Lietuvos šaudymo Taurės varžybose – puikūs rezultatai

Šių metų Lietuvos kulkinio šaudymo mažo kalibro ginklais sezoną Kauno rajono sporto mokyklos šauliai baigė gerais rezultatais.

Rokiškyje vykusiose 2017 m. Lietuvos šaudymo Taurės varžybose keturi Kauno rajono sporto mokyklos auklėtiniai laimejo tris sidabro medalius.

Suaugusiųjų grupėje šaudydamas 60 šūvių gulomis Mantas Stankevičius iškovojo sidabro medalį. Šios šaudymo varžybos jam buvo jubiliejinės, skaičiuojant nuo 1997 m. Tuomet trečiaklasis Mantas pradėjo lankyti kulkinio šaudymo skyrių šioje mokykloje. Jis atstovauja Kauno rajono sporto mokyklai 20 metų, keturiolika metų yra Lietuvos nacionalinės rinktinės narys.

Jaunimo grupėje raudondvarietis Mindaugas Rybakovas buvo antras, šaudydamas mažo kalibro šautuvu, o Jūratė Bendinskaitė šaudydama 60 (30+30) įskaitinių šūvių pistoletu į pasirodantį ir nejudantį taikinius, jaunimo merginų grupėje užėmė antrąją vietą ir laimėjo sidabro medalį.