Lažybų punktuose kauniečiai neinvestuoja į D.Montvydo sėkmę

„Eurovizijos“ populiarumą Lietuvoje rodo ir į lažybų kontoras dažnai būtent dėl šio konkurso užsukantys žmonės. Kauniečiai, kaip ir šio konkurso gerbėjai iš kitų miestų, iš tūkstantinių sumų lažinasi, kad laimės favoritais įvardijama Švedija arba Rusija. D.Montvydo, šiandien dalyvausiančio pirmojoje „Eurovizijos“ konkurso repeticijoje, pasirodymo sėkme tikima ne taip entuziastingai.

Lažybų bendrovėje „Tonybet“ prasčiausiai iš visų dalyvių vertinamas būtent D.Montvydo pasirodymas. Lietuvos pergalės atveju šiuo metu už D.Montvydo sėkmę lažinęsis žmogus laimėtų net 300 kartų daugiau nei pastatyta pinigų suma. „Orakulo“ ir „Top Sport“ lažybų punktuose Lietuvai finale prognozuojama vos aukštesnė vieta, tačiau taip pat arčiau galo.

Jeigu konkursą laimėtų irgi labai blogai vertinamos Belgija, Portugalija, Makedonija, už jas pastačiusieji 10 litų iš „Orakulo“ atsiimtų 1510, o iš bendrovės „Top Sport“ – 2000 litų.

Visų kitų šalių galimybės finale vertinamos panašiai. Pirma vieta ir mažiausias koeficientas skiriamas Švedijai (2,7-2,85), antra – Italijai (8-8,5), trečioji – Rusijai (10). Toliau rikiuojasi Serbija (12-13), Didžioji Britanija (13-15).

Pernai „Orakule“ keli žmonės (tarp jų – ir kaunietis) buvo pastatę po 10 tūkst., lažindamiesi iš lietuvių nesėkmės finale. Šiemet tokių sumų dar nėra, tačiau Turkijos netikėtas triumfas vienam aistruolių atneštų 16 tūkstančių litų.

„Orakulo“ analitikas Justas Naulickas teigė, kad kol kas vis dėlto daugiausiai lažinamasi dėl favoritų pergalės – keli tūkstančiai žmonių pastatė, kad laimės Švedijos arba Rusijos atstovai. Tačiau nemažai besilažinusiųjų bando praturtėti ir iš to, kad D.Montvydas nepateks į finalą. Šiuo metu D.Montvydo šansai prasibrauti į finalą yra vertinami pakankamai gerai, todėl labiau apsimoka lažintis priešingai.

Pasak J.Naulicko, koeficientai nustatomi atsižvelgiant į užsienio šalių lažybų bendrovių pateikiamas tendencijas bei „Eurovizijos“ konkurso istoriją. „Yra šalys, kurios nepaisant dainos vis tiek liks aukštesnėse pozicijose. Be to, stebime, kurios dainos dažniau skamba per radiją, ką apie jas sako ekspertai“, – kalbėjo analitikas.

„Top Sport“ lažybų organizatoriai yra sulaukę daugiau nei tūkstančio statymų dėl „Eurovizijos“ rezultatų. Penktadalis lošėjų yra kauniečiai.

„Šiuo metu daugiausiai balsuoja už nugalėtoją. Jau dirbam ir su tūkstantinėm sumom, bet žinant ankstesnę mūsų praktiką, žmonės labai aktyviai lažinsis prieš pat pusfinalius dėl to, kas pateks į finalą ir kas finale pateks į dešimtuką“, – sakė „Top Sport“ direktorius Dainius Gulbinas.

Šios bendrovės lažybų punktuose kol kas daugiausiai kauniečių statė už tai, kad laimės švedų daina. Nemažai jų palaiko ir simpatiškas pensininkes iš Rusijos. Direktoriaus nuomone, lažybų tendencijas lėmė ne tik asmeninės simpatijos, bet ir tai, kad šie kūriniai buvo plačiai reklamuojami.

Vis dėlto, pasitaiko žmonių, kurie tiki D.Montvydo sėkme. Yra tokių, kurie susilažino, kad jis pateks ne tik į dešimtuką, bet ir į geriausiųjų ketvertuką.

„Eurovizija jau parodė, kad prognozės neretai būna klaidingos. Vokietijos atstovė su panašiu koeficientu, koks dabar suteiktas Lietuvai, laimėjo „Euroviziją“, o pernykštis ryškus favoritas prancūzas, paskelbus rezultatus, vilkosi dvidešimtuko gale. Čia ne sportas, kur žaidžiant skirtingo pajėgumo komandoms nebūna sensacijų“, – kalbėjo D.Gulbinas.

Labai aktyviai lažinasi ir moterys. Vidutinė statymų suma šiuo metu yra 40 litų.

Šiemet „Eurovizijos“ konkursas rengiamas Azerbaidžano sostinėje Baku. Konkurso pusfinaliai vyks gegužės 22 ir 24 dienomis, o finalas – gegužės 26-ąją. D.Montvydas dainuos antrame pusfinalyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

CHA

CHA portretas
Kas gali lažintis dėl riestainio skylės ? Užims 19 vietą ir taškas.

nu

nu portretas
kas gali investuoti į patį blogiausią atlikėją iš visų kada buvusių eurovizijoje?

Nitro

Nitro portretas
ir teisingai daro , statykite už Buranovo bobutes ir nesuklysite.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių