Norėjo užsidirbti vestuvėms, įkliuvo pardavinėdamas lenkiškas prekes

 

 

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI), bendradarbiaudama su Kauno miesto valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, atliko operatyvų patikrinimą Kauno rajone, kurio metu nustatytas nelegalios prekybos lenkiškais maisto produktais atvejis.

Anot pranešimo, Kauno AVMI specialistai, tikrindami iš kontroliuojančios institucijos gautą informaciją apie galimai vykdomą nelegalią prekybą lenkiškais maisto produktais, kauniečio namų valdą stebėjo daugiau nei tris valandas. Tuo metu stebimo namo teritorijoje pasirodė Lenkijoje registruotas krovininis automobilis, iš kurio į ūkinį pastatą imti krauti įvairūs mėsos gaminiai.

Patikrinimo metu paaiškėjo, jog Lenkijos pilietis Kauno rajono gyventojui pristatė apie 180 kg mėsos gaminių, o ūkiniame pastate be jų aptikta ir daugiau lenkiškos produkcijos: per pusantros tonos cukraus, virš 400 kg riebalų, per 200 kg sūrio gaminių. Didžiajai daliai sandėliuojamų prekių kaunietis negalėjo pateikti jų įsigijimo dokumentų.

Vyras mokesčių inspekcijos specialistams aiškino, jog prekės pristatytos neva jo asmeniniam naudojimui. Įkliuvęs gyventojas pasakojo, jog dalį jų ketina panaudoti po kelių savaičių įvyksiančioms savo vestuvėms, tačiau galiausiai prisipažino jau pardavęs anksčiau gautų prekių keliems pažįstamiems. Esą taip jis norėjo prisidurti artėjančiai šventei.

„Patikrinimo metu nustatyta, jog gyventojas nėra registravęs individualios veiklos pagal pažymą, taip pat neturi įsigijęs verslo liudijimo, kuris leistų jam verstis prekyba maisto produktais, taigi iš esmės veiklą jis vykdė neteisėtai, neapskaitė gautų pajamų bei nemokėjo jokių mokesčių. Nors teigiama, jog įsigytos prekės naudojamos asmeniniam vartojimui, visgi dideli produkcijos kiekiai verčia tuo abejoti. Vargu, ar per vestuves galima sunaudoti per pusantros tonos cukraus“, – įkliuvusio vyro nuoširdumu abejojo Kauno AVMI viršininkas Gintautas Muznikas, pažymėdamas, jog įtarimus dar labiau sustiprino išaiškėjęs faktas, jog kauniečio motina yra konditerijos gaminių gamyba besiverčiančios įmonės akcininkė.

Atsižvelgus į surinktą informaciją bei kilus pagrįstų įtarimų, jog ūkiniame pastate sandėliuojami dideli kiekiai maisto produktų gali būti naudojami ir minėtos įmonės veikloje, mokesčių administratorius artimiausiu metu priims sprendimą dėl tolimesnių kontrolės veiksmų konditerijos įmonės atžvilgiu. Įkliuvusiam kauniečiui gresia bauda nuo 500 iki 2 tūkst. litų už ūkinės ir komercinės veiklos tvarkos pažeidimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

idomu

idomu portretas
KODEL PAPRASTUS ZMONES BAUDZIA O CIGONAI VISOJE LIETUVOJE CIGARETEMIS PREKIAUJA IR JU NIEKAS NEBAUDZIA

Mustang

Mustang portretas
Nes kiek paskaitai įvairius straipsnius, tai pas mūsų "angelus sargus policninkus" visiškai nebėra žmogiškumo. Taip, būna pasitaiko smulkūs su niekuo nesusiję pažeidimai, bet visi iki vieno tokie žmonės yra laikomi didžiausiais nusikaltėliais. Policininkui užprogramuota - nusižengė=baudžiam. Sakysit taip ir turėtų būt. Nesiginčysiu, bet pasitaiko atvejų kai vien tokio "roboto programavimo" neužtenka, visi juk esam žmonės galų gale..

bnmbncz

bnmbncz portretas
Kodel tokia kaip stankunaite taip operatyviai nesukele itarimu savadavimu ir del galimo Uso santazavimo? juk jos veikla padare daug zalos valstybei ir teisines sistemos prestyzui.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių