N.Venckienė apskundė Panevėžio apygardos teismo prašymą

Dėl Laimutės Stankūnaitės ir velionio Drąsiaus Kedžio dukros globos kovojanti teisėja Neringa Venckienė Panevėžio apygardos teismui pateikė skundą dėl reikalavimo dar kartą atsiųsti prašymą, kuriame ji norinti nušalinti Kėdainių rajono apylinkės teismą.

Antrą prašymą N.Venckienė specialia nutartimi buvo paprašyta išsiųsti vėliausiai vasario 6 dieną. Pirmame prašyme N.Venckienė prašė nušalinti visą Kėdainių rajono apylinkės teismą, kai šis prieš daugiau nei dvi savaites turėjo pradėti nagrinėti antstolės Sonatos Vaicekauskienės prašymą leisti priverstinai perduoti mergaitę jos motinai L.Stankūnaitei.

Pasak Panevėžio apygardos teismo ryšių su visuomene atstovės Jolitos Gudelienės, prašymą nušalinti visą Kėdainių rajono apylinkės teismą pirmą kartą N.Venckienė į Kėdainius nusiuntė faksu. „Tokia galimybė yra, bet paskui būtina išsiųsti prašymo originalą paštu ar pačiam įteikti teismui. N.Venckienė tvirtina, kad prašymo originalą į Kėdainius išsiuntusi, todėl skundžia Panevėžio apygardos teismą už prašymą tai padaryti pakartotinai“, – aiškino J.Gudelienė.

Panevėžiečiai trečiadienį išsiuntė klausimą kolegoms Kėdainiuose, ar buvo gautas prašymo originalas. Kaip teigė J.Gudelienė, Kėdainių rajono apylinkės teismas nušalinimo klausimą Panevėžiui perdavė  tik turėdami faksimilę.

Sulaukus atsakymo iš Kėdainių ir patikrinus, ar skundas atitinka visus teisinius reikalavimus, jį ilgiausiai tris darbo dienas nagrinės Apeliacinis teismas. Tik po to bus nagrinėjama Kėdainių rajono apylinkės teismo nušalinimo byla.

N.Venckienė nepasitikėjimą Kėdainių rajono apylinkės teismu pareiškė dėl to, kad tas pats teismas priėmė sprendimą perduoti mergaitės globą L.Stankūnaitei, taip pat šis teismas atmetinėjo kitus po sprendimo teiktus jos prašymus.

Antstolė sausio viduryje prašė leisti naudoti teisines priverstines priemones, vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo nutartį priskirti velionio D.Kedžio dukros globą jos motinai L.Stankūnaitei. Antstolė buvo įpareigojusi N.Venckienę gera valia perduoti globotinę motinai gruodžio 30 d. ir sausio 11 d. Abu kartus N.Venckienė globotinės į paskirtą vietą nenuvežė, tvirtindama, kad prieš mergaitę prievartos nenaudos, nes esą ji nenorinti gyventi su motina.

Nutartis dėl mergaitės gyvenamosios vietos priimta gruodžio 16 d. Joje buvo numatytas 14 dienų laikotarpis, per kurį L.Stankūnaitė turėjo ilginti pasimatymus su dukra, kol jie pasieks 6 valandas. Tačiau motina su dukra bendravo ilgiausiai 4 valandas, nes daug pasimatymų neįvykdavo. N.Venckienės teigimu, mergaitė sutikdavo matytis su L.Stankūnaite tik namuose, o į neutralią vietą vykti atsisakydavo.


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitėVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Neringa

Neringa portretas
stiprybes..sveikatos.

max

max portretas
žinoma čekiuko , patvirtinančio , kad išsiuntė originalą , Nerša nepateikė. Tai galimybė dar po mėnesio pareikšti , kad jį pametė ir pareikalauti Lietuvos pašto vadovybės atstatydinimo. Laikykis Kubiliau , Nerša ateina. Po to imsis Seimo - jame liks tik Stoma su Songaila. O jau paskiau imsis EP - ten liks tik Lansbergis.

Diedas

Diedas portretas
NERŠA nebūtu nerša,jei neprikurtu kokia nauja niekšybe.Ji skundu ir intrigu specialistė.
VISI KOMENTARAI 77
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių