„Metų kaunietės“ rinkimai: kurios kandidatės išsiveržė į lyderes?

Į antrąjį „Metų kaunietės“ rinkimų etapą patekusios 30 moterų laukia jūsų palaikymo. Į finalą pateks keturios dalyvės, iki sausio 5 dienos 18 val. sulaukusios daugiausiai skaitytojų balsų, dar dvi bus deleguotos specialios komisijos.

Pristatome tarpinius balsavimo rezultatus. Nuolat besikeičiančią statistiską ir kandidačių aprašymą rasite adresu www.kaunodiena.lt/mk.

Daugiausiai palaikymo kol kas sulaukė Seimo narė Neringa Venckienė (1718 balsų).

Antroje vietoje įsitvirtino medicinos mokslų daktarė endokrinologė Lina Radzevičienė (714) , kuri atskleidė ryšį tarp valgymo greičio ir rizikos susirgti II tipo diabetu. Šis atradimas neliko nepastebėtas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jį aprašė prestižiniai užsienio medicinos žurnalai.

Trečioje vietoje – Aldona Ramutė Hansen (604), užauginusi 8 savo vaikus ir dabar gyvendama Norvegijoje visokeriopai padedanti emigrantams bei jų vaikams. Dirbdama užsienyje ji ten sugebėjo įgyti ir du aukštojo mokslo diplomus.

Ketvirtąją vietą užima olimpinė čempionė Rūta Meilutytė (573) .

Penktoje vietoje – Laimutė Stankūnaitė (560).

Šeštąją vietą užima geografijos mokytoja ekspertė, kūrybinga, iniciatyvi pedagogė Sigita Dijokienė (327), kurios parengti mokiniai sėkmingai dalyvauja įvairiuose miesto ir Respublikos konkursuose ir laimi prizines vietas.

Garsi advokatė, miesto tarybos narė, visuomenės veikėja Aušra Ručienė (216) rikiuojasi septintoje vietoje.

Aštuntoje vietoje – Petrašiūnų slaugos ligoninės savanorė, lituanistė Violeta Bakutienė (185). Ji ligoniams organizuoja dvasingumo valandas, švenčių paminėjimus, naujų knygų pristatymus. Mokyklose organizuoja autorines literatūrines-muzikines kompozicijas tautinės savimonės temomis, veda literatūrinius vakarus, susitikimus su rašytojais.

Jolanta Šmidtienė (154), Kauną garsinanti išradingai puošiama pagrindine miesto egle, yra devinta.

Dešimtuką užbaigia Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė (150), kuri giriama už aktyvumą, nuolatos organizuojamus renginius ir pilietines akcijas aleksotiškiams, kauniečiams bei miesto svečiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ponia

Ponia portretas
Kas dar nebalsavote, būtinai balsuokite už politikę ir advokatę Aušrą Ručienę. Moteirs, reprezentuojanti miestą, turi būti ne tik protinga, talentinga, bet ir graži.

Stasys

Stasys portretas
O kas jy tokia, ka negyrdeta vysai? kokia cia ponia, jei nieks nazino...

to poniai

to poniai portretas
Gerb. ponia. Metų kaunietė, tai moteris kuri be jokio atlygio dirba miestui, jo žmonėms, negailėdama savo laiko,jėgų.Tai moteris,kuri aukojasi savo darbu kitų labui, geresniam gyvenimui, atiduodama dalį savo laiko,sveikatos.Ka kalbėti apie Ručienę, koks jos indėlis i miestiečių gyvenimą, labdariinga veiklą, aukojimąsi vaikams, ligoniams.Jokios veiklos ji nevykdo, isskyrus advokato darbą, už kurį ji gauna tūkstančius ir nieko neaukoja skurstantiems. Metų moteris- tai ne valstybinės įstaigos darbuotojas,kuris už tai privalo dirbti ir gauna gerą algą, tai žmogus dirbantis iš pašaukimo, be jokio atlygio, tai žmogus kuris aukojasi kitam darbui iš didelio pašaukimo padėti kitam, kuriam yra sunku,jis vos išgyvena, jam reikia tiek moralinės pagalbos tiek ir finansinės, dvasinės. Taigi pagalvokite kas yra ta metų moteris, ar tikrai ji šiame dešimtuke yra ar liko už jos ribų, daryti gerus darbus tyliai be didelės reklamos.
VISI KOMENTARAI 111
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių