Laisvės alėjos gyventojams šiukšlės tapo nepakeliama našta

Laisvės alėjos gyventojai ieško teisybės – miesto centre įsikūrusios parduotuvės ir kavinės esą verčia savo atliekas į svetimus konteinerius ir už tai nemoka nė lito. Maža to, nuo praėjusios savaitės šiukšlės nevežtos.

„Mūsų kiemas virto šiukšlynu, neįmanoma kentėti. Kiekvieną dieną pro mano langą atsiveria nuostabus" vaizdas – šiukšlių krūva“, – skundėsi Laisvės alėjoje 110 numeriu pažymėtame name gyvenanti Asta.

Vidiniame namo kieme stovi šeši atliekų konteineriai, už kuriuos moka patys gyventojai. Kiekvieną mėnesį už atliekų išvežimą bendrovei „Kauno švara“ jie atseikėja beveik po 30 litų.

„Į mūsų konteinerius šiukšles meta kas tik nori: praeiviai, kavinių ir parduotuvių darbuotojai“, – pasakojo Asta.

Moteris sakė, kad pati ne vieną kartą matė, kaip iš šalia esančių parduotuvių yra atnešamos popierinės dėžės ir paliekamos šalia konteinerių.

„Kartais iš laiptinės išeiti neįmanoma, kiek būna šiukšlių. Jeigu palyja, visas kiemas plaukia, šiukšlės mėtosi kur papuola“, – teigė pašnekovė.

Laisvės alėjoje gyvenanti moteris užsiminė, kad jai ir jos kaimynams trūko kantrybė, nes bendrovė „Kauno švara“ nuo ketvirtadienio neišveža atliekų, todėl kiemas atrodo kaip lindynė.

Bendrovės „Kauno švara“ atstovė ryšiams su visuomene Rima Apolianskaitė situacijos nedramatizavo, nes, jos teigimu, Laisvės alėjos gyventojai tiek pat kalti dėl neišvežtų atliekų, kiek ir bendrovė.

„Į tą kiemą galima patekti per du skirtingus įvažiavimus. Visai neseniai prie vieno įvažiavimo buvo įrengtas užtvaras, o kodo gyventojai „Kauno švaros“ darbuotojams nėra pasakę. Pro kitą įvažiavimą bendrovės automobiliai negali patekti, nes ten yra nelegaliai įrengti vartai“, – situaciją komentavo R.Apolianskaitė.

Jos teigimu, vidiniame kieme pristatyta nemažai automobilių, kurie taip pat trukdo privažiuoti.

„Dažniausiai vairuotojai konteinerius ištraukdavo į E.Ožeškienės gatvę ir taip juos ištuštindavo“, – sakė „Kauno švaros“ atstovė.

Anot R.Apolianskaitės, šiandien bendrovės atstovai buvo nuvykę pasikalbėti su gyventojais.

„Kol mums nebus suteikti užtvaro kodai, tol nebus susitarta“, – griežtai nukirto ji.

Pagal patvirtintus grafikus, Kauno mieste šiukšlės turi būti išvežtos kas antrą dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

D

D portretas
Rytais tenka "pasigrožėti" vaizdeliu Daukanto ir Kęstučio g. kampe, ties pirma broma . Prieiga į Laisvės alėją, o vaizdas kaip sąvartyne. Pagal paliktas šiukšles, matosi, kad tai dažniausiai gyventojų, kartais - ir šalia veikiančių kioskelių gėrybės. Kažkas baisaus. Reiktų privaloma tvarka liepti įsigyti šiukšlių konteinerius, nes žmonių sąmoningumas dar per žemas.

666

666 portretas
paprastas problemos sprendimas : suteikiat kodus švaros darbuotojams ir pastatot atskirą konteinerį į kurį metat tik tai kas superkama ir perdirbama : popierius , stiklas , galažis ir t.t. ( atsiras kas pastoviai tą konteinerį nemokamai išveš švara greit permyžtu . O SVARBIAUSIA atneše išmest šiukšles į bendrajį konteinerį jas išpilkit iš maišiuko į konteinetį tokiu būdu žmonės kurie rausiasi po konteinerius neištempinės maišiukų ir jų neplėšys ir nešiūkšlins kaip kad yra dabar . Ir dar apie švarąos įmonę kurios darbuotojai patys šiukšlina išveždami šiūkšles tai tą reiktu irgi užfiksuot ir pateikti tiesiai tos įstaigos dykaduoniui direktoriui į snukį .

Švarelė

Švarelė portretas
"Bendrovės „Kauno švara“ atstovė ryšiams su visuomene Rima Apolianskaitė situacijos nedramatizavo" Nu tai aišku, kokios čia dramos - prestižinė Kauno vieta ir turi būt apvemta.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių