Namų Kauno pakraštyje pardavėjai mausto pirkėjus?

Lorensas

Lorensas portretas
aaaaaaai ir as gerai kad nepirkau ten namo

Kauniete

Kauniete portretas
Ieškant pirkti būsto, teko ne vieną brokerių "company" pažinti. nepatikėsit, bet brokerė Aušra Kučinskienė čia visiškai niekuo dėta. Ji supranta, tiek, kiek statytojas ją informuoja apie statybas. Tačiau, ko ji nesupranta, tuomet nekalba nesąmonių ir siūlo aptarti problemas su Statytoju. Džiaukitės, kad nepapuolėt ant "Elite group company"....va ten, tai ir shudą prakiš...sulėks į objektą visi brokeriai. kurie "alia perka" apžiūrimą būstą ir 'tipo" vykdoma konkurencija, kad pirkėjas greičiau apsispręstų pirkti...yra tikrai gerų brokerių, kurie pataria ir pan. Tik nereikia pasikliauti pirmu pasitaikiusiu Statytoju, o ypač brokeriu......

ALGIS

ALGIS portretas
kADA PAŠALINSIT IŠ EKRAANO ŠITĄ BUNKERINĮ

biznierius aferistas

biznierius aferistas portretas
Buvau ir as tam kvartale ziurejau namus ir vienoj gatves pusej ir kitoj.. argumentai del ko nepirkau: 1. Kelio pagrindas supiltas is malto betono.. ir uzasfaltuotas. taip gali savo kiema isirent, o ne kvartalo gatve. 2. Visi sklypai po vandeniu.. pasodinta zolyte.. o joje 5cm vandens :) 3. Statybos kokybe apgailetina.. pvz pamatai apsiltinti tik tiek kiek matosi 10cm giliau jau putos nera :/ 4. Tie namai kur antro auksto apdaila medinem lentelem padaryta.. tai pvz mediena supelijus, gal neimpregnuota.. 5. Pamaciau, kad statomam name betobuoja grindis priejus ziuriu deda ant grindu 10cm putos,, sako uztenka cia gi geresnes markes dedam :) 6. namu fasadai nebaigti.. stogu parapetai neuadeti.. sienos permirkusios.. Gaila kad nera pas mus institucijos kuri priziuretu.. gintu musu pilieciu interesus.. ne visi gi esam statybininkai.

Gyvenantis 120 km nuo Kauno

Gyvenantis 120 km nuo Kauno portretas
Kazkokia "durnuva" pas jus... Vieni bando "isdurti", kiti jiesko teisybes. Jei pas mus moka pinigus, tai mato ir zino ka perka ir uz ka moka. Tokiu neaiskiu objektu i kuriuos ateityje reikes investuoti begale pinigu, reikia vengti, kilus menkiausiai abejonei, palikti si mikrorajona. Nepamirskit senos patarles, devynis kartus atmatuok, o jau tada kirpk.

irgi is Giraites

irgi is Giraites portretas
A. Kaluina turi daugiausiai geru atsiliepimu, kas liecia statytojus Kauno rajone. Pries perkant reikia pasidometi apie statytoja, bet ne tokiais kanalais kaip cia ;) Skaitau komentarus ir matau, kurie rasyti zmoniu, gyvenanciu tame kvartale, nes pats ten gyvenu ir matau, kad raso teisingai. Tik keista, kad visi tie komentarai turi surinke daugiausia 'dislike'. Turbut straipsnio uzsakovas su buriu draugu stengiasi :) O tiems komentatoriams, kurie lieja neigiamas emocijas ir daro tai nuosirdziai - sveikinu. Neabejoju, kad lygiai taip pat rasete komentarus ir 2009 metais per violetine istorija, nes irgi tikejote viskuo, ka rode televizorius ir rase laikrasciai. O gal net stovejote patvory Garliavoje? :))

ALGIS

ALGIS portretas
Šalinkit šį baisų veidą iš ekrano ,kai palieku įjungęs kompą su šią nuotrauką ,bute dingsta pelės ir kandys o pamatę vaikai pradeda verkti .

Azia

Azia portretas
pritariu Afro. lietuviai saziningiausi zmones pasaulyje ir tuo garsina Lietuva.

Aušra Kučinskienė

Aušra Kučinskienė portretas
Gerb. Diana Krapavickaite “žurnaliste” Pardavinėju šiuos namus ir nereikia peizėti, jog agentė siunčia švelnius pablevyzgojimus (taip kaip Jūs paminėjote savo BLEVYZGU straipsnyje) Agentė siunčia konkrečia sutarti būsimam Pirkėjui su konkrečiu aprašymu, ka būsimas Pirkėjas perka ir ka uź ta kainas gauna. Viskas yra aišku ir konkretu ir nėra jokiu paslėptu dalyku! Dar TYČIA neparašėte, kad namai jau turi sutartis su visom paslaugas teikiančiom įmonėm t.y. Kauno vandenys, eso ir t.t. Dar TYČIA nepaminėjote, kad Aroniju g., kuri yra pravažiuojama, yra 2014m. perduota Kauno r., Užliedžiu seniūnijai, kuri apmoka už šios gatvės apšvietima ir JOKIU RINKLIAVU UŽ GATVĖS ŠVIESA NIEKAS NERENKA! Ši informacija yra visiems prieinama ir vieša - tereikia pasiskambinti seniūnui. Menkinate žurnalistu profesija rašydama melaginga, šmeižianti straipsni!

Afro

Afro portretas
Is kur tokiu nesaziningu randasi... Kaip zeme nesioja tokius

don Ramon

don Ramon portretas
Kur jūs matote namus Kauno pakraštyje? Tai ne namai, o elementarios dėžės, kurios yra trumpalaikės - nei kokybės, nei dizaino. O ir tie rajonai miesteliu taps ne anksčiau kaip po 50 metų. Tik lengvatikiai, per stebūklą gavę pinigų juos perka. Į juos reikės sukišti dar milžiniškus pinigus, bet gerais jie netaps niekada. Bet kvailių visada buvo, o šiandiena jų dar daugiau. Protingi žmonės perka namelius mieste, juos nusigriauna ir perstato kokybiškais. Bet kvailių argi gaila?

Qupriukas

Qupriukas portretas
Geriausi namai tai vytenuose. Pirkut vytenuose nieis nemeluoja teb

Erlandas

Erlandas portretas
Gerai, kad yra nenuleidžiančių rankas. Nes tokie "Vystytojai" jau per daug žmonių nuskriaudė.

007

007 portretas
Gerai, kad viesinat tokius. Maziau zmoniu papuls i zabangas.

Rapolas

Rapolas portretas
Na bet ir agentę pasisamdęs, jei jau elementariai nesugeba paaiškinti. Arba ten tikrai tragedija yra iš foto su teinkelėmis nieko gero nematyti, baisus vaizdas, o kaip tada grindys stogas tai kas nesimato? Haltura fufla sustumtas....

Vytautas R.

Vytautas R. portretas
Palaukit palaukit, KARMA dar tars savo žodį. Lazda visada turi du galus.

LEGEZO

LEGEZO portretas
AJAJAJ geda peleda. Labai idomu kaip tas ponulis mokescius susimoka. Prasiaiskins institucijos tikiuosi. Kiek galima lipti zmogeliams ant galvos!

Titas

Titas portretas
Statytojas viska teisingai daro, kiekvienas nori pirkti- parduoti ir uzdirbti. Kiekvienoje statyboje gali būti neatitikimu, tai yra normalu ir suprantama. Čia yra tikrai minimalios klaidos už kurias negalima teisti statytojo. Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose, patikėkite, yra tikrai daug blogesniu variantu. Nebutina pasirinkti viena statytoja ir ji šmeižti. Mano manymu, kotedžai yra geroje Kauno vietoje, statytojas užsiema šia veikla jau nebe pirmus metus, jis yra sėkmingas pardavėjas, ir linkiu jam sekmės toliau, o šmeižiantiems patarčiau susilaikyti, nes čia yra viskas proto ribose. Visiems reikia gyventi.

ALGIS

ALGIS portretas
Tai šitam tipui , kuris nuotraukoje , kasamas bunkeris Lukiškių aikštėje .

man tai tik smalsu

man tai tik smalsu portretas
kodėl namui garantija duodama tik 5 metams? Perkamas namas ilgam, kad užtektu ir pačiam ir vaikų vaikam, o ne keliems metams. Vadinasi ir garantija turėtų būti bent ketvirčiui amžiaus

Anonimas

Anonimas portretas
Eiline statybininku veikla

Anonimas

Anonimas portretas
Buvau ir as pasidairyt kotedzu, bet begant laikui labai jau kainas kelia buvo 93000 eur o dabar jau 96000euru. Ir be to prasiau kad atsiustu dokumentus i pasta tai ir nieko is agenturos nesulaukiau.

kaunietis

kaunietis portretas
Sveiki, na panasu kad zurnalistas arba jaunas ir jam numete kaula (sia istorija) ir jis visaip bando apgrauzti aplaizyti kaip mokesi studijuodamas... Nera cia jokio skandalo ir apgavysciu.. Tai normalus klausimai ir bedos su kuriomis kiekvienas susiduria statydamas nama... O kvartlas isties vientisas ir palyginus normalus lyginant su kitais kauno naujais kvartalais (sedevrais). Sekmes statytojui o zurnalistui linkiu energija skirti ten kur isties verta

Na ka cia tauzijat

Na ka cia tauzijat portretas
apipist tai siais laikais ne griekas

Vajetau jetau.. dievuleli

Vajetau jetau.. dievuleli portretas
Ale kokia barzdele.. Pabruzinciau..

Kaunietis

Kaunietis portretas
Statytojas jau antra para nemiega ir vietoj to, kad i veidrodi pasiziuretu, kaltu iesko komentuodamas:), o kad trys klaidos viename sakinyje, tai cia, turbut, iprasta:)

Praeivis

Praeivis portretas
Ir kaip čia Statytojas nepavargsta tiek komentarų rašydamas?

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno vandenis 12 metu naudojasi privačiais tinklais pardavinėdami vandenį, nuotekas gyventojams o tinklų savininkams spjauna į veidą su pačiu administracijos direktoriumi priešakį nors visada buvo kalbama apie tinklų, gatvių išpirkimą. Šiandien jau 10 metu galiojantis įstatymas, kad geremo vandens tiekėjas privalo išpirkti iš sąvininkų tinklus nevykdomas pačių valdiskų institucijų visoje lietuvoje aūūū Martynai kreipkis duosiu darbo, bet tu juk is kauno dienos vežimo o jis rieda su savivaldybe viena kryptimi juk prieš darbdavį neburnosi. tai tiek tos tavo "TIESOS"samdytas kazokėli.

SK

SK portretas
Labai gudrus tas" Martynas" kazkieno samdytas bernelis ir įnoringai sukurta pasakele apie blogus statytojus ir gerus pirkėjus bei valdininkus kurie rupinsis gatvėmis, apšvietimais pastatytais už statytojų pinigus, komunikacijas kurios bus perimtos už vieną eurą i Kauno vandenų balansą ir visą kitą infrastruktūrą kurią turi padaryti statytojas ir perduoti kazkam tai neatlygintinai. O del gatvių tai jos privacioje zemėje buna privačios ir bet kuris statytojas jas mielai parduotu gyventojams už likutinę vertę tik kažkodęl tie martynai jų neperka miestas neprisiima tai ir lieki kaip kate su pusle ir žemes mokesčiais. Čia labai didelė tema kaip zemės ūkio žemė virsta brangia miesto žeme mokestine prasme miestui neinvestuojant ne vieno euro pasiknisk kitoj vietoj Martynai.

As

As portretas
Grynai uzsakytas straipsnis, kiek zinau namai geri, bet uz toki smeizta siulyciau statytojui paduoti ta martyneli (zinova) i teisma.

pamokslas

pamokslas portretas
Kas ruošiatės ten pirkti, veskitės statybininką, kuris turi kvalifikaciją.

iš Giraitės

iš Giraitės portretas
Komentatoriui - "Ne tau, Martynai, mėlynas dangus" Ką reiškia statytojui nekainavo? Statytojas savo investuotus pinigus atsiėmė parduodamas kotedžus ir butus toli gražu nemažiausia kaina rinkoje. Dėl to tą kainą žmonės ir mokėjo, kad turėtų asfaltuotą kelią, apšviestą gatvę ir tą išreklamuotą krepšinio aikštelę. Visą tai buvo pristatoma kiekvienam perkančiajam (ir panašu, kad iki šiol taip daroma) kaip į būsto kainą įskaičiuotą šio kvartalo privalumą. Dabar jau kalbama apie kažkokį mistinį atsipirkimą statytojui? Kodėl apie kažkokį atsipirkimą nešnekama parduodant būstą? Kodėl statytojas iki šiol gatvės neperduoda savivaldybės žinion? Ar čia dar laukia gyventojų dar vienas siurprizas apie kažkokią būsimą statytojo įmonę kuri "administruos" tas gatveles rinkdama už nieką iš gyventojų pinigus??? p.s. vaikų žaidimų aikštelė buvo įrengta pačių gyventojų asmeninėmis lėšomis, todėl ji ir yra rakinama, kad galėtų naudotis tie kas prisidėjo ją įrengiant.

To foto ekspertui

To foto ekspertui portretas
Tai gal pasimk metra ir pamatuok vietoj?? Dar tokio negirdejau kad is foto centimetrus nustato :DDD Ar cia statytojas komentarus raso? :D kepure dega?? Aisku kad straipsni kazkas uzsake, bet kad chalturkem stambiu mastu uzsemat tai faktas. O jai cia centimetrus ekspertuoja ne statytojas, tai prasom pirkit uzgrius ant galvos gal viena diena tie namai. Pamata jai auksti mazini ir stori reikia det atitinkama armatura storio, kitas dalykas ziedas tarp aukstu turi but is betono o ne is trinkeliu kazkokiu, ziedo paskirtis yra isskirstyti apkrova tolygiai visam namui, ir sujungti mura i viena jungini, vientisa struktura betono leidzia ta padaryti, trinkeles yra atskiri junginiai jos tokio efekto nepadaro. Ne vienam namui issizerge sienos kai nebuvo gb ziedo. Pats ziedas visais laikais budavo 20cm aukscio, siuolaikiniai statytojai ant pardavimo isrado 10cm ziedus. Viskas daroma todel kad reikia maziau armaturos ir betono ir plius viena lenta prisukai nereik klojiniu darytis ziedui

Kaunietis

Kaunietis portretas
Siulau pamokyti tokius sukcius, kurie naudojasi zmoniu patiklumu, skelbti kuo placiau tokia informacija, nepagaileti skelbimu kabinti kur tik galima statomuose rajonuose, dalintis visiems informacija, suburti iniciatyvibne grupe, keletui zmoniu, daryti vaizdo ir garso irasus su statybininkais ir ja dalintis soc, tinkluose. Yra nukelnteje ir mano gimines , statesi nama kvartale, gerai kad laiku atsisake sklypio ir net turejo finansiniu nuostoliu, bet po to suzinojo kad ten daug kas kovoja jau 3 metus del defektu ir blogu sutarciu del infosrtukturos, Bukime atidus, ir ne vieni tai darykite, darykite kuo dauygiau zmoniu, kurie esate nukenteje nuo melo ir pazadu del norimo isigyti namo.

To statybininkas

To statybininkas portretas
Nevaizduok cia suprantancio net is nuotraukos matyti, kad pamatas ne 40*20, net atkasineti nereikia.

Statybininkas

Statybininkas portretas
Vietoj g/b ziedo trinkeles???? :DDDD Tokio briedo nemates per gyvenima, tik tam kvartale. Pamatas 40cmx20cm namo kuris yra dvieju aukstu, pamatelis kai tvoros realiai cia... Polistirolas lenkiskas... Cerpeles vel neaiskios kilmes... Reziume viskas ispiginta iki beprotybes. O kaina kaio uz kokybiskus pastatus. Kas perka akimis tas tegul perka, kas kazkiek supranta gyvenime nepirks....

Satatybininkas

Satatybininkas portretas
Is bet ko varske isspausim.. O zmogeliai jus lochai, norit pirkit ir neverkit, nenorit nepirkit, vis tiek atsiras kas pirks.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi gudragalviai, apipist pirmi..

Ne tau, Martynai, mėlynas dangus

Ne tau, Martynai, mėlynas dangus portretas
Gerai, Martynai, kad ir nepirkot. Nes jei būtumėt nusipirkęs, tada žiemą kiekvieną savaitę skųstumėtės merui, kad gatvės nenukasė (nes gi miestui perduota, tai miestas privalo ne tik už apšvietimą privačiam kvartale mokėt, bet ir sniegą nukast, lapus rudenį sugrėbt). Kaip ten Martynas sakė? "Netiesiogiai apmokestinamas kelias į namus"? Negi Jūs, Martynai, galvojate, kad vystytojui žemė, kurioje įrengiama gatvė, nieko nekainavo? Ir asfaltas nemokamas pats išsiasfaltavo, ir tinklai patys nusitiesė? Tai įprasta praktika-pirkti sklypą ir dalį gatvės/ tinklų. Arba tapti akcininku specialiai gatvės priežiūrai įsteigtos bendrovės, kuriai kas mėnesį visi bendrasavininkai moka už valymą, apšvietimą, net vaikų žaidimo aikštelės įrengimą. Nenorit mokėt, taupykite, kaip jau ansčiau kažkas rašė :) Bet net daugiabutyje reikia mokèti už bendras namo konstrukcijas ir bendro kiemo valymą :)

Peleda Martynui

Peleda Martynui portretas
Teisingai, Martynai, as irgi nenoriu niekam nieko moketi, todel gyvenu daugiaaukstyje 2 kambariuky. Ir mano kaimynai nenorejo niekam nieko moketi, todel nerenovuotas daugiaaukstis... o vat mano brolis, jis dirba, uzdirba, pirko nama panasaus tipo kvartale (medeinoje) ir jau 7 metus gyvena grazioje aplinkoje, su fainais kaimynais, moka maziau nei as už 2 kambariu buta nerenovuotame daugiaaukstyje. O mes, Martynai, gyvenkime ir taupykime, taupykime..

Virgis Dijanai

Virgis Dijanai portretas
Dijana pagalvok logiškai pradedi statyt nama ar atsiveži trinkeles iš karto , kol statybos nebaiktos trinkeliu niekas i objiektus neatsiveža . Manau jums kaip žurnalistei statybu eiga nelabai žinoma ,manau jums sumoka kažkas o jus ka reikia ir parašot

Dianai Krapavickaitei

Dianai Krapavickaitei portretas
Jeigu norite rimto tyrimo tai galite pasidometi Kaliunos statomu namu Naujasodzio politechnikos g. Ar nebus ten PVMo grobstymo atveju ir pan.

Virgis

Virgis portretas
Paskaičiau komentarus rašo tipo Giraitės gyventojas kaip ten blogai kaip blogai , Kokiu asilu Giraitės gyvetoju reikia būti kad toki breda rašyt ,žinau visa Giraite kiekviena gatvele , nėi vienas statytojas nepadares tiek kiek tam kvartale , parodykit man dar viena kvartaliuka kur įra irenkta guminė krepšinio aikštelė ,vaiku žaidimo aikštelė viskas būtų aptverta , kur sudėti šlakbaumai , ir visur išeksvatuoti keliai visur sudėti borteliai , o kaip žmogus stato tai pasiimi žmogu suprantanti apie statybas atsiveži i kvartala ir tau suprantantis žmogus apie statybas patars ar pirkt pastatyta nama ar kotedža ar ne . Netikiu kad kažkoks Marynas ar Bronius kažka pamates negero puls rašyti tokius straipsnius ir iš kur tam pirkėjui martynui žinot apie sklypu pirkima iš ko pirko ir kaip pirko kaip buvo atsiskaityta i tt, manau kad straipsi sukurpė kažkas kam reikėjo apšmeišti ta žmogeli kuris stato .Paskaitykit atidžiai straipsni ir pamastykit iž kur pirkėjas tiek visko žino : )

HH

HH portretas
Čia tas "gyventojas"apsiženys su savo pastatais po tokių pastebėjimų.

Marius

Marius portretas
Graudu žiūrėti į statytojo bandymus išsisukti rašinėjant vienodus komentarus :) Būtų normalus ir neturėtų ko slėpti būtų viską paaiškinęs žurnalistei ir žmogui. Kai aš ieškojau būsto tai teko su tokiais susidurti, jei skiedžia, seka pasakas ir nieko negali pateikti kas patvirtintų jų žodžius, tai iš karto kvepia negerumais. Ir jokie ale "dar vieni gyventojai" iš nepastatyto kvartalo šito nepakeis.

dar vienas gyventojas

dar vienas gyventojas portretas
aik tu sau kokia pilnatis.. :D

Baubas

Baubas portretas
Tipiniam pirkėjui perkant būstą, vienintelis pasirinkimo kriterijus yra kaina, tai vystytojai į tai ir orietuojasi. Kodėl kai perkat automobilį už keletą tūkstančių, tikrinat jo istoriją, vežat į servisus, o kai perkat būstą , pasikliaunate tik vystytojų pasakomis ir savo nuojauta...

As

As portretas
Lietuvoj dvi religijos kur visi supranta tai statyba ir krepsinis slykstu skaityt vejus kazkokius kai nesamones klausineja tai nelabai ka buna ir atsakyt i tai

iš Giraitės

iš Giraitės portretas
"gyventojui" ir "komentatoriui" - irgi gyvename, nesiplėsiu, tačiau straipsnyje pateikta info teisinga...

Anonimas

Anonimas portretas
pirkom miesto teritorijoje,zadejo aukso kalnus- kaip bus gerai.O nespėjo pastatyti lietvamzdžiai nukrito,pertvarke kitaip tai dabar ant sienu lyja nes rinos per mazos ,jei didesnis lietus nespeja nubegti.Langai sudeti su baisiausiais defektais-matyt prie sienu neapsiltinti,apacioje sukalinėti vinimis,net kieme blogai sudėtos plyteles,nes pilnai stovi ant plyteliu vanduo.Abu namo stogo galai buvo atplėsti vėjo,bet pardavejas net nesiteikė atsiprasyti uz nekokybiskaus darbus.O statybos inspekcijos darbuotojai visiskai nekreipia dėmesio i pirkėju skundus tik atsirasineja popieriukais.Darbus atlikineja privatininkai,kazin kiek ten ju turi kvalifikacija atliekamiems darbams.

Nukentejus šeima

Nukentejus šeima portretas
Pagaliau kazkas išdrįso šita sukčių pakelti į viešumą .Uzteks dangstytis po garbingo verslininko kauke ir laikas parodyti tikra savo veidą . Tikėkimės kad daugiau šeimų atsilieps ir teisingumas bus įvykdytas . O ką veikia mokesčių inspekcija ir kitos instancijos kaip statybų inspekcija? Tegul jie taip pasidomi mūsų gerbiamo kaimyno verslu!

Bekite nuo sio statyojo !

Bekite nuo sio statyojo ! portretas
Visiems kurie domisi sio statytojo namais, tai rekomentuoju APLENKTI sia vieta. Asmeniskai buvau apziureti statomu namu. Pirmas dalykas krite i akis taip pat paminetas ir straipsnyje: "kotedžo viduje Martynui į akis krito, kad palubėje matėsi viena juosta virš keraminių blokelių sumūrytų lauko trinkelių." Tas kas nesupranta paaiskinu: Pirmo auksto "vainikas" turi buti islietas is betono ir ant jo dedamos perdangos plokstes. Taciau sis statytojas pasistenge "pagudrauti". Vietoj "vainiko" isliejimo imurijo lauko trinkeles ir ant jos padejo perdangos plokstes. Gerb. Statytojau, jus tikrai manot kad su tokiu sudu eisit toliau ? Sis straipsnis puikia atspindi ir atskleidzia sio statytojo aferas. Sekmes islipankt is sio liuno. Reputacijos jau nesusigrazinsite.

liux

liux portretas
O va kaip tik derinom vaziuoti apziureti :D ir kaip tycia pamaciau straipsni. O kadangi komentaruose skirtingi vardai o rasymo stilius apie uzpirkta straipsni tas pats, manau kad pats pardavejas raso tai tikrai apvaziuosiu ratu aplinkui :D Aciu portalui kad nereiks man laiko gaisti ;)

išvada

išvada portretas
Kad vienas ir tas pats komentuotojas rašinėja, kad straipsnis užsakytas ir jis nesupranta apie ką eina kalba (beraštis). Tokie beraščiai paskui reikalauja, kad savivaldybė už viską atsakytų. Vadinasi, pirkėjas teisus. Šaunuolis.

gyventojas

gyventojas portretas
Apie ka si rasliava ? Gyvename puikiai, visi darbai padaryti, kvartalas pavyzdinis. Straipsnis uzsakytas, geda laikrasciui ir zurnalistei !!!! Nera cia daugiau ka kuomentuot.

Zose

Zose portretas
Ta pati galima pasakyti ir apie dar viena vystytoja, Dariu Ramanauska kuris tokiu pat budu apgaudineja pirkejus . Pirkejas isigijes buta kotedzo tipo name tampa bendrasavininkiu turto ikaitu. Sis pilietis parduoda butus Najakuriu g. , Tvirtoves al Kauno mieste ,Slenio g.Domeikavoje ir Vandziogalos g. Sargenuose. Todel pasidomekite, pries pirkdami, visas pirkimo salygas. Galite netgi nusipirkti laiptine (jei gyvenate antrame ar aukstesneme aukste), kuria teks patiems ir susiremontuoti.

Komentatorius

Komentatorius portretas
Rajono privalumai: Slagbaumas, asfaltuotos gatves, gatviu apsvietimas , visos komunikacijos miesto, vaiku zaidimo ir krepsinio aikstele. Trukumai: Neadekvatus pirkejai vaikstantys kartu su zurnalistais

Ale kokie grazus

Ale kokie grazus portretas
Barzdoti lituviai :) :) :)

gyvename

gyvename portretas
viskuo patenkinti, ,nes zinodami VISAS TAS "statybinyku"afioras pirkom keliu desetku metu statybos gyvenama nama kauno pakrasty su visom komunikacijom,infrastruktura irt.t...pasidarem euroremonta pagal SAVO NORUS.....tikimes ir toliau BE NERVU=LIGU pragyventi ramu gyvenima Lietuvoje.....ir SAVO jaukiuose namuose!

Nesusipratimas

Nesusipratimas portretas
Savininkas kazko nepaaiskino tai pirkejas apvare sudais visa kvartala. Ar as vienas taip supratau? Tai gal pirkejas neadekvatus buvo, kad niekas su juo nekalbejo?

jonas

jonas portretas
pazystu sita aferista

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
as tai supratau tai kad ka be pirksi ar tikrinsi vistiek busi isdurtas Isvada jei gali DABAR NEPIRK

Gyventojas

Gyventojas portretas
Žmones , nepakliūt į šito aferisto pinkles.Kai pirkome nekilnojamą turtą tai mums papasakojo gražia amerikietiško pyrago istorija.Pinigus paėmė nesidrovėdamas taip pat. Darbai deja taip ir liko nepabaigti o tik gražus pažadai diena is dienos. Dabar ponas statybinkas net nesiteikia kalbėti su žmonėmis ir visas problemas nukreipia į savo verslo partnerį Šarūną ! Ką mums dabar daryti kai likom taip apgauti,pardavėm butą , pasiemem didele paskola kad galėtume įgyvendinti savo svajone- tureti savo nuosava namą ! Deja, likom su nebaigtom statybom, krūva neaiškumų dokumentuose ir milžiniška paskola! Turim du mažamečius vaikus ir labai pergyvenam kad netektų viena diena išsikraustyti nenumatytam laikui kol ponas statybininkas teiksis pabaigt savo darbus kad vaikai galetu drąsiai žaist kieme nebijant dėl jų gerovės ir sveikatos . Tikiuosi statybos partneriai ramiai miega ir sąžinės jiems negraužia tokie dalykai! Labai džiaugiuosi kad pagaliau kazkas išdrįso parasyti tokį straipsnį !

senelė

senelė portretas
Popierinis banditizmas klesti ir yra sudėtingesnis nei paprastasis ( dėjo į galvą - pasiėmė pinigus).

PRIES PIRKDAMAS

PRIES PIRKDAMAS portretas
tokiems kaip sio straipsnio autorius turetumete zemai zemai nulenkti galvas uz nesavanaude ir savalaike informacija.O labai ''protingiems''linkiu kuo greiciau nusipirkti ta ''daigta''.

Vidas

Vidas portretas
Bet jų tai legalus sukčiavimas.Kodel niekas nesiima priemonių?O gal vėl tie patis otkatai?

Gyventojas

Gyventojas portretas
Jeigu visi taip statytu kaip A.Kaluina tai problemu išvis nebūtu, gatvės gražios, asfaltuotos, plačios, šaligatviai, Led apšvietimas, drenažai, Kiek iš Jūsu gali tuo pasigirt? Ten beveik visi namai be skelbimu parsiduoda, tik per rekomendacinas. Užsakytas straipsnis, kažkam pavydas šikna drasko.

ALGIS

ALGIS portretas
Šitas matyt tik iš bunkerio išlindęs

Zinantis

Zinantis portretas
Rajonas superinis, viskas yra ir jokiu problemu. Greiciausiai straipsniukas uzsakytas. Gal kam pavydas? Tai ir uzsake uz kelis grasius straipsni, nes perskaicius net nesuprasi kas negerai tik kazkoie pasvaiciojimai

Algimantas

Algimantas portretas
Kodėl tiek negerovių Kauno rajone? Kur žiūri valdžia, kodėl pati nekelia problemų, bet tik giriasi apie nuveiktus darbus.

Julius

Julius portretas
KUR ŽIŪRI Kauno rajono valdžia? Manau, apgaudinėja žmones įmonės, kurios priklauso Kauno rajono savivaldybei.

MISTER X.

MISTER X. portretas
kas antras verslininkas-statybininkas aferistas,ypac kaune.Teko susidurti

šiaip

šiaip portretas
Pardavėjai galėtų nesivargint ir komentarų nerašinėt. Žmogus parašė konkrečiai apie viską, tiesiai į 10. Nereikia apgaudinėti pirkėjų. Jei pirkėjas klausia konkrečiai, konkrečiai jam turi būt atsakyta, o notarai tikrai nėra užversti darbais, jie ima pinigus už kiekvieną krustelėjimą. Buvo rašyta, kad patys suinteresuoti turėti kuo daugiau klientų. Kiekvienas agentas veda pas savą notarą, o notaras už tai yra labai dėkingas. Nepūskit miglos, NT vystytojai.

namas

namas portretas
tik pavadinimas ten barskuciai prisglausi prie sienos ir skile sako varnenai lizdus susisuka sienose

gyventojas

gyventojas portretas
matyt kažkam Giraitėj pardavimai neina, kad tokias nesamones rašinėja :)) o žurnalistai galėtų normaliai pasiaiškint prieš pilant šūdą. klausimas apie nieką, ir atsakymai apie nieką. Komunikacijos yra, veikia, (miesto vandentiekis, kanalizacija, dujos, elektra), gatvės asfaltuotos, šviestuvai pastatyti. gatvės priduotos seniūnijom. jos ir moka už elektrą. nuvažiuokit į Romainius, vadinamus Vijukus. pamatysit kaip ten žmonės gyvena. asfalto jei nėra- tai niekada ir nebus, kaip ir apšvietimo - nes gyventojai niekada tarpusavy nesusitars. dėl įvažiavimo į Kauno miesto teritoriją per rajone esančią gatvę - tai pasidomėkit urbanistikos skyriui - kaip gatves planavo. dar į Užliedžius užsukit, kur kas keturis namus įmonė užbankrotinama. va tada nereiks verkt. tarp kitko, žmogeliui kuris galvodamas pasirašyt avansinę reikalavo notarinės, patarčiau pas daktarą nueit. per tokius interesantus notarai neturėtų kada galvos pakelt :)) tie kas norėjo, viską išsiaiškino susiderėjo ir laimingai gyvena

ačiū

ačiū portretas
Išsamus straipsnis, kaip nebūti apgautam. Daugiau tokių šviečiamųjų straipsnių. Nes perka žmonės vizijas, paskui tikisi ir darželių, ir mokyklų, ir viešojo transporto, ir geros gyvenimo kokybės gerame name.

Jei Kauno rajonas

Jei Kauno rajonas portretas
Tai neturi kilt klausimu, kodel ne Kaunas

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
O ko jus cia tikejotes?Cia dar ne visos problemos,kitos pasirodys apsigivenus

Vragas zmogui kur nera jokios atsakomybes valdzios.

Vragas zmogui kur nera jokios atsakomybes valdzios. portretas
Kodel vis pirkejas? Juk turi buti ir statybu priziuretojas ir ivairios instancijos kurios uz nekokybe turi atsakyti.Ka as tuose reikaluose nenusimamantis galiu pareikalauti.Visi tie inspektoriai tik formaliai,o ne uz ka neatsako.

Meras su savo valdininkais turi atsakyti.

Meras su savo valdininkais turi atsakyti. portretas
Savivaldybe turetu isduodant leidima ipareigoti statytoja teikti isamia informacija ir uz ivairius statybu trukumus,uz neinformuota klienta nesti atsakomybe kur jis bebutu.O dabar stato bele kaip.Pastate pareiskia bankrota ir isteigia kita imone,o zmoogelis kapstykis kaip nori.Turetu ir merai atsakyti uz tokiu statybu betvarke.Ir turetu viesai buti skelbiami planai ,kam priklauso ir kas atsakingas uz visas komunikacijas.

Anonimas

Anonimas portretas
Rasliava apie nieka. Kazkas kazka bande pirkti, bet nenupirko, kazkuo skundziasi , bet ten negyvena ? Prielaidu puokste. Vargse pasamdyta zurnaliste ir tiek .

Patyriau

Patyriau portretas
Nebukit naivus, statybose apgaut tai kaip du pirstus apsisiot

Kokia kaina

Kokia kaina portretas
Ale ir papirks dabar butelius zmogeliai , reklama padare ot tai :) jei nebrungiai

Pirkėja

Pirkėja portretas
Labai dėkoju už suteiktą informaciją.,žinosim į ką reikia atkreipti dėmesį.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip satybininkas, taip....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių