepriklausomybė, tokia apie kurią net mintyse nepagalvojom. O kodėl taip yra? O todėl, kad nuolatos mulkinami zmonės, girdomi vien pažadais, iš kurių lieka šnipštas. Gaila, nes visi protingieji žmonės buvo išvežti ar į Sibirą, ar kitaip sunaikinti, nukankinti. Ir dabar šitiek jaunimo emigravo, visokio ir labai gero ir ne visai. Liko keletas senukų, kuriais atlapa širdim gali pasitikėt. Nieko nemeluos. Kaip yra taip tiesiai, be užuominų pasiaukojančiai viską padarys,papasakos. Lietuvos šimtmetį minėsime, tik prisimenant pokario iškiliuosius žmones, jų kovą, kančias,bet paskutinius 27šimtmečio metus atmintyje lieka daugiau nei tuščia ir nyku. Sunaikinti kaimai, ištuštėję miestai, mokyklos, galo su galu nesuduriančios jaunos šeimos, pensininkai, patyčios, smurtas ir visas kt.blogis.

Kiek tie parazitai miskiniai

Kiek tie parazitai miskiniai portretas
Nuzude Lietuviu, kaimuose ju bijojo ,ne jokie kovotojai o paprasciausi banditeliai o Kai kurie teroristai ,tikri kovotojai savu nezudo ir neterorizuoja istisu kaimu

dzukija

dzukija portretas
buvau vaikas , tais laikais gyvenau lazdiju rajone, dar dabar bijau tamsos, tai nuo misko broliu laiku, neduok dieve kas daresi,

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Atkreipkime dėmesį, Petras Raslanas ir Nachmanas Dušanskis, kurie paminėti straipsnyje buvo Rainių miškelio BUDELIAI. Tai yra jau buvo susitepę Lietuvos žmonių krauju ir pademonstravę savo nežmonišką žiaurumą. O kaip tik A.Ramanauskas - Vanagas ir pateko į BUDELIO N.Dušanskio rankas pirmiausiai. O kokios tautybės buvo N.Dušanskis, kai žiauriai žudė Rainių iškelyje? Ir kaip žinia?, pastarasis užverbavo ir Diedulę - stukačių. Iš komentarų matau, kad kaltinantieji partizanus mažiausiai buvo uolūs kolaborantai mat nemato, kad tarnauja okupantui.

Neanonimas-anonimui

Neanonimas-anonimui portretas
Vien kliedesiai. Krymo gyventojai referendumu pasisakė išeinantys iš fašistinės Ukrainos sudėties ir tai faktas, kurio nepaneigs jokia Lietuvos melo ir isterijos pilna korumpuota prezidentūra, valdžia ir žiniasklaida.

anonimui

anonimui portretas
sakai pasitiksim 100-meti laisvi nuo fasistinio raudonojo kremliaus,bet okupuoti vakarietisko kremliaus ir per sia 30 metu okupacija praradom milijona lietuviu,aisku nesunaikintu,bet ju LIETUVOJE neber ir neaisku ar besugris...

mindė

mindė portretas
Na fašitus kuriuos nuteisė Hagos tribunolas jie žmoniu nežudė jie davė įsąkymus žudyti, tad jei Ramanauskas Vanagas buvo partizanų vadas jis turėtų prisimti atsakomybę už žuvusius nekaltus eilinius gyventojus.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek dar yra okupantu skaliku pasirodo.Kad okupantas savo naikinimo politika tesia tai parodo okupuoto krymo keliamos ir fabrikuojamos bylos..Zmoniu dingimai.O kad Vanaga gerbt reikia jiems kiek imanoma juodint nebutais ivykiais..Kad buvo naikinami okubantu koloborantai tai faktas.O kiek ju dar like?.Gerai kad 100 m pasitiksim laisvi nuo fasistinio raudono kremliaus..

Pokarinis.

Pokarinis. portretas
Papasakosiu viena pavizdi,apie abipusia tiesa.Miske vyrai ruosia del saves kurui malkas,vienas buves misko savininkas,kitas niekada savo misko neturejas.Jiems abiems malku paskyre kolukio eigulys.Tada tos abi personos turejo,kaip ir,titulinius vardus,boze ir muzikas.Taigi boze,uz malkas nieko,o pas muzika nakti atejo is misko.Vot ir isvada.Is kur imti malku,pirkti is buvusio savininko,kazkaip neiseina,nes miskas nebe jo,gal ir neteisinga,bet tokia iseeitis.Dabar kaip man priprasti prie to termino,didvyriai,jei jie nuzude mmano pusbroli,ir jo teva,mano dede.Zinau kad juos apkaltins buvus lietuvos priesais,kad mano tevas nejo i miska,o ejo i kara, aisku ne savo noru.Todel nepykit as juos kitaip vadinti negaliu,jie man panasus,tiek stribai,tiek tie.

23 iam

23 iam portretas
Pats rasai paistalus.. daug kas noretu istrinti ta laikotarpi ir pripratint prie minties kad sovietu okupacija buvo geris.. nepavyks

Klausimas

Klausimas portretas
Ar jūs paskaitę šio straipsnio paistalus, tikite, kad taip ir buvo. Manau, kad melas niekada nebus tiesa.

Karveliui

Karveliui portretas
Nebūna pilietinių karų esant okupacinei kariuomenei.

Karvelis

Karvelis portretas
Tais laikais negyvenome todėl labai aišku, kad tiesos jau niekas niekada nebežinos. O šiaip tai aš manau, kad laikai iki partizanų atsiradimo buvo labai panašūs į šių laikų Lietuvą - vieni mulkino žmones ir taip pralobo, kiti buvo paversti skurdžiais ir nekentė juos apiplėšusiųjų. Tad tikriausiai neapykanta tvyrojo tokia pat kaip ir šiandiena ir tai buvo tiesiog pilietinis karas. Tiesa, su okupavusių sovietų pagalba.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Lietuvą okupuoja alkanų ir nudriskusių azijatų orda , kuri jau 1940 pradėjo tremti į Sibirą nieko nekaltus Lietuvos piliečius . .Visi klausosi Amerikos balso. Ten suteikia viltį kad okupacija neamžina. Kaip turi pasielgti jaunas Lietuvos pilietis , išauklėtas Tėvynės meilės dvasia matydamas ką su jo Tėvyne ir žmonėmis daro okupantai. Natūralu kad jis eina ginti Tėvynės. Reikia būti paskutiniu bukapročiu asilu kad patikėtum Kremliaus pasakomis.Aišku, kovai užsitęsus partizaninis judėjimas išsigimsta.Pažiūrėkime bet kokį filmą- vesterną, liejasi kraujas vardan teisingumo...O čia ar galėjo būti kitaip?

Ona

Ona portretas
Jau vien tai,kad jie pasivadino ne Lietuvos,o miško broliais,rodo,kad ne Lietuva jiems rūpėjo.Bėgo nuo atsakomybės už nekaltai nužudytus žmones,už bendradarbiavimą su fašistais?Tokio gyvenimo būdo negalima vadinti šventais žodžiais KOVA UŽ LIETUVOS LAISVĘ.

kodel

kodel portretas
ponia pamirso pamineti,kad sie metai ne tik jos tevo metais paskelbti,bet ir gerb.zmoniu vienuolio TEVO STANISLOVO metais.Del partizanu kovu yra ivairiu nuomoniu.Skaiciau,kad laipsnius partizanams teike tie patys susirinke vadai-savi saviems,nors jie buvo ir iteisine kazkoki sajudi.Nieko nezinau apie Vanaga,bet daug girdejau apie nuzudytus nekaltus zmones.

pritariu

pritariu portretas
Pirmi į miškus spruko tie, kurie "prie vokiečio" ant rankovių nešiojo baltus raiščius, vėliau prisijungė vengiantys tarnybos ir nenorintys kovoti su naciais, dar vienas kitas pasiklydęs voiečių kareivis ir tiek. Kiek nekaltų žmonių kraujo praliejo, kiek likimų sudaužė, drąsūs buvo žudyti civilius ir naktimis plėšikauti. Taip , buvo ir Lietuvą mylinčių, tik keista ta meilė.

Lietuviu Nacija

Lietuviu Nacija portretas
Siulome surengti tiems tardytojams inkvizicijos parodomojo teismo procesa

ALGIS

ALGIS portretas
Kiek aš pamenu , man virš 70 m , vadnami kovotojai už laivę išėjo į miškus šaudyti tuos , kurie iš jų šeimų atėmė žemę ir kitą turtą ir šaudė iš keršto , o dabar jiems priskiriamos kovos už laisvę .

Com

Com portretas
Visiškai pritariu Anonimui, rašiusiam prieš 2 val. Tokias pačias istorijas girdėjau ne kartą iš senų žmonių, gyvenusių tuo laikotarpiu miškingose vietovėse . O, pasidomėjus, kas ta ponia, kuri dabar viską taip gerai atsimena paaiškėjo : Mat ji buvusi seimo narė ir galimai numato kokias lengvatas sau :).

kazimieras

kazimieras portretas
suprantama Lietuvai reikia didvyrių.Jie reikalingi patrijotiniam aukliėjimui,bet neuzmirskite kad nuo tu divyriu yra dar gyvu žmoniu nuketiejusiu nuoju represiju nekaltatu pralieto lraujo.

idomu

idomu portretas
> Tutnagas Tamsta labai intelektualaus užpakalio. Šiaip, baltaraiščių nacių pakalikų būriai ateinant sovietams pirmieji sulindo į miškus.

Taip E_R

Taip E_R portretas
Keista, vokiecius okupantais nelaike, partizanauti nejo. Sulindo i miskus, tik uzejus rusams.Tai kuo skiriasi viena okupacija nuo kitos, kas paaiskins?

Tutnagas

Tutnagas portretas
Taktiką kurti klonų būrius( stribus) sovietai išrado ir ir išbandė dar vidurinėj azijoj - tarpukaryje. Šlovė Lietuvos Partizanams- 10 metų kovojusiems su raudonuoju maru ko pasekoje vatnikų su lietuviškais pasais Lietuvoje nusėdo tik 15 procentų.

Anonimas

Anonimas portretas
Artūrikas tai pagerintas , ne tik mažo raštingumo , bet ir nepaliestas intelekto.

Arturikas

Arturikas portretas
Sitie vyrai, visada maudysis Sloves ir Garbes Spinduliuose. Ir ju begaliniai drasai ir pasiaukojimui niekada nebus Analogu. Slove ir Garbe ! Misko broliams !

E_R

E_R portretas
Ir nė žodžio apie 1941 -1944 metus! Nejaugi, Lietuvą užgriuvusi vokiečių okupacija, paliko A.Ramanauską eiliniu stebėtoju? NETIKIU!

tai

tai portretas
Vanagas galimai švarus , ko nepasakysi apie daugumą, vien mano senelio kaime kiek žmonių išguldė, o apie plėšikavimus apskritai patylėsiu. Svarbiausia, neteko girdėti, kad būtų išvadavę į Sibirą tremiamus žmones, sunaikinę sąrašus ar panašiai.

Klausimas

Klausimas portretas
Labai daug kalbama apie partizanus, dar vadinamus zaliaisiais, niekas neskelbia, kokius zygdarbius jie nuveike, kiek islaisvino vezanu vezimuose i tremimus savo giminiu ar pazystamu, kiek sustabde traukiniu ir pan. ar tik is pasalu naktimis saude , prievartavo ir niekino jaunas mokytojas, ar kitokias baisybes,kaip dar atsimena senoliai? Kur rasti tokia informacija, ar tik zmoniu atmintyse, kuri nyksta? O kurie prisimena arba tyli, arba tyledami iskeliavo anapilin.Jauniems , kaip mums pirmasis pasaulinis karas, jiems vienodai.Ir dar...o kiek siuo metu gauna valst. pensija(tremtiniu), kurie ten nebuvo, o tariamai rado sarasuose? Kas gali paneigti, kad sarasai saziningi? Koks nuopelnas buti sarase?

Pilietis

Pilietis portretas
Amžina šlovė mūsų partizanams.

Anonimui

Anonimui portretas
Tik visada prisimenam, kaip partizanus vadino ir ką apie juos minėjo tautos sukurtos dainos. Ir vardan ateities neužmirštam, kad tai buvo žiaurūs okupacijos metai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Anonimas - Kauno "vieningu kiauliu" trolis, skleidziantis milicininko visvaldo nuomone?

Anonimas

Anonimas portretas
Prisimenant senų žmonių pasakojimus, partizanai buvo vadinami miškiniais,ir žmonės jų labai bijojo.Egzekucijas surengdavo ir visiškai nekaltiems žmonėms...tereikėjo tik kam nors paskųsti.Taigi laikotarpis,supriešinęs lietuvių tautą,kaip ir atsinaujina...Galgi susitaikykim,ir nevartykim istorinių faktų,o mylėkim savo tėvynę Lietuvą,kurdami geresnę rytdieną.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių