N.Venckienei bus keliama drausmės byla dėl elgesio Garliavos klinikoje

Teisėjų etikos ir drausmės komisija trečiadienį nusprendė Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei kelti drausmės bylą dėl jos elgesio Garliavos šeimos klinikoje.

„Komisija nusprendė iškelti drausmės bylą N.Venckienei ir svarsto, kad teisėjos elgesys susidariusioje situacijoje Garliavos klinikoje keliais atvejais neatitiko teisėjams keliamų reikalavimų“, – po klausimo svarstymo sakė komisijos pirmininkas Algis Norkūnas.

Pasak jo, N.Venckienė Garliavos šeimos klinikoje nesielgė korektiškai ir mandagiai, nesistengė situacijos išspręsti taikiai.

„Šiuo atveju manome, kad tokių reikalavimų N.Venckienė neatitiko. Tokiu atveju, jei teisėjas panašiai elgiasi, kyla grėsmė, kad nukentės teisėjų, teismų reputacija. Mūsų komisijos išvados yra preliminarios, galutinį sprendimą, ar mūsų prielaidos teisingos, pasakys Teisėjų garbės teismas“, - kalbėjo A.Norkūnas.

Jis neprognozavo, kokią nuobaudą Teisėjų garbės teismas gali siūlyti N.Venckienei.

„Jeigu pažeidimas yra padarytas, teismas sprendžia dėl nuobaudos paskyrimo. Turi būti paskirta atitinkama pažeidimui nuobauda. Be abejo, gali siūlyti šalinti iš darbo priklausomai nuo to, kokia nuobauda, mano, yra tinkama. Švelniausia nuobauda yra pastaba“, – aiškino komisijos pirmininkas.

Parašytas nurodyti N.Venckienės pateiktus argumentus, A.Norkūnas sakė: „Tiesiog žmogus, matyt, vertina, kad tai yra privataus konflikto situacija, kurioje ji deramai elgėsi“.

Šis klausimas nagrinėtas neviešai, nes posėdžio metu buvo aptariami mažametės Drasiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters asmens, sveikatos duomenys.

Jis pridūrė, kad šiuo metu komisija turi dar kelis skundus dėl N.Venckienės elgesio.

„Manome, kad dėl antstolės kreipimosi – ten yra Antstolių rūmų kreipimasis – nagrinėjimas gali vykti artimiausiame posėdyje todėl, kad ten tyrimas jau yra baigtas. O kiti skundai – yra du susiję su teismo sprendimo vykdymo aplinkybėmis – rengiami arba atiduoti tyrimui“, – sakė A.Norkūnas.

Pasak jo, gautas skundas ir dėl viešai N.Venckienės išsakyto raginimo žmonėms patiems vykdyti teisingumą. Komisijos pirmininkas pabrėžė, kad bus tiriamos ir šio teiginio aplinkybės.

Spaudoje buvo skelbiama, kad sausio pradžioje Garliavos šeimos klinikoje N.Venckienė apsilankė su globojama dukterėčia. Ją papiktino medikų atsisakymas vaikui išduoti siuntimą į gydytojų konsultacinę komisiją, kuri esą turėjo išduoti pažymą, jog dėl psichologinės būklės mergaitė negali lankyti mokyklos, jai skirtinas mokymas namuose.

Medikams pareiškus, jog mergaitė sveika, o namuose mokomi tik sunkūs ligoniai, kilo konfliktas. Medikai tvirtino, kad pirmokei liepta įsidėmėti gydytojų veidus, kurie ją esą ketina atiduoti pedofilams.


Šiame straipsnyje: KedysVenckienėStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

paciente

paciente portretas
tai jau eda gyva Neringa, nesigydysiu daugiau Garliavos klinikoje

RASA

RASA portretas
SITAI ISGAMAI SENIAI REIK KELT BAUDZIAMA BYLA UZ ISTATYMU NEVYGDIMA JAU NUO 2011 12 26D, HENDRIKAS DAKTARAS PRAZIOPSOJO BUT PASISAMDES VESKIENE BUTU DABAR LAISVEI O KIENE NE KURIA ZMOGZUDZIU PARTIJA SU KUNIGU PRIESAKI

mama

mama portretas
matosi, kad nori visiskai suzlugdyt Venckiene ir del ko? del stankunaites, kuri taip skriaude mergyte, baisu tiesiog
VISI KOMENTARAI 57
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių