N.Baskovas kauniečių širdis privertė plakti stipriau

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusius žiūrovus džiugino auksiniu Rusijos balsu vadinamas dainininkas Nikolajus Baskovas. Atlikėjas pristatė naują programą „Vse cvety“ (Visos gėlės).

N.Baskovas visus tiesiog užbūrė sąmoju ir energija.

Nors į „Žalgirio“ areną susirinko apie 7 tūkstančiai žmonių, atlikėjas stengėsi bendrauti taip, tarsi koncertas vyktų kamerinėje aplinkoje. „Nors jūsų čia daug, dainuoju kiekvienam atskirai“, – prisipažino N.Baskovas ir palinkėjo, kad šis aistringas vakaras pasibaigtų ne mažiau aistringa naktimi.

Energingai bėgiodamas tarp žiūrovų ir į glėbį kraudamas gerbėjų dovanotas gėles, N.Baskovas prasitarė, kad jis neša sėkmę ir laimę. „Kurie prie manęs prisiliečia, tuos aplanko laimė“, – gerbėjams sakė atlikėjas ir leido visiems norintiesiems prie jo prisiliesti.

Gerbėjai N.Baskovui dovanojo ne tik glėbius gėlių, bet ir medaus bei kepuraitę, papuoštą trispalve.

Dainininkui labai patiko karštas publikos priėmimas, todėl jis pasakė, kad Kaune jaučiasi kaip už sienos. Ypač pasisekė pirmoje eilėje sėdinčioms moterims, nes dainininkas kiekvienai asmeniškai pabučiavo į ranką.

Finalinė koncerto daina „Vsie cviety“  nuo ovacijų privertė griaudėti visą „Žalgirio“ areną.

N.Baskovas gimė 1976 m. spalio 15 d. Maskvoje. Vienas populiariausių dainininkų Rusijoje pirmąjį pripažinimą pelnė 1998 m., kai laimėjo jaunųjų dainininkų konkursą, o dar po metų Ispanijoje vykusiame tarptautiniame konkurse „Grande Voce“ jam atiteko antroji premija. Netrukus vos 22 metų sulaukęs jaunuolis sulaukė Didžiojo Rusijos teatro kvietimo dainuoti Lenskio partiją P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“. Tai buvo tikrasis Nikolajaus Baskovo karjeros startas – dainininkas tapo pačiu „jauniausiu Lenskiu“ pasaulinėje operos istorijoje.

2001 m. N.Baskovas sėkmingai baigė kamerinio ir operinio vokalo mokslus Rusijos Muzikos Akademijoje ir įstojo į Valstybinę Maskvos Konservatoriją, kurią baigė aukso medaliu.

Populiarumą už akademinių salių sienų dainininkui atnešė 2000 m. įrašytas kūrinys „Pamiati Karuzo“ (Karuzo atminimui), kuris žaibiškai užkariavo visų Rusijos radijo stočių dainų sąrašus. Išplėtęs savo talento gerbėjų ratą, Nikolajus Baskovas greitai tapo Rusijos estrados žvaigžde Nr. 1.

2000 m. N.Baskovas susitiko su legendine operos soliste Montserrat Caballe surengė visą seriją pasirodymų Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose pasaulio šalyse. Garsioji XX a. operos legenda visiškai pakeitė Nikolajaus Baskovo karjerą, kai pati pasisiūlė jaunąjį dainininką mokyti operos vokalo technikos. N.Baskovas yra vienintelis Montserrat Caballe mokinys pasaulyje. Per savo neilgą karjerą Nikolajus Baskovas įvertintas pačiais aukščiausiais apdovanojimais. Dainininkui yra suteikti „Nusipelniusio Rusijos artisto“ ir „Nusipelniusio liaudies artisto“ artistų vardai.


Šiame straipsnyje: Nikolajus Baskovas

NAUJAUSI KOMENTARAI

ką portretas
glėčiau šiuo klausimu pasakyti - manau, kad Baskovas atliko sąžiningai koncerto programą ir klausytojai liko patenkinti (ne taip, kaip per Smokie koncertą prieš praeitus naujuosius metus, kai bosistas vos ant kojų bepastovėjo - fui)

kaunietė

kaunietė portretas
"Kauno dienai": "Vse cvety" yra ne "Visos spalvos", o "Visos gėlės", jeigu ką... Nes ir dainuojama, kad mylimajai "nuskinsiu visas gėles". Jeigu nemokat rusų kalbos ar nesat girdėję tos dainos, tai prieš rašydami galėjote pasitikslinti.

www

www portretas
Baskovas yra Rusijos liaudes artistas!!!
VISI KOMENTARAI 29
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių