N.Venckienės laimėjimas: byla keliauja į Klaipėdą

Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė civilinę bylą, kurioje teisėja Neringa Venckienė skundžia Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimą vaiko gyvenamąją vietą nustatyti su motina Laimute Stankūnaite, perduoti nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Tai Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė patenkinęs N.Venckienės pareikštą nušalinimą visam Panevėžio apygardos teismui, kuriam buvo paduotas apeliacinis skundas dėl minėto sprendimo, penktadienį pranešė teismo atstovė spaudai.

Ši Lietuvos apeliacinio teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Lietuvos apeliacinio teismo nuomone, vaiko gyvenamosios vietos nustatymo civilinė byla visuomenėje kelia didžiulį susidomėjimą, o pareiškėja N. Venckienė nepasitiki visais Panevėžio apygardos teismo teisėjais.

Todėl teismas mano, kad atsižvelgiant į teisingumo interesus, siekiant užkirsti kelią civilinėje byloje nuolat kelti nepasitikėjimo teismu klausimą, pašalinti bet kokias prielaidas abejonėms dėl bylą nagrinėjančio teisėjo (teisėjų) ir teismo nešališkumo, garantuoti teisės į tinkamą procesą užtikrinimą ir išvengti byloje dalyvaujančių asmenų ar visuomenės galimo nuolatinio Panevėžio apygardos teismo (teisėjų) darbo vertinimo kaip neobjektyvaus ir šališko, byla apeliacine tvarka perduotina nagrinėti kitam tos pačios pakopos teismui.

Be to, Lietuvos apeliacinis teismas mano, kad kuo greitesnis teisinės taikos tarp šalių atkūrimas įmanomas tik perdavus bylą nagrinėti iš teismo, kurio nešališkumu būtų nuolat abejojama, kitam apygardos teismui.

Nušalinimą Panevėžio apygardos teismui N.Venckienė pareiškė teismo posėdyje antradienį.

Savo poziciją ji argumentuoja tuo, kad vadinamoji pedofilijos byla 2010 metų gruodžio pabaigoje buvo perduota nagrinėti iš Panevėžio apygardos teismo Klaipėdos apygardos teismui.

Panevėžio apygardos teismo nesikreipimas į Lietuvos apeliacinį teismą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo civilinės bylos perdavimo kitam teismui, pareiškėjos nuomone, rodo teismo nenuoseklumą ir kelia abejones visų šio teismo teisėjų nešališkumu.

N.Venckienė apskundė pernai gruodžio 16 dieną priimtą Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimą, pagal kurį dukra motinai L.Stankūnaitei turėjo būti perduota ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sprendimo priėmimo, nepaisant to, ar bus paduotas apeliacinis skundas. Teismas taip pat įpareigojo ilginti motinos ir dukros pasimatymų laiką.

L.Stankūnaitė dėl teismo sprendimo įvykdymo yra kreipusis į Kauno antstolę. Tačiau jai įvykdyti teismo sprendimo taip pat nepavyko.


Šiame straipsnyje: KedysVenckienėStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

sss

sss portretas
sunku patiket,kad ir cia klanas nevaldys teisininku.sekmes jums ponia VENSKIENE.mes tikim teisingumu ir galbut sito teismo klanas nevaldys.manyciau,kad protingas poelgis butu isnagrinet baudziamaja byla ir tada nagrinet civiline,tada isivyrautu ir pagarba teisesaugai,o kaltininkai butu nubausti

Chmm

Chmm portretas
Klaipėdoj gal kokie venckų grupiokai ar kursiokai, gal padės...

mmm

mmm portretas
gal kada ivyks teisingumas ir ta "mama" stankunaite leis mergytei ramiai gyventi, nes jai jos nereikejo ir nereikia. Pikta, kad stankunaitei Lietuva tiek islaidauja pinigu, kas ji tokia, ko ji nusipelne, to tikrai nesuprantu, nuo ko, kam kodel ji saugoma,. Man pikta, kad as mokesciu moketoja turiu ja islaikyti....
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių