L.Stankūnaitė su dukra pabendravo ilgiau

Laimutė Stankūnaitė, ketvirtadienį atvykusi į Venckų namus, nusprendė neįkalbinėti aštuonmetės dukros važiuoti pasimatyti kitur ir valandą bendravo mergaitės kambaryje.

L.Stankūnaitė į Garliavą šią savaitę jau trečią kartą atvyko su Vaiko teisių apsaugos tarnybos psichologėmis ir anstolės padėjėja.

Pasak L.Stankūnaitės advokato Gintaro Černiausko, antstolės atstovė stebi pasimatymus, kad galėtų fiksuoti, jei bendravimui trukdytų globėjos Neringos Venckienės artimieji.

Specialistų skatinama atnaujinti pasimatymus su dukra Venckų namuose, L.Stankūnaitė anksčiau reikalavo, kad galėtų matytis su mergaite neutralioje aplinkoje. Iki šiol šią savaitę L.Stankūnaitė dar du kartus bandė įkalbėti dukrą išvykti iš N.Venckienės namų. Ji atvažiuodavo ir prašydavo dukros važiuoti kartu, tačiau tuo pasimatymai ir baigdavosi.

Velionio Drąsiaus Kedžio artimuosius piktina, jog L.Stankūnaitė atvyksta tuo metu, kai N.Venckienė būna išvykusi į darbą. Jie teigė, kad mergaitė, kaip ir ankstesniais kartais, kategoriškai atsisakydavo palikti namus.

L.Stankūnaitė savo ruožtu savo interneto puslapyje aiškina, kad mergaitė globėjos namuose patiria psichologinį terorą. „Įbaugintas vaikas bijo kelti koją iš globėjos namų, ši aplinkybė tapo dingstimi teisėjai N. Venckienei nevykdyti teismo sprendimo, t.y. grąžinti dukrelę man, vaiko motinai“, – teigia ji savo puslapyje.

Tuo tarpu D.Kedžio artimieji nerimauja, kad šiomis dienomis Garliavos menų mokykla atsisakė mokyti mergaitę namuose groti fleita. Pradinio lavinimo mokytoja Venckų namuose tebesilanko. Mažametė pati į mokyklą neina nuo metų pradžios.

„Gal tai spaudimas iš Kauno rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus, kad būtų galima teigti, esą globėja negali užtikrinti vaiko lavinimo“, – svarstė D.Kedžio teta Audronė Skučienė.

Šio skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė tai kategoriškai neigė. „Tai visiška nesąmonė, mes rūpinamės mergaitės interesais“, – sakė ji.

Garliavos menų mokyklos direktorė Regina Guobė aiškino, kad neformaliojo ugdymo paslaugos namuose neteikiamos. „Iki šiol mokytoja sutikdavo ateiti į namus, nes buvo stiprūs šalčiai, vaikai nėjo į mokyklą, bet toliau tokiu būdu mokyti mergaitės negalime, todėl pasiūlėme išleisti ją akademinių atostogų“, – tvirtino direktorė.

Gruodžio 16 dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas nutarė, kad mergaitės globa per 14 dienų turi būti perduota L.Stankūnaitei. Taip pat buvo numatyta surengti nuosekliai ilgėjančius motinos pasimatymus su vaiku, kol jų trukmė nepasieks 6 valandų. Tačiau L.Stankūnaitė ilgiausiai su dukra bendravo 4 valandas.

Daug pasimatymų neįvyko, nes mergaitė atsisakydavo susitikti su motina ne Venckų namuose. N.Venckienės teigimu, mergaitė bijo palikti namus, nes esą nenorinti gyventi su motina ir bijanti, kad jos norų nebus paisoma.

Vilniaus apygardos teismas atmetė dėl dukterėčios globos kovojančios teisėjos Neringos Venckienės nušalinimą Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkui ir kitiems šio teismo teisėjams.

Atmetus nušalinimą, Kėdainių teismas galės imtis bylų dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės veiksmų – leidimo išdavimo prievarta paimti vaiką iš N.Venckienės namų bei baudos skyrimo už teismo sprendimo nevykdymą.


Šiame straipsnyje: KedysVenckienėStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

cp

cp portretas
Kokia didelė palydos svita - keli apsaugininkai, keturios tarnautojos.Visiems atvažiuoti - autotransportas. Viskas už dyką, kitaip sakant, už mūsų visų pinigus. Kokios dabar degalų kainos - visi žinome. Jeigu niekas negali ir nesiteikia paaiškinti , kokie dideli nuopelnai Lietuvai tos "nekaltosios mergelės" , kad jai rodomas toks dėmesys ir pagarba, tai laikas būtų Gerb. Prezidentei pradėti bendrauti su T A U T A ir tuoj pat nutraukti šį cinišką tyčiojimąsi iš visuomenės.Lankyti dukros gali važiuoti ir visuomeniniu transportu.Juk taip reklamuojasi, kad labai myli savo dukrą. DIDŽIAI GERBIAMI PONAI, SĖDINTYS TEN AUKŠTAI VALDŽIOJE - MELDŽIAME - PADARYKITE GALĄ ŠIAM JUODAM CIRKUI, GERBKITE LIETUVOS VISUOMENĘ ! MUMS GANA MELO IR CINIZMO! JUK VISUOMENĖ JUS I Š L A I K O I R M A I T I N A !

jomajo

jomajo portretas
tikrai kokia nesąmonė, jaučiamės lyg būtume įsivaikinę stankūnaitę iki grabo lentos, mes visą dieną plušame darbe, kad išlaikytume sveiką mergą, zyliojančią po prekybos centrus ir dar jos gausią palydą.

Laimai

Laimai portretas
Ko ta Stankunaite laikot uzdaryta jai nekalta.Tegu eina dirbti kodel ja reikia islaikyti,ar nera Lietuvoj vargstanciu seimu kurioms reikia situ pinigu kurie metomi vejais kazkieno inoriams tenkinti.slykstu darosi matant tokia jauna merga nieko neveikiancia o tik skundus rasinejancia ir ieskancia dyku pinigu.kas cia per nauja mada Lietuvoj?
VISI KOMENTARAI 52
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių