Laisvės kovotojų auką pagerbti kviečia akcija „Neužmirštuolė“

Tam cha cha cha

Tam cha cha cha portretas
Maždaug įsivaizduoju kaip klostytusi įvykis gatvėje, po tokio tavo viešo komentaro.Maždaug išlaikymas iki gyvos galvos iš invalidumo pensijos, gaunamos iš mūsų sumokėtų mokesčių. Žinoma prieš tai dar reiktų įvertint neįkainojamas medikų pastangas, iš maišo mėsos padaryt žmogų, kuris ilgainiui vėl galėtų maigyt klaviatūrą.

T0mas J.

T0mas J. portretas
Lietuviškos tautinės patriotinės šventės proga puošiasi masoniškomis neužmirštuolėmis tik tie, kas gėdijasi Trispalvės, Vyčio ir Gedimino stulpų. Gal ir gerai, kad tokius žmones galime lengvai atpažinti. Juk būtų kur kas blogiau, jei jie veiktų užsimaskavę.

"nezabudkė"

"nezabudkė" portretas
kiekviename lietuvio gėlių darželyje augo ir neužmirštuole vadinosi, tad kame bėdos??? Na jei jau gėlė, minint laisvės kovotojų pagerbimo dieną, gali sukelti chaosą valstybėje, tai tiems chaoso rengėjams tikrai "kvankt" :)

Kad

Kad portretas
Kalba,Simboliai,Tradicijos yra lietuvių Tautos gyvybės palaikymo,jos išlikimo syvai-gijos.Mūsų šventa pareiga ir garbė jas saugoti,puoselėti,perduoti kitoms kartoms.

Na ačiū

Na ačiū portretas
nereikia,mes turim Vytį ir Trispalvę.Su ja mes iškovojom nepriklausomybe,tie simboliai ir yra lietuvių Tautos atminties,išminties ir pasiaukojimo simboliai.Pagarba jiems ir jų neatsisakantiems ir išsaugojusiems jiems pagarbą.

Saulius Mikalauskas

Saulius Mikalauskas portretas
Koki čia šūdą su ta nezabudka kišate? Nėra tokių simbolių Lietuvoje. Turime Vytį, trispalvę, Gediminaičių stulpus. O čia svetimybė. Ir baikit kiršint tautą su tom žydrynėm.

sauliui

sauliui portretas
esi tikrai arba ligonis arba mankurtas.O gal ir viena ir kita...

Petras

Petras portretas
Bolševikėliai siunta. Jiems ir neužmirštuolė užkliūva. Vargšeliai, suprantama, kaip jiems pikta, kad nugalėjome.

vetra

vetra portretas
mes turime savus simbolius ir spalvas, tad galit ir nekišti mums kažkieno sugalvotų mėlynspalvių.

geras

geras portretas
dedule turi zinot kaip svesti ta diena

tą neužmirštuolę

tą neužmirštuolę portretas
susikiškit kur nesutenka. Ką ji turi bendro su Lietuvos kova ginant savo nepriklausomybę. Aš noriu ženklelio su trispalve ir lietuviškais simboliais. O iš tos masoniškos nezabudkos darykit pakabukus šunims ir katėms.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Putino subinlaižiai pergyvena dėl akcijos „Neužmirštuolė“, lyg kas tuos išgamas kviestų Laisvės Gynėjų dienai paminėti.

...

... portretas
O Dėdulė su raudonu gvazdiku vaikščios?

Tegul segi nezabutkes

Tegul segi nezabutkes portretas
Žinosime, kurie yra chunveibinai

saulius

saulius portretas
Uz ka juos pagerbti brolzudzius miskinius,kad kovojo uz socieline neligybe ir isdave lita uz svetima valiuta eura,tas pacias zemes del kuriu kovojo ispardavineja svetimtauciams nes taip liepia briuselis nuo kurio ira priklausoma lietuva.Laisve mafijozu viloms draustiniuose

Kodėl neužmirštuolė

Kodėl neužmirštuolė portretas
Kodėl neužmirštuolė? Juk tai simbolis kritusiems rusų kariams, ir dar, tai masonų ženklas. Kodėl nebuvo galima rinktis, sakykim, pakalnutės, ramunės, žibuoklės, lelijos, rūtos, etc. Suprantama neisiu.

kaltaGelyte

kaltaGelyte portretas
Troliai pakeite taktika: pradejo skirti fasistus nuo naciu?

NA NA

NA NA portretas
tegu landsberginiai savo gaujoje karstosi sau ant galvos neužmirštuoles ,________o kas klausė gėlės ar ji nori puošti ir simbolizuoti landsberginių gaujos idėjas ,______kažkada neužmirštuolė buvo panaudota ,kaip simbolis ,renkant aukas karui ,kareiviams,,,,,,sėkmės ,kažkada vokiečiams naciams , tai pat kilo idėja Lietuvių saulės simbolį panaudoti kaip savo svastiką ,,,,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių