Pamiršo pėsčiuosius? Jie keiksnoja valdžią

TIKSLAS?

TIKSLAS? portretas
ir ne tik, Gaižiūnų,bet ir kitos gatvės BE ŠALIGATVIŲ?Kad greičiau pensininkus ir vaikus visokie BBD SUVAŽINĖTU?

kodėl?

kodėl? portretas
blokuojat komentarų vertinimą

faktai rodo

faktai rodo portretas
naujai išasfaltuota gatvė Kauno viduryje-Gaižiūnų . JOKIŲ ŠALIGATVIŲ,nors netoli MOKYKLA.Jaunimo aikštės gatvė į KTU LICĖJŲ. ŠALIGATVIO NĖRA. O, yra baisus skubėjimas visą Kauną išrausti ir prieš rinkimus ,kaip nors- nekokybiškai užlyginti.Ir tt. Gerbiamieji ,darbus reikia daryti ne rinkimams , o KOKYBIŠKAI.

a

a portretas
Matijošaičio "Kaunas tvarkosi"- tik priešrinkiminis šou. Kodėl Šilainiuiose visos naujai tvarkomos gatvės be šaligatvių? Kaip giliam kaime vaikai vidurio gatve į mokyklas eina. Su tokiu požiūriu niekada tvarka nei Vokietijos nei Skandinavijos nedavysis

kodėl neleidžiama reitinguoti komentarų?

kodėl neleidžiama reitinguoti komentarų? portretas
ar savivaldybė už tai sumokėjo redakcijai ir taip apsidraudė nuo kritikos? Jau ne pirmą kartą tą pastebiu "Kauno dienoje". Vieningų kiaulių savigyros ir nepakantumas menkiausiai kritikai jau užkniso. Gal bent vieną dieną per mėnesį tegu meras ir jo aplinka pavažinėja kvailai "reformuotu" viešuoju transportu ir pavaikšto ištrupėjusiais šaligatviais pvz. kokioje nors Bajorų gatvėje.

X

X portretas
Nebejuokink.... jis nieko nepadare,

>X

>X portretas
todėl kad prie konservų niekas nesipiarino kad Kaunas tvarkosi, nors buvo kapitaliai sutvarkyta ir Savanorių nuokalnė ir pastatytas naujas Panemunės tiltas ir pastatyta Žalgirio arena ir daug kitų darbų. Beje, gatvių tvarkymo sutartis 2013 m pasirašyta su Kauno tiltais irgi Kupčinsko, ne vieningų Kauno tvarkytojų.

X

X portretas
Butent... ko nekelet vejo Kupcinskui karaliaujant tiek metu Kaune? Jis jau seniai turejo galimybe tvarkyt viska! Bet.... O dabar norit ,,lydekai paliepus, man panorejus..." Daugiau patys uzpakalius pajudinkit ir miesto gerove rupinkites. Pamazgas pilat ant mero dabar - reikejo pilt ant Kupcinsko! Prasmirdo konservai... oi prasmirdo... net ir savo liezuviais neuzdengsit.

OoO

OoO portretas
Labai prašyčiau ir Žaliakalnyje esančioje Margio g. policiją pabūdėti. Gatvė kaip ir D kategorijos, o greitis šioje gatvėje kai kurių pravažiuojančių daugiau kaip 50. Pėščiųjų ir motorizuotų priemonių eismas vyksta kartu, šalia gatvės yra darželis, vienas pilietis gatvės pabaigoje turėdamas didelį parką mašinų kartais savo žaisliukais gerokai pavažinėja per greitai.

tiem "Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot" ir''Kaunietis"

tiem "Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot" ir''Kaunietis" portretas
Štai dėl ko konservatoriai prarado rinkėjus. Tik pamazgas mokat pilt. O jūsų kalba kalbant, tai iš konservatorių liko tik konservai ir tie pašvinkę.

na ligoniai

na ligoniai portretas
marš į lauką apsitvarkyt ir apsišluot

klausimuks

klausimuks portretas
kada gi bus sutvarkyta Vejo g. tai atrodo kaip po musio Donbase.Duobes,saligatviu nera.Kaip palija tai nors su valtim plauk.O, beje, kokiai gi istikruju miesto daliai priklauso:Silainiams ar Vilijampolei? Kuri seniunija turi priziuret. Alio,gal atsibusit is letargo miego valdininkeliai ir pradesit dirbt !?

hjhj

hjhj portretas
užtat turėsime dviračių takus, kuriais niekas nevažinės...

Kęstas

Kęstas portretas
Panemunės senelių namai užsitvėrė tvorą, pasididino teritoriją ir neliko kelkraščio, kuriuo buvo galima eiti vaikams į mokyklą. Kodėl miestas negina viešojo intereso? Kokiu pagrindu miškas tampa kažkieno teritorija?

beje

beje portretas
ne visa Pušų gatvė neturi šaligatvio, dalis gatvės.

tam "Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot"

tam "Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot" portretas
dėkavoju,kad Kapupčinskas seime ir turi galimybė toliau nieko neveikt.Nes prie jo buvo galima Kaune filmuot pokarį.Negalvokit, kad tik pirst -ir visos gatvelės bus išasfaltuotos iš karto.

Matilda

Matilda portretas
Oi dar ne viena tokia gatvelė yra.Ligtai atėjo Matijošaitis,mostelėjo burtų lazdele ir po dienos atsirado stebuklų miestas. Kantrybės ponai besinarvuojantys,o jei netinka tai juk dabar šalies sienos atviros,kur tik pageidaujat,ten ir vaziuokit gyvent nieks juk netrukdo,ne sovietų laikai

Ponui Geneviciui

Ponui Geneviciui portretas
Na jei piktas- tai piktas iki galo, ar ne? Kaip kitaip ikasi valdziai, jei ne straipsniais tokiais? Revansas uz Sv Mata? Oi. Lyg pesciuju takeliai su Kupcinsku butu pradinge.....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Juk miesto kiaule po ta gatve nevaiksto, jis vazineja panamera JTV009

Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot

Dėkavokit savo merui, kuri išsirinkot portretas
Aš tai rinkau Andriu Kupčinska, kuris dabar sėdi seime, nes yra seimo narys. O jūs visi rinkot krabą ir jo vieningų kiaulių komandą. Užtai taip ir gaunasi Kaune. Tvarkos iš vis nėra, nors ant kiekvieno kampo stovi krabo išgalvoti ženklai , kad tipo Kaunas tvarkosi. Taip dar nebuvo ir prie rusų tokio bardako.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių