Medžiai mieste: dėl ko kyla konfliktai?

Anonimas

Anonimas portretas
taip kaip nuotraukoj stovejo graziai medziai atvaziavo nupjove ir viskas.skambinau i gamtos apsaugos inspekcija kvieciau juos jie neatvaziavo paziuret.gal jiems malku reikia aisku juokauju.jie tingi is kabineto iseit.sone kelio buvo3medziai graziai.nupjove kelmai liko.ka veikia gamtos apsauga nezinau

To Anonimas

To Anonimas portretas
Taip pritariu, bet kai nupjauna gerus medžius ir palieka kelmus, kokia ten estetika... Jau 2 metai per langą į kelmus žiūriu, iškirto drebules, nes pagalvojo, kad topoliai. Štai ir specialistai. Dėl šviesos sutinku- jei užstoja į namo vidų vieniem patinka, kitiems- ne, čia skonio reikalas.

Anonimas

Anonimas portretas
Prie gyvenamųjų namų-tankumynai. Pasakymas, kad 50 proc. nori visus medžius išsaugoti, o kiti 50 proc.-viską išpjauti yra tik vaizdingas... Nėra taip. Žmonės, juk nesunku pajusti, kad retinti juos reikia, šviesos įleisti, duoti laisvės lajoms-jos pagražės per kelis metus, Žolė pradės želti.... Nuotaika, balkone atsidūrus pagerės, trauks gal jame pabūti...Juokingiausia, kad 2010 metais praūžusi audra patvirtino mano žodžius. Audra praretino. Gamtos apsaugos skyriaus specialistai negalėjo audrai pasipriešinti. Tai labai gerai-kai išvartas sutvarkė, daug ku labai pagražėjo želdiniai... Duosiu pavyzdį-Taikos prospekte prie kažkokios mokyklos yra jaunuolių skulptūra... su sparnais... tai va už jos nugaros audra praretino medžius ir tai labai pagražino aplinką-šiek tiek mokykla pasimatė, o mokykla su ta skulptūra juk tikrai ryšį turi, nes ten besimokantys ir augina sparnus....Na vien žo... čia galima samprotauti ir samprotauti...Reikia galvoti ne apie medžių gausą, o apie želdinių estetiką..

...

... portretas
Nukirtus RIMTĄ medį atsiranda vieta kur galima įkišt kažkokį invazinį medelį, o tai juk BIZNIS (ir nusispjaut kad aplinkai kenkia).

Kaunas

Kaunas portretas
Atsakymas paprastas.Griauti lengviau nei statyti. o jeigu tai daro nemokša ir dar dėl pinigų ......

girininkas

girininkas portretas
Prašytume mieste ir parkuose nesodinti eglių, nes jos siurbę žmogaus energiją.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš noriu gyventi gražioje aplinkoje, o ne dykynėje, kur vasarą vėjai dulkes pusto ir namai vienas į kitą žiūri. Jei išpjovėte jūsų manymu "blogą" medį- atsodinkite gerą. Atkurkite žalius plotus, kodėl darote purvyną? kas tas yra dirigentas Klaipėdos savivaldybėje, kuris planuoja užsodinimą miesto? Pasakykite prašau konkrečią pavardę. Rangovai, pjaunantys medžius nekalti- jie gavo tokį nurodymą... bet gerbiamieji prisiminkime panašų nurodymą dėl Gedimino kalno Vilniuje. Specai sakė- bus blogai, kas klausė? Kurkite žalią ir gražų miestą, kuriame visiems malonu būtų gyventi, o ne kažkokių pasitvirtintų kvailų planų vykdymą ir pinigų taškymą gamtos naikinimui.

Klausimas

Klausimas portretas
Kodel pjaunamos liepaitės Šiaurės prospekte? Savivaldybės aplinkosaugos atstovai tesugebėjo pasakyti,kad duotas leidimas,o kodel jis duotas lieka neaišku.Tikriausia kažkam prireikė malkų,nes kitokio paaiškinimo kaip ir nėra.Laisvės alėjoje taip pat daroma rekonstrukcija,tai ir ten išpjaukit liepas,nes jos tikrai daugiau ,kaip du kartus vyresnės,nei Šiaurės pr.Kažkas sodino prieš 20-30 metų,o dabar pjauna.Gal pasodins kažkokias invazines rūšis,tai greičiau užaugs ar ne taip?Kai užsikemša autostrada,tai mašinų srautas pasipila Šiaurės pr.,o ir šiaip judėjimas didelis.Skaitoma,kad Kalniečiai ir Eiguliai miegamieji rajonai,tai kodel pjaunamos liepos?

liberolas

liberolas portretas
nieko asmeniško - čia tik biznis

Anonimas

Anonimas portretas
dėl to, kad be atodairos pjaunami sveikiausi medžiai. O vietoje jų kaip grybai po lietaus dygsta kotedžai.

Rita

Rita portretas
Tas kas nupjovė turėtų pasirūpinti ir kelmo išrovimu.Nenusiminkite,pasodinkite jauną medelį ar tują ne vieną, toje vietoje ,bus labai gražu ir orą valys.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pritrūko ”Savu šutvei”malkų namo šildymui,matomai ir nusispjovė.

Pilietis

Pilietis portretas
Numatytas kam nors tas žemės plotas.Naikina Lietuvoje paliktus žemės plotus,kurie priklauso daugiabučiams namams.Faktiškai kiekvienam daugiabučiam ir ne tik daugiabučiui namui priklauso žemės sklypas,jis atlieka kaip ir pastato apsaugą,ir priklauso dar papyldomas žemės sklypas.Kadangi kiekvienam namui pastatyti,pagal kvadratūrą, yra skiriamas žemės sklypas,todėl kiekvienam daugiabučio buto savininkui aplink namą priklauso ir žemės dalis.Ji išpirkta ar neišpirkta ,nesvarbu,be žemės sklypo namui, namas nestatomas.

Pažiurekite

Pažiurekite portretas
ka dedasi Smiltineje einant nuo šašlikinės link jūros-kertami didžiausi medžiai.Turbut liberola ruošia sau vietą geroj vietoj?Rezervata statis

Niekad negalvojau

Niekad negalvojau portretas
kad lietuviai iki tiek degraduos kad jiems medžiai, augmenija ir gyvūnai taps naikinimo objekatais

biznis

biznis portretas
užėjo medžių kirtimo vajus, sunaikinti kas beliko ..medžiai biokurui...pasodinti menkaverčius ir brangius..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių