N. Venckienės kaimynė: ji jau toli nuo Lietuvos

Garliavoje Seimo narės Neringos Venckienės ėmė tykoti policininkai, bet kol kas jiems nesiseka pričiupti parlamentarės. Dingusios N. Venckienės bendražygiai prabyla, kad teisėsaugai atiduota Seimo narė gali bėgti į užsienį ir prašyti politinio prieglobsčio, skelbia LNK Žinios.

N. Venckienė Seime nesirodo jau beveik tris savaites, nuo tada, kai buvo panaikinta jos neliečiamybė. Parlamentarės neranda ir policija, nors ir tyko prie jos namų.

N. Venckienę gerai pažįstanti garliaviškė „Lietuvos rytui” teigė, kad buvusi teisėja su savo nepilnamečiu sūnumi išskrido į užsienio valstybę: „Šiuo metu ji yra labai toli – viename tolimiausių taškų nuo Lietuvos.”

N. Venckienės bendražygis „Drąsos kelio“ frakcijoje V. Matulevičius delfi.lt teigė nežinantis, kur yra frakcijos seniūnė.

„Galbūt N. Venckienė ieškos užtarimo kitose valstybėse. Bet čia yra mano pasamprotavimas", – teigė V. Matulevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

discount jordan 11

discount jordan 11 portretas
Discount Jordan 4 mzvnaxaql Nike Free 5.0 chaussures kwdeixpygc Nike Free Run 3 tafacjjyi online jordan 3 sneakers jnybtvfbz jordan 5 for sale jkvzlatqrch jordan 7 sale pvvuanjq jordan 1 outlet tglcvaxgfyj nike free run vente ztzwoe jordan 11 on sale discount jordan 11 http://www.nikenoirchaussures.com

Nike Free Femme

Nike Free Femme portretas
michael kors online outlet hjujapncq coach shoulder bags outlet uviowupxs michael kors handbags sale lnbpqsk mk bags outlet store cprprezvs canada goose online swyedxodymb discount barbour jackets trpvcpoe kate spade sale kpbsyzj michael kors bags nfuqixf michael kors outlet store online Nike Free Femme http://www.magasinnikes.com

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
DARIAU VALĮ , geriau reikėjo paaiškinti žmonėms kokie senaties terminai pagal LR BK už nusikalstamos veikos organizavimą bei vygdymą , bandant nuslėpti ankstesnes nusikalstamas veikas ? Jei neklystu tai 20 metų , o nusikaltimams prieš mažamečius vaikus išviso nėra senaties terminų . Aš jau nekalbu apie Europos baudžiamają teisę . Iš pradžių turi atsakyti už savo nusikaltimus pagal LR BK , o paskui jau turėsi teisę spresti apie kitų nusikalstamas veikas . Nesulauksi senaties , būsi teisiamas kaip iškrypėlis už sunkių nusikaltimų prieš mažamečius vaikus slėpimą bei nužudymų slėpimą . D. Valio , R. Jancevičiaus , G. Bernotavičiaus , bei daugelis kitų prokurorų bei teisėjų nusikaltimai viešinama mano facebook sienoje . D.VALYS , R. JANCEVIČIUS IR VILNIAUS APYLINKĖS VYR. PROKURORAS G. BERNOTAVIČIUS PATYS BUS TEISIAMI KAIP ORGANIZUOTŲ VSD NUŽUDYMŲ , PEDOFILIJOS BEI NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS BENDRININKAI . UŽEIKITE Į FACEBOOK , MANO SIENOJE YRA PAKANKAMAI IRODYMŲ JOG VILNIAUS m. SAVIVALDYBĖS VAIKO TEISIŲ APSAUGOS ISTAIGA PATI ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS , BEI ITRAUKIA JUOS Į NUSIKALSTAMĄ VEIKLĄ . Vilniaus m. apylinkės ir apygardos teismo teisėjai dangsto sunkias nusikalstamas veikas vykdomas mažamečių vaikų atžvilgiu Vilniaus m. „ MINTIES „ vaikų globos namuose . YRA IRAŠAS IŠ VILNIAUS m. APYLINKĖS IR APYGARDOS TEISMO IR DAUG VAIKŲ PASAKOJIMŲ , APIE ŠIUOS NUSIKALTIMUS INFORMUOTAS IR LRGP D. VALYS BEI PREZIDENTĖ , KURI PAAUKŠTINO PAREIGOSE VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO PIRMININKĄ STANISLOVĄ JUOCEVIČIŲ , UŽ SUNKIŲ NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS SLĖPIMĄ , BEI PREKYBĄ VAIKAIS KURIĄ BUVO ORGANIZAVUSI DABARTINĖ SOCDEMĖ RIMANTĖ ŠALAŠAVIČIŪTĖ . TAI KAS L.R. GENERALINIS PROKURORAS D. VALYS , KORUMPUOTAS PAREIGŪNAS , PIGUS IŠKRYPĖLIS AR ELITINIS PEDOFILAS , SLEPIANTIS SUNKIUS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS KURIUOS ORGANIZUOJA VSD ? PALIEKU SPRESTI JUMS .
VISI KOMENTARAI 137
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių