Pareigūnai dar neskelbia, ar V.Naruševičienės dukra gyvena su tėvu

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (VVTAĮT) penktadienį pranešė, kad iš Vokietijos teisingumo ministerijos atėjusiais duomenimis, Violetos Naruševičienės dukra jaučiasi gerai, yra gyva ir sveika. Pranešime teigiama, kad mergaitę aplankė ir su ja bendravo Vokietijos vaiko teisių apsaugos darbuotojos.

VVTAĮT direktorė Odeta Tarvydienė į Vokietiją kreipėsi dar metų pradžioje po to, kai pasklido gandai, jog mergaitė gyvena vaikų globos namuose, o ne su tėvu. Tačiau VVTAĮT neskelbia, o gal ir nebuvo informuota apie tai, kur ir su kuo nepilnametė šiuo metu gyvena. Neaišku, kodėl informacija apie V.Naruševičienės dukrą atsiųsta tik įsikišus Lietuvos Užsienio reikalų mnisterijai (URM).

Iki tol VVTAĮT į Vokietiją šiemet kreipėsi du kartus (vasarį ir balandį), tačiau negavo jokio atsakymo. Todėl pagalbos prašyta iš URM. Ši paprašė tarpininkauti Lietuvos ambasados Vokietijoje.

„Kol kas plačiau nieko pakomentuoti negaliu. Laukiame oficialaus pranešimo. Šią informaciją, kurią paskelbėme, gavome elektroniniu paštu iš Lietuvos ambasados Vokietijoje. Vokietijos teisingumo ministerija informavo Lietuvos ambasadą Vokietijoje, kad mūsų prašymu susisiekta su atsakinga šios šalies vaiko teisių apsaugos tarnyba. Ši tarnyba patvirtino, kad nepilnametė jaučiasi gerai ir yra sveika“, – sakė VVTAĮT direktorė O.Tarvydienė. Vokiečiai patikino, kad nedelsiant bus atsiųstas atsakymo, kuris tikimasi bus išsamesnis, originalas.

Į Vokietiją buvo kreiptasi norint įsitikinti, jog V.Naruševičienės dukra gyvena su tėvu, o ne globos namuose. „Visą platesnę informaciją tikimės rasti tiesioginiame Vokietijos atsakyme“, – kalbėjo tarnybos vadovė.

O.Tarvydienė aiškino, kad jeigu Lietuvos pilietybę turintis vaikas patenka į globos namus kurioje nors Europos Sąjungos šalyje, jos centrinė institucija susisiekia su vaiko kilmės šalimi. „Dar nebuvo tokio atvejo, kad mums nepraneštų“, – tikino direktorė. Susisiekus domimasi, gal yra giminaičių, galinčių perimti vaiko globą.

Dėl V.Naruševičienės dukros Vokietija su VVTAĮT savo iniciatyva niekuomet nebuvo susisiekusi. Ar dėl to būtų galima daryti prielaidą, kad mergaitė neauga vaikų globos namuose? „100 proc. aš garantuoti negaliu, nes nepasitaikė atvejų, kad nepraneštų, jeigu vaikas Europos Sąjungos šalyje netenka tėvų globos“, – teigė O.Tarvydienė.

Trečiadienį Policijos departamentas išplatino pranešimą, kad praėjusį savaitgalį Laimutės Stankūnaitės ir nužudytos jos sesers V.Naruševičienės dukterys bendravo nuotoliniu būdu. Policija neskelbė, kieno pateikta informacija remiamasi, argumentuodama tuo, kad tai susiję su valstybės saugomais asmenimis. Viena valstybės saugomų asmenų yra L.Stankūnaitė.


Šiame straipsnyje: Violeta Naruševičienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

na va

na va portretas
ir norit pasakyt,kad musu valstybei rupi jos pilieciai -vaikai????Neeeeeeeee.Kol neuzlenkia kas nors, sedi uzpakalius prilipde prie kedziu visos tarnybos.

siaubas

siaubas portretas
i gausiausia organizuotu nusikalteliu grupuote Garliavos patvoriniai policija neikimba,nors suduoti smugiai daktariniams,smaugliams,kamuoliniams,agurkiniams.... nusikaltimu sarasas tikrai ispudingas-zmogzudystes,vaiku grobimas,pornografiniu filmuku platinimas,pasipriesinimas policijai,viesosios tvarkos pazeidinejimai ir t.t.Turedami uznugari auksciausiuose valdzios,teisetvarkos organuose jie tiesiog siauteja,itraukdami net psichikos ligonius,vaikus....

Ne pilietis

Ne pilietis portretas
TO SIAUBASU>>>Jei esi mentas arba ožys,tai nelysk į komentarus?Pats tapsi konteineriniu,patvoriniu ar dar panašiai...Linkiu sėkmės.
VISI KOMENTARAI 56
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių